PDA

View Full Version : NL100 FR: QQ-ga multiway pot ja potensiaalne agromaan 3-betib.



low-flow
13.07.10, 21:55
Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players

MP1: $101.50
MP2: $36.00
CO: $108.35 statid puuduvad
BTN: $99.50 28/17 agr 4.3 3-bet 23.8 käsi 61 Statid võivad olla tugevalt moonutatud, kuna väike sample ja ehk standard variatsioon. Ainuke milles võib kindel olla, on see, et pole just nitiga tegemist.
SB: $105.00
BB: $100.00
UTG: $136.50
Hero (UTG+1): $100.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with Q :heart: Q :spade:
1 fold, Hero raises to $3, 2 folds, CO calls $3, BTN raises to $9, 2 folds, Hero calls $6, CO calls $6

Flop: ($28.50) 5 :heart: K :club: K :diamond: (3 players)
Hero ???

Küsimusi oleks mul päris palju:
1. Kas PF 4-bet/call BU shove oleks parem liin?
2. Kas PF 4-bet/fold on mõeldav liin?
3. Mis liin võtta flopil kui meie 4-bet lihtsalt BU poolt callitakse?
3. As played, mis liin flopil võtta?
4. Kui vastaseks oleks 15/12 agr 3.0 3-bet 4.0 soliidne regular, siis mis liin võtta pre- ja postflop?

Kõikide tublide starteegide arvamused on rohkem kui oodatud, aga eriti huvitaks ranka mõttekäik. Sellepärast paningi veidi rohkem küsimusi analüüsi pidepunktideks.

ranka
14.07.10, 00:12
Ma PF foldiks, sest sul puudub positsioon. Vastase kohta info (PTR siin aitkas) ja suure tõenäousega on hea mängija, kes sind squeezeb EP range vastu. Nagu mängitud check-calliks.

1. Minu jaoks mitte aga see oleks teine parim valik
2. Halvim valik
3. Minna broke
4. check-call
5. ma võtaks suht sama liini

low-flow
14.07.10, 00:44
Suured tänud vastamast.

Ma alati pärast sessi sellised erksamad kujud vaatangi PTR-ist järgi ja teen vastavad noted. Tuleb välja, et väike sample polnud seekord eksitav, ongi selline närvihaige hüperagromaan. Nüüd read olemas ja järgmine kord on QQ+ ja AK ez 4-bet/shove tema vastu.

Üldiselt positsioonist väljas ja soliidsema vastase vastu kipungi pigem QQ 3-beti peale foldima, aga imo meile antakse liiga head oddsid siinkohal, et pre foldida. Pluss on üsna selge, et CO-l pole siin suurt midagi, kas mingi madal poket või veel spekulatiivsem käsi.

Käsi läks igatahes edasi mina check, CO check ja BU bet 20.
Kui ma nüüd siin callin ja CO foldib (mida ma usun, et ta teeb vähemalt 95% kordadest), siis on selline koht, et pot on 70 taala ja meil mõlemal on stack 70 taala. Turni ise leadides oleks see ülitugev, ja ma usun, et isegi temasugune saaks seal enamus kätest, mis meist taga on, üsna kergelt lahti. Samas checkida ka nagu ei tahaks ja talle 2 tasuta kaarti anda, tal võib siiski 2-3 outi olla. Ja kui tal isegi on 2 outi, siis ma kardan, et iga A peale, mis maha potsataks, ei oleks mul küll soovi enam midagi potti lisada.

Tulebki vist üsna hästi välja, mis pole tarvis OOP 3-bet potti ronida käega, millega ei tunne ennast kindlalt. :P

inward
14.07.10, 02:01
Minu arust 4bet tundub ka väga hea siin. CO pärast väga ei muretseks, sest callis siin. Btn no ma ei tea, kas kaardijooks on nii hea, pigem on ta agromonkey, aga callides jah arvestades btni 3bet% on nii suur, jääme küllaltki tundmatusse vette flopist. 4bet tundub hea siin. Foldima ma ei hakkaks, on 2 kätt millest me oleme väga taga AA;KK. As played flopist Ise bet/foldiks vb, sest kui saame raise oleme kindlasti taga KQ;KJ;AK;AA käte poolt. Aga võimalik, et oleme ka ees. JJ;AJ;AQ;TT;99. Ma ei tea check/call, kui btn betib, ja me callime, oleks suht sitt, kui CO reraiseks. Vabalt võib ka CO olla Kx hand. Ses suhtes, kui me check/callime ei tea me ikka mitte sittagi. Ja kui tuleb mingi blank 2 või 3;7 vms, mis siis teeme ? Bet fold minu meelest ei oleks viga.

Mida ma ka tean, aga huvitav on kaasa arutada.

ranka
14.07.10, 10:16
Suured tänud vastamast.

Ma alati pärast sessi sellised erksamad kujud vaatangi PTR-ist järgi ja teen vastavad noted. Tuleb välja, et väike sample polnud seekord eksitav, ongi selline närvihaige hüperagromaan. Nüüd read olemas ja järgmine kord on QQ+ ja AK ez 4-bet/shove tema vastu.

Üldiselt positsioonist väljas ja soliidsema vastase vastu kipungi pigem QQ 3-beti peale foldima, aga imo meile antakse liiga head oddsid siinkohal, et pre foldida. Pluss on üsna selge, et CO-l pole siin suurt midagi, kas mingi madal poket või veel spekulatiivsem käsi.

Käsi läks igatahes edasi mina check, CO check ja BU bet 20.
Kui ma nüüd siin callin ja CO foldib (mida ma usun, et ta teeb vähemalt 95% kordadest), siis on selline koht, et pot on 70 taala ja meil mõlemal on stack 70 taala. Turni ise leadides oleks see ülitugev, ja ma usun, et isegi temasugune saaks seal enamus kätest, mis meist taga on, üsna kergelt lahti. Samas checkida ka nagu ei tahaks ja talle 2 tasuta kaarti anda, tal võib siiski 2-3 outi olla. Ja kui tal isegi on 2 outi, siis ma kardan, et iga A peale, mis maha potsataks, ei oleks mul küll soovi enam midagi potti lisada.

Tulebki vist üsna hästi välja, mis pole tarvis OOP 3-bet potti ronida käega, millega ei tunne ennast kindlalt. :P

Minu arvates tihti lastakse end eksitada vastastel, kes 3betivad rämedalt aga 4betivad (või lähevad preflop all-in) ainult QQ+, AK ning enamasti KK+ (sest QQ ja AK võivad nad vabalt ka callida). Sel juhul QQ-ga ei ole eriti tore 4bet/stackida ja parem on rohkem selliseid elukaid 4bet bluffida.