PDA

View Full Version : *** Tõehetk: Ranka ***



Leheküljed : [1] 2

ranka
12.07.10, 23:44
Põhimõtteliselt 2p2 well.

Küsige, mis tahate ja vastan. Väga nõmedatele või väga isiklikele küsimustele ei vasta (ala palju palka saad või keda vihkad vms), sest Eesti on liiga väike olemaks täis aus. Aga absoluutselt kõigile pokkeriteemat puuduvatele küsimustele vastan kuni selle kuu lõpuni.

Aa postitan selle teema siia alafoorumisse, kuna olin Eestis kindlasti üks põlisemaid full ringi mängijaid.

PS! See nädal soovitan postitada full ringi strateegiat -- nii käsi kui ka teooria. Vastan absoluutselt kõigile ilma levelita aga rõhutan, et ma ei ole hea mängija küll aga piisav, et olla break-even :)

PS2! Hetkel magama hommikust saadik taas foorumis vastamas.

MrRiver
12.07.10, 23:49
Kunas süütus läks?

Provoker
12.07.10, 23:50
vb oled kunagi kuskil kirjutanud, aga mis oli see tõuge mis viis su mängu nn next levelile? Pean silmas siis kaotav>breakeven>võitev mängija.

hotcocacola
12.07.10, 23:51
Kui kõrgel oled käinud tiltimas? (limiit)
Mida arvad PLOst?
Miks sa ei mängi LIVE cashgamet @ kasinnides?

ok2aa
13.07.10, 00:02
purjus peaga mängid? pohmelliga? paari õllega?

ranka
13.07.10, 00:08
Kunas süütus läks?

Aastaid tagasi. Ei piisa ühe käe sõrmedest vaid läheb ka teist vaja... Aastate lugemiseks obvious..


vb oled kunagi kuskil kirjutanud, aga mis oli see tõuge mis viis su mängu nn next levelile? Pean silmas siis kaotav>breakeven>võitev mängija.

Kaotavast nullmängijaks sain tänu raamatute ja foorumite lugemisele, eriti käte analüüsides kaasa löödes.

Nullist edasi ja üleüldse järgmisse mängutasmeni jõudmisel aitas kaasa heade mängijate mängu vaatamine. Näiteks pidevalt jälgisin ok2aa mängu ning mul jäi suu lahti kui nägin, et ta ainult avas tõstega, varastas palju blainde ja üleüldse kogu aeg oli jube agresiivne.

Samuti enda limiidi suurtemate mängijate käte analüüsimine andis juurde uusi mõtteid. Hetkel PTR on selle jaoks ideaalne - ostad käed ja vaatad kuidas suured võitjad sinu limiidis mängivad.

Lõpuks vaadake oma mängu! Proovi mõelda nagu vastased - kuidas nad saavad sind "ära kasutada" (abuseda) või kuidas sina abuseks ennast. Tee vahete vahel vastavad mänguperioodid kus muudad neid "lekkeid" totaalselt ja näed kuidas raha tuleb.

Heaks näiteks oleks, kui varastad 40% ajast aga foldid 3betile 70% ajast. Siis järgmised 30,000 kätt varasta 25% ajast ja/või 4bet bluffi rohkem ning näed, kuidas pappi tuleb.


Kui kõrgel oled käinud tiltimas? (limiit)
Mida arvad PLOst?
Miks sa ei mängi LIVE cashgamet @ kasinnides?

PLO tundub mulle tuleviku mäng või mäng, kus saab väga head pappi teenida, kui natuke osata. Kahjuks ma ei viitsi seda õppida.

Ma ei mängi Live cashgame seepärast, et enamus mängijaid on sõnaotseses mõttes ahvid. Kui lauas istub 10 mängijat, neist 3 halvad, 7 regulari ja donk teeb näiteks väga halva calli. Siis ülejäänud 7 regularmängijat hakkavad kõva häälega kommenteerima ta mängu, veel hullem õpetama. Samuti igisetakse diilerite kallal, eesti keeles kommenteeritakse välismaa vastaste mängu jne. Eesti live mängud on üks suur kõnts (v.a. suured kodumängud), riias oli olukord parem aga näiteks Leedus oli kõik täiesti perfektne ning seal laudades veedaksin meelsasti aega.

ranka
13.07.10, 00:12
purjus peaga mängid? pohmelliga? paari õllega?

Pean end suht eeskujulikuks selle küsimuse juures, sest elukutselisena raha võitmiseks ei ole mitte kunagi purjus peaga mänginud. Pulli sõpradega olen teinud, et läinud lihtsalt koomas peaga ja donganud kuskil $100 ära.

Pohmellis peaga mängin siis kui tunnen, et keskendumist on ning niipalju kui olen mänginud on see õnnestunud. Üldiselt olen pohmellis peaga laisk ja tahan niisama lebotada.

Kui olen paar õlli joonud hoian laudadest eemal, sest keskendumine null. Isegi siis kui olen päeval joonud 2-3 õlut siis õhtul enam lauda ei roni, kuna ei suuda keskenduda :( Seepärast olen igasugu õlled jätnud õhtusse peale mängu.

pikk28
13.07.10, 00:12
miks sa blogi enam?

ranka
13.07.10, 00:29
miks sa blogi enam?

Aega on väheks jäänud. Kui kunagi keskendusin rohkem mängule ning viljelesin rohkem eraklikku elustiili siis tänaseks päevaks on asjalood muutunud. Too foorum nõuab oma aega, olen saavutanud elus oma praegused eesmärgid, mis tõttu olen ka lipsu lõdvemaks lasknud ning sealt omakorda rohkem suunanud energiat sõpradele, lähedastele jne.

EDIT: ja üks põhjus see, et ma ei mängi enam mid-stakes, ujun low-stakes vees ning tundub, et blogimine ei tundu nii huvitav.

EDIT2: ok nüüd pean küll minema, homme vastan edasi.

mikk2468
13.07.10, 00:39
Kas arvad, et tulevikus asendad pokkerimängija elukutse mõne muuga?
Suurim saavutus sinu jaoks pokkeris?

g00000se
13.07.10, 00:47
Miks sa NL100 mängid? (lihtsalt uudishimust)

Supsti
13.07.10, 00:48
Mitu hiirt, klaviatuuri oled purustanud?
Kas oled võtnud kelleltki tasulisi coachimise tunde, kui jah siis mis tunnitasuga?
Mis sundis mängima uuesti lowstakes?
Kalleim pokkeri rahade eest ostetud asi/ese peale korteri.

ranka
13.07.10, 01:02
Kas arvad, et tulevikus asendad pokkerimängija elukutse mõne muuga?

Niikaua kui kestab pokker niikaua tegelen ka pokkeriga. Kui ühel hetkel peaks pokker kokku kuivama siis asendub see kindlalt muu elukutsega aga ülisuure tõenäosusega miski analoogse "tööga".


Miks sa NL100 mängid? (lihtsalt uudishimust)

Eelmine aasta kandsin absull kõik rolli välja ning deponeerisin $1000 cake, millest tegin ca kuuga $20k. Suur osa eelmisest rollist läks korteri ostule, ülejäänud riismeid ma enam deponeerida ei viitsinud ning otsustasin, et ei viitsi üldse mid-stakes mängida, kuna swingid ajavad peavalutama. Hetkel ma mängingi 100NL ning tulevikus kindlalt ka 200NL. Kui viitsin siis lähen tagasi mid-stakes, hetkel suht igatsen seda.


Mitu hiirt, klaviatuuri oled purustanud?
Kas oled võtnud kelleltki tasulisi coachimise tunde, kui jah siis mis tunnitasuga?
Mis sundis mängima uuesti lowstakes?
Kalleim pokkeri rahade eest ostetud asi/ese peale korteri.

Ei ole kunagi võtnud coachimistunde, abi olen teistelt saanud imevähe ja enamasti foorumite vahendusel käte analüüsi teel ja sõpradega msnis mõnda kätt arutades.

Teisele küsimusele vastasin üleval.

Hmm.. Kindlalt auto aga kui vaadata üleüldse siis korteri sisustused vms. on kindlalt kallimaks läinud.

ranka
13.07.10, 01:04
Suurim saavutus sinu jaoks pokkeris?

Hmm. Raske öelda. Kindlalt sportlikkus mõttes on olla võitev mängija 600NL-is aga suurimaks ikkagi aetud rahahunnik kokku, mille olen omaarust väga arukalt investeerinud.

Eeldatavasti tuleb ka küsimus eesmärgi kohta ja selleks oleks hetkel biitida mängu 5PT/BB, mis on seni minu jaoks saavutamata ning tõenäoliselt seda ei saavutagi. Teine suurim oleks biitida 1000NL vähemalt 1PT/BB üle suure sample, mis ei tundu nii väga utoopia.

oitarvi
13.07.10, 01:10
1. Kuidas sul viimasel ajal pokkeris läinud on? Miskit olen kuulnud, et Full Tildis on nüüd su põhikoht. PTR-i järgi on su tildi graafik suht swingine. Et mis toimub siis?
2. Miks sa turniire ei mängi, näiteks Eesti meistrivõistlused või Baltic fest? Kas sind äkki näeb Tallinna EPT-l?
3. Mis ameteid sa pidanud oled? Mida sa tehases töötades täpselt tegid?
4. Kaugele tahad pokkeriga jõuda? Või on eesmärk elada üks päev korraga ning toiduraha lauale tuua?
5. Mis alal sa väga hea veel oled peale pokkeri?
6. Mis on plussid ja miinused sinu elus pokkerimängija ametina?

mislinn
13.07.10, 01:14
Parim viis oop olles poti kasvatamiseks:
1. hea regulari vastu ( milliseid statse peaks jälgima jne)
2. donki vastu

Milliste handidega 4bet bluffid ja palju üldse 4bet bluffi kasutad?

Pahvak
13.07.10, 01:20
Miks fullring on parem kui 6-max? Ehk miks sa seda mängima ei jäänud?

low-flow
13.07.10, 01:21
Panen siis ühe käe ka, ei midagi erilist, aga tahaks lihtsalt eksperdi arvamust kuulda.


Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players

BTN: $75.95 38/11/0 agr 2.1 käsi 100
SB: $125.30
BB: $84.35
UTG: $100.00
UTG+1: $200.10
Hero (UTG+2): $110.85
MP1: $35.00
MP2: $60.00
CO: $142.00

MP2 posts a big blind ($1)

Pre Flop: ($2.50) Hero is UTG+2 with K :club: K :heart:
2 folds, Hero raises to $5, 3 folds, BTN calls $5, 2 folds

Flop: ($12.50) T :heart: J :club: 9 :diamond: (2 players)
Hero bets $10, BTN raises to $20, Hero tanks...

Milline oleks hero liin, kui meie käeks oleks hoopis QQ?


Paar küsimust ka veel:
1. Mida sa arvad HEMi poolt arvutatavast EV-st? Kui tihti graafikul üldse vaatad seda joont kasvõi huvi pärast?
2. Kas pead reaalseks graafikuid, kus inimesed jooksevad mitmesajatuhande või isegi miljoni käe peale mitusada BI alla EV?
3. Mis on sinu jaoks parim meetod oma mindseti terve ja tugevana hoidmaks? Kas tunned ängistust ja on raske uinuda näiteks pärast väga halba päeva pokkeris või on sul juba liiga paks nahk kasvanud, et sellisest asjast eriti üldse välja teha?
4. Milline on sinu HUD?

Marek K.
13.07.10, 01:30
kui vanalt poja said

taasver
13.07.10, 01:36
Kaheksate neliku või paremaga oled kaotanud?

Aadu
13.07.10, 01:36
Kui vanalt sa pokkeriga alustasid

-andres-
13.07.10, 01:40
Mis esimesele tütrele nimeks paned?

JohannesJ
13.07.10, 02:01
Alates mis NL limiidist tunned ennast ebakindlalt? st. et isegi kui on/oleks piisav roll ei taluks ala 100 000kr swinge?
Ja kas ja kui siis mis tööd tegid ennem profipokkeri karjääri või kelleks õppisid?
äitähh;)

ranka
13.07.10, 03:05
1. Kuidas sul viimasel ajal pokkeris läinud on? Miskit olen kuulnud, et Full Tildis on nüüd su põhikoht. PTR-i järgi on su tildi graafik suht swingine. Et mis toimub siis?
2. Miks sa turniire ei mängi, näiteks Eesti meistrivõistlused või Baltic fest? Kas sind äkki näeb Tallinna EPT-l?
3. Mis ameteid sa pidanud oled? Mida sa tehases töötades täpselt tegid?
4. Kaugele tahad pokkeriga jõuda? Või on eesmärk elada üks päev korraga ning toiduraha lauale tuua?
5. Mis alal sa väga hea veel oled peale pokkeri?
6. Mis on plussid ja miinused sinu elus pokkerimängija ametina?

1. müttasin kuni mai kuuni Cakes (mida PTR tollal ei träkkinud) ja alates maist FTP-s. Algul mängisin kuni 600NL seal, mis põhjustas $3000 downswingi. Nüüdest mängin seal 100NL ja hetkel olen suht rahul, sest $3000 mid-stakes downswingist olen 100NL-i mängides taastunud.

2. turniiridel on suur variatsioon, ei pea end seal pädevaks ning tunnen, et suurte turniiride mängimine oleks minu puhul raha põletamine. Samuti ei meeldi live, loe ülevalt miks ei taha.

3. Lihttööd, ehituselt tehasesse välja. Tehases tegin tekke, olin masinate peale. www.wendre.ee (või mis iganes aadress saad rohkem infot).

4. Kunagi oligi eesmärgid need, kuhu praegu tahtsin jõuda. Õigemini oli eesmärk liikuda limiitides üles, koguda suur roll ja siis miski hetk see raha kuskile "magama" panna. Hetkel eesmärgid puuduvad :( aga kindlasti üks päev korraga kindlalt ei ela ning ei ole seda kunagi teinud. Jälginud olen väga ranget bankrolli managmenti ning hoidnud alati piisavalt raha "sukasääres", et isegi pokkeri kadudes/ekstreemolude tingimuste tekkimisel ei lendaks bustoks.

5. Loodus ei ole mulle eriti andnud suuri füüsilisi võimeid aga see eest tunnen, et vaimselt olen jällegi sammukese ees. Kõik alad, mis nõuavad loogilist mõtlemist, olema reaalselt kahe jalaga maapeal ning nõuavad distsipliini on minu tugevaim külg.

6. Plussid on võimalus olla täiesti sõltumatu tervest maailmast, areneda lõpmatuseni (või niikaugele kui soovid), õppida paremini tundma raha väärtust, riski/võidu suhet. Miinuseks kindlasti suured swingid, nendest tulenev stress, kohati sõltumatus ning suur arenemistahe võib viia rohkemal või vähemal määra erakliku elu juurde, ühiskonna üldine imelik hoiak su ameti peale (õnneks see on viimasel ajal paranenud) ning kui sa ei ole WSOP ME-d võitnud (või ei ole $10m teeninud durrrr) siis su tulemused ning tunnustus jäävad kõigest pokkerikommuunide ringkondadesse.

ranka
13.07.10, 03:13
Parim viis oop olles poti kasvatamiseks:
1. hea regulari vastu ( milliseid statse peaks jälgima jne)
2. donki vastu

Milliste handidega 4bet bluffid ja palju üldse 4bet bluffi kasutad?

1. Hea regulari vastu ei tasuks üldse statte vaadata -- need peaksid olema peas. Aga statid, mida võiks kasutada regularide puhul oleksid peale nelja standard stati - cbet flop (sel juhul ka võiks olla cbet turn ja fold to turn bet, et näha kui hea on teda floatida või bluffida floppides), 3bet ja fold to 3bet (vajab suuremat samplet, hea light 3bettimiseks), squeeze (kui taga on hunnik squeezejaid siis hakake rohkem AK-d, TT+ callima ning squeeze saamisel ärge foldige), WTSD (kui ikka läheb tihti SD-le, kuskil ei foldi siis bluffige vähem), W$WSF (kui see on kõrge siis ta tihti üritab postflopis potte võita ja on agro, kui see madal siis rohkem mängib kaarte. Hea hero-callideks, foldideks), fold to cbetid (kui need kõrged siis cbetige rohkem).

See on hunnik statte, mis võiksid olla aga ärge neid eriti vaadake. Pigem vaadake siis kui teil tõmbed, hunnikd backdoor drawsid ning tahate vastast üle mängida. Siis võite oma plaani kinnitada, hüljata nendega ning ärge ühtegi asja üle tehke. Kui nitike foldib 70% ajast 3betile siis jumala eest ärge iga orbit 3bettiga. Kasutage mixijatena kaarte!

2. Donki vastu VPIP/PFR ja AF, millest kõige viimane on tähtsam aga need töötavad kõik koos. Näiteks 40/2/1 on kindlasti passiivne mängija ja kui saate beti/raise siis olge valmis foldima. 40/28/3 on jällegi super agro ning siin top paar on nuts. Samuti sellise venna vastu hero-callige rohkem, sest nad armastavad bluffida.

ranka
13.07.10, 03:16
Parim viis oop olles poti kasvatamiseks:
1. hea regulari vastu ( milliseid statse peaks jälgima jne)
2. donki vastu

Milliste handidega 4bet bluffid ja palju üldse 4bet bluffi kasutad?

4bet bluffin blocker händidega nagu AX, QK, KJ, KT ja kasutan seda ainult siis kui mõjuv põhjus. Ise ma foldin 3betile ca. 70% ajas ja lasen meelega regularidel end abuseda, sest siis hiljem saan vahetada käiku ning hakata rohkem 4bet bluffima ja ühtlasi võtan ka raising range tightimaks.

Sellisel juhul vastased teevad rohkem vigu, kui foldivad mulle ning kui ühel hetkel avastavad, et ma 4betin lightilt siis on mul raising range suht tight ning saan vahetada jälle käiku ning 4betin ainult value peale. Sel juhul kõlbavad ka AQ, TT ja isegi 99 sugused "rääbised" value4betiks.

ranka
13.07.10, 03:18
Miks fullring on parem kui 6-max? Ehk miks sa seda mängima ei jäänud?

FR on mul suur sample, kogemused ja enesekindlus ning tunnen sealt koduselt. 6maxi olen mänginud suuremas hunnikus ainult TrioBetis, mis ajas megatilti ja enam lihtsalt ei viitsi. Annan endale ka aru, et iga uue mängu õppimine on +EV ka vanale mängule aga no ei tule seda sundi peale.

Olen filtertanud oma FR mängu ning laudades, kus on olnud 6 või vähem mängijat kaotan ma raha ja mitte vähe. Seega omaenda laiskus maksab mulle tohutult palju pappi - kas õppida 6max selgeks või kohe põgeneda 6 või vähema mängijaga FR laudadest.

ranka
13.07.10, 03:37
Panen siis ühe käe ka, ei midagi erilist, aga tahaks lihtsalt eksperdi arvamust kuulda.


Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players

BTN: $75.95 38/11/0 agr 2.1 käsi 100
SB: $125.30
BB: $84.35
UTG: $100.00
UTG+1: $200.10
Hero (UTG+2): $110.85
MP1: $35.00

MP2: $60.00
CO: $142.00

MP2 posts a big blind ($1)

Pre Flop: ($2.50) Hero is UTG+2 with K :club: K :heart:
2 folds, Hero raises to $5, 3 folds, BTN calls $5, 2 folds

Flop: ($12.50) T :heart: J :club: 9 :diamond: (2 players)
Hero bets $10, BTN raises to $20, Hero tanks...
Milline oleks hero liin, kui meie käeks oleks hoopis QQ?


Paar küsimust ka veel:
1. Mida sa arvad HEMi poolt arvutatavast EV-st? Kui tihti graafikul üldse vaatad seda joont kasvõi huvi pärast?
2. Kas pead reaalseks graafikuid, kus inimesed jooksevad mitmesajatuhande või isegi miljoni käe peale mitusada BI alla EV?
3. Mis on sinu jaoks parim meetod oma mindseti terve ja tugevana hoidmaks? Kas tunned ängistust ja on raske uinuda näiteks pärast väga halba päeva pokkeris või on sul juba liiga paks nahk kasvanud, et sellisest asjast eriti üldse välja teha?
4. Milline on sinu HUD?

Kätt ma ei kommeteeri, sest see võib viia kogu teema algsest mõttest eemale. Tee uus teema ja kommenteerin seal -- see nädal kommenteerin kõiki FR käsi.

1. Olen oma EV arvamusi siin välja öelnud ja jätan nüüd ütlemata, et vältida tulevasi vaidlusi. Vaatan seda graafikuna harva, tulemustena iga päev mitukümmend korda kui värskendan HEM'is sessioonide lahtrit, kus kahjuks $EV tulbake on olemas ning minuteada seda muuta ei saa.


2. Ma ei oska seda kommenteerida ja jätaks selle matemaatikutele. Kindlasti on väga ekstreemseid näiteid kus võid väga pikalt hästi/halvasti joosta aga kui suur on tõenäosus, et sa jooksed mitmeid kümneid sisseoste alla "tõelise EV", seda ma ei oska öelda. Minu kogemus on näidanud, et 100,000 käelisi nullmängu juhtub aga see on olnud alati pooleks halvast jooksust põhjustatud tildiga, enda halva mänguga ning lõpus ka enesekindluse kadumisega.

PTR on suht hea statistikaleht ja üldiselt kõik mängijad, kellel on suur sample näitavad oma tavalist winratet pärast ükskõik mis samplet. Kui neid ekstreemseid jookse toimuks tihti siis kõvadel grinderitel peaksid olema päris pikad upswingid/downswingid, eriti kõrgemates limiitides.

3. KATSETADA UUSI ASJU. Leiad uue nipi siis on motivatsioon kõrge, huvi mängu vastu suur ning teed head mängu. Tagasilöögid sel juhul ei häiri ning saavutused teevad rohkem rõõmu.

Kunagi hästi ammu läksid suured kaotuspäevad südamesse aga see kadus kiirelt. Siis pikad sitad jooksud hävitasid mu mindi tohutult ning tekkis mõte, kas üldse oskan mängida ja äkki oli luckbox. Tänasel päeval 10BI kaotusepäev ei muuda mu und ning 100,000 BE stretch lõhub nats ensekindlust. Kaotuseläveks, mis mind mõjutab on hetkel ca $5000 päev aga see tulenebe sellest, et neid on liiga vähe olnud. Arvaks, et ka sinna võib kõva nahk peale kasvada kogemustega.

4. Hetkel ei saa postitada HUD'i popup ja screenshoti. Kui hommikul meeles siis teen seda aga laual kuvan VPIP, PFR, AF, HANDS. Popupi postitan hommikul.

ranka
13.07.10, 03:38
kui vanalt poja said

23

ranka
13.07.10, 03:38
Mis esimesele tütrele nimeks paned?

Anaalika

ranka
13.07.10, 03:46
Alates mis NL limiidist tunned ennast ebakindlalt? st. et isegi kui on/oleks piisav roll ei taluks ala 100 000kr swinge?
Ja kas ja kui siis mis tööd tegid ennem profipokkeri karjääri või kelleks õppisid?
äitähh;)

1000NL, sest seal puudub vettpidav arv käsi. Aga üldiselt ma tunneks end isegi 10NL (või mistahes limiidil) ebakindlalt kui mul ei ole 100BI arvel.. Kõik on kinni rollis. Kui sa oled nullist ehitanud $100,000 rolli ja sa tunned end kindlalt $100,000 online hoida siis $10k kaotus ei tee su mängu ega enesetunned ebakindlaks.

Olen loll kui labakinnas. Olin suht tavaline valge inimene, kes käis lihttöödel ning oman ainult gümnaasiumi haridust :(, mida on tegelt häbi öelda. Kui ma saaks praegu aega tagasi muuta, siis ma käituks samamoodi (lõpetaks haridustee gümaasiumiga), sest tol hetkel oli mul olukord ja ajad natuke teised aga ma arvan, et hetkel on viimane ning parim aeg see viga ära muuta. Kui ainult suudaks end rohkem sundida.

ranka
13.07.10, 03:47
Kaheksate neliku või paremaga oled kaotanud?

Nelikuga ei ole päris kindlasti kaotanud aga nelikut olen mastireaga võitnud. Küll olen saanud mastireaga pähe mastirealt.

ranka
13.07.10, 03:48
Kui vanalt sa pokkeriga alustasid

2006 august, siis olin 21.

http://ranka.pokkeriprod.com/2008/04/oppida-oppida-oppida.html

Svenza
13.07.10, 09:06
Millal otsustasid lõplikult kapist välja tulla?
Kas Linnar Priimägi on lihtsalt sõber või ka midagi enamat sinu jaoks?

ranka
13.07.10, 09:28
Millal otsustasid lõplikult kapist välja tulla?
Kas Linnar Priimägi on lihtsalt sõber või ka midagi enamat sinu jaoks?

Ei ole kunagi kapist välja tulnud ega kapis olnudki ja Linnar Priimägi ei ole mu sõber ning isegi mitte tuttavgi.

alaska
13.07.10, 09:30
Kui olen paar õlli joonud hoian laudadest eemal, sest keskendumine null. Isegi siis kui olen päeval joonud 2-3 õlut siis õhtul enam lauda ei roni, kuna ei suuda keskenduda :( Seepärast olen igasugu õlled jätnud õhtusse peale mängu.

Kas keskendumine kaob ainult alkoholiga või on veel põhjuseid? Kas saad sellest enne mängima hakkamist aru, või alles peale paari lolli otsuse vastuvõtmist?

IamAllin
13.07.10, 09:31
Mis seisus sa näed ennast 10 aasta pärast?
Kodu, pere, autod, töö/hobid jne jne jne.

ranka
13.07.10, 09:35
Kas keskendumine kaob ainult alkoholiga või on veel põhjuseid? Kas saad sellest enne mängima hakkamist aru, või alles peale paari lolli otsuse vastuvõtmist?

Keskendumine kaob kui mul on uni, ärevus, mõni suurem mure või keegi vaatab selja taga mängu.

Enamasti saan sellest aru enne mängima hakkamist. Kui kohe ei saa siis peale 2-3 laua avamist ja 4-5 käe mängimist on selge, et täna mängu ei tule.

ranka
13.07.10, 09:36
Mis seisus sa näed ennast 10 aasta pärast?
Kodu, pere, autod, töö/hobid jne jne jne.

Sellele küsimusele teatud põhjustel ei vasta.

Pahvak
13.07.10, 09:45
Sellele küsimusele teatud põhjustel ei vasta.

Naissõbrad loevad foorumit? ;)

ranka
13.07.10, 10:03
Eip. Asi pigem selles, et tulevikumõttes on mul ideid, mis on hetkel realiseerimata ja ei tahaks häid ideid teistele välja käia.

kuco
13.07.10, 10:10
1. Suvi või Talv?
2. Miks otsustasid Tallinnasse kolida/elamine osta?
3. Reisiplaanid? Lemmik sihtkoht kuhu oled jõudnud ja kuhu on jõudmata?
4. Kui peaksid pokkeriga 0st alustama, mis teeksid teisiti võrreldes tehtuga?
5. Cool poker story (bro)

nomerlot
13.07.10, 10:21
1. kui palju NL100 laudu sa korraga mängid?
2. Kauaaegne elukutseline, milline on tavaliselt sinu graafik ehk tööpäev? Kui pikad sessid, kui pikad pausid, kui tihti puhkepäevad. Kas foorumite-raamatute-analüüsiga tegeled kindlatel aegadel või siis, kui tekib konkreetne küsimus?
3. Ütled, et ei pea ennast heaks, vaid piisavaks break-eveni jaoks. Kas sa reaalselt näeksid oma pokkerimängija tulevikku rakebackprona, sinu arvamus üldse taolisest valikust?
4. Kas sind häirib, et sinu tööst pole ühiskonnale mingit kasu?:)
5. Oled öelnud, et paljud pokkerimängijad õpetavad veebis teisi meelega valesti, omakasupüüdlikel eesmärkidel. Mis sa arvad, mis limiidist alates ei tasu pokkerivideosid ja foorumigurusid eriti tõsiselt võtta?
6. Millise limiidi biitimiseni peaks iga keskmise intelligentsiga inimene suutma jõuda, mis limiidist alates peab juba pokkeriks annet olema?
7. Sinu arvamus: milline winrate kui suure sample kohta on miinimum, et kolida kõrgemasse limiiti?
8. Kas light-4betil ja bluff-shovedel on sinu arsenalis kindel koht, milliste vastaste vastu ja millisel boardil kasutaksid? Kas need on sinu jaoks pigem preflop/flop või turn/river tööriistad?

ranka
13.07.10, 10:25
1. Suvi või Talv?
2. Miks otsustasid Tallinnasse kolida/elamine osta?
3. Reisiplaanid? Lemmik sihtkoht kuhu oled jõudnud ja kuhu on jõudmata?
4. Kui peaksid pokkeriga 0st alustama, mis teeksid teisiti võrreldes tehtuga?
5. Cool poker story (bro)

1. Raske küsimus, sest Eesti kliimas ei meeldi kumbki sest mulle meeldivad pimedad ja külmemad ööd aga samas soojad ja valged päevad.

2. Tallinn on Eesti mõistes suurlinn ja suurlinnad alati tõmmanud.

3. Ei ole reisimine kunagi tõmmanud ja seega ei ole eriti kuhugile jõuda ning jõudmata on jäänud igale poole :)

4. Oleksin madala profiiliga mängija - ei postitaks Eesti foorumisse, ei oleks teinud blogi, seda foorumit jne.

5. Ei suuda hetkel mõelda.

ranka
13.07.10, 10:30
4. Milline on sinu HUD?

Laud:
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/kaed/dbw.jpg

Popup:
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/kaed/popup.jpg

Vandalar
13.07.10, 10:50
Hommik
1.Miks sa Bodogis ei mängi?
2.Kas Vandalar on donk?
3.Mida sa arvad viimasel ajal FT toimuvast, lugesin 2+2-st, et üha sagenevad igasugused kontode sulgemised koos rahadega ilma korraliku tagasisideta pokkeritoalt.
4.Mis sa arvad, kas tulevikus tõstetakse lubatud cashlaudade arvu pokkeritubade poolt veel kõrgemale ehk siis 24+?
5.Mida sa rush pokkerist arvad?
TY

ranka
13.07.10, 11:03
1. kui palju NL100 laudu sa korraga mängid?
2. Kauaaegne elukutseline, milline on tavaliselt sinu graafik ehk tööpäev? Kui pikad sessid, kui pikad pausid, kui tihti puhkepäevad. Kas foorumite-raamatute-analüüsiga tegeled kindlatel aegadel või siis, kui tekib konkreetne küsimus?
3. Ütled, et ei pea ennast heaks, vaid piisavaks break-eveni jaoks. Kas sa reaalselt näeksid oma pokkerimängija tulevikku rakebackprona, sinu arvamus üldse taolisest valikust?
4. Kas sind häirib, et sinu tööst pole ühiskonnale mingit kasu?:)
5. Oled öelnud, et paljud pokkerimängijad õpetavad veebis teisi meelega valesti, omakasupüüdlikel eesmärkidel. Mis sa arvad, mis limiidist alates ei tasu pokkerivideosid ja foorumigurusid eriti tõsiselt võtta?
6. Millise limiidi biitimiseni peaks iga keskmise intelligentsiga inimene suutma jõuda, mis limiidist alates peab juba pokkeriks annet olema?
7. Sinu arvamus: milline winrate kui suure sample kohta on miinimum, et kolida kõrgemasse limiiti?
8. Kas light-4betil ja bluff-shovedel on sinu arsenalis kindel koht, milliste vastaste vastu ja millisel boardil kasutaksid? Kas need on sinu jaoks pigem preflop/flop või turn/river tööriistad?

1. Kindlat numbrit ei ole aga tunnen, end kõige kindlamalt vahemikus 9-16. Rohkem laudu põhjustab vigu tähelepanematusest ja vähem ülemõtlemisest.

2. Kunagi ennemuiste oli rusikareegel, et mängin 4000 kätt päevas ja 100,000 kätt kuus. Tänasel päeval aga ainult siis kui viitsin. Minu arvates on see mõjunud halvasti minu mängule. Kui olla pidevalt mängu juures siis meeled ei nürine ning lähed üldise mänguvooluga pidevalt kaasa.

3. Teen kõik, et peamine kasum tuleks mängust mitte rakebackist ja/või boonustest. Seepärast olengi viimasel ajal taas 2p2 foorumites muutunud aktiivsemaks (ja siin vähem aktiivsemaks), et värskendada oma oskusi ning kergitada winratet.

Rakebackprosid pean fishideks ja üleüldse full ring mängudes alla 2pt/bb mängijaid pean reeglina halbadeks (sinna hulka kuulun ka mina). Olen ise starsis 100NL-is üle paljude käte (pea pool milkut) jooksnud 2.5PT/BB (viimased kuud olid 3pt/bb kanti) ning tundsin kuidas enamus regulare omasin või vähemalt tegin neist vähem vigu. Alla 2PT/BB juures see eelise tunnetus kaob ning enamasti elad fishide palgast.

4. Ei.

5. Raske öelda :) Foorumite puhul see oleneb sinus kui postitaja reputatsioonist. Videode puhul ma ei oska öelda, kuna neid ise eriti ei vaata.

6. Ei oska öelda aga oskan öelda, et kui sul on piisavalt distspliini ning oskad õppida pähe/maha lugeda paar tabelit siis 100NL biidib igaüks (loen biitimiseks plussis olemist). Edasi on vaja juba ranget distsipliini - kui ei tilta, hoiad rangelt kinni bankroll managmendist (100 buy-ini), valid hoolega laudu, jääd oma käemänguplaanile kindlaks siis võid leida end tipust.

7. Vähemalt 2 PT/BB 100,000 käe kohta kui mängid 200NL või väiksemaid. Edasi võid juba 1PT/BB-ga liikuda sest paljud regularid mängivad samu limiite ning kattuvad.

8. Preflop tasandist rääkisin enne, postflopis tuleb neid teha aga harva ning või/ja outide olemasolul. Sel juhul ei ole enam bluff vaid semibluff shove. Bluff shoved on parimad turnil või riveril, flopis ma 0 outer bluffe ei tee ja eelistaks siis pigem mängida turne.

ranka
13.07.10, 11:06
Hommik
1.Miks sa Bodogis ei mängi?
2.Kas Vandalar on donk?
3.Mida sa arvad viimasel ajal FT toimuvast, lugesin 2+2-st, et üha sagenevad igasugused kontode sulgemised koos rahadega ilma korraliku tagasisideta pokkeritoalt.
4.Mis sa arvad, kas tulevikus tõstetakse lubatud cashlaudade arvu pokkeritubade poolt veel kõrgemale ehk siis 24+?
5.Mida sa rush pokkerist arvad?
TY

1. 3 lauda max + low traffic.

2. pigem liialt nit

3. ei ole kursis, ei oska kommenteerida aga mina ei usu, et nii suur ettevõte täiesti lambist kontosid sulgeb ja rahasid konfiskeerib.

4. See on juba võimalik Cake pokkeris.

5. Hea kiire pokker aga ise eelistan olla kindlas lauas ja baseeruda rohkem enda kui ka laua imagele.

NP

taasver
13.07.10, 11:09
Tile or cascade tables?

ranka
13.07.10, 11:14
Tile or cascade tables?

Cascade

Viski
13.07.10, 11:43
1. Millal järgmine video tuleb ?
2. Kuna külla võib tulla ?
3. Kas pappi tuleb väljaspoolt pokkerit ka kusagilt ?
4. Kui palju sul PM'e on postkastis ?
5. Miks otsustasid welli teha ?
6. Kas sa oled codecci peale kade, et ta nii tegija on ?
7. Mis autoga sa sõidad ?
8. Kus pangas sul arve on ?
9. Kui palju on suurim baariarve olnud/kui palju üldse maha joonud oled (rekord) ?

hotcocacola
13.07.10, 11:54
Kui palju sa oled kõige rohkem jotsi andnud?

hotcocacola
13.07.10, 12:00
vandalar :D, sa said kuuma
http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=230087&postcount=48

:D


edit: mingi hullem kustutamine käib siin :D

ranka
13.07.10, 12:12
1. Millal järgmine video tuleb ?
2. Kuna külla võib tulla ?
3. Kas pappi tuleb väljaspoolt pokkerit ka kusagilt ?
4. Kui palju sul PM'e on postkastis ?
5. Miks otsustasid welli teha ?
6. Kas sa oled codecci peale kade, et ta nii tegija on ?
7. Mis autoga sa sõidad ?
8. Kus pangas sul arve on ?
9. Kui palju on suurim baariarve olnud/kui palju üldse maha joonud oled (rekord) ?

1. Ei ole hetkel plaani videot teha.

2. Siis kui sõbraks saad.

3. Jah.

4. 200 aga kustutan neid pidevalt.

5. Igavusest ja eeskujuks.

6. Ei ole.

7. Vana Bemmijunn

8. SEB

9. Suurimad kulukad joomised on kasiinotripid, kus on õhtuga läinud paarkend kilo. Ilma kasiinotripita 7-8k ringis aga ikkagi enamus ei ole kulunud joogile vaid limusiinid, jots jne.

ranka
13.07.10, 12:14
Kui palju sa oled kõige rohkem jotsi andnud?

Ühe korraga tonna aga õhtu jooksul ühele inimesele 1-2k.

pastilaa
13.07.10, 12:23
Väga hea teema!

Kui sa peaksid antud hetkel täiesti algajana nullist alustama pokkeris, siis:

1. kas netipokker 2010+ tasemel on veel piisavalt ahvatlev, et see asi üldse käsile võtta?
2. mis mänguformaadi kasuks otsustaksid?
3. mis toa valiksid ülestöötamiseks puhtalt lehelt?

ranka
13.07.10, 12:34
Väga hea teema!

Kui sa peaksid antud hetkel täiesti algajana nullist alustama pokkeris, siis:

1. kas netipokker 2010+ tasemel on veel piisavalt ahvatlev, et see asi üldse käsile võtta?
2. mis mänguformaadi kasuks otsustaksid?
3. mis toa valiksid ülestöötamiseks puhtalt lehelt?

1. On. Mängud on raskemad aga nad ei ole veel surnud aga võivad surra tänu sellistele tabelitele: http://www.pokertableratings.com/country-winners-alltime/, mis ilmselgelt iseloomustavad, et enamus riike on kaotavad riigid ja mis papid liiguvad riigist välja/sisse.

2. NLHE või PLO, iga mängija enda valik. PLO oleks kindlalt parim valik.

3. Alustuseks sitt soft, suured boonused ja rakeback, sest nii ei harju paljudes laudades RB roti tööd tegema.

tolmuahv
13.07.10, 13:10
1. Kui suure protsendi oma ajast peaks low stakes mängija kulutama mängimisele vs. foorumid jms? Kui palju ise kulutad?

2. Kas oled selle foorumi praeguse kujuga rahul? Mis on suurimad puudused? Mida teeksid teisiti, kui aega ja pealehakkamist oleks?

3. Mida soovitad NL25-NL100 mängijatele, kes toidavad end ära, aga raha ei säästa ja limiitides edasi ei liigu? Kas neil oleks õigem quittida ja teha midagi, mis 5-10a perspektiivis omab potentsiaali (nt. saada mingil alal spetsialistiks, end üles töötada ja siis mõistlikult ära elada)?

4. Nimeta 3 inimest, kes on internetifoorumite mõistes 'off-the-radar', aga Eesti tasemel väga head mängijad.

5. Kuidas võiks aidata inimesi, kes tegelevad mingil määral ka pokkeriga, aga keskenduvad foorumis teiste trollimisele ja sõimamisele?

6. Miks ei suuda inimesed foorumis mõistlikuks jääda ja valdav enamus postidest on absoluutne saast?

7. Kui üritaksid õppida, siis kelle nõu kuulaksid PLO osas siit foorumist?

Oliverk
13.07.10, 13:15
Kas sa kahetsed 2 a pärast et niinimetatud "Ranka tabeli" ja sellega kaasneva teema tegid?

Rage
13.07.10, 13:17
1) Kui palju kulutad oma aega HEMist vastaste mängitud käte uurimisele ja nende mängu stiili lahkamisele ja PTRist käte ostmisele ja nende analüüsimisele?
2) Palju NL200-NL400 mängija peaks sellega tegelema?
3) Mõni naljakaim juhtum seoses pokkerikarjääri ja peresuhete kokku põrkumisel.
4) Üks sinu enda kõige halvemini mängitud käsi, mis sulle meenub + seletus, miks see nii kohutavalt mängitud käsi oli.
5) Ega sa vist lifetime graafi (kasvõi BB'des) koos EV joonega ja nonsd joonega siia ei pane
6) kummas su winrate suurem on, PL või NL? juhul kui PLis, siis mis sa ise arvad miks?

oitarvi
13.07.10, 13:55
Rage, kusjuures ranka on oma blogis lifetime graphi (http://ranka.pokkeriprod.com/2010/03/verstapost-2000000-katt.html) üles kunagi märtsis pannud.


Küsiks veel rankalt, et palju sa umbes grindid päevas ja mis ajal, kas õhtusel või päris öösel. Ühesõnaga mis kellavahemik? Suurim grindi sess? Ja kas nädalavahetustel ainult pidutsed? Ning mis teema selle Angeli baariga ikkagi on? :)

Ski
13.07.10, 14:49
Mida arvad netipokkeri tulevikust? Milline võib olla mängijate tase umbes 4-5 aasta pärast?

$Lauri$
13.07.10, 15:01
1. Mis sind kõige rohkem motiveerib?
2. Kas oled kunagi mingil põhjusel tundnud, et ei viitsigi enam kunagi pokkeriga raha teenida?

janek174
13.07.10, 15:08
1. Kui suur peaks olema käte arv, et igasuguseid swinge arvestades saaks normaalse pildi sellest, kas biidid mängu piisavalt (või ei biidi), et kuhugi poole limiidis liikuda?
2. Mida arvad sellest väitest, et õige arvu laudade mängimine (selle arvu leidmine) on sama tähtis skill kui BR management ja muud oskused? Et vale arvu laudade mängimine võib olla väga suur leak.

mihkel7
13.07.10, 15:28
Kas oled kaalunud kolimist Vegasesse, et seal veidi kõrgemal tasemel live mänguga elatuda? Kas niimoodi suudaksid end sama hästi ära elatada kui hetkel netis grindides?

macroTilt
13.07.10, 16:01
mis on pokker?

kardaanirist
13.07.10, 16:36
lemmik pokkerimängija?

kes on sinu arvates eesti parim FR/6max/HU mängija?

leits
13.07.10, 16:38
´Mitu cm su peenis on?
Mida arvad ladyboyst, tahaksid ise olla?
Oled rõõmus inimene?

ranka
13.07.10, 16:43
1. Kui suure protsendi oma ajast peaks low stakes mängija kulutama mängimisele vs. foorumid jms? Kui palju ise kulutad?

2. Kas oled selle foorumi praeguse kujuga rahul? Mis on suurimad puudused? Mida teeksid teisiti, kui aega ja pealehakkamist oleks?

3. Mida soovitad NL25-NL100 mängijatele, kes toidavad end ära, aga raha ei säästa ja limiitides edasi ei liigu? Kas neil oleks õigem quittida ja teha midagi, mis 5-10a perspektiivis omab potentsiaali (nt. saada mingil alal spetsialistiks, end üles töötada ja siis mõistlikult ära elada)?

4. Nimeta 3 inimest, kes on internetifoorumite mõistes 'off-the-radar', aga Eesti tasemel väga head mängijad.

5. Kuidas võiks aidata inimesi, kes tegelevad mingil määral ka pokkeriga, aga keskenduvad foorumis teiste trollimisele ja sõimamisele?

6. Miks ei suuda inimesed foorumis mõistlikuks jääda ja valdav enamus postidest on absoluutne saast?

7. Kui üritaksid õppida, siis kelle nõu kuulaksid PLO osas siit foorumist?

1. Palju, väga palju ja mitte ainult low stakes mängijad. Foorumis konutamine ei tähenda seda, et loed OT topicuid vaid suunad enamus energiat strateegiasse, põhjendatud strateegiasse. Kahjuks PokkeriProd.com foorum liigub millegipärast teises suunas. Aga noh kõik ei saagi olla head mängijad :)

2. Ma ei ole foorumiga üldse rahul ja tahaks, et siin foorumis võtaks sõna ainult need, kes tahavad oma mängu arendada ja sealjuures ka lõbusalt aega veeta. Võin natuke köögiust lahti teha ja olen käinud välja idee, et teha paar privaatfoorumi kuhu saavad postitada ainult valitud kasutajad. Valitud kasutajad oleksid siis kasutajad, kes on siia foorumisse tulnud eelkõige oma pokkerimängu arendama ja teisejärguline OT juttu ajama.

Kui rohkem aega ja peale hakkamist oleks siis korraldaks foorumirahvale rohkem promosid, mis ühendaks ja tugevdaks kommuuni.

3. Niikaua kui nad on hobimängurid siis tehku, mis tahavad aga kui enam ei ole siis on viimane aeg õppima hakata või pokkerimaastikult kaduda/hobimängurisk saada.'

4. vMario, Sven21 ja ajuvaba. Meil kõigil oleks neilt midagi õppida. vMario-lt break-evenist suureks võitjaks saamisel, ajuvabal suur distspliin ja sven21 suur dispersiooni taluvus.

5. Seda ma küsiks teiste käest, sest siiani mina ja teised adminnid/moded ei ole sellega hakkama saanud.

6. Eestlase parim toit on teine eestlane. Lisa selle juurde pokkerimängija ego ning saad topelt kõva kivi.

7. tõenäoliselt hotcocacola :)

ranka
13.07.10, 16:54
Kas sa kahetsed 2 a pärast et niinimetatud "Ranka tabeli" ja sellega kaasneva teema tegid?

Ei! Sest pokker on rohkem kui preflop ning teiseks isegi see preflop tabel on nüüdseks täiesti vananenud. Näiteks EP cold-callimine 22-55 on suht -EV.

ranka
13.07.10, 17:04
1) Kui palju kulutad oma aega HEMist vastaste mängitud käte uurimisele ja nende mängu stiili lahkamisele ja PTRist käte ostmisele ja nende analüüsimisele?
2) Palju NL200-NL400 mängija peaks sellega tegelema?
3) Mõni naljakaim juhtum seoses pokkerikarjääri ja peresuhete kokku põrkumisel.
4) Üks sinu enda kõige halvemini mängitud käsi, mis sulle meenub + seletus, miks see nii kohutavalt mängitud käsi oli.
5) Ega sa vist lifetime graafi (kasvõi BB'des) koos EV joonega ja nonsd joonega siia ei pane
6) kummas su winrate suurem on, PL või NL? juhul kui PLis, siis mis sa ise arvad miks?

1. Nüüd jube vähe, viimasel ajal olen rohkem uurima hakanud. PTR'i kasutan igapäev ning seal on mul mitu kontot, et otsinguid juurde saada :)

2. Kõik peaks sellega tegelema, igas limiidis! Väga tore oleks, kui mängija iga nädalalõpus viskaks pilgu peale vastastele (näiteks kolm), kes talt eelneva nädala jooksul kõige rohkem raha ära võtsid. Tänasel päeval on olemas PTR. Sellega saad eelnevat kontrollida ta winrate ning kui tegu on hea mängijaga siis väga palju ka kõrva taha panna ta mängu jälgimisel.

3. Kas just peresuhe aga klassikaline 2p2 nali. Õel oli sõbranna külas ja nats tipsutasid. Ma teises toas pokerdasin ja järsku oli õe sõbranna mu toas ja ütles, et rainer ma viskan sulle X krooni, et tee sellest y krooni. Lifetilt oli järgmise hommikuni garanteeritud.

4. Konkreetseid käsi ei meenu aga tüüpkäed, kus jätkan bluffimist kui ilmselgelt vastane ei foldi.

5. Panen selle graafiku natukese aja tagant, kui rõdult tuppa rooman teise arvuti taha.

6. Pakun puusalt, et PL aga annan selle info ka kohe.

Fabulous
13.07.10, 17:19
Kas Sinu arvates tuleb lugeda foorumeid igapäevaselt, et "pokkeritrendidega" kaasas käia?

Kas Sinu arvates on praegusel ajal veel üldse mõtet lugeda raamatuid, mis anti välja näiteks aastal 2004 või tasuks keskenduda vaid "up-to-date" kraamile ( videod/strateegiapostitused, mis on vähem kui aasta vanad )?

ranka
13.07.10, 17:19
Rage, kusjuures ranka on oma blogis lifetime graphi (http://ranka.pokkeriprod.com/2010/03/verstapost-2000000-katt.html) üles kunagi märtsis pannud.


Küsiks veel rankalt, et palju sa umbes grindid päevas ja mis ajal, kas õhtusel või päris öösel. Ühesõnaga mis kellavahemik? Suurim grindi sess? Ja kas nädalavahetustel ainult pidutsed? Ning mis teema selle Angeli baariga ikkagi on? :)

Põhimõtteliselt oli eelmisest suvest mai kuuni oli iga nädalavahetus (vahest nädalavahetus algas neljapäeval ja lõppes alles pühapäeval) triangeli ning iga triangel kestis vähemalt hommikul kella kuueni siis viimased paar kuud olen elanud suht rahulikku elu ja kained nädalavahetused ei ole enam harukordsed. Tänu sellele on tõusnud ka volüüm ning õppimisvõime ja - tahe.

Mängin suht suvalt aga eelistan õhtuseid aegu. Suvel proovin teha kaks sessi - üks enne lõunat ja teine enne magaminekut. Nii ei maga ilusaid ilmi maha. Tavel täiesti suva.

Maratonsessid on 10,000 käe ringi.

Klubi Angel meeldib mulle kuna sinna päris igaüks sisse ei saa ning seetõttu tunnen end seal alati väga vabalt ja turvalisena. Õhkkond on sõbralikum ja kui omasooiharad Teid ei häiri siis see koht on kindlalt ka Teile lemmik. Ka naistest sealt puudust ei ole :)

Angelis ei ole näinud kordagi kaklust, ei ole näinud ühtegi vaenulikku inimest ja ei ole mul olnud kordagi seal probleeme v.a. üks kord kui väga purjus sõber tikkus ühe venelase totsile liialt ligi ning nii mitmeid kordi. Lõpuks viskas venelasele üle ning läks kurjaks ära. Sain seegi kord sõnadega asjad lahendatud, viisin sõbra minema ja see on ka kõik.

ranka
13.07.10, 17:20
Mida arvad netipokkeri tulevikust? Milline võib olla mängijate tase umbes 4-5 aasta pärast?

Kui nii jätkub siis asi võib minna väga kurvaks. Mitte mängijate taseme tõusu vaid riikide seaduste tõttu.

ranka
13.07.10, 17:20
lemmik pokkerimängija?

kes on sinu arvates eesti parim FR/6max/HU mängija?

Lemmik pokkerimängija on Sean Michael Nolan aka Nolan aga Justforfunds.

Full ringis vMario, 6maxis krayzie ja HU-s Codecci.

ranka
13.07.10, 17:21
´Mitu cm su peenis on?
Mida arvad ladyboyst, tahaksid ise olla?
Oled rõõmus inimene?

Saada mulle PM'iga oma peenisepilt ning siis ütlen, kas mul on suurem või väiksem.

Ladyboydest ei arva mitte midagi ja ise olla ei tahaks.

Arvan, et olen rõõmus aga liigsete vigade ning kompleksidega inimene.

ranka
13.07.10, 17:24
Kas Sinu arvates tuleb lugeda foorumeid igapäevaselt, et "pokkeritrendidega" kaasas käia?

Kas Sinu arvates on praegusel ajal veel üldse mõtet lugeda raamatuid, mis anti välja näiteks aastal 2004 või tasuks keskenduda vaid "up-to-date" kraamile ( videod/strateegiapostitused, mis on vähem kui aasta vanad )?

Foorumite lugemine annab juurde vähe. Ise mängimine, arutlustes kaasa löömine on kõige tähtsam.

Raamatute põhiideed jäävad samaks. Küll aga enne raamatu ostmist/lugemist võiks uurida/küsida foorumitest raamatute ülevaateid, lühikokkuvõtteid ning kommentaare, sest osad on tõesti crap. Uued raamatud on alati head, sest need käivad praeguse pokkeritrendidega kaasas.

sm112
13.07.10, 17:32
Milline neist kolmest sama limiidi mängijast on parim?

A) 4-tableb 6 PTBB/100
B) 8-tableb 4 PTBB/100
C) 24-tableb 2 PTBB/100

Kumb on olulisem näitaja nende mängijate võrdlemisel, kas PTBB/100 või $/h?
Kas pokkerimängija eesmärk peaks olema maksimeerida PTBB/100 või $/h?

Rage
13.07.10, 17:36
minu paar küsimust on siin:-) http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4437

ranka
13.07.10, 17:39
Milline neist kolmest sama limiidi mängijast on parim?

A) 4-tableb 6 PTBB/100
B) 8-tableb 4 PTBB/100
C) 24-tableb 2 PTBB/100

Kumb on olulisem näitaja nende mängijate võrdlemisel, kas PTBB/100 või $/h?
Kas pokkerimängija eesmärk peaks olema maksimeerida PTBB/100 või $/h?

Siin valikus kindlasti variant C) aga reaalsus on nii, et 4 tableb 3 PT/BB, 8 tableb 2PT/BB ja 24 tableb 0.5PT/BB siis valiks variandi B)

Üldiselt see on iidne vaidlus, mis kunagi ei lõppe. Ma arvan, et see on maitse asi ning iga mängija otsustagu ise, kas ta võtab (või üritab võtta) igast käest või igast minutist maksimumi. Madalates limiitides ma tahaks võtta maksimaalselt tunnitasu, sealjuures säilitada normaalne winrate.

Kõrgetes limiitides, kus üks kaks all-ini võib tähendada normaalset kuu teenistust Eesti mõistes siis üritaksin võtta iga käega maksimumi.

kus on pinge, üks pot võib osutuda kuupalgaks siis tahaks

ranka
13.07.10, 18:31
minu paar küsimust on siin:-) http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4437

Vastasin ja hetkel teen lifetime graafikuid aga korduvalt jookseb postgresql error ette ning joonestamise ajal mozilla hangub kui siga.

con
13.07.10, 18:33
1.Kas on mõtet spetsialiseeruda MTT mängudele, lootuses stabiilselt elatist teenida. Kas see on oluliselt raskem mõnele teisele mängu tüübile spetsialiseerumisest( rohkem õppida vaja/ suuremat kogemust et biitima hakata korralikult vms)?

2. Kas on reaalne, et ma saan kuu lõpuks 330usd(4k eek) kokku, et võlad ära maksta mängides 2usd buy-in 180man sng/turnasid kui pärast 300sng on mu br 2usd'lt 150peale tõusnud stabiilselt(2 nädalaga)
:D (ei levelda, küsimus küll loll aga enesekindlust pole)


3. Kas kolm kuud iga päev õppides ja mängides on võimalik neljandaks kuuks juba elatist teenida(kesmise eestlase 8k maksuvabalt kuus)? Lahtine pea, motivatsioon ja huvi on olemas. Imed jätaks siiski mängust välja.


//igatahes edu sulle ka edaspidi! Hakkan su blogi nüüd lugema ja võtan tänasest esimese raamatu ka ette.

ingu
13.07.10, 18:33
Sa ei mõtle sellele ega arva, et tase järjest kasvab ja mingi ajapärast on raha juba väga raske võita?

ranka
13.07.10, 18:40
1.Kas on mõtet spetsialiseeruda MTT mängudele, lootuses stabiilselt elatist teenida. Kas see on oluliselt raskem mõnele teisele mängu tüübile spetsialiseerumisest( rohkem õppida vaja/ suuremat kogemust et biitima hakata korralikult vms)?

2. Kas on reaalne, et ma saan kuu lõpuks 330usd(4k eek) kokku, et võlad ära maksta mängides 2usd buy-in 180man sng/turnasid kui pärast 300sng on mu br 2usd'lt 150peale tõusnud stabiilselt(2 nädalaga)
:D (ei levelda, küsimus küll loll aga enesekindlust pole)


3. Kas kolm kuud iga päev õppides ja mängides on võimalik neljandaks kuuks juba elatist teenida(kesmise eestlase 8k maksuvabalt kuus)? Lahtine pea, motivatsioon ja huvi on olemas. Imed jätaks siiski mängust välja.


//igatahes edu sulle ka edaspidi! Hakkan su blogi nüüd lugema ja võtan tänasest esimese raamatu ka ette.

1. Spetsialiseeru, mistahes mängule, mis meeldib. 2010-ndal aastal ei ole ükski mäng lihtne ning mistahes mängus edukaks läbi löömiseks tuleb näha väga palju vaeva.

2. Kahjuks ei oska öelda aga pokkeris on kõik võimalik.

3. On.

ranka
13.07.10, 18:41
Sa ei mõtle sellele ega arva, et tase järjest kasvab ja mingi ajapärast on raha juba väga raske võita?

Võib ju juhtuda ka nii, et praegu BE regularid lähevad bustoks, viskab kopa ette ja lahkuvad ning 2-3 aasta pärast on taas regulari-fishi suhe suureneud.

Ma tõesti ei oska öelda, mis tulevik toob aga kardan, et rohkem tapavad mänge riikide seadustest tulenevad piirangud kui mängijate taseme kasv.

ranka
13.07.10, 18:54
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/graafikud/lifetime.jpg

5355.19 tundi

Statid: 16/13/3.9, 3bet: 5.1

Rohkem infot välja ei saa võtta kuna HEM streigib.

EDIT: EV on siis kõige alumine punane joon

pastilaa
13.07.10, 19:07
Kas suured tissid või prink pepu?

inward
13.07.10, 19:21
Tobe küsimus vb aga...

Milliseid kuldseid nõuandeid annaksid mängijale (loe:mina), kes on lasknud BE 175k ja kelle enesekindlus hakkab kaduma, aga armastus mängu vastu on olemas.

Millal tuleb üks korralik Tallinna pokkerimängijate ühispralle :biggrin: ?

Lol at EV joon :D

ranka
13.07.10, 19:47
Kas suured tissid või prink pepu?

Tissid a mitte väga suured :)

ranka
13.07.10, 19:48
Tobe küsimus vb aga...

Milliseid kuldseid nõuandeid annaksid mängijale (loe:mina), kes on lasknud BE 175k ja kelle enesekindlus hakkab kaduma, aga armastus mängu vastu on olemas.

Millal tuleb üks korralik Tallinna pokkerimängijate ühispralle :biggrin: ?

Lol at EV joon :D

Annaksin sama nõu, mis Leningi - õppida, õppida, õppida.

Pralle tuleb siis kui keegi selle korrladab :)

ingu
13.07.10, 19:52
Plaaniti ju mingeid Pokkeriprode Suvepäevi. Kas see idee on kustunud?

ranka
13.07.10, 20:06
Plaaniti ju mingeid Pokkeriprode Suvepäevi. Kas see idee on kustunud?

Meie ei plaani midagi vaid andsin loa Ahkdumile seda organiseerida aga tundub, et see jääb soiku.

KristjanLaas
13.07.10, 20:28
Mida kahetsed (seoses foorumiga) kõige enam peale foorumi asutamist?

ingu
13.07.10, 20:35
Meie ei plaani midagi vaid andsin loa Ahkdumile seda organiseerida aga tundub, et see jääb soiku.

Aga huvi oli ju rahval olemas ? Võiks ju keegi teine siis asja orgunnida?

Marek K.
13.07.10, 20:35
kas jrgn hell vallutab maailma?

Sass
13.07.10, 20:38
1) Miks sa pole mulle pusa ära saatnud?
2) Millal külla võin tulla?
3) Miks sa mind eile Nimeta baaris abusesid kui ma magasin?
4) Miks sa alati gei teemalisi jutte räägid?
5) Kui palju sa min tahad et sa mu käed iga nädal yle vaataks ja nõu annaksid?

ranka
13.07.10, 20:54
Mida kahetsed (seoses foorumiga) kõige enam peale foorumi asutamist?

Ei kalpsagi kohe nii pähe. Jään hetkel vastuse võlgu, kui hiljem midagi meenub siis annan teada.

ranka
13.07.10, 20:55
Aga huvi oli ju rahval olemas ? Võiks ju keegi teine siis asja orgunnida?

Võib! Isegi suvepäevade asemel võiksid olla talvepäevad aga see nõuab põhjalikku ettevalmistust kui lihtlabane joomine.

ranka
13.07.10, 20:56
kas jrgn hell vallutab maailma?

Ei usu.

ranka
13.07.10, 20:57
1) Miks sa pole mulle pusa ära saatnud?
2) Millal külla võin tulla?
3) Miks sa mind eile Nimeta baaris abusesid kui ma magasin?
4) Miks sa alati gei teemalisi jutte räägid?
5) Kui palju sa min tahad et sa mu käed iga nädal yle vaataks ja nõu annaksid?

Kuna su küsimused on standard trollimised siis nendele ma ei vasta peale viimase -- $25 tunni eest.

Sass
13.07.10, 21:08
et ise vaatad kaua aega l2heb ja võtad siis tunnitasu?
3 ja 4 olid trollimied .. teised serious kysimused..

lisakysimus.. kui palju oled yhe päeva jooksul kõige rohkem võitnud/kaotanud

paradigmlost
13.07.10, 21:10
Kas mängides segamini MTT-sid, turbo multiSnG-sid ja cashi on sinu arvates võimalik long runis elukutselisena leiba teenida või tuleks ühele mänguformaadile keskenduda?
Mis oli viimane mitte-pokkeri-teemaline raamat mis sa kaanest-kaande läbi lugesid?

Rage
13.07.10, 21:30
EDIT: EV on siis kõige alumine punane joon
see peab olema level..

kõige alumine on vast nonsd ja keskmine punane on EV joon... kusjuures hea meel näha, et keegi teine jookseb sarnaselt üle EV joone stabiilselt, ma juba hakkasin mõtlema, et ma olen ka lihtsalt elupõhine luckbox..

1) sinu lemmik speculative hand

janek174
13.07.10, 21:44
Miks minu küsimustele vastata ei kõlvanud?

Sass
13.07.10, 21:55
Miks minu küsimustele vastata ei kõlvanud?

sest sa oled rets ja kardab su käest peksa saada kui valesti vastab

Sass
13.07.10, 21:57
mu arust ta esimeses postis ytles et ta ei vasta kysimustele ala palju sa teenid jne ...

ranka
13.07.10, 21:58
et ise vaatad kaua aega l2heb ja võtad siis tunnitasu?
3 ja 4 olid trollimied .. teised serious kysimused..

lisakysimus.. kui palju oled yhe päeva jooksul kõige rohkem võitnud/kaotanud

Vastuse saad siit: http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/ranka666

ranka
13.07.10, 22:00
Kas mängides segamini MTT-sid, turbo multiSnG-sid ja cashi on sinu arvates võimalik long runis elukutselisena leiba teenida või tuleks ühele mänguformaadile keskenduda?
Mis oli viimane mitte-pokkeri-teemaline raamat mis sa kaanest-kaande läbi lugesid?

Esimesele ei oska vastust öelda, sest ei ole MTT-sid mänginud aga arvan, et see on võimalik. Viimane raamat oli 100 Türanni - Maailma õelemad despodiid ja diktaatorid, mille lõpetasin paar päeva tagasi.

ranka
13.07.10, 22:02
Sa ei mõtle sellele ega arva, et tase järjest kasvab ja mingi ajapärast on raha juba väga raske võita?

Olen vastanud sellele juba mitmeid kordi. Kindlasti on aga ma ei oska tuleviku ennustada. Äkki toimub uus buum aasias ja mängud on jälle fishisemad vms.

ranka
13.07.10, 22:04
Miks minu küsimustele vastata ei kõlvanud?

Jäid kahe silma vahele. Vabandused.


1. Kui suur peaks olema käte arv, et igasuguseid swinge arvestades saaks normaalse pildi sellest, kas biidid mängu piisavalt (või ei biidi), et kuhugi poole limiidis liikuda?
2. Mida arvad sellest väitest, et õige arvu laudade mängimine (selle arvu leidmine) on sama tähtis skill kui BR management ja muud oskused? Et vale arvu laudade mängimine võib olla väga suur leak.

1. 10NL või allapoole piisab 50,000 käest, 25-200NL piisab 100,000 käest ja ülespoole võiks olla vähemalt 200,000 käelised sampled. Aga märgiks veel, et 400NL ja 600NL mängitakse suht ühtemoodi ning laudades on täpselt samad regularid.

2. Arvan, et see väide on õige.

EDIT: kahju, et HEM'is ei ole filtrit laudade arvu kohta. Näiteks, et paned 2-5 lauda ja vaatad oma winrate, siis 5-8 lauda jne jne jne.

ranka
13.07.10, 22:05
see peab olema level..

kõige alumine on vast nonsd ja keskmine punane on EV joon... kusjuures hea meel näha, et keegi teine jookseb sarnaselt üle EV joone stabiilselt, ma juba hakkasin mõtlema, et ma olen ka lihtsalt elupõhine luckbox..

1) sinu lemmik speculative hand

JTs

kardaanirist
13.07.10, 22:16
1. mis on su luckyhand? ei mõtle AA ega KK vaid selline hand, millega oled mitu korda turniiri võitnud või millega alatihti hästi floppi tabad vms (ala. Brunsoni T2, Negreanu T7 jne)

2. mitu korda bustoks oled läinud?

3. kui pokkeriga alustasid, siis kaua võttis aega, et muutuda võitvaks mängijaks?

Sass
13.07.10, 22:32
Tulevad siis tõehetke taolised kysimused ka..Ranka , kas sa tuned häbi, et sina kui eesti online pokkeri 1 eestvedaja läksid EMV kohale täis peaga ja osa ei võtnud?

ristik
13.07.10, 23:51
1. Kas usud, et mängija kes alustab nullist ja ei ole pokkerist halli aimugi võib jõuda 6 kuuga NL100 ja näidata seal korralikku winrate ? Seda range BR managementiga siis ja mõõdukalt õppides.
2. 3 kõige tugevamat märksõna NL100 biitimiseks
3. Kui suur osa sinu mängust põhineb notede panemisel. On see midagi, milleta oleks sul täiesti võimatu mängida või pigem järgid neid rasketes kohtades ainult ?

ranka
14.07.10, 00:08
1. mis on su luckyhand? ei mõtle AA ega KK vaid selline hand, millega oled mitu korda turniiri võitnud või millega alatihti hästi floppi tabad vms (ala. Brunsoni T2, Negreanu T7 jne)

2. mitu korda bustoks oled läinud?

3. kui pokkeriga alustasid, siis kaua võttis aega, et muutuda võitvaks mängijaks?

1. AK

2. Elukutselisena 0 ja hobimängurina pm ka kordagi

3. Blogist saad infot: http://ranka.pokkeriprod.com/2008/04/oppida-oppida-oppida.html

ranka
14.07.10, 00:08
Tulevad siis tõehetke taolised kysimused ka..Ranka , kas sa tuned häbi, et sina kui eesti online pokkeri 1 eestvedaja läksid EMV kohale täis peaga ja osa ei võtnud?

Ei. Tunnen end just poole lahedamana :)

ranka
14.07.10, 00:09
1. Kas usud, et mängija kes alustab nullist ja ei ole pokkerist halli aimugi võib jõuda 6 kuuga NL100 ja näidata seal korralikku winrate ? Seda range BR managementiga siis ja mõõdukalt õppides.
2. 3 kõige tugevamat märksõna NL100 biitimiseks
3. Kui suur osa sinu mängust põhineb notede panemisel. On see midagi, milleta oleks sul täiesti võimatu mängida või pigem järgid neid rasketes kohtades ainult ?

1. Otseloomulikult!

2. Distsipliin, mitte üle mõelda, osata nittidele foldida.

3. Notesid teed ülivähe

Fabulous
14.07.10, 02:15
Kas Sa annaksid oma limiidi regularile ( näiteks mõnes 2p2 foorumi käeanalüüsis ) nimelt halbu nõuandeid, et omada tema üle suuremat edge'i laudades?

ranka
14.07.10, 09:38
Kas Sa annaksid oma limiidi regularile ( näiteks mõnes 2p2 foorumi käeanalüüsis ) nimelt halbu nõuandeid, et omada tema üle suuremat edge'i laudades?

Muidugi, juhul kui ta ise postitab väga lolli käe.

macroTilt
14.07.10, 09:44
Mis on pokker?

Teisel katsel ehk kysimus on k6ike muud kui level.
Minu maletamist m66da ei ole sa seda kuskil enda varasemates tekstides lahti kirjutanud.

Kena suve!

isenseven
14.07.10, 09:51
Asjad mis sind rõõmustavad?
Millele ei suuda sa EI öelda?

ranka
14.07.10, 10:09
Mis on pokker?

Teisel katsel ehk kysimus on k6ike muud kui level.
Minu maletamist m66da ei ole sa seda kuskil enda varasemates tekstides lahti kirjutanud.

Kena suve!


Nägin seda küsimust ka ennem aga unustasin vastata.

Pokker on kaardimäng - http://et.wikipedia.org/wiki/Pokker

ranka
14.07.10, 10:13
Asjad mis sind rõõmustavad?
Millele ei suuda sa EI öelda?

Materiaalsed asjad mind rõõmustavad vähe ja seetõttu ei meeldi ka mitte mingisugused kingitused ning hoian meeleldi eemale jõuludest, sünnipäevadest jne. Aga rõõmustavad sellised vähem katsutavad asjad -- kui olen suutnud midagi väga hästi teha või saanud millegagi hakkama, mida pidasin enne suht võimatuks või väga raskeks.

"EI" ei suuda öelda soojale hommikukohvile :)

Pahvak
14.07.10, 10:30
Kas Sa annaksid oma limiidi regularile ( näiteks mõnes 2p2 foorumi käeanalüüsis ) nimelt halbu nõuandeid, et omada tema üle suuremat edge'i laudades?


Muidugi, juhul kui ta ise postitab väga lolli käe.

Eesti regularile ka? A la ragele, leitsile, fortunele, low-flowle või minule?

Rage
14.07.10, 11:20
Kas sul on minu kohta mõni note tehtud, mis on selle note sisu?

Viski
14.07.10, 11:36
Mis marki sigarette kakud ? Selgita ..

nomerlot
14.07.10, 11:48
Kas sa ostad PTR-st hand historyt ja/või jagad historyt mõne sõbraga?
Kui jah, kas siis ainult analüüsid saadud historyt offline või kuvad mujalt saadud statse ka laudades?

Karikakar
14.07.10, 12:50
1.Kõige pikem downswing - pilte, emotsioone jms.
2.Kõige pikem heater - pilte, emotsioone jms.

3.Praeguse hetke lemmiklugu

Godspeed_EJ
14.07.10, 12:55
Kuidas vaim/mõistus pokkerist puhkab?

Vandalar
14.07.10, 13:19
Pole tähele pannud, äkki juba küsitud aga whatever- kas mõni pokkerituba oma tiimi on kutsunud juba, kui saladus pole siis räägi lähemalt.

ranka
14.07.10, 15:49
Eesti regularile ka? A la ragele, leitsile, fortunele, low-flowle või minule?

Kehtib sama reegel. Kui pannakse loll käsi tulevad ka lollid vastused.


Kas sul on minu kohta mõni note tehtud, mis on selle note sisu?

Ei.


Mis marki sigarette kakud ? Selgita ..

Philip Morris number One


Kas sa ostad PTR-st hand historyt ja/või jagad historyt mõne sõbraga?
Kui jah, kas siis ainult analüüsid saadud historyt offline või kuvad mujalt saadud statse ka laudades?

Ei ole ostnud historeid ja ei ole eriti ka jaganud aga ise olen sanud.


1.Kõige pikem downswing - pilte, emotsioone jms.
2.Kõige pikem heater - pilte, emotsioone jms.

3.Praeguse hetke lemmiklugu

Kuna mustakal vool läks siis ei saa teise arvutisse ligi. Seega pilte postitada ei saa aga pakun, et 100,000 käe ringi. Heater on downswingi vastand ja suht samad arvud.


Kuidas vaim/mõistus pokkerist puhkab?

Ei mõista küsimust aga üldiselt pokkerist ei puhka, ei taha puhata ning ei tohiksi puhata.


Pole tähele pannud, äkki juba küsitud aga whatever- kas mõni pokkerituba oma tiimi on kutsunud juba, kui saladus pole siis räägi lähemalt.

Ei ole.

Godspeed_EJ
14.07.10, 15:55
Ei mõista küsimust aga üldiselt pokkerist ei puhka, ei taha puhata ning ei tohiksi puhata.


Pokkerist võib kergesti tekkida rutiin, mis ei pruugi alati hea olla. Üldjuhul on nö puhkuseks mõni teine tegevus nagu sport, lugemine, mängud jne.

taavi
14.07.10, 22:16
Mis marki sigarette kakud ? Selgita ..



.....
Philip Morris number One

....


Selgita..
Miks? Kaua?




............
Muideks suitsetav pokkeripro on -EV, eriti cashgame mängijale, kus puuduvad "breakid". Samuti suitsunälg viib keskendumise.

ranka
14.07.10, 22:26
Mai kuus hakkasin uuesti suitsetama :( :( :( Vahelduva eduga olen proovinu ka maha jätta aga ei ole õnnestunud. Asi ei ole suitsunäljas vaid soojades ilmades ja hea on koos naisega rõdul istuda ning tossata.

Enne sügist ei proovigi maha jätta.

kardaanirist
14.07.10, 22:55
miline oli vanemate reaktsioon kui ütlesid neile esimest korda, et hakkad pokkerimänguga elatist teenima? sellesmõttes, et tavaliselt on vanematel inimestel levinud arusaam, et pokkerimäng on osa hasartmängusõltuvusest ja viib kasiinopõrgusse.

IamAllin
14.07.10, 22:57
eelmisele veel lisaks, et kas su vanemad on su ametivaliku heaks kiitnud või arvavad, et võiksid tulevikus midagi muud teha?

flipmachine
14.07.10, 23:00
Kuidas sa kujutad ette oma tulevikku nt 60.a ? Kas usud, et suudad nii vanalt konkureerida noorematega ja teenida endale elatist pokkeriga ?

ranka
14.07.10, 23:47
Kuidas sa kujutad ette oma tulevikku nt 60.a ? Kas usud, et suudad nii vanalt konkureerida noorematega ja teenida endale elatist pokkeriga ?


eelmisele veel lisaks, et kas su vanemad on su ametivaliku heaks kiitnud või arvavad, et võiksid tulevikus midagi muud teha?

Isa kellega ma koos ei elanud atsepteeris seda, sest ta oli ise ka natuke pokkerit juba enne mind mänginud. Ema oli väga skeptiline ja isegi tahtis mu "sõltuvusprobleemidga" psühholoogi viia, õigemini soovitas minna ja ütles, et sellel ei ole tulevikku, et kõik kaotavad.

Kui töölt ära tulin oli õe reaktsioon väga halb ja muret tekitav, kuna tollal elasime koos. Küll aga tema arvamus muutus pm. kuuga ja ema arvamus niikaua kui nägi, et hakkasid iluma asjad ja laenud said imekombel makstud.

Võin ka mainida, et ei ole olnud kunagi suur pereinimene. Tegutsenud üksi, ei ole kurtnud oma muresid ning olen lahendanud oma probleeme ise ja üritanud alati ise hakkama saada. Seetõttu oli pere tollane mure väiksem ning nende halb või kahtlustav suhtumine mõjutas mind vähem.

Peale esimest aastat ei ole mulle keegi ette heitnud, et ma peaks ametit muutma vaid pigem vahest narrides öelnud, et kõik ei ole rikkad pokkerimängijad nagu sina :)

ranka
14.07.10, 23:48
Kuidas sa kujutad ette oma tulevikku nt 60.a ? Kas usud, et suudad nii vanalt konkureerida noorematega ja teenida endale elatist pokkeriga ?

Kahjuks ei oska tulevikku ennustada. Väikesed plaanid tulevikuks on (mis ei ole pokkeriga seotud) aga siinkohal peataks tulevikku puudutava teema :(

ristik
15.07.10, 01:31
pikim sess mis kunagi mänginud oled ?

oitarvi
15.07.10, 01:34
Kui suuri deposiite sa alguses pokkeritubadesse tegid?

ranka
15.07.10, 01:59
pikim sess mis kunagi mänginud oled ?

Pikimad on poppersi pohmakas mängitud sessis, mis võivad väikeste söögipausidega olla 10-14 tundi pikad. Päris alguses oli isegi selliseid sesse, et hommikul kell 8:00 hakkasin ning õhtul hilja peale südaööd lõpetasin. Vahepeal siis muidugi pisikesed selja sirutamise pausid, mis olid ka suht minmaalsed.


Kui suuri deposiite sa alguses pokkeritubadesse tegid?

Palun loe mu blogi. Andsin aadressi ülevalpool. Üldiselt väiksemaid, miski $10-$25 kaupa kandsin ja kindlalt mitte rohkem kui $200-$300 kokku.

pastilaa
15.07.10, 07:11
Kas muretsed selle pärast, et rahvas hakkab sind Tõehetke-Rankaks kutsuma?

hotcocacola
15.07.10, 12:27
Kas muretsed selle pärast, et rahvas hakkab sind Tõehetke-Rankaks kutsuma?

LOL, väga julm :D

ranka
15.07.10, 14:49
Kas muretsed selle pärast, et rahvas hakkab sind Tõehetke-Rankaks kutsuma?

Ei. Kutsugu kasvõi Gaybaari Rankaks, mul täiesti pohhui.

Sass
15.07.10, 15:31
Ei. Kutsugu kasvõi Gaybaari Rankaks, mul täiesti pohhui.

done... rankal uus hyydnimi olemas

miksnii
15.07.10, 18:33
done... rankal uus hyydnimi olemas

Mis sina siis oled....ÜksikuSaare Sass ???

IamAllin
15.07.10, 18:36
Mis sina siis oled....ÜksikuSaare Sass ???
Saepuru Sass :p

soouni
15.07.10, 18:41
Blogis kirjutasid sõbrast Peokuningast. Kas ta on siin foorumis ka ja kui on mis nimega? Huvipärast.

Kauaks umbes kuluks aega kui algajast võiks asja saada. ehk võitev mängija saada.? tänase informatsiooni hulga käes mis on kättesaadav kui teha ikka enamvähem samakorralikult tööd nagu sina algusaegadel tegid.

Kas sul on alles need poker booksid mis oled endale ostnud ja palju neid üldse olla võib umbes?

Mis arvad ülikooli kõrvalt pokkerimängimisest?

ranka
15.07.10, 19:01
Blogis kirjutasid sõbrast Peokuningast. Kas ta on siin foorumis ka ja kui on mis nimega? Huvipärast.

Kauaks umbes kuluks aega kui algajast võiks asja saada. ehk võitev mängija saada.? tänase informatsiooni hulga käes mis on kättesaadav kui teha ikka enamvähem samakorralikult tööd nagu sina algusaegadel tegid.

Kas sul on alles need poker booksid mis oled endale ostnud ja palju neid üldse olla võib umbes?

Mis arvad ülikooli kõrvalt pokkerimängimisest?

1. Peokuningas ei käi siin foorumis kuna teatud põhjustel viskasid Eesti pokkeriringkonnad talle kopa ette. Teadaolevalt ta käib siin veel lugemas aga enam ei postita.

2. Üks päev.

3. Kõik on alles peale ühe, mille kaotas raisk andu_andu ära kuigi paljud on välja laenatud. Neid on päris hulgi.

4. Arvan täpselt sama kui ülikooli kõrval piljardit või jalgpalli mängida.

ranka
15.07.10, 19:03
Mis sina siis oled....ÜksikuSaare Sass ???

Veel paar sellist posti ja panen siia teemaasse unsubscribe.

Codecci
15.07.10, 19:47
Kas su eesmärk peale korteriostu ja alla liikumist on nüüd ikka võimalikult kõrgele pürgida taseme mõttes või pigem muretult Sven21-stiilis närve rikkumata leib lauale tuua?

ranka
15.07.10, 19:56
Kas su eesmärk peale korteriostu ja alla liikumist on nüüd ikka võimalikult kõrgele pürgida taseme mõttes või pigem muretult Sven21-stiilis närve rikkumata leib lauale tuua?

Teine.

Esialgne plaan oli passida kuskil urka toas nagu Cake aga kahjuks see läks vett vedama...

IamAllin
15.07.10, 19:58
Teine.

Esialgne plaan oli passida kuskil urka toas nagu Cake aga kahjuks see läks vett vedama...

miks see vett vedama läks?

ranka
15.07.10, 20:02
miks see vett vedama läks?

Kuna suuremad skinnid lahkusid Cakest ja läksid Mergesse, mis viis suure osa mängijatest minema sealt aga tundub, et Cake näitab parenemismärke ning loodan, et sügisest saan taas seal toas mängida.

rohelinekonn
15.07.10, 20:30
miks mitte mõni teine kolgas vaid FT

ranka
15.07.10, 20:57
miks mitte mõni teine kolgas vaid FT

FR on põhjus. Starsis ei ole enam Supernova staatust ja Boss media unustasin täiesti äru, muidu oleks isnna läinud ning hetkel ei viitsi rolli ümber ka kantida.

Mujal FR ei ole.

hotcocacola
15.07.10, 20:59
Palju sul tiksub keskmiselt boonustena ühes kuus?

Viski
15.07.10, 21:09
Valid sa mängimiseks spetsiiflist aega ka ? Või lased siis kui tuju tuleb ?

ingu
15.07.10, 21:11
Nii paljud küsimused korduvad juba, näiteks viimane.

Sass
15.07.10, 21:34
viimase vastust ei tea aga 99% m2ngib siis kui tuju tuleb

ranka
15.07.10, 22:22
Palju sul tiksub keskmiselt boonustena ühes kuus?

Ei ole kunagi lugenud.


Valid sa mängimiseks spetsiiflist aega ka ? Või lased siis kui tuju tuleb ?

Siis kui tuju tuleb aga eelistan õhtuseid aegu.

Sass
15.07.10, 22:42
Keda sa siit foorumi fishidest esimesena aitaksid m2ngu parandada, kui sa peaksid seda tegema?
PS. ma olen ka fish :)

sawcrish
15.07.10, 22:59
Kas plaanid raha teenimist pokkeriga rohkem tulevikus siduda või järjest vähem?

ranka
15.07.10, 22:59
ennast

edit: see läks sassile

ranka
15.07.10, 22:59
Kas plaanid raha teenimist pokkeriga rohkem tulevikus siduda või järjest vähem?

otseselt pokkeriga vähem, kaudselt rohkem.

kardaanirist
15.07.10, 23:02
mis limiidi biitimises sul alguses kõige suuremad raskused olid?

ranka
15.07.10, 23:03
mis limiidi biitimises sul alguses kõige suuremad raskused olid?

10NL, 50NL ja 400NL

Sass
15.07.10, 23:49
10NL, 50NL ja 400NL

niiet soovitad NL25 minna otse NL100?

ranka
15.07.10, 23:58
Ei soovita! Kust sa üldse seda välja loed ja lõpetage oma semi-troll küsimused. Korra veel siis mina siia teemasse enam ei vaata.

Sass
16.07.10, 00:16
Ei soovita! Kust sa üldse seda välja loed ja lõpetage oma semi-troll küsimused. Korra veel siis mina siia teemasse enam ei vaata.

okok ära seda posti võta kui siia postitamist.. aga sa tulesid et raskused olid NL10 ja 50 sellest siis järeldasingi et lihtsamad limiidid on 25 ja 100 et siis see 50 vahele jätta .. sry

mihkel7
16.07.10, 00:17
Mis on kõige suurem bet (kihlvedu) mis teinud oled ja mille peale?

runnar
16.07.10, 00:19
okok ära seda posti võta kui siia postitamist.. aga sa tulesid et raskused olid NL10 ja 50 sellest siis järeldasingi et lihtsamad limiidid on 25 ja 100 et siis see 50 vahele jätta .. sry
ehk oli 100 tänu sellele "lihtne", et 50s on mängu kallal piisavalt pusitud?

ranka
16.07.10, 00:54
Mis on kõige suurem bet (kihlvedu) mis teinud oled ja mille peale?

100 pitsi viina ja siiani maksmata


ehk oli 100 tänu sellele "lihtne", et 50s on mängu kallal piisavalt pusitud?

100-as on rohkem fishe

mikk2468
16.07.10, 01:06
1. Kas sa vihkad mõnda mängijat kellega ühes lauas olnud tema imeliku mängustiili või mõne muu põhjuse pärast (PTR kui vihkad)?
2. Kas sa väldid mõne kindla reg'iga samas lauas mängimist? (PTR kui on mõni)

JohannesJ
16.07.10, 01:11
Suurim kirg peale pokkeri?

ranka
16.07.10, 01:56
1. Kas sa vihkad mõnda mängijat kellega ühes lauas olnud tema imeliku mängustiili või mõne muu põhjuse pärast (PTR kui vihkad)?
2. Kas sa väldid mõne kindla reg'iga samas lauas mängimist? (PTR kui on mõni)

1. Fishe, kes välja tõmbavad ja järjepidevalt. Meenub 600NL laud kus oli miski 50/38 fish austraaliast ja miski aeg oli tal $9000 stäkk ning ütles, et teeb $10,000 täis. 4-5h maadlesin temaga ja suht rush oli ta vastu aga alati kräkkis/splittis ära ning kui tal $3000 oli alles siis tiltis peaga quitisin lauast. Lõpuks ta läks muidugi bustoks aga üldiselt selliseid mängijaid vihkan.

Aga ma võin öelda, mis mängijaid ma kõige rohkem armastan - eestlasi v.a. ESTPatrick seepärast, et peale ESTPatricku ja -andres-'se, sest kõik muud suckivad sajaga teiste eestlaste vastu ning teevad mõttetud metamängu ning see on free money. Kindlalt on veel eestlasi aga ei ole nendega koos mänginud.

2. Never. Just vastupidi. Kui avastan, et keegi mängi üllatavalt hästi siis jälitan teda. Mis siis, et see on -EV mäng aga kui ma saan ta kohta võimalikult palju käsi, mida hiljem uurida võib see üldiselt mu mängule heaks osutuda. Kunagi jälitasin nii kelisitaani ja seepärast on mul tema kohta ka suht palju ka käsi.

Panen üles tema graafiku, et näidata kui hästi inimene suudab mängida. Ei ole EKG moodi swingide graafik vaid pigem small-ball player.

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/graafikud/kelisitaan.jpg

k2snakalle
16.07.10, 02:32
viimane graafik, mis limiidiga tegu?

ranka
16.07.10, 12:03
Panin BB-des. See on 400-600NL.

Viski
16.07.10, 12:16
Kust, kui üldse, sa motivatsiooni ammutad ?

pastilaa
16.07.10, 12:23
Mida arvad sellisest situatsioonist ja kangelase strateegiast?:

Avame CO-lt AQ, bb-l on hea reg, kellega eelnevalt lauast 3bettimist ja madistamist (sd jõudnud pole veel ükski käsi) ja ülla-ülla, saamegi 3beti. Kangelane 4betida ei taha, sest selleks on käsi liiga hea, et foldida shovele ja shove callimiseks kah nadi. Plaan on meil valmis järgmine - pmslt iga kuiva flopi (madalad paardunud flopid, 952 rainbow, enamus kuni J high reaalsete tõmmeteta floppe sisuliselt) shoveme vastase panuse peale. Eesmärk - mida kuivem flop, seda tugevam on meie range ja foldib siin väga palju käsi millega 3betib.

(ei ole minu väljamõeldud strateegiaga tegemist)

soouni
16.07.10, 12:23
Kas sa coachid ka praegu kedagi või oled kellegile mentor?

Kus toas praegu tegutsed?

Pudgehook
16.07.10, 12:37
kas kohe päris ausalt vaataksid üke mõne mu sessi ainult 25$ eest tunnis?lugesin ennem,et see oli sul miinimum ja kas sessi üle vaatamiseks on vaja trackerist käsi või on võimalik samal ajal koos mängida või ptr kaudu?

ranka
16.07.10, 13:58
Kust, kui üldse, sa motivatsiooni ammutad ?

Ei oska nii öelda.


Mida arvad sellisest situatsioonist ja kangelase strateegiast?:

Avame CO-lt AQ, bb-l on hea reg, kellega eelnevalt lauast 3bettimist ja madistamist (sd jõudnud pole veel ükski käsi) ja ülla-ülla, saamegi 3beti. Kangelane 4betida ei taha, sest selleks on käsi liiga hea, et foldida shovele ja shove callimiseks kah nadi. Plaan on meil valmis järgmine - pmslt iga kuiva flopi (madalad paardunud flopid, 952 rainbow, enamus kuni J high reaalsete tõmmeteta floppe sisuliselt) shoveme vastase panuse peale. Eesmärk - mida kuivem flop, seda tugevam on meie range ja foldib siin väga palju käsi millega 3betib.

(ei ole minu väljamõeldud strateegiaga tegemist)

Minu arvates see plaan ei ole eriti hea, sest näiteks 952 flopil ta foldib paremast käest ainult AK. Üldiselt mida madalam see flopike on seda korrektsemalt ta mängib küll aga see ei pruugi olla kaotav mäng. Isegi kui ta perfektselt sin callib siis võime pikemas perspektiivis teha raha tema pidevas foldimisest suures pangas.

Mina AQ-ga sellist joont ei võtaks, sest hittimise korral stäkime end ikka ära kätele, millega oleks stäkinud ka preflop aga anname võimaluse talle hittida. Valiks 4bet-call või foldi vahel.

Sellist nalja meeldiks mulle teha rohkem suited connectoritega -- nii sunnime tal tegema rohkem vigu.


Kas sa coachid ka praegu kedagi või oled kellegile mentor?

Kus toas praegu tegutsed?

Coachin aga nimi saladus. FTP-s tegutsen.


kas kohe päris ausalt vaataksid üke mõne mu sessi ainult 25$ eest tunnis?lugesin ennem,et see oli sul miinimum ja kas sessi üle vaatamiseks on vaja trackerist käsi või on võimalik samal ajal koos mängida või ptr kaudu?

Tõesti oleneb. 100% ei luba aga kõik on rääkimises. Sessi vaatamiseks on vaja käsi ja koos sellise väikese raha eest ei mängiks.

kardpleier
16.07.10, 17:04
1. Kas Sa oled kuskil pokkeritoas mitu kasutajat teinud, peale proks hakkamist (peale töölt ära tulemist) ?
2. Kas Sa oled ametlikult töötu?
3. Top 3 filmi ?
4. Kui palju Sa tahad eeki saada, et pokkerilauda enam KUNAGI ei istuks?

ranka
16.07.10, 17:53
1. Kas Sa oled kuskil pokkeritoas mitu kasutajat teinud, peale proks hakkamist (peale töölt ära tulemist) ?
2. Kas Sa oled ametlikult töötu?
3. Top 3 filmi ?
4. Kui palju Sa tahad eeki saada, et pokkerilauda enam KUNAGI ei istuks?

1. Mis mõttes? Multi-accountit? Ei ole kunagi ühtegi pokkerituppa rohkem kui ühe konto teinud.
2. Tööl ma ju ei käi aga töötuks end kirja ei ole pannud.
3. Ei vaata filme
4. Ei oska öelda.

nalg
16.07.10, 18:00
kui su naine, kellega oled ca 10 aastat koos elanud, käseb kahe asja vahel ühe valida, kumba eelistad? 1)suhet temaga 2)pokker

alaska
16.07.10, 18:26
Miks sa kunagi oma bad beate "asdais#da8usPjS" teemasse ei postita, mida sa arvad mängijatest, kes seda teevad ja kas sa oleksid poolt, et see teema lukustada?

ranka
16.07.10, 19:21
kui su naine, kellega oled ca 10 aastat koos elanud, käseb kahe asja vahel ühe valida, kumba eelistad? 1)suhet temaga 2)pokker

Sellist naist ma ei võtaks ja isegi kui selline satukski, kes mind seaks tolle valiku ette siis saadaks ta peppu ja võtaks pokkeri.


Miks sa kunagi oma bad beate "asdais#da8usPjS" teemasse ei postita, mida sa arvad mängijatest, kes seda teevad ja kas sa oleksid poolt, et see teema lukustada?

Vahest on vaja tuulutada kui tõesti, midagi väga halvasti läheb (nagu tänan FTP käsi mul OT teemas) ja minu arvates täiesti normaalne aga kui postitakse igat runner-runnet kätt või pm. flippe siis minuarust on need mängijad pokkerist natuke valesti aru saanud.

nalg
16.07.10, 19:28
njah, pole mõtet võtta lehma, et piima saada, sest piima saab ka mujalt palju lihtsamalt

Svenza
16.07.10, 23:17
Kaua on pokkeril veel tulevikku?

ranka
17.07.10, 00:19
Ma ei oska sellele vastata.

rrrr
17.07.10, 00:32
Kas MUD (stonia) oli samasugune kirg nagu pokker ja kuidas õnnestus sul sellest - praegusel hetkel vaatatuna - ajaraiskamisest lahti saada?

andreest6
17.07.10, 12:13
On sul kunagi tekkinud seoses m6ne pokkeritoaga kahtlusi, et see koht on rigged? tänud:)

low-flow
17.07.10, 13:50
Kas pikemaajalised downswingid, kus Hero jookseb mitukümmend tuhat kätt ainult BE ja/või kaotavas joones on pigem nõrga mängija tunnus või see võib vabalt juhtuda ka parimate mängijatega? (Tähendab, võib muidugi, aga kas see on pigem ebatõenäoline?). Küllalt ju PTR-is graafikuid, kus kutid jooksevad aastaid oma limiidis täpselt samasuguse tõusunurgaga taeva poole...

ranka
17.07.10, 15:08
Kas MUD (stonia) oli samasugune kirg nagu pokker ja kuidas õnnestus sul sellest - praegusel hetkel vaatatuna - ajaraiskamisest lahti saada?

Kirg oli suurem, sest see maailm oli suurem ja huvitavam kui pokker. Ka seal olid suured "upswingid" ja "downswingid" (ei saa päris üks ühele võtta aga oli pikalt perioode, kus tegid absoluutselt kõike õigesti, olid õigel ajal õiges kohas, ownisid teisi räigelt ning kõik hoilaekad olid parimat varustust täis aga oli ka vastandperioode, kus läks kõik vastupidi ning laekad tühjenesid, sõjapuinktid, kogemused kadusid ja tundsid ,et kas oskad üldse veel seda mängu mängida).

Kui päev oleks 100h pikk, aastas oleks 365 sellist päeva ja inimesed elavad ikka kõrgetesse 70+ aastasetesse siis mängiks ma kindlalt muda edasi -- hetkel ei ole lihtsalt aega :(. See on, oli ja jääb maailma kõige paremaks mänguks, kuna sulle ei joonistatud ette ühtegi kolli vaid sa ise pidid kõike ette kujutama, õppima pähe maid jne. ning peale selle tuli õige otsus välja mitte ala kümnele nupule (nagu tänapäeva mängud, kus kasutad pulti ja/või hiirt) vaid pigem 200-300-ale käsule ning seda ja ÕIGE otsuse pidd tegema kõike murdsekundite jooksul -- muidu vastane paneb plehku või saad ise noa selga.



On sul kunagi tekkinud seoses m6ne pokkeritoaga kahtlusi, et see koht on rigged? tänud:)

MicroGaming aga see ei ole tõsi.


Kas pikemaajalised downswingid, kus Hero jookseb mitukümmend tuhat kätt ainult BE ja/või kaotavas joones on pigem nõrga mängija tunnus või see võib vabalt juhtuda ka parimate mängijatega? (Tähendab, võib muidugi, aga kas see on pigem ebatõenäoline?). Küllalt ju PTR-is graafikuid, kus kutid jooksevad aastaid oma limiidis täpselt samasuguse tõusunurgaga taeva poole...

Downswinge juhtub kõigiga aga 200,000-300,000 käe juures on juba selgelt näha, mis mängijaga on tegu. Kui ta jookseb 1PT/BB kanti siis temast 3PT/BB võitjat ei ole.

IamAllin
18.07.10, 18:12
Kas sa kavatsed kunagi jätkata oma pokkerikarjääri POKERSTARSI toas?

nomerlot
18.07.10, 18:16
Kas sul on cashoutimisel kindel loogika või käib see kuidas-kunagi?
Kas kasutad e-walleteid vaid vahendajana või julged suuremaid summasid seal ka pikemalt hoida?

ranka
18.07.10, 19:09
Kas sa kavatsed kunagi jätkata oma pokkerikarjääri POKERSTARSI toas?

Ei oska öelda aga kui ma jätkan siis on selleks iga aasta üks võimalus - 1. jaanuar.


Kas sul on cashoutimisel kindel loogika või käib see kuidas-kunagi?
Kas kasutad e-walleteid vaid vahendajana või julged suuremaid summasid seal ka pikemalt hoida?

Kõik oleneb aga e-walletides suuremaid summasid ei hoia.

JohannesJ
18.07.10, 19:14
Kas pärast suuremat ühekordset võitu pokkeris (mõni turniir või siis rahalauas suurem heater), kui raha on rohkem, kui mängimiseks vaja suudad alati seda raha korralikult enda omana tunnetada ja mitte seda lihtsalt maha laristada?

ranka
18.07.10, 19:30
Kas pärast suuremat ühekordset võitu pokkeris (mõni turniir või siis rahalauas suurem heater), kui raha on rohkem, kui mängimiseks vaja suudad alati seda raha korralikult enda omana tunnetada ja mitte seda lihtsalt maha laristada?

Laristan ainult siis kui läheb pikalt väga hästi.

pastilaa
18.07.10, 20:15
Kas on tekkinud mõni piinlikum moment seoses sellega, et mängid pokkerit ("seda hasartmängu, mistõttu sul ilmselt sms-laene võetud ja mitu miljonit automaati topitud") ?

variatsioon
18.07.10, 20:17
kui palju teenib pokkeriprod.com rakebacki? :)

ranka
18.07.10, 20:42
Kas on tekkinud mõni piinlikum moment seoses sellega, et mängid pokkerit ("seda hasartmängu, mistõttu sul ilmselt sms-laene võetud ja mitu miljonit automaati topitud") ?

Ei meenu.


kui palju teenib pokkeriprod.com rakebacki? :)

Miinuses on pidevalt, sest Leits tellib asju FTP poest ning me peame kinni maksma.

JohannesJ
18.07.10, 20:54
Mis limiit on miinimum, kus sa veel antud hetkel suudaks mängida ilma et tekkiks tunne, et see on liiga rott raha?

ranka
18.07.10, 20:56
Ühesgi limiidis ei ole rott raha. Mängin oma skilli/banrkollile vastavas limiidis ning võidan BB-sid ja Buy-Ine mitte raha. Küll aga Eesti mõistes roti limiit on 10NL ja selleg enda ära elatada ei anna kui just tatart ja vett päevad läbi ei söö.

hoss23
18.07.10, 21:11
Ühesgi limiidis ei ole rott raha. Mängin oma skilli/banrkollile vastavas limiidis ning võidan BB-sid ja Buy-Ine mitte raha. Küll aga Eesti mõistes roti limiit on 10NL ja selleg enda ära elatada ei anna kui just tatart ja vett päevad läbi ei söö.

Tatar kallis, pigem surnujuuksed kõlbaksid siia kategooriasse.

taavi
18.07.10, 21:37
kui palju teenib pokkeriprod.com rakebacki? :)


Ei meenu.



Miinuses on pidevalt, sest Leits tellib asju FTP poest ning me peame kinni maksma.




Uurisin oma raketherake infot ... näitab et olen maksnud 725 daala rake ja rakebacki saada 195 daala .. naiss .. hetkel ei saagi aru et see 200 daala depomisel oleks kaduma l2inud ? minig märtsi osa l2ks tho ykls p2ev migni 1xx rake eest:biggrin:

variatsioon
18.07.10, 21:42
kuidas sulle cake pokker meeldib?

ilma hudida halb mängida ei ole?

fishe palju?

oitarvi
18.07.10, 21:44
Millal WSOP-l ära käid?

ranka
18.07.10, 21:54
kuidas sulle cake pokker meeldib?

ilma hudida halb mängida ei ole?

fishe palju?

Enam Cakes ei mängi aga fishe oli sitaks. HUD'ita mängimine oli seal sitaks +EV, sest kõik regularid olid nii fishid ja lasid manipuleerida potigas. FR mängisdi 20/18 stiili ja avasid minraisega. Regularid pottide präast ei kakelnud v.a. kui potid suureks läksid ja olid jube nitid! Fishide vastu just vastupidiselt ajasid ka minraisetud potid väga suureks.


Millal WSOP-l ära käid?

Järgmises elus.

Fabulous
18.07.10, 22:04
Aga kas läheksid siis, kui keegi sind WSOP'ile stakeks?

hotcocacola
18.07.10, 23:13
Kas Tallinna EPT ME võit or Eesti MV ME võit?

ranka
18.07.10, 23:31
Aga kas läheksid siis, kui keegi sind WSOP'ile stakeks?

Arvan, et mitte. Mõnele väiksemale eventile maybe küll aga see stake peaks olema siis suht väike (alla $2500 sisseost) ja peaks olema 100% sponsorleping, kus ma ei peaks kellegile midagi tagasi maksma. Asi ei ole raha ära andmises vaid mulle ei meeldi teisi alt vedada, kui teen ise sita vea vms.


Kas Tallinna EPT ME võit or Eesti MV ME võit?

EPT Tallinn

raunsz
19.07.10, 10:26
Vaadates PTRi, siis kõige rohkem mängitud NL200+ limiitides, microlimiite paistab vähe.

Mis rolliga (või siis mis limiitidel) alustasid karjääri?

Milline on parim-emotsionaalsem võidetud pot (mingi turka, väga diipkäsi, live pkr, etc.)?

Edu

ranka
19.07.10, 11:09
Kuna olen läpparis siis ei viitsi otsida blogi aadressi aga seal on kirjas, kus ja mis summadega ma pokkerikarjääri alustasin.

Turniirivõidud on kindlasti kõige emotsionaalsemad ja meelde jäävamad. Cashis paraku ei meenu hetkel mitte ühtegi kätt, mida nimetaks emotsionaalseks käeks.

kuco
19.07.10, 11:16
Turniirivõidud on kindlasti kõige emotsionaalsemad ja meelde jäävamad. Cashis paraku ei meenu hetkel mitte ühtegi kätt, mida nimetaks emotsionaalseks käeks.

+1
Cashi 2-oudine suckout ei muuda üldiselt mängus midagi. Reload ja edasi.

Turnal võib sama olukord olla vahe $10k+ skoori ja $5/h ajaraiskamise vahel.

ranka
19.07.10, 13:45
Turnadel on siiani meeles (küll hägusel) käsi, kus olin pühapäevasel suurturniiril finaal-lauas teise stäkiga. 6-7 venda alles, esikoht sai mitukümment tuhat dollarit ning mul käes KK. Laua chipleader raises, ma 3bettisin KK-ga ning ta callis. Flop oli miski T49r vms. Ta check, ma bet, ta raise suurelt ja ma allin ning tal 77. Riverisse see 7 muidugi sadas ning ma out.

nikitheone
19.07.10, 13:50
oled sa kunagi kahetsenud, et mängid pokkerit?

ranka
19.07.10, 14:00
Ei. Kahetseks, kui ei mängiks. Ainuke, mida kahetsen on see, et ei leidnud pokkerit varem :(

JohannesJ
19.07.10, 14:30
Kas praegu suudad juba täiesti külmalt võtta sellist olukorda nagu eespool mainisid, kui vastane tõmbas finaallauas riverisse 2 oudise?
Mõtlen siis seda, et kas röögatad korraks ainult või pead ikka natukeseks eemale minema arvutist ?

ranka
19.07.10, 14:41
Kas praegu suudad juba täiesti külmalt võtta sellist olukorda nagu eespool mainisid, kui vastane tõmbas finaallauas riverisse 2 oudise?
Mõtlen siis seda, et kas röögatad korraks ainult või pead ikka natukeseks eemale minema arvutist ?

Karjuda, sõimata, röökida ei viitsiks aga vähemalt järgmise hommikuni oleks lifetilt garanteeritud.

fyte
19.07.10, 18:33
Võib-olla on seda juba küsitud, aga kui palju umbes $$$ oled kasumisse jäänud parimal sessil? Ja kui palju kaotanud ühe sessiga kui downswing külas?

Mida arvad eesti mängijate tasemest, võrreldes välismaalastega?

ranka
19.07.10, 18:41
Võib-olla on seda juba küsitud, aga kui palju umbes $$$ oled kasumisse jäänud parimal sessil? Ja kui palju kaotanud ühe sessiga kui downswing külas?

Mida arvad eesti mängijate tasemest, võrreldes välismaalastega?

Kasuta PTRi otsingut tulemuste teada saamiseks.

Välismaa on suur ja lai ning liiga üldine mõiste aga meil Eestis ei ole suuri talente :( Vastukaaluks PTR andmetel on Eesti võitvate riikide seas, mis näitab, et deponeeritakse vähe või väikseid summasid ning mängitakse tasa ja targu.

Kroom
19.07.10, 23:19
Kõigepealt, minu lugupidamised - siit teemast on juba MUD läbi käinud ja peab ütlema, et omaaegsest prominentsest (mitte nii heas mõttes) mudajast on saanud prominentne (väga heas mõttes) pokkerimängija!
Tegin ekstra kasutaja, et kah paar küsimust küsida:
1. Kas (sinu arvates), rikuvad kõiksugused trackerid, managerid ja HUDid mängu ilu ja võivad mängijast nende sõltlase teha (ei, ise ma neid ei kasuta, aga olen ka vaid hobimängija)?
2. Kas pokker oli see, mis "tegi sinust täiskasvanu", niiöelda mehest mehe? Selles mõttes, et silme ette tekkis mingi pikem eesmärk?

ranka
20.07.10, 02:31
Oh Kroomike ka siin :) Meeldiv näha, et sa ka ikka veel pokkerilainel oled :)

1. Kui õigesti kasutada siis on neist kasu, kui valesti siis rohkem kahju. Alati saab ka ilma.
2. Arvan küll.

atsetoon
22.07.10, 18:43
Kas oled kunagi meestearsti juures testimas käinud? Kui jah, siis mis seal tehti?

noname
22.07.10, 19:18
Kas oled kunagi meestearsti juures testimas käinud? Kui jah, siis mis seal tehti?

LOL mis küsimus:biggrin:

kardaanirist
22.07.10, 19:26
oskad umbes öelda, mitu erinevat pokkeriraamatut kokku oled üldse lugenud ning milline neist aitas mängule kaasa kõige rohkem?

donkament
22.07.10, 19:29
Kes on sinu arvates eesti kõige rohkem overrated mängija?

Sass
22.07.10, 19:33
nvm sitt küsimus oli

EGERT
22.07.10, 20:26
Ja kõige rohkem underrated ? :)

Timpz
22.07.10, 20:38
kuidas tulid idee peale teha foorum?

rahvavaenlane
22.07.10, 20:50
Kas pokkeriprod.com jääb ainukeseks kohaks kus jüngrid saavad Sind kummardada või on tulevikus ka mõni selline koht valmimas, kus rahvas saab endale pühapäeviti monstreid kätte palveteda ja Sinu isiklikku õnnistust saada?:biggrin:

ranka
22.07.10, 21:43
Kas oled kunagi meestearsti juures testimas käinud? Kui jah, siis mis seal tehti?

Jah. Jätan selle sulle üllatuseks kui su kord tuleb.


oskad umbes öelda, mitu erinevat pokkeriraamatut kokku oled üldse lugenud ning milline neist aitas mängule kaasa kõige rohkem?

Ei oska, kümneid. No Limit - Theory and Practice aitas kõige rohkem.


Kes on sinu arvates eesti kõige rohkem overrated mängija?

Mina


Ja kõige rohkem underrated ? :)

Ei oska öelda :( Maybe ajuvaba.



kuidas tulid idee peale teha foorum?

See kasvas aegu tagasi käemängust välja.


Kas pokkeriprod.com jääb ainukeseks kohaks kus jüngrid saavad Sind kummardada või on tulevikus ka mõni selline koht valmimas, kus rahvas saab endale pühapäeviti monstreid kätte palveteda ja Sinu isiklikku õnnistust saada?:biggrin:

Ei mõista küsimust.

rahvavaenlane
22.07.10, 22:02
loe siis veelkord läbi. ja kui siis ikka ei mõista siis loe kogu foorum läbi.

Kotkas1000
22.07.10, 22:14
......siis loe kogu foorum läbi.


Muhedasti öeldud. Muigan suht mõnuga 8=)

ranka
23.07.10, 13:50
loe siis veelkord läbi. ja kui siis ikka ei mõista siis loe kogu foorum läbi.

Ausalt öeldes lugesin kogu su postituse läbi ja ei mõista. PokkeriProd.com foorum kinni ei lähe küll aga plaan on seda hoopistükkis laiendada. Laiendamisel võib juhtuda asi, et ma siit foorumist kaugenen, a teise külje pealt hoopis mängijatele rohkem lähenen.

Hullapple
23.07.10, 19:25
2. Ma ei ole foorumiga üldse rahul ja tahaks, et siin foorumis võtaks sõna ainult need, kes tahavad oma mängu arendada ja sealjuures ka lõbusalt aega veeta. Võin natuke köögiust lahti teha ja olen käinud välja idee, et teha paar privaatfoorumi kuhu saavad postitada ainult valitud kasutajad. Valitud kasutajad oleksid siis kasutajad, kes on siia foorumisse tulnud eelkõige oma pokkerimängu arendama ja teisejärguline OT juttu ajama.


Hetkeks off topic!

Olen sellise idee pooldaja kahe käega ja aitaks ka seda teostada kui abi palutaks.

Põhjus lihtne, praeguse seisuga käin siin foorumis meelt lahutamas, loen kuidas teistel läheb ja mis muidu uudist. Õppimas, strateegiat-, käsi arutamas tuleb kahjuks käia mujal.

Sass
23.07.10, 19:52
Hetkeks off topic!

Olen sellise idee pooldaja kahe käega ja aitaks ka seda teostada kui abi palutaks.

Põhjus lihtne, praeguse seisuga käin siin foorumis meelt lahutamas, loen kuidas teistel läheb ja mis muidu uudist. Õppimas, strateegiat-, käsi arutamas tuleb kahjuks käia mujal.

jep.. kuigi ise OTn siin foorumis aint ja eriti m2ngust aru ei saa ja eriti ei posti strateegiasse ja ei leia sealt endale vastuseid ja sinna "valitud nimekirja ei saaks-kuigi tahaks" pooldaks ka seda ideed, kuna usun et siin palju mehi kes thavad oma m2ngu normaalselt arendada ja mitte OTd lugeda

Viski
23.07.10, 20:12
Heihou, loe kotka100 teemat, sealt saad teooriat orhkem kui vaja on. Kui SNG mees oled siis PM, ma võin vabalt coachida.

rahvavaenlane
25.07.10, 19:05
Ausalt öeldes lugesin kogu su postituse läbi ja ei mõista. PokkeriProd.com foorum kinni ei lähe küll aga plaan on seda hoopistükkis laiendada. Laiendamisel võib juhtuda asi, et ma siit foorumist kaugenen, a teise külje pealt hoopis mängijatele rohkem lähenen.

kle ranka, foorumi kinni panemisest pole ma midagi maininud ja kui sa mu väiksest tögamisest aru ei saanud pole ka midagi hullu. igatahes oled sa laheda foorumi üles ehitanud ja edu edasiseks.

leits
25.07.10, 19:12
hapukurk või värske kurk?

ranka
25.07.10, 21:01
kle ranka, foorumi kinni panemisest pole ma midagi maininud ja kui sa mu väiksest tögamisest aru ei saanud pole ka midagi hullu. igatahes oled sa laheda foorumi üles ehitanud ja edu edasiseks.

Tegin tolle teema, et vastata igale küsimusele aga kuna ma ei saanud küsimusest aru, siis lootsin saada selgitusi. Kahjuks neid ei ole siiani saanud :(


hapukurk või värske kurk?

Värske aga mõlemad on head ning üldiselt oleneb olukorrast ja toidust, paljalt neid eriti süüa ei taha.

pastilaa
25.07.10, 21:42
Kui süüa, siis kas paljalt või alukate väel?

ranka
25.07.10, 22:09
Mitte kumbki! Söögilauda minnes panen isegi kõige soojema ilmaga särgi selga ning kõige külmema ilmaga võtan mütsi peast.

virukunn
25.07.10, 22:45
Kas üks õhtu/öö alkoholi ja sõpradega või üks hommik perega maal järve ääres ?

ESTPatrick
26.07.10, 00:03
1. Kaua ma su juures elada võin?
2. Millal endale normaalse tooli ostad?
3. Millal planeerid Opeli osta?
4. Kas tahad, et ma küsiksin veel pärast?

atsetoon
26.07.10, 02:37
Kas mul on hiiter?

ranka
26.07.10, 02:37
Kas üks õhtu/öö alkoholi ja sõpradega või üks hommik perega maal järve ääres ?

Depends.


1. Kaua ma su juures elada võin?
2. Millal endale normaalse tooli ostad?
3. Millal planeerid Opeli osta?
4. Kas tahad, et ma küsiksin veel pärast?

1. Dunno :) Annan teada kui kopakest ette viskad :P
2. Siis kui siia tagasi vajud.
3. Ei oska öelda, võib-olla järgmise auto.
4. Ikka.