PDA

View Full Version : NL50 KK-ga parim liin? blind vs btn



k2snakalle
15.07.10, 03:25
Vastas on regular 13/9/10! (agg factor) 432 kätt.

Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 802603 (http://www.thehandconverter.com/hands/802603)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: $46.35
Hero (BB): $65.55
UTG: $50.00
UTG+1: $67.00
MP: $50.00
CO: $64.95
BTN: $41.50

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with K :heart: K :diamond:
3 folds, CO raises to $1.50, 2 folds, Hero raises to $5.50, CO calls $4

Flop: ($11.25) 3 :spade: 2 :diamond: J :diamond: (2 players)
Hero bets $7, CO raises to $18 Hero??

Mis liini võtaksite ja miks?
Kas shove flop, call flop- check shove turn, call flop-donkshove turn või hoopis mingi muu liin?
Just argumendid, et miks olete ühe või teise liini poolt.
Juhin tähelepanu, et oleme 130bb deep

Tupsik
15.07.10, 05:15
Shoveks seal. Sest lauas on tõmbeid kõvasti ja halbu kaarte palju, mis turnis tulla võib.

low-flow
15.07.10, 13:33
Shove flop tundub mõistlik. Pole vaja endale elu keeruliseks teha kunstlikult miski fancy liinide välja mõtlemisega sellistes kohtades. Ei tahaks turni miskit rõvedat J, A või ruutut näha ja siis ägiseda.

g00000se
15.07.10, 13:40
Mis vastase fold to 3bet on muidu?

kardaanirist
15.07.10, 13:52
shove on standard vist.

k2snakalle
15.07.10, 15:03
Mis vastase fold to 3bet on muidu?
80

g00000se
15.07.10, 15:36
Kuna ma olen selline argpüks, siis vb isegi foldiks.

isenseven
15.07.10, 15:38
Ise eelistaksin pigem callida ja turnis nupud sisse ajada, kui just mingi ulme turn ei ole... fold to 3bet ka 80 ju ja võiks ikka natuke rohkem raha saada.... kuigi see ei pruugi olla õige lahendus

Sass
15.07.10, 15:50
callime... näeme turnis Ad-d ja foldime turni

muidu.. ei teagi kohe.. suht 50/50 olukord tal võib seal olla AA JJ samas ka QQ ei teagi.. ilmeslt shoveks aga kahtlustan vaikselt et oleme beat

Kotkas1000
15.07.10, 15:58
Hmm - mis võib olla sellise regi 3-beti callimis range btn vs. bb? Arvan, et see oleneb sinu enda imagest lauas. Kas olid ennem 3-bettinud, squeezinud? Kui jah, siis tema calling range on laiem - arvan, et kõik pocketid alates 22, AT+, vahest ka KJs+ KQo+. Kui ei, siis eeldaksime, et KK, AA oleks ta 4-beti kütnud, järgi jääb vast JJ, QQ, AJ+. Harvem ka pocketpaarid (see ju näiteks NL100 vähemalt jumala standard, et 3-betidud pottides käiakse setminemas samas NL50 massiliselt pole kohanud sellist asja). Aga ikkagi, kuna tegu blindide võitlusega, siis tema range on suht suur. Kuna flopp on kuiv ja sinu 3-bet võib tema silmis tähendada ATC, siis ta võib vabalt siin hulluks minna 66+, AJ-ga, FD-ga jne. Eriti arvestades, et mehe agro on ikka väga suur. Ehk mina arvan, et shove on õige. Ja shovema peaksime juba flopil, kuna board sisaldab 2 samast mastist kaarti. Kui flopp oleks rainbow, siis turnil check-raise AI.

ranka
15.07.10, 16:00
Ilma stoveta shoveksin ja nüüd stoven:

Kui vastane mitte kunagi ei foldiks siis võime öelda, et vastase $18 tõste oleks tema all-in panus $59.45, mis teeks panga suuruseks $77.7. Herol on järgi $52.45, mis teeb pot oddsideks $52.45 : $77.7 ehk 1:1.5 ehk 40% ajast peame võitma.

Vastase täielik tõstmisrange oleks midagi sellist: JJ+,33-22,AdQd ja selle range vastu on meil 36% equityt. Arvestada võiks ka sellega, et mingi osa ajast (eeldaks, et väga suure osa) raiseb ta enne flopi ässade ja kuningate. Sel juhul meie equity tõuseks 45% peale (siit võib 3-4% maha võtta, sest mingiosa ajast ta slowplayb aga raske öelda ilma readita kui tihti). Samas me ei tea, kas ta raiseb siin AdQd, kas ta raiseks siin AJs, kas bluffiks siin flush-drawga.

Seega ma arvan, et meie kõige halvim equity ongi kui tal on setid, ülepaarid, mis annabv meie halvikmaks equityt 35%. Kui ta teeb väikese bluffi või valuebetib natuke kergemalt siis on meil täiesti piisav equityt all-in minemiseks.

Mina näen, et all-in on siin õige liigutus ning kui sa läksid all-in siis mängisid käe maksimaalselt hästi.

hotcocacola
15.07.10, 16:38
ma ei saa aru, miks inimsed tahavad sellisel flopil KK-d foldida?

Ranka ütles väga õigesti:

Mina näen, et all-in on siin õige liigutus ning kui sa läksid all-in siis mängisid käe maksimaalselt hästi.

pikk28
15.07.10, 16:41
sellepärast, et starsis on regid, kes muu pahnaga sind flopis üle ei tõstagi, kui ainult setidega.
sul seal pacificus ofc tehakse igast imeliigutusi a la callitakse 9 high-ga riveris maha jne jne

Kotkas1000
15.07.10, 17:32
sellepärast, et starsis on regid, kes muu pahnaga sind flopis üle ei tõstagi, kui ainult setidega.
sul seal pacificus ofc tehakse igast imeliigutusi a la callitakse 9 high-ga riveris maha jne jne

Täpselt nii ongi tegelt. Ma ei mõtleks hetkeksiki shove peale, kui vastane ei oleks nii agressiivne ja tegu poleks btn vs blind võitlusega. Muul juhul ei ole ülepaar 95% ajast piisav, et võita nitregi, kes teeb flopil nuppe.

ranka
15.07.10, 18:09
sellepärast, et starsis on regid, kes muu pahnaga sind flopis üle ei tõstagi, kui ainult setidega.
sul seal pacificus ofc tehakse igast imeliigutusi a la callitakse 9 high-ga riveris maha jne jne

Urkatoas ma mõtleks rohkem foldi peale....

Kotkas1000
15.07.10, 18:12
Urkatoas ma mõtleks rohkem foldi peale....

Ehk viitsid ka selle mõtte loogika lahti kirjutada.

ranka
15.07.10, 18:15
Põhjendan ära ka. Sest urkatoad on nagu live mängud, kus mängijad on rumalaad, kes ei tea equititest, hand rangedest, readidest, adjustimisest, käe plaanist, stäkide ja poti arvestamist mitte midagi ning nende calling range flopil on väga merged (settidest-23o floadini). Reeglina on nad passiivsed, kes näevad tihti monstereid voodi all aga samas ei oska foldida ning seetõttu callivadki, sest nad lihtsalt ei tea, mida teha eelmainitud põhjustel. Kui nad aga raisevad siis alati väga tugevate kätega, top-setid või siis mega mõttetud bluffid või väga paljude outidega bluffid, mille vastu meie equity koheselt langeb.

Starsi keskmine regular jagab readidest, positsioonist, mingil määral equitidest, händ rangedest, balanseerimisest ja seetõttu võib ta sind rohkem proovida ära bluffida, vähem slowplayda, valuebettida thinnimalt, mis omakorda rohkem mergeb ta raising range ning tõstab meie KK equityt tema range vastu.

EDIT: KK-d ma siin käes ei foldi anyway.

pikk28
15.07.10, 18:37
asjalik analüüs. tänud.

Kotkas1000
15.07.10, 23:23
Ma tänan :redface:


Põhjendan ära ka. Sest urkatoad on nagu live mängud, kus mängijad on rumalaad, kes ei tea equititest, hand rangedest, readidest, adjustimisest, käe plaanist, stäkide ja poti arvestamist mitte midagi ning nende calling range flopil on väga merged (settidest-23o floadini). Reeglina on nad passiivsed, kes näevad tihti monstereid voodi all aga samas ei oska foldida ning seetõttu callivadki, sest nad lihtsalt ei tea, mida teha eelmainitud põhjustel. Kui nad aga raisevad siis alati väga tugevate kätega, top-setid või siis mega mõttetud bluffid või väga paljude outidega bluffid, mille vastu meie equity koheselt langeb.

Starsi keskmine regular jagab readidest, positsioonist, mingil määral equitidest, händ rangedest, balanseerimisest ja seetõttu võib ta sind rohkem proovida ära bluffida, vähem slowplayda, valuebettida thinnimalt, mis omakorda rohkem mergeb ta raising range ning tõstab meie KK equityt tema range vastu.

EDIT: KK-d ma siin käes ei foldi anyway.