PDA

View Full Version : 100NL: TP + nutfd + gs draw vs nit. Turni plaan.



ranka
13.07.10, 10:02
Villain is 12/9/4.6 - 57,000 hands. Fold to Cbet is 67%. What is our plan.

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/kaed/dbw.jpg

Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (MP2) ($100)
CO ($110.60)
Button ($100)
SB ($151.15)
BB ($35.60)
UTG ($115)
UTG+1 ($100)
MP1 ($95.75)

Preflop: Hero is MP2 with A:heart:, J:club:
3 folds, Hero bets $4, 1 fold, Button calls $4, 2 folds

Flop: ($9.50) 3:club:, 5:heart:, J:heart: (2 players)
Hero bets $6, Button calls $6

Turn: ($21.50) 2:heart: (2 players)
Hero ?

Pahvak
13.07.10, 10:20
Kui eeldada, et vastane mängib standardilt (suuri käsi IP turnis paneb otsa), siis paneks turnis 60% potist, et reraise korral oleks ehk võimalus poti edasi mängida, kuna oute on. Samas ma ei näe just väga palju käsi, millelt me kaks tänavat value saame (kolm tänavat? riverit checkida oleks kinda imelik, kuna villain võib bettida). Standardina nad oma kehvemad J-d kipuvad foldima.

Agressiivse vastase vastu kaaluksin ma checkimist ja maha callimist. Tal on agro küll suur, aga ma eelistan agressiivsuse kindlakstegemisel vaadata ka agg%.

Mingi kolmanda liini, mis on ilmselt agressiivsem, puhul kardan, et sattume liigtugeva range vastu.

Arvan, et sul on sellise hunniku käte peale natuke lisainfot, aga ma panin oma vaakumimängu. ;)

ranka
13.07.10, 11:09
Olgu öeldud, et käed on dataminetud ja suht vaakum.

taasver
13.07.10, 11:39
check turn
1.)kui betib siis raiseks.. kui ta selle veel raiseb või callib siis annaks alla
2.)kui checkib siis ma riveri chkeck-calliks.. kui ta just palju yle poti ei pane.
Mis sellisest variandist arvate?

E: Enda flush drawd ei pand tähele

ranka
13.07.10, 12:09
No fking way ma siin check-raise-foldin. Pigem ka küsiks, kas me check-callime või bet-foldime.

Vandalar
13.07.10, 12:13
1.Chk/call või c/r turnis ja riveris vaatab edasi mis saab :D

g00000se
13.07.10, 13:23
Check-call imo

Rage
13.07.10, 13:28
Check-call imo
no offence, aga kui see oleks minu käsi, siis ma ootaks siit ikka pikemat arutelu ja kalkuleerimist.. et a la kui checkime, kas ta checkiks järgi, kui suure beti calliks.. kui bet oleks nii suur või naa suur, siis mis kaartide puhul riveris teeks mida ja millelt me valuet jms saame.. mingi check-call tüüpi postituse infoväärtus on suhteliselt nulli lähedane:-/

atsetoon
13.07.10, 13:52
check-raise, sest vastase AF on üsna suur ja seega on üsna tõenäoline, et ta betib turnil igasuguse kaardiga. Edasi raisedes näitame oma kätt tugevamana, kui ta tegelikult on, ja saame veidi FE-d. Kui callib või shoveb, siis on meil mõnus ports oute alles.

KristjanLaas
13.07.10, 14:09
Ärge solvuge, aga check-raise ei saa kuidagi olla siin okei liigutus.
Millelt sa vastast maha tahad? Või ma ei saa aru miks sa üldse vastasest lahti tahad saada raisega? Või on see valueraise?

Miks ei võiks me jätkata value võtmist näiteks 66h-TTh-lt (AxJx-lt)
decent raise saades foldiks probably.

(calli saades võiks ilmselt ka peaaegu any riverile valuebeti panna)


Seega bet-fold tundub kõige mõistlikum minule turnis.

g00000se
13.07.10, 14:34
no offence, aga kui see oleks minu käsi, siis ma ootaks siit ikka pikemat arutelu ja kalkuleerimist.. et a la kui checkime, kas ta checkiks järgi, kui suure beti calliks.. kui bet oleks nii suur või naa suur, siis mis kaartide puhul riveris teeks mida ja millelt me valuet jms saame.. mingi check-call tüüpi postituse infoväärtus on suhteliselt nulli lähedane:-/

Check-calliks sellepärast, et ma olen peaaegu 100% kindel, et saame siit endale raise pe*se ja siis peaks juba suht kindlalt käest loobuma. Ise paneks vastase asemel raudselt raisi, kui turnis betitaks sellise boardiga. Samas see call võib ka suht kalliks minna. 15 taala calliks maha ja vaataks, mis riveris saab. Kui tõmbame flushi välja - gg, ei tõmba, pole ka hullu. Kui flushi kätte ei saaks, siis check-foldiks riveril ma arvan. Kuigi ma pakun, et kui vastasel ka flushi pole, siis ta checkib riveril järgi.

Pahvak
13.07.10, 15:41
Sorry, aga fold equity pole iga kord argument, et bettida. FE-d on enamustel juhtudel vaja, et saada vastane TP või kehvema pealt maha, aga praegu me seda ei taha ju.

ranka
13.07.10, 18:30
Minu mõtted, miks ma selle käe üldse postitasin.

Alustame sellest, et villain on tight 12/9, mis tähendab, et ta cold-calling range ei ole eriti lai. Kuna meil on ka nutmasti blocker siis ta ei saa nutmasti tõmmata ja mastide range langeb tohutult.

Alustame sellest, et kui betime. Kui me betiks, siis vastane võib hero-callida halvemate kätega 88-TT, mis sisaldavad ühte ärtut. Samuti callib ta meid ülepaaridega (QQ-KK). Kui ta on mõtlev vastane siis ta ei pruugi siin tõsta mitte-mast kätega, kui betime ja seega saame ise järgmise kaarti hinna seada, mis on osalt valuebet, küll aga väga thin ja kui meid tõstetakse üle saame edasi mängida korrektselt.

Ütleme nüüd, et vastane callis siis mastiga riveril saame edasi paugutada kuna võime tõesti ju bluffida ning meie mast muutub insta valuebetiks kõikide ärtude vastu, millega ta hero-callib. Kui pihta ei saa siis mina isiklikult check-foldiks kuna ta ei beti halvemaga. Peale selle on meil veel rea oudid, poisid, ja ässad.

Kui me checkime ja callime siis mis kätega vastane betib? Kindlalt mastid, setid, ülepaarid ja maybe pöörab bluffiks/seab SD hinnaks väiksemad paarid 88-TT, kindlalt betib (unustasin enne mainida, et ta calliks meie beti) top-paaridega. Nüüd kui me chekc-callime ja misseme siis riveri ikka check-foldime nagu bettimise puhulgi aga kui me peaks hittima rea, jacki, ässa siis maksame ikka ta masti, kolmiku kinni ning kui hitime masti siis donk-bet meie poolt on nii obvious valuebet, et ta foldib.

Mulle endale tundub bet parem, kui check.

lambiain
14.07.10, 10:49
Pole küll elus ühtegi kätt FR mänginud ning pole erilist ettekujutust sealsest dünaamikast ning vastase rangedest, aga 6max läheksin niti vastu küll c/r peale (tõstaks täpselt nii palju, et shove callimiseks jääks oddsid alles). Mõned põhjused:

1) Ah töötab siin hea blokerina st nit võib oma flushi isegi maha panna (kuigi turnis see equity just üleliia suur ei ole; kindlasti peaks ta maha panema QQ+ kaardid). Madala seti kohta ei oska ma öelda - kas nii nitid üldse setminevad 22-55 preflop? Kui setminevad siis mõni võib isegi seti maha visata nähes, et tal jääb flushi vastu oute väheseks.
2) Meie käsi on küll hea, kuid OOP mängides saab olukord vaid halvemaks minna (checkides me turni ja riveri barrelit mõlemat callida ei saa; lisaks ei anna masti riverdamine meile sentigi valued juurde).
3) See on hea koht turni c/r range balansseerimiseks ning oma agro kuvandi kinnistamiseks.
4) Meil on lihtsalt sitaks oute ja agromäng on pokkeri üks mahlasemaid omadusi.