PDA

View Full Version : FR NL10 Ilmselt standard olukord, aga kuidas mängida?



virx747
17.12.08, 01:48
$0.05/$0.1 No Limit Holdem
9 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG+1 x_LooMoo ($1.40)
MP1 niqo_pl ($8.59)
MP2 xxjustluck21 ($1.50)
MP3 urty7 ($1.35)
CO sizork ($10.08)
BTN Hero ($9.85)
SB a8a8a8 ($9.65)
BB Roulle ($10.09)

Pre-flop: ($0.15, 9 players) Hero is BTN T :spade: T :heart:
1 fold, niqo_pl calls $0.10, 3 folds, Hero raises to $0.40, AssFaceBook calls $0.40, 2 folds, niqo_pl folds

Flop: J :spade: Q :heart: 9 :heart: ($1.05, 2 players)
Hero bets $0.80, AssFaceBook raises to $2.80, Hero calls $2

Turn: 5 :diamond: ($6.65, 2 players)
Hero checks, AssFaceBook bets $7.32, Hero ?

Ilmselt standard olukord, aga algajana olen hädas.
Kui see on oluline, siis vastase statid 23/10/3, 185 kätt.

Üsnagi selge, et ta on ees, aga mitme outsiga üldse võib siin ülbama minna? Mina saan outse 8 ja kui tal juhuslikult pole JJ või QQ, siis 10 outsi? Pole jõudnud uurida, kuidas täpselt peaks käituma.

stennn
17.12.08, 07:27
10 outsi sa ei saa lugeda endale mingitki pidi, ntx KQ puhul on sul neid ainult 7. sa ei beadi siin midagi peale fd ja selgi juhul oled paari protsendiga ees kui tal overcard. fold flop, kui sul on mingi read et oled ees siis reraise AI, call on kõige kehvem move kui sa just ei arva, et näed riverit tasuta. turn fold.

Davy
17.12.08, 07:32
Pole jõudnud uurida, kuidas täpselt peaks käituma.


kui floppi ei foldi...siis turni kindlasti. Sest range, millega ta teha seda teha võib, on küll suur ja lai, aga terve range vastu oleme equity-s nii taga, et mingit calli siin kunagi teha ei saa.

2ssapaar
17.12.08, 07:34
standard oleks preflop 10 senti rohkem $0.5 peale
flop on korras, võid ka checkkida, aga kui ta raiseb seal nii palju, siis pead ära viskama oma lehe. Open-ender on suht nõrk käsi sellel boardil. Iga ärtu ja kümme tapab actioni nii et sul jääb ainult 6 puhast outi.

as played turnil läheks sul monster-tõmmet vaja. 15 või 16 outi oleks vaja, et callida.

virx747
17.12.08, 16:58
Tänud! Eks endale ka näib, et fold on ainuke õige käik. Kahjuks mänaguhasardis niimoodi ei arvanud.
Kas see on üldine algajate viga, et ei suudeta õigel ajal loobuda? Kas teistel on ka seda probleemi olnud?

Kui ma olen 5-10 min. tublilt stealinud ja muidu foldi vajutanud, kuna lihtsalt pole olnud millega mängida, siis kui Buttonile ilmub TT, on kuradi raske aktsioonist loobuda. Seda nimetatakse vist gamblinguks? Ja sellel pole eriti pistmist targa pokkerimänguga?

On mingeid nippe, kuidas sellist käitumist ohjeldada?

stennn
17.12.08, 17:06
Tänud! Eks endale ka näib, et fold on ainuke õige käik. Kahjuks mänaguhasardis niimoodi ei arvanud.
Kas see on üldine algajate viga, et ei suudeta õigel ajal loobuda? Kas teistel on ka seda probleemi olnud?

Kui ma olen 5-10 min. tublilt stealinud ja muidu foldi vajutanud, kuna lihtsalt pole olnud millega mängida, siis kui Buttonile ilmub TT, on kuradi raske aktsioonist loobuda. Seda nimetatakse vist gamblinguks? Ja sellel pole eriti pistmist targa pokkerimänguga?

On mingeid nippe, kuidas sellist käitumist ohjeldada?


Kui igavusest lollusi teed võta rohkem laudu lahti. Muidugi parem veel oleks eneses distsipliini kasvatada, et selliseid lollusi tegema ei hakkaks.