PDA

View Full Version : Betfair liitub OnGame võrgustikuga.



Codecci
12.07.10, 13:47
http://ukgamblingforums.co.uk/betfair-announces-move-to-ongame-network-goodbye-to-rakeback/

Print screen Betfairi kodukalt:
http://img199.imageshack.us/img199/7640/betfairpoker2.png

BuildUp
12.07.10, 17:04
Oli plaanis betfairi mängima minna, aga ma ei teagi nüüd kas see on hea, et ta ongame alla läheb või mitte..

ment52
12.07.10, 17:32
Oli plaanis betfairi mängima minna, aga ma ei teagi nüüd kas see on hea, et ta ongame alla läheb või mitte..

Uued kontod enam betfairis rakebacki ei saa, antakse standard ongame cashback jura niiet suht mõttetu kolida.

hotcocacola
12.07.10, 18:51
Regage kontod hetkel ära (30-40 rb). Lisainfi saamiseks saada PM

BuildUp
12.07.10, 19:50
Huvitav, mis nendest betfairi turnadest saab? Praegu seal nii mõningatel suht head overlayd, aga peale ongame minekut kaob selline eelis vist ära?!

Tigrano
12.07.10, 19:54
Huvitav, mis nendest betfairi turnadest saab? Praegu seal nii mõningatel suht head overlayd, aga peale ongame minekut kaob selline eelis vist ära?!

No arvata on, et ongames ju teised turnad, kus overlaysi väga ei tohiks olla, sest võrk ikka omajagu suur.

Ime värk ikka, et tänapäeval sellise softiga julgetakse liituda :biggrin:

Tarmonator
12.07.10, 20:13
vanadel kontodel jääb betfairi rakeback kehtima?

hotcocacola
12.07.10, 20:26
tavaliselt jääb vanadel kontodel rb kehtima, see oleks über nuts :P
praegune ongame on kordades parem kui praegune betfair.... :)

inward
12.07.10, 20:31
Lisaks betfairi fishid liituvad ongame vaala ookeaniga. Plaanis oligi lähiajal ongame ära tõmmata, nice . Hiljem saab rb'i 43% vist isegi....

minuraha
12.07.10, 20:35
See on küll ju natukene pask uudis.

Codecci
12.07.10, 20:41
Uued kontod enam betfairis rakebacki ei saa, antakse standard ongame cashback jura niiet suht mõttetu kolida.

Mis vahet on rakebackil ja cashbackil? Minu teada nende definitsioon sama.

ment52
12.07.10, 20:56
Mis vahet on rakebackil ja cashbackil? Minu teada nende definitsioon sama.

Ongame loyaltysysteemiga lihtsalt peab minuteada metsikut volüümi sisse panema et rb% tõuseks võrdseks betfairi 30ga. Ja isegi kui sa oled rakeloom ja oled võimeline ongame supernovaeliidiks saama siis kogu see aeg kui sa alles ronid kõrgeimale vip tasemele on su rb% tilluke.

Tarmonator
12.07.10, 20:59
ah mis sa ajad ment. suht koguaeg saad mingi 8x reload pakkumise millega peaks rakeback olema sisuliselt 40%. koos igasuguste promodega isegi rohkem.
kui sealt pointstorest ostad boonuseid, siis on jah obv fail.
ma olen nüüd mingi 2 kuud vist vaikselt ongames grindinud jälle ja mul pole veel boonused otsa saanud. praegugi augustini järjekorras.

Codecci
12.07.10, 20:59
Ongame loyaltysysteemiga lihtsalt peab minuteada metsikut volüümi sisse panema et rb% tõuseks võrdseks betfairi 30ga. Ja isegi kui sa oled rakeloom ja oled võimeline ongame supernovaeliidiks saama siis kogu see aeg kui sa alles ronid kõrgeimale vip tasemele on su rb% tilluke.

On võimalik otsest rakebacki ka saada, aga avalikult ei tohi reklaamida. Küsi mõne affiliate käest, 40% peaks olema standardpakkumine, ma sain 50% küsimise peale :)

Tigrano
12.07.10, 22:30
Ametlikult kindlasti ei tohi betfair jätta seda rakeback süsteemi, sest ongames keelatud rakebacki andmine. Kuidagi ehk läbi affiliate süsteemide saavad jätta rakebacki vanadele mängijatele.

Firzen
13.07.10, 11:01
Kõik vanad mängijad, kes on liitunud läbi vanade diilide jäävad samade tingimuste peale. Kui nad on 30% rb siis pannakse nad sellisele VIP levelile, et tuleks 30% rb välja, aga muidugi on lihtsam liituda läbi inimese, kes pakub flat rb sinna. Saab üle 40% ilusti OnGame.

Codecci
27.07.10, 23:57
Done.

gg betfair