PDA

View Full Version : *** PokkeriProd.com Turniiriliiga Eelteema ***



ranka
15.07.10, 15:50
Paneme uue turniiriliiga jooksma ning järgmised küsimused, millele ootaks kindlasti vastust ja käige välja uusi ideid ning jooksvalt uuendan küsitlusi.

1. Mis päeval (ja kellaajal) turniirid peaksid toimuma? Ma ise pakuks kas pühapäeval, laupäeval või reedel näiteks 19:00 (enne pidu oleks hea turkasid lasta õlle kõrvale). Endale meeldiks reede.

2. Mitu turniiri kokku peaks olema? Me ise arvaks, et 12 turniiri ja iga nädal üks turniir.

3. Mis mängud peaksid olema? Ma ise pakuks, et 80% ajast NLHE ja Starsi turniiride struktuuriga. Vahele võib torgata PLO-d aga kardan, et stuid ja muud junnid jääksid ära, sest neid ei mängi keegi.

4. Sisseostude summad peaksid olema millised? Ise ma eelistaks suurema sisseostuga turniire, kuna lisaks pinget aga ma ei oska öelda, kuidas teistele meeldiks. Paluks siin kindlalt tagasisidet.

5. Punktiarvestamine kuidas peaks olema? Mul hetkel on kaks ideed - triobeti ranking liigad või siis 10 esimest saavad punkte - 10nest koht 1 punkt ja esimene koht 10. Kui kellegil parem idee siis kindlalt välja käia.

6. AUHINNAD. See kõige tähtsam. Mis auhindu te näha tahaks. Utoopilist paska mitte ajada vaid jääda mõistuse piiresse. Meeneid saame tõenäoliselt anda kas pokkeriprod.com pusasid või tirobeti pusasid ning chipikohvreid aga mõelge, mis võiksid olla veel added auhinnad. Ala kast õlli vms. aga need igavad. Andke ideid, mis sunniks või meelitaks teid neid turniire mängima.

7. 99.999999999999999999999% toimuvad turniirid TrioBeti pokkeritoas, sest see on litsentiga ja too tuba on meid väga palju aidanud. Aga arvamus võib väga mõjuvate põhjustega muutuda.

Rohkem hetkel ei meenu. Igastahes praegu on aeg rääkida või vaikida igavesti ning hiljemalt augustiks tahaks turniirid jooksma panna.

Hääletuste tulemused:
1. Toimumispäev: Pühapäev
2. Tavaturniirid €10 ja main event €25

Hetkel käimasolev hääletus (sisseostud): http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4606

ranka
15.07.10, 15:51
Hääletustes saate valida mitu vastust!

rohelinekonn
15.07.10, 16:04
reede ei sobi kuna pidu algab jube vara tavaliselt laup olen ikka peol. Pühap. ok siis nagunii muid turnasi kah kõrvale võtta häid.
buy in pigem suurem muidu paljud tulevad flippama ja niisama fishima(mina kaasa arvatud)

hotcocacola
15.07.10, 16:10
Pühapäev on kõige parem päev turniirideks !!! Siis saab ka kõige rohkem rahvast kohale :).


Lisa auhinnad...hmmm chipikohvrid, kaardipakid, pusad, nokatsid, sokid, stringid..lol...


Nagu rohelinekonn ytles, siis buyin võiks olla selline keskmine, miks mitte kõik freezeoudid sümboolsed 15+1,5?
10$ on vähe ning 20$ vb tsips palju. See on sümboolne kesktee.
Rebuy turnad (kui arvestada, et tavaturniirid on 15$sed): 5$+R ning teha ka maybe 10+R ?. Samaks võiks lisada väikse donkamendi, ala 8-10min blindid, 500 stackiks, 1$ rebuy ?!?! See lisaks rohkelt vürtsi.

Mängudeks võiks olla VAID NLHE ja PLO.

Enne main eventi võiks olla nö WARM UPid, mõlemad ca 25$sed.
Samuti toimuvad Main Evendid, mille bi peaks warmupist tsips suurem olema, miks mitte 30-40$ (50$ on tavamängijale kindlasti liiast)

pikk28
15.07.10, 16:27
ise valisin pühapäeva, sest see vast sobib enamusele. endal tegelt suht poogen, mis päeva õhtul see on.
Buy-in võiks 10 daala juures olla. kõikide turkade buy-in kokku võiks jääda 200 daala juurde max.
Mängudeks NLHE ja PLO.
kuna endal trios roll puudub, siis Stars on eelisvalik toimumise kohaks.

Godspeed_EJ
15.07.10, 16:58
Pühapäev oleks parim variant.
Buy-in võiks olla 10-20$ vahel.
Mängudeks PLO ja NLHE.

k2snakalle
15.07.10, 17:08
7. 99.999999999999999999999% toimuvad turniirid TrioBeti pokkeritoas, sest see on litsentiga ja too tuba on meid väga palju aidanud. Aga arvamus võib väga mõjuvate põhjustega muutuda.

TrioBeti häda on see, et peab olema 21, et mängida. Siinset üldist trendi vaadates, siis pole paljud nii vanad veel(kaasa arvatud mina) ja ei saaks seega turniirist osa võtta.

hotcocacola
15.07.10, 17:18
jama on ka see, et Triobeti ei saa minuarust läbi MB kanda?

rohelinekonn
15.07.10, 17:21
jama on ka see, et Triobeti ei saa minuarust läbi MB kanda?

saab ikka vähemalt vanasti sai

pastilaa
15.07.10, 17:22
1. Neljapäev, reede ja laupäev ei tuleks kõneallagi - enamasti need pidude päevad. Ise valiks esmaspäeva - kõige vähem üritusi sel nädalapäeval. Pühapäev oleks ka sobilik, aga tihti ka siis pikemad nädalavahetused, väljasõit veel...

2. Tundub mõistlik

3. Võiks ka neid "muid junne" olla paar. See motiveeriks nende mängude nüansse veidi uurima ja oleks vahelduse momenti.

4. Sisseost võiks olla $10-$30 vahemikus. $20 oleks paras.

5. Hea

6. Soliidsemate kohalike live turnade piletid näiteks (EPT eeldatavalt vist mitte :))

7. Stars oleks toredam. Ei ole objektiivne seisukoht.

Jälle maksimum-stiilipunktid Rankale ettevõtmise eest!

Oliverk
15.07.10, 17:25
1. Esmaspäev parim
2.jeh
3. suva mis turnad
4. max 10 daala.
5.Sobib
6.Prode nänn käib küll
7. Stars ainult. Trios rolli pole ja ei kanna ka.

erplander
15.07.10, 17:43
1. Pühapäev. Liigat võiks alustada septembris, mitte augustis.

2. 12 on paras.

3. Võiks kasutada sama turnade valikut, mis hiljuti toimunud Unibeti Liigas:

http://img180.imageshack.us/img180/8867/ubliiga.jpg

Samas võiks olla 2 heads-up turniiri.

4. €15. Viimane turniir võiks olla Main Event, €30, see muidugi NLHE (kui Unibeti liiga põhjal, siis võib vahetada 2 viimast turniiri). KINDLASTI MITTE ühtegi rebuy-turniiri.

5. Punktiarvestus: Unibeti liiga oma taas igati hea (Main Eventi eest võiks saada 2x punktid, kui see saab olema 2x suurema buyin'iga kui ülejäänud).

6. Üldvõitjale kindlasti karikas, võibolla ka Main Eventi võitjale.

7. Triobet on ok. Kuigi Stars oleks nr 1 eelistus ja kui seal saaks, siis kindlasti võiks ühe 8-Game ka sisse lükata, liiga algupoole, siis on osalejaid enam.

Madis Very
15.07.10, 17:50
Päev suva, buy in pole oluline ja mängud otsustage ise, kuid toaks triobet minu arust peale ei läheks(21+ kah probleem) seega Stars vms.

Kotkas1000
15.07.10, 17:52
Mul ülejäänud ükskõik, aga võiks võimalusel toimuda Starsis ja toimumispäev võiks olla esmaspäev. Mina, kui FR cashi taguja, eelistan pühapäeval raha teenida, kuna lauad on siis parimad.

ranka
15.07.10, 17:57
Mulle endale on tundunud reeded parimad seepärast, et kunagi TrioBetis bounty turka oli alati üks lõbusamaid turkasid. Kestis see mõned tunnid, rahvast oli nagu muda ning foorumites olid paljud nats jokksis ning megamula käis.

Pühapäevad jällegi vastupidised, et kõik nädalavahetusest väsinud ja tööinimestel must masendus seoses uue nädalalagusega peal.

Erplanderilt päris häid ideid aga fixedit ma üldse ei topiks, see on nii surnud ja igav mäng, eriti turniiriformaadis.

rohelinekonn
15.07.10, 17:59
tean omast käest et reedel toimub siis 100% ei osale sest heal juhul 12 ehk 2 saaks osa võtta ja siis poleks suurt pointi

ranka
15.07.10, 18:03
TrioBeti häda on see, et peab olema 21, et mängida. Siinset üldist trendi vaadates, siis pole paljud nii vanad veel(kaasa arvatud mina) ja ei saaks seega turniirist osa võtta.

Kindlasti PokerStars oleks parim valik, seda softi, rahakandmise, vanuse jms. tõttu aga igasugu liigad, partnerluse otsimine vms. peaks toimuma ikkagi litsentseeritud pokkeritoas, et tõsta mittelitsentseeritud pokkeritubadel huvi saada litsents.

Peale selle ei ole PokerStars meie foorumile/Eestile sittagi andnud, TrioBet ja A. Burget Eestile küll ning vastutasuks oleks igati loogiline, et analoogsed üritused toimuksid just nendes tubades, kes on meid aidanud ja kes on näidanud suuremat huvi Eesti turu vastu.

Kui tolle liiga jooksma saame siis susiseb mul peas idee teha analoogne üritus cashis ja ka TrioBeti pokkeritoas ning loodan, et TrioBet ei ole kade korraldamaks uusi huvitavaid üritusi sügisel, mis annab veelgi põhjust deponeerida sinna mõningad eurod.

EDIT: Karikad tulevad kindlasti ja selle liiga tahaks teha teistest parema, atrkatiivsema ning huvitavamana.

ranka
15.07.10, 18:06
Osalejate arvu poolest võiks olla tegelt parim Esmaspäev, sest siis on ka foorumites kõige rohkem rahvast ning ollakse turniiriliigast rohkem teadlikud.

Aga küll poll selle ära otsustab, mis päeval see toimub.

rohelinekonn
15.07.10, 18:11
poll on selle suht ära otsustanud juba:p

miksnii
15.07.10, 18:19
trioga võib ikka jama tulle, et ei ole erti osalejaid...aga igaljuhul mega üritus
ja pokkeriprode pusad jmt oleks ilmselt parim asi jagamiseks.
Tehke pokkeriprode monkey ka :D
http://www.pokerstars.com/vip/store/images/large/monkey.jpg

hotcocacola
15.07.10, 18:23
pokkeriprode ranka...softil kujul..lol

olavike
16.07.10, 11:28
saab ikka vähemalt vanasti sai
Ei saa Triosse läbi MB kanda.

hotcocacola
16.07.10, 12:55
Ei saa Triosse läbi MB kanda.

See teeb asja keeruliseks

olavike
16.07.10, 13:06
Buddy transfer on aga endiselt olemas. Niiet kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ju ikka saab.

ranka
16.07.10, 13:50
SWEDBANK/SEB on absoluutselt kõigil olemas.

EDIT: selliseid vabandusi kuulama ei hakka, et ei ole 21 või ei saa raha kanda.

Rääkige veel auhindadest.

rohelinekonn
17.07.10, 11:25
minule meeldib mõtetu(chipid mida aastas korra kasutan jne.) nänn õlut ei taha seda oskan ise kah osta.
Kui rääkisin ennist et turnade bi võiks suurem olla ja nr välja ei käinud siis nüüd teataks et asi peks olema 25$+
Ei ole see kellegile üle jõu, pealegi kui kripeldab siis mängi hästi ja saad tagasi ning lisaks

miksnii
19.07.10, 02:17
pean nõustuma rohelisekonnaga....chipkohvrid, pusad raamatud jms nänn oleks asjalikum kui õlle vms.
karikad ei teeks ka paha :)

eddi
19.07.10, 13:34
SWEDBANK/SEB on absoluutselt kõigil olemas.

EDIT: selliseid vabandusi kuulama ei hakka, et ei ole 21 või ei saa raha kanda.

Rääkige veel auhindadest.

sorry aga ikka pead kuulama, sest mina näiteks tõesti ei saa, proovisin järgi, väga range süsteem ikka :rolleyes2:
aga nojah, sitta kah...

ranka
19.07.10, 13:43
Turniiriliigaga alustame päris kindlasti septemberis - esialgne kava tuleb välja mõne aja pärast ning seega on kõigil huvlistel aega raha aegasti muretseda. Kui sa ei ole veel 21 siis on sul üle kuu aja aega, et saada kiiremini vanemaks :)

Lisaks PokerStarsile niipalju, et võib-olla nad tahavad ka litsentsi saada ning kui peaks juhtuma, et poole liiga pealt on neil kehtiv litsents ja enam 21 aastased mängida ei saa siis see lööks kogu liiga segamini.

rahvavaenlane
19.07.10, 21:11
1. Esmaspäev, teisipäev, kolmapäev.
3. 1 stud võiks ka vahel olla.
4. ca 10-20$
7. Stars. Litsenseeritud toas ei saa pooled huvilised mängida.

rahvavaenlane
19.07.10, 21:15
Turniiriliigaga alustame päris kindlasti septemberis - esialgne kava tuleb välja mõne aja pärast ning seega on kõigil huvlistel aega raha aegasti muretseda. Kui sa ei ole veel 21 siis on sul üle kuu aja aega, et saada kiiremini vanemaks :)

Lisaks PokerStarsile niipalju, et võib-olla nad tahavad ka litsentsi saada ning kui peaks juhtuma, et poole liiga pealt on neil kehtiv litsents ja enam 21 aastased mängida ei saa siis see lööks kogu liiga segamini.

litsentsi saami9ne võtab kuid ja see peaks avalik info olema. selle ajaga jõuab asja ära korraldada.

E: mas mõtlen seda, et stars pole minu teada litsentsi vastu huvi ilmutanud. a vbla ma eksin.

kilu6
19.07.10, 21:17
Alko auhinnaks ja karikad on suht mõttetud mu meelest. Ehk mingi rändkarikas siis.

erplanderi ettepanek buyinide osas Unibeti näitel oli asjalik, siis pinge kasvab kogu aeg.

ranka
19.07.10, 21:44
FKKKKK. Ma ei oska polli muuta. Igastahes päev on pühapäev ja tahaks sisseostud paika panna, et mis vahemikes peaks olema.

onuark
19.07.10, 23:24
stars.

PokerDevil
20.07.10, 11:28
"You have already voted on this poll"

Not really.. Sisseostu vote. :)

JohannesJ
20.07.10, 11:41
Starsis võiks olla jh ja sisseostud nagu Unibeti näitega oli toodud.

olavike
20.07.10, 11:49
Ma ei saa aru. Kirjas on, et 99,9999% on kindel, et asi toimub Trios ja ikka kõik jonnivad ja ajavad oma Starsi juttu?

hotcocacola
20.07.10, 12:21
ranka, pane buyini-polli 15$

pikk28
20.07.10, 12:29
Ma ei saa aru. Kirjas on, et 99,9999% on kindel, et asi toimub Trios ja ikka kõik jonnivad ja ajavad oma Starsi juttu?
las me jonnime.
starsis võiks asi toimuda
starsis
stars FTW!

Pudgehook
21.07.10, 17:35
no paljud pole 21,aga tahaksid osa võtta (kaasaarvatud mina) sellepräast tahetakse starsis

yolpa
21.07.10, 17:58
no paljud pole 21,aga tahaksid osa võtta (kaasaarvatud mina) sellepräast tahetakse starsis

hello mr obvious

nikitheone
21.07.10, 18:00
paljudel pole raha, aga nad tahaksid ka osa võtta :(, teeks freerolli

vinney
22.07.10, 11:44
kõik sobib, aga võiks teha ühe stud mängu ka (7stud)

pikk28
22.07.10, 12:12
stud on surnud. meil pole siin 50+ aastaseid mängijaid ka IMO :d. NLHE ja PLO need on õiged mängud

Pahvak
22.07.10, 12:19
Stud on nagu must notsu - game is dead.

donkament
22.07.10, 14:01
Stud on nagu must notsu - game is dead.

Ma vahepeal tõsiselt mõtlesin 1/2 studi mängima hakata, kuna see oli üsna mahlane, aga laudu on ainult neli ja need surid ka iga 10min tagant välja st üsna mõttetu. Rake on ka 2x väiksem :D http://www.pokerhand.org/?5559685


turniiriliiga kohta ütleks seda, et isiklikult ei saa osaleda, kui toimub trios.

vinney
22.07.10, 14:31
okmybad

erplander
22.07.10, 16:18
Stud on nagu must notsu - game is dead.

Don't really think so.

Stud ja Stud8 kuuluvad populaarsust võitvate segamängude HORSE ja 8-Game koosseisu, nii et peab seda mängu oskama enivei ja kui liiga saab toimuma Triobetis, siis võiks ikka üks Stud mäng olla ka sees, sest HORSE-t ega 8-Game'i seal ei pakuta. Eriti kui Limit Hold'em ka välja jääb, siis poleks ühtki limit mängu.

Paljude jaoks võivad limit mängud tunduda üleeilse päevana, aga ometi on nad väga elujõuliselt kõigi suurte pokkerifestivalide ja meistrivõistluste kavas (WSOP, WCOOP, Eesti MV, Eesti online MV jne). Samuti näiteks olevat 7 Stud ka Olympicu dealers choice rahamängu valikus (ei tea, ise ei mängi seda).

Ei teeks üldse paha mõnikord vahelduseks ka muid mänge lisaks NLH-le ja PLO-le proovida, eriti selle mõttega, et need üldse rooste ei läheks ja täielik võhik segamängudes poleks.

Muckyourcards
22.07.10, 16:23
IMHO, võiks siis 2 liigat tulla, üks Triobetis ja teine neile, kellel ei ole võimalik Triobeti keskkonnas osaleda siis Pokerstarsi keskkonnas.

low-flow
22.07.10, 19:09
Kindlasti võiks olla vähemalt üks HORSE ja/või stud turna, samuti üks limit holdem.

rahvavaenlane
22.07.10, 22:25
oleks palunud küll üks stud ka sisse. kahte on ilmselt võimatu saada.

ranka
23.07.10, 14:22
ranka, pane buyini-polli 15$

Oot. See poll vigane, ma ei oska muuta :(

ranka
23.07.10, 14:29
Uus poll aadressil:http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4514

Sinna keegi ei komenteeri vaid ainult hääletage!!!!!

udikaz
23.07.10, 14:51
sorry aga ikka pead kuulama, sest mina näiteks tõesti ei saa, proovisin järgi, väga range süsteem ikka :rolleyes2:
aga nojah, sitta kah...


Kui turniir algab alles septembrist, siis on sul piisavalt aega et ema või isa ära sebida, et to endale triobeti konto teeks ja saadaks kõik vajalikud dokumendid neile, ega nad ei tule sul kontrollima kes sul seal arvuti taga sedPokkeriprode liiga turniiri mängib :evil::evil:

yolpa
23.07.10, 15:03
aga ma sõbra kontoga võin mängida?

udikaz
23.07.10, 15:10
aga ma sõbra kontoga võin mängida?

Kes see seda keelama sul tuleb? Kas MTA vennad tulevd kontrllima, kes selle kontoga parasjagu mängib? I guess not, nii et paluks mitte enam tuua probleemiks seda, et ei ole 21 täis, ei saa osa võtta :spade:

Madis Very
23.07.10, 15:45
aga ma sõbra kontoga võin mängida?

Feimi saab lihtsalt teine username, muud pole midagi :D

udikaz
23.07.10, 16:43
Feimi saab lihtsalt teine username, muud pole midagi :D

Selle vältimiseks olekski asjalik vanematega(õe,vennaga) kokku leppida, et selline asi tulemas ja panna oma isale[emale, vanemale vennale(õele)] username-ks endale sobilik nimi ja kõik toimib kenasti 8=)

ranka
28.07.10, 14:57
Sisseostu polli esmase tulemused:

$5 10 20.41%
$10 20 40.82%
$15 17 34.69%
$20 10 20.41%

Mis minu arvates tähendab seda, et vähem populaarsed eventid peaksid (mitte NLHE mängud) olema $5 kanti ja NLHE mängud kas $10 või $15 ning Main Event(id) $20. Kuna tõenäoliselt toimub TrioBetis siis väga võtame $15 sisseostu, mis läheb €10 sisseostuks tava eventide puhul.

Rahapada
30.07.10, 20:42
ne1 up for moni change, kui trios on?

edit: ilmselt siiski tegin nalja, a kuidagi peaks siis raha ligutama hakkama, tüütu

yolpa
31.07.10, 09:27
ne1 up for moni change, kui trios on?

edit: ilmselt siiski tegin nalja, a kuidagi peaks siis raha ligutama hakkama, tüütu

sinna saab ju sebist ja swedist kanda

ranka
02.08.10, 07:02
ne1 up for moni change, kui trios on?

edit: ilmselt siiski tegin nalja, a kuidagi peaks siis raha ligutama hakkama, tüütu

Issand, tunduks nagu tahate TrioBet'i tuhandeid eurosid kanda turniiriliigal mängimise jaoks?! Turniiride sisseostud on tõenäoliselt €10 ehk natuke rohkem kui 160 krooni. Korra nädalas SEB-st/SWED-ist 160 eeki liigutada on tüütu ja raske?!

Oliverk
02.08.10, 07:42
Yes

Rahapada
02.08.10, 09:59
ei, vinguda on kerrge ... muud midagi TB Live'i jaoks peaks samuti kandma, nkn

Sebastian_du
04.08.10, 18:41
Üks asi mida kindlalt jälgima peaks on punktide jagamine. 1-10 10-1 on möga imo. Arvestama peaks osavõtvate mängjate hulka ja re-buy omal ka re-buysid. Seega mingi konfiga läbi korrutama.

erplander
04.08.10, 19:11
Vastupidi, koefitsendid teevad asja keeruliseks ja segaseks, punktisüsteem olgu lihtne ja arusaadav. See motiveeriks pisut enam osalema ka vähepopulaarsetel turnadel, kuna nende eest võimalik saada samu punkte, mis populaarsematel. Kõik turniirid olgu võrdse kaaluga, v.a Main Event, mis topeltpunktidega.

2 head punktisüsteemi top-10'le: kas Eurovisiooni oma (12, 10, 8, 7... 1) või see Unibeti Liiga oma.

Rebuy'd unustage ära mingite vähegi tõsiste liigade raames.

P.S. Samuti võiks turnad olla veidi diibima struktuuriga kui mullu. Ehk siis Triobetis algleveliga 10/20 oleks algstäkk 3000 paras enamus turnade puhul (levelite pikkuseks 15 min), Main eventi puhul 5000. Täpselt nagu oli Online Eesti MV turnade puhul. Turnad kestsid 3-4 tundi, arvestades PP liiga mõnevõrra madalamat osalust, kestaksid need 2-3 tundi. Mullu vist üle 2 tunni naljalt ei kestnud, seega olid liiga turbod.

Seda ka veel, et juhul kui Online Eesti MV toimub taas Unibetis ja PP Liiga Triobetis, siis oleks hea PP Liigas teha paus sel nädalal. Mullu toimus Online EMV Põhiturniir oktoobri eelviimasel pühapäeval, usutavasti on see tänavu samamoodi, aga võin uurida.

Rigged
04.08.10, 19:14
Vastupidi, koefitsendid teevad asja keeruliseks ja segaseks, punktisüsteem olgu lihtne ja arusaadav. See motiveeriks pisut enam osalema ka vähepopulaarsetel turnadel, kuna nende eest võimalik saada samu punkte, mis populaarsematel. Kõik turniirid olgu võrdse kaaluga, v.a Main Event, mis topeltpunktidega.

2 head punktisüsteemi top-10'le: kas Eurovisiooni oma (12, 10, 8, 7... 1) või see Unibeti Liiga oma.

Rebuy'd unustage ära mingite vähegi tõsiste liigade raames.

this.


;)

Kloonike
04.08.10, 23:18
Samuti näiteks olevat 7 Stud ka Olympicu dealers choice rahamängu valikus (ei tea, ise ei mängi seda).

fwiw 7 card stud Olympicus on Pot Limit DC mängus imo.

leits
05.08.10, 18:49
mingeid stude ja hi/lo, razz, badugi, 8 game jms ei taha n2ha .. kuna reaalselt on need surnud m2ngud .. ma ei viidsi reegleid ka spetsiaalselt selle pärast vaatama hakata ..

erplander
05.08.10, 19:34
Pole Studi eluski mängind? :) Kaua muidu pokkerit mängid?
Kas on väga tore nühkida päevast päeva NLH-d ja kujutleda, et muid mänge pokkeris ei eksisteerigi? ;)

Aga tõesti, siis viimane aeg need reeglid selgeks teha, mis muide ei erine märkimisväärselt Hold'emist. Muidugi strateegia on mõnevõrra erinev :)

ranka
05.08.10, 19:54
Turniiride kavad tahaks seenädal valmis teha ja umbes midagi sellist:
1. punktisüsteem erplanderilt (uurin toda unibeti süsteemi lähemalt)
2. enamus (võib-olla kõik) on NLHE mängud. ma pigem ristiks selle liiga hold'emi liigaks ja sealt leitakse parim holdemi mängija
3. sisseostus €10 ja mainevent €25
4. kindlalt deep, erplanderi pakutud variant parim
5. auhinnad veel lahtised, pead nõu Burgetiga ja loodan ,et sealt tulevad ka miskid pehmemad meened

võib-olla ununes midagi a esialgse kava panen siia üles ja veel ümber arutamiseks.

EDIT: pean totsid ära viima, õhtul lisan ka mängude polli.

ranka
05.08.10, 21:40
Kuna ei olnud võimalik mitut vastust valida siis tegin uuesti hääletuse, mis asub siin: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4606

vinney
09.08.10, 01:33
ma pigem siiski näeks erinevaid mänge(omaha, hl, 7stud) freezeoutidena kui holdemi igast august (6max, turbo rebuy vms)
main event siiski holdem ja seal saab ka peenist piisavalt võrrelda

erplander
09.08.10, 15:42
Rääkisin Kaleviga Unibetist, nende korraldatavad Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused saavad toimuma tänavu 22.-28. nov, nii et Põhiturniir on pühapäeval 28. nov kell 19.

Seega oleks hea alustada PP liigat kohe esimesel septembri pühapäeval 5. sept-l, nii et kui liiga kestab 12 nädalat, oleks liiga Põhiturniir/Main Event kavas 21. nov. pühapäeval ja liiga saaks läbi täpselt enne OPEM 2010 algust.

ranka
11.08.10, 15:42
Rääkisin Kaleviga Unibetist, nende korraldatavad Online Pokkeri Eesti Meistrivõistlused saavad toimuma tänavu 22.-28. nov, nii et Põhiturniir on pühapäeval 28. nov kell 19.

Seega oleks hea alustada PP liigat kohe esimesel septembri pühapäeval 5. sept-l, nii et kui liiga kestab 12 nädalat, oleks liiga Põhiturniir/Main Event kavas 21. nov. pühapäeval ja liiga saaks läbi täpselt enne OPEM 2010 algust.

Just hakkasingi turniiride esialgset kava tegema ning algaksin 5. setpember ning lõppeksid 21. november.

Turniiirides niipalju, et nüüdseks kõik hääletused lukus ja viimane hääletus seosus mängutüüpidega oli:



Holdem 48 94.12%
Omaha 33 64.71%
Stud 14 27.45%
Muu 12 23.53%

Arvan, et STUD ja muud mängud jäävad seekord välja, kui tõesti soov võime ühe odavama studi turniiri tiksuma panna mõne teise turniiri kõrvale (kaalun seda varianti). Enamus mänge oleksid Hold'em ja topin viisakuse pärast paar PLO mängu ka vahele või paneks nad ka mõndade mängude kõrvale tiksuma?

Samas mis arvaksite, kui teekski ka paar naljamängu näiteks pot limit stud või no-limit omaha? :) PL Stud'i mängiksin ise ka, sest seal on skillil minu arvates rohkem eelist või vähemalt saab donke paremini karistada.

Üritan tänase päeva jooksul esiaglse kava toppida, siis hakkame koos parandusi tegema.

Tigrano
12.08.10, 08:50
Olen selle poolt, et enamus mänge oleks holdem ja plo, stud-dest ei pea lugu :)

leits
17.08.10, 11:50
Holedm ja PLO HI võiks olla .. muid mänge ei soovi n2ha :D

ranka
17.08.10, 19:19
Lootsin tegelt tänaseks esmased turniirikavad valmis saada aga kuna oli väga palju jookmsist siis need hilinevad ja hiljemalt homme õhtuks on esmane või esmased turniirikavad üleval ootamaks tagasisidet.

miksnii
18.08.10, 01:10
Mingi Razz/27single vms võiks ka sees olla.
Muidu kisub ikka maru 1seks.

hotcocacola
18.08.10, 02:33
badugi, no limit omaha, 7 game, 8 game, HA, OA, FL HU, FL plo, FL nlhe jne :D

kõik sisse!

MrRiver
18.08.10, 02:38
badugi, no limit omaha, 7 game, 8 game, HA, OA, FL HU, FL plo, FL nlhe jne :D

kõik sisse!

Kui see iroonia poleks olnud, oleks kahe käega poolt.

LOL@ FL PLO ja FL NLHE, fish.

hotcocacola
18.08.10, 19:57
või noh :D jah, saite aru kyll mida mõtlesin :D:D

vinney
18.08.10, 20:34
funny

udikaz
18.08.10, 21:33
Lootsin tegelt tänaseks esmased turniirikavad valmis saada aga kuna oli väga palju jookmsist siis need hilinevad ja hiljemalt homme õhtuks on esmane või esmased turniirikavad üleval ootamaks tagasisidet.

Ootame huviga :p

ranka
22.08.10, 14:56
Pole viitsinud tegeleda, vaja veel homseks üks turniirikava ära teha ja ei ole viitsinud sellegagi alustada. Megalaisaks olen läinud, viimastel päevadel veel HU laudades bumhuntinud ja pokker tundub funnim kui foorumis kolamine.

Ehk lootus õhtuks üles panna ;)

Fortune
22.08.10, 18:38
viimastel päevadel veel HU laudades bumhuntinud ja pokker tundub funnim kui foorumis kolamine.

kiire vahepeane küsimus, kuidas selle oled saavutand? lihtsalt lased vahepeal hu, plo, jne? Mul vägisi viskab see multitablemine fr-s kopa ette aeg-ajalt ja igasugused mõtted sellest hoidumiseks on kahe käega vastu võetud.

ranka
22.08.10, 19:50
Sest HU-s olen lifetime $10k kaotanud ja mõtlesin, et viimane aeg end kokku võtta ja paremaks saada.

FTP muidugi suckib 100-ga HU mängimiseks, sest uus waiting list on nii fucking haige. Teed FR HU-d siis insta on kohe laud täis ja HU laudades alati miski bumhunter ootab. Neid pedesid hit and runnin.

variatsioon
22.08.10, 19:54
Kas 10k$ on läinud:
a) enamjaolt tildi
b) bad lucky
c) skilly
raisku?

ranka
22.08.10, 20:05
Kas 10k$ on läinud:
a) enamjaolt tildi
b) bad lucky
c) skilly
raisku?

See on võetud lifetime 2 to 2 players ehk siis kõik HU ja FR lagunenud lauad ka ning graafik jookseb ainult alla.

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/headsup.jpg

Lõpu tõus on siis viimase nädala HU

ranka
24.08.10, 19:06
Turniiride esialgne kava:

http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/turniirid.jpg

Punktid esialgne jaotamise plaan (Erplanderi unibeti süsteem):
1. koht - 20 punni
2. koht - 18 punni
3. koht - 16 punni
4. koht - 14 punni
5. koht - 12 punni
6. koht - 10 punni
7. koht - 9 punni
8. koht - 8 punni
9. koht - 7 punni
10. koht - 6 punni

Auhinnad:
On täiesti lahtised :( :(:( Ideid on mitmeid aga kõik tunduvad suht pasad. Kõige enne me ei suuda garanteerida anyway suurte väärtustega auhindu, et mängijad mängiks seda ainult auhindade pärast. Pigem on see for fun üritus.

Ideid on olnud mitmeid aga kõik tunduvad väga pasad. Karikate lihtsalt ei viitsi jamada ja too turniirliiga ei olegi nii väärtuslik, et alati miski karikas välja anda. Turniirid piletides jagamine oleks ka idee aga miks sundida inimesi mängima turniire. Rahas anda on ka väääääga labane.

Arvan, et auhinnad anname jälle jooksvalt, sest nagu enne mainisin, keegi seda anyway auhindade pärast ei maini. Üks tore idee oleks tegelt selline, et kui me priiduga läheme see aasta ka Orlovile siis võtaks liiga võitja kaasa ning teeks talle turniiripileti ja kasiinos joogid välja :) Selline üritus tunduks kõige lahedam aga jällegi inimestel ei pruugi olla selleks ajaks vaba aega. Seega jääb hetkel auhind lahtiseks, midagi ikka paneme välja, kasvõi orbiti nätsu või toome lilligi.

Lisaks veel niipalju, et nüüd on viimane aeg suuke lahti teha, sest aeg taob jalaga perse. Ülehomseks tahaks turniirid teele panna ja lasta need ära teha. Vaikselt võite hakata TrioBetti pappi kandma.

PS! Ma arvan, et seekord turniiridele ei pane parooli peale aga paneme reegliks, et mängija, kes kandideerib PokkeriProd.com lisatud auhinnale peab olema reganud meie foorumisse ennem turniiriliiga algust.

kilu6
24.08.10, 19:41
Hilisemaks ei taha viia? Kl 20:00 või 21:00, va HU. Isegi 22:00 oleks parem kui 18. Esialgne plaan oli vist, et reedeti kl 18 või 19 oleks enne pidu, aga pühapäeval ka pidu?
Main eventil peaks kaal olema siis 2.5x tavaturniir? Ja warmup võiks olla ka 10 või siis kui on 5, siis punktide kaal poole väiksem võrreldes tavaturniiriga = väike huvi.
Kui teha warmup, siis see võiks olla tund enne finaali.



PS! Ma arvan, et seekord turniiridele ei pane parooli peale aga paneme reegliks, et mängija, kes kandideerib PokkeriProd.com lisatud auhinnale peab olema reganud meie foorumisse ennem turniiriliiga algust.

Enne vastava turniiri algust oleks vist piisav.

lenC
24.08.10, 20:11
Mulle ei meeldi punktisüsteem, kui turniiri oma rahalised auhinnad jaotatakse standartse payout süsteemi alusel, siis hakkavad 2 erinevat süsteemi omavahel colludima, ehk kes mängivad raha peale, kes punktide.

Pooldaks rohkem top-heavy struktuuri, katsun miskit täna õhtul välja mõelda ja pakkuda, Trio oma rankingute süsteem on selles mõttes hea, aga see natuke liiga keeruline.

erplander
24.08.10, 20:15
Muidu on kava ok, aga turboturniir on naerukoht mingis vähegi tõsisemas liigas (samuti nagu seda on rebuy-turniirid). Kui tegu on aga naljaliigaga, siis võiks neid naljaturniire juba rohkemgi olla.

Soovitan muuta selle turboturniiri näiteks Pot Limit Hold'em turniiriks vähemalt 10 min levelitega. Või kui jääb NL Holdem, siis ikkagi vähemalt 10 min, ka see on turbo, aga siiski mitte hüper-turbo nagu 5 min levelite puhul.

Warm-up turniir võiks ka ikkagi täisväärtuslik turniir olla, €10 sisseostuga.

Liiga peaauhinnaks võiks olla Triobet live pilet (vastavalt soovile kas Tallinnas v Riias). 2.-3. kohale nt chipikohver. Ja kui karikatega ei viitsi jamada, siis diplomite tellimine ja kättetoimetamine peaks olema mitu korda lihtsam vaev :)
nt: http://www.gravex.ee/pood?category_id=53&product_id=27
Turniiriliiga esikolmikule + Main Eventi võitjale.

akristjan
24.08.10, 20:43
Orlov oleks väga hea idee.. kui muidugi pappi selleks on piisavalt eraldatud, sest tegu ikkagi kalli tournaga, või siis Trio live ka vaga hea idee

hotcocacola
24.08.10, 20:50
Kellaajad võiks olla 20.00 (või 21-22).
Warmup kindlasti 10-15€ peale. Kõik muu on OK =)

Godspeed_EJ
24.08.10, 20:55
Ma pooldaks ka hilisemat kellaaega. 20.00 või 21.00 oleks hea.

hotcocacola
24.08.10, 20:55
Ranka, tee Warm up 15€ne ning ME 30€ne.

ranka
24.08.10, 21:08
Hilisemaks ei taha viia? Kl 20:00 või 21:00, va HU. Isegi 22:00 oleks parem kui 18. Esialgne plaan oli vist, et reedeti kl 18 või 19 oleks enne pidu, aga pühapäeval ka pidu?
Main eventil peaks kaal olema siis 2.5x tavaturniir? Ja warmup võiks olla ka 10 või siis kui on 5, siis punktide kaal poole väiksem võrreldes tavaturniiriga = väike huvi.
Kui teha warmup, siis see võiks olla tund enne finaali.



Enne vastava turniiri algust oleks vist piisav.

Ise toetan reedet, hääletus nõudis pühapäeva. Ma ise just arvasin, et varajane kellaaeg on parem, sest turniirid oleksid suhteliselt deepid ja paljud käivad ka esmaspäeviti tööl. Warmupi tegin odava, et säästa inimestele raha main eventi jaoks. Aga kuna tahetakse hilisemate kellaaega siis teeme selle ära. Kas 20 või 21:00?



Muidu on kava ok, aga turboturniir on naerukoht mingis vähegi tõsisemas liigas (samuti nagu seda on rebuy-turniirid). Kui tegu on aga naljaliigaga, siis võiks neid naljaturniire juba rohkemgi olla.

Soovitan muuta selle turboturniiri näiteks Pot Limit Hold'em turniiriks vähemalt 10 min levelitega. Või kui jääb NL Holdem, siis ikkagi vähemalt 10 min, ka see on turbo, aga siiski mitte hüper-turbo nagu 5 min levelite puhul.

Warm-up turniir võiks ka ikkagi täisväärtuslik turniir olla, €10 sisseostuga.

Liiga peaauhinnaks võiks olla Triobet live pilet (vastavalt soovile kas Tallinnas v Riias). 2.-3. kohale nt chipikohver. Ja kui karikatega ei viitsi jamada, siis diplomite tellimine ja kättetoimetamine peaks olema mitu korda lihtsam vaev :)
nt: http://www.gravex.ee/pood?category_id=53&product_id=27
Turniiriliiga esikolmikule + Main Eventi võitjale.

Ma ise mõtlesingi, et üks turniir võiks olla natuke rohkem vabam. Tegelt mõtlesin selle teha bountydega aga on see võimalik seda ei tea. Kui kellegil veel vastu siis vahetan ümber.


Ranka, tee Warm up 15€ne ning ME 30€ne.

Teen.

Koristan tuba, hiljem viin sisse parandused.

erplander
24.08.10, 21:14
Mulle ei meeldi punktisüsteem, kui turniiri oma rahalised auhinnad jaotatakse standartse payout süsteemi alusel, siis hakkavad 2 erinevat süsteemi omavahel colludima, ehk kes mängivad raha peale, kes punktide.

Pooldaks rohkem top-heavy struktuuri, katsun miskit täna õhtul välja mõelda ja pakkuda, Trio oma rankingute süsteem on selles mõttes hea, aga see natuke liiga keeruline.

Mis selles nii halba on, eks igaüks vaatab, mille peale mängib. Minu arust on see punktisüsteem ideaalne, pole liiga top-heavy (mis annaks gämbleritele, kes hitivad paar esikohta suurema eelise), samas pole ka liiga ühtlane nagu ainult ühepunktiste vahede puhul. Esikümme punktisaajatena samuti optimaalne. Võrdlusena Pokernewsi Nordic Liigas sai punkte 18 parimat, mida muidugi keskmiselt 30-40 osalejaga oli palju, seega kümmekond on paras.

hotcocacola
24.08.10, 21:15
enamus selliseid turniire toimuvad ca 3-4h. SEega kell 20.00 oleks parim. Suht perfect time

erplander
24.08.10, 21:21
Ma ise mõtlesingi, et üks turniir võiks olla natuke rohkem vabam. Tegelt mõtlesin selle teha bountydega aga on see võimalik seda ei tea. Kui kellegil veel vastu siis vahetan ümber.


Sorry, aga 5 min levelitega turniiri ei saa pokkeriks pidada parimagi tahtmise juures :(

Kui see ka nimetada bounty-turniiriks, ei päästa see asja mingilgi moel.

Kes juhtub paremini flippama, saab tänu sellele turniirile eelise teiste ees.

Samahästi võib teha selle allin every hand turniirina, annab sama efekti.

Kui tahta mingit veidi teise formaadiga turniiri, siis miks mitte juba Stud v Razz?
Aga kui jääda siiski Holdemi juurde, siis üks turna Pot Limitis poleks sugugi paha :)

muruntau
24.08.10, 21:23
Turniiridel ongi ainult esikoht(kolmik) tähtis, tagumised kohad ei koti kedagi. Veitsa imelik oleks küll, kui rankingu esiviisikusse saaks tüüp, kellel ainult üks mincash... Võiks top heavy'im ränkingusüsteem olla küll.

Orlov auhinnana oleks nuts, aga nii kallist auhinda ei ole mõtet nii väikse liiga peale panna, Trio live vms kärab küll.

Edit: viieminutuliste ja lühemate levelitega turnade/SNG'dega elatist teenivaid mängijaid on küll ja rohkemgi veel. Ise ei viitsiks ka Trio klienti iga nv nii kaua lahti hoida, las turbo jääb.

erplander
24.08.10, 21:40
Turniiridel ongi ainult esikoht(kolmik) tähtis, tagumised kohad ei koti kedagi. Veitsa imelik oleks küll, kui rankingu esiviisikusse saaks tüüp, kellel ainult üks mincash... Võiks top heavy'im ränkingusüsteem olla küll.


Heh, liigade puhul kotivad just kohad kogu esikümne piires vägagi tugevalt, see ongi liigade mõte, et selgitada välja stabiilseimad mängijad, mitte üksikud hittijad.

Muidugi, mullune punktisüsteem oli igati ok ka, kui keegi viitsib sellega taas mässata, siis miks mitte. Meenutuseks mullused tulemused:

http://img339.imageshack.us/img339/4591/ppliiga2009.jpg

Tigrano
24.08.10, 21:49
Olen ka seda meelt, et punktid peavad tulema yhtlasemalt, mitte et keegi kobab yhe turna ära ja ongi tabeli tipus.

ranka
24.08.10, 22:15
Turniiridel ongi ainult esikoht(kolmik) tähtis, tagumised kohad ei koti kedagi. Veitsa imelik oleks küll, kui rankingu esiviisikusse saaks tüüp, kellel ainult üks mincash... Võiks top heavy'im ränkingusüsteem olla küll.

Orlov auhinnana oleks nuts, aga nii kallist auhinda ei ole mõtet nii väikse liiga peale panna, Trio live vms kärab küll.

Edit: viieminutuliste ja lühemate levelitega turnade/SNG'dega elatist teenivaid mängijaid on küll ja rohkemgi veel. Ise ei viitsiks ka Trio klienti iga nv nii kaua lahti hoida, las turbo jääb.

Orlovi BI on €330, mida on tegelikult väga suur summa aga arvestada tuleb ka sellega, et väga paljud selle foorumi lojaalsed kasutajad on reganud läbi meie rakebacki, kust meie kukrusse kukub ka midagi siis aastas korra võib sellist luksust lubada. Näiteks PokkeriProd.com suveturniir läks tunduvalt rohkem kallimaks kui €330!

Kui ma lähen siis tõenäoliselt see Orlovi pakett ka siia turniirile tuleb, kui ei lähe siis tühjalt ma seda ära ei anna ning leiab miski muu mooduse, kuidas võitjal elu huvitavaks teha! ;)

lenC
25.08.10, 00:33
Paluks võimalikult palju mõtteid võimalikult kiiresti punktisüsteemi kohalt. Ise pakun välja midagi sellist(ennetasin kompromissi, seega ei ole see ikkagi nii järsk, kui mina selle teeksin):

100
80
60
50
45
40
35
30
25
20
16
13
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1


ME-l võiks ehk kõik kahekordsed olla(poleks vist nii hull, kui meil ükskord liigas, kus liiga palju sõltus ME-st, samas peaks olema garanteeritud, et pinge jääb lõpuni).

Tigrano
25.08.10, 00:39
Kui suuremad evendid oleks topelt, mitte mingi 5x punkte jne, siis vist tõesti peaks kõik ladusalt sujuma.

erplander
25.08.10, 01:45
Paluks võimalikult palju mõtteid võimalikult kiiresti punktisüsteemi kohalt. Ise pakun välja midagi sellist(ennetasin kompromissi, seega ei ole see ikkagi nii järsk, kui mina selle teeksin):


Kui eelistada suuremaid numbreid, siis pigem juba siit: http://www.wsop.com/players/2009pts.asp

1st 100 pts
2nd 75 pts
3rd 60 pts
4th 55 pts
5th 50 pts
6th 45 pts
7th 40 pts
8th 35 pts
9th 30 pts
10th 20 pts

Kui piirduda siiski väiksemate numbritega, siis:

15 - 12 - 10 - 8 - 6 - 5 - 4 - 3 - 2 - 1

või

20 - 16 - 13 - 10 - 8 - 6 - 5 - 4 - 3 - 2

või

25 - 20 - 16 - 13 - 10 - 8 - 6 - 4 - 3 - 2

ME eest muidugi kahekordsed punktid.

ranka
25.08.10, 04:06
Ärme üldse paneme suurtematele eventidele topelt punkte, sest jube tobedad üllatajad võivad tekkida.

Ja äkki teeks punnide süsteemi nii, et punne saavad nees, kes jõuavad rahadesse.

Madis Very
25.08.10, 05:48
Cashid 50€=50 punkti jne ?

ranka
25.08.10, 06:37
Cashid 50€=50 punkti jne ?

Ma ise mõtlesin, et oleks ette antud punktide struktuur TOP10 mängijatel ja kui näiteks 5 saavad rahadesse siis antud struktuuris järgi esimesed 5 saavad punkte. Aga samas oleks Madis Veri pakutud süsteem hea, isegi vägagi hea, sest rankingu liider pm. peakski olema vend, kes teenis turniiridega kõige rohkem pappi.

Mõelge, pakkuge ideid ja klopsime midagi kokku. Punktidega nii väga kiiret ei ole, neid saab arutada kuni liiga alguseni. Lendan ise hetkel magama, õhtuks panen üles parandatud turniiride kava ja kui enam-vähem OK siis läheb see Burgetile teele.

leits
25.08.10, 11:02
turbo turniir viks jääda .. flippamisskill peab ka ju kuskil välja tulema

yolpa
25.08.10, 12:06
turbo turniir viks jääda .. flippamisskill peab ka ju kuskil välja tulema

double that.
pooldan ka madise ideed. Üks küsimus selle trio live kohta, et kuna mul plaanis mängida sõbra konto alt, siis kas ma ise riiga saan minna seda mängima, juhul kui peaksin võitma.

erplander
25.08.10, 13:08
Sõltub, mis laadi turboturniir. Nagu mainisin, äärmisel juhul oleks vastuvõetav 10-minutiste levelitega turbo. Kui levelid on aga 5 min, on see juba hüper-turbo. Sorry, aga mina põhimõtteliselt sellistest turniiridest ja ka liigadest hoidun, kus liiga jabura struktuuriga turnad sees on. Selline turniir ei saa ju mingil moel naljakas olla, selgitage palun milles see fun seisneb?

leits
25.08.10, 14:37
Sõltub, mis laadi turboturniir. Nagu mainisin, äärmisel juhul oleks vastuvõetav 10-minutiste levelitega turbo. Kui levelid on aga 5 min, on see juba hüper-turbo. Sorry, aga mina põhimõtteliselt sellistest turniiridest ja ka liigadest hoidun, kus liiga jabura struktuuriga turnad sees on. Selline turniir ei saa ju mingil moel naljakas olla, selgitage palun milles see fun seisneb?

Wat? see on ju fun .. kes see viidsib seda kätt oodata .. insta sisse raha ja iisi ju ..

erplander
25.08.10, 15:09
Asoh, see on tõesti super-fun, a kujutad pilti milline taevalik fun oleks veel siis, kui tegu oleks allin every hand turnaga?

ranka
25.08.10, 17:15
double that.
pooldan ka madise ideed. Üks küsimus selle trio live kohta, et kuna mul plaanis mängida sõbra konto alt, siis kas ma ise riiga saan minna seda mängima, juhul kui peaksin võitma.

See auhind ei ole veel välja pandud, eriti ei toetaks ideed TrioBet livele. Liiga tüüpiline, vähe atraktiivne. Pigem siis juba Riia TrioBet live nii, et terve pundiga läheme ja võitjale tehakse pilet + reis välja. See oleks toredam tripike.


Asoh, see on tõesti super-fun, a kujutad pilti milline taevalik fun oleks veel siis, kui tegu oleks allin every hand turnaga?

Ma ei poolda ka turbo turniiri aga ma toppisin selle vahele korraks aja maha võtmiseks. Isegi tore oleks No Limit Omaha turniir. Ma arvan, et turbo turniir jääb aga võime teha, et see punkte ei anna või annab ebaolulise summa punne.

ranka
25.08.10, 17:25
Viisin sisse järgmised parandused:

turniirid algavad 20:00. Loodan, et Burget sisendase paneb nad TrioBeti aja järgi 19:00, vastasel juhul hakkaksid nad 21:00 aga arvan, et ka sellest ei ole probleemi kuna taheti hilisemate kellaaaega.
Turbo turniiril tõstsin algstäki 2000 pealt 4000 peale, mis peaks mängu tegema vähem flippamiseks. Kas too parandus teeb turniiri paremaks kui enne?
Warm-Upi sisseostu tõstsin €5+€0.5 pealt €15+€1.5 peale.
Main Eventi sisseost tõstetud €25+€2.5 pealt €30+€3


http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/turniirid2.jpg

PS! Turbolt kaotan vist bountyd ka ära.

erplander
25.08.10, 17:49
Turbo turniiril tõstsin algstäki 2000 pealt 4000 peale, mis peaks mängu tegema vähem flippamiseks. Kas too parandus teeb turniiri paremaks kui enne?


4000-ne stäkk on muidugi poole parem :) Aga see ei päästa muud, kui vaid pidurdab flippamis-staadiumi algust umbes poole tunni võrra. Märgatavalt parem olnuks siiski 2000-ne stäkk ja 10 min levelid. NL Omaha oleks veelgi halvem variant. Teeks ehk selle turbo Pot Limit Holdem'is siiski?

ranka
25.08.10, 18:27
4000-ne stäkk on muidugi poole parem :) Aga see ei päästa muud, kui vaid pidurdab flippamis-staadiumi algust umbes poole tunni võrra. Märgatavalt parem olnuks siiski 2000-ne stäkk ja 10 min levelid. NL Omaha oleks veelgi halvem variant. Teeks ehk selle turbo Pot Limit Holdem'is siiski?

Mida see PL päästab? Pigem siis FL.

Ma võin stäki 10,000 ka panna, mis oleks tõesti uutmoodi turbo. Too võib kesta tunde aga lõpus oleksid chippide hunnikud lahedalt suured ning mängijad peavad adjustima iga viie minuti pärast.

EDIT: 10k isegi meeldiks mulle ja võib veelgi suurema panna 20k, mis tõenäoliseks chipifondiks teeks 600,000-1,000,000 chippi.

Ja muid kaebusi, ettepanekuid?

erplander
25.08.10, 19:43
PL päästab niipalju, et hoiab flippamist veidi enam kontrolli all :)
FL ei sobinud enamusele.

Aga kui tõsiselt rääkida, siis Main Event võiks näiteks küll 10k stäkiga (alglevel 25/50) ja antedega olla. Midagi sarnast nagu Sunday Milli struktuur.

ranka
26.08.10, 09:42
IMO ei ole ju vahet, kas ME on 10k stäkiga ja 25/50 levelid või siis 5000 stäkk ja 10/20 levelid.

Peale lõunat panen turniirikava teele kui veel midagi siis viimane võimalus.

ranka
26.08.10, 09:42
IMO ei ole ju vahet, kas ME on 10k stäkiga ja 25/50 levelid või siis 5000 stäkk ja 10/20 levelid.

Peale lõunat panen turniirikava teele kui veel midagi siis viimane võimalus.

leits
26.08.10, 11:30
issand jumal, mis sa kiunud. üks turniir kõigest ju jeesus christ ..

Flippamis skill peab kuskil avalduma

Rigged
26.08.10, 12:40
Mingi muu koht kui Trio võiks olla, sest veel on päris palju alla 21 aastaseid kes seal mängida ei saa.

/Unibet?

ranka
26.08.10, 13:02
Mingi muu koht kui Trio võiks olla, sest veel on päris palju alla 21 aastaseid kes seal mängida ei saa.

/Unibet?

Kindlasti mitte.

EDIT: PS! TrioBet on täpselt samas võrgus, mis Unibetki. Mina vahet siin anywya ei näe v.a. see, et alla 21 ei saa mängida.

Rigged
26.08.10, 13:04
Kindlasti mitte.

EDIT: PS! TrioBet on täpselt samas võrgus, mis Unibetki. Mina vahet siin anywya ei näe v.a. see, et alla 21 ei saa mängida.

See ongi vahe, et alla 21 aastased ei saa mängida, see ei ole ju Pokkeriprode turniiriliiga kui osad mängida ei saa.

muruntau
26.08.10, 13:08
issand jumal, mis sa kiunud. üks turniir kõigest ju jeesus christ ..

Flippamis skill peab kuskil avalduma

+1

Kas kõik turbo SNG'de tüübid on siis naljamehed? Nende $/h on suurem kui tava SNG'de mängijatel... Premiumide ootamine ei ole pokkeris skill, viimati oli see "skill" 5 aastat tagasi. Minu poolest võiks turbo olla kasvõi tavalise 1500 algstäkiga, aga 2000 on küll max.

ranka
26.08.10, 13:25
1 küsimus veel enne kui ära saadan. kas lisame parooli või mitte? Ma laseks parooli vabalt, mis võib tekitada suuremaid fielde (vähe usutav).

Teiseks selle parooli saaks see vend ikkagi, kes seda mängida tahaks. Foorumile oleks see muidugi tasuta promo.

leits
26.08.10, 14:04
pane parool imo ... lambi vendi pole vaja kuna ikkagi ju foorumi liiga see

erplander
26.08.10, 14:27
+1

Kas kõik turbo SNG'de tüübid on siis naljamehed? Nende $/h on suurem kui tava SNG'de mängijatel... Premiumide ootamine ei ole pokkeris skill, viimati oli see "skill" 5 aastat tagasi. Minu poolest võiks turbo olla kasvõi tavalise 1500 algstäkiga, aga 2000 on küll max.

Kui eesmärgiks on teha soliidne turniiriliiga, siis on selline jutt ülimalt kohatu.

Ja eks see turboturniir oma märgi jäta sellele liigale. Mina seda näiteks nii tõsiselt ei võta enam tänu sellele.

atsetoon
26.08.10, 14:34
mulle tundub, et sa oled ainuke kellel selle turbo vastu midagi on...

Rigged
26.08.10, 14:35
Turbo turboks, mind häirib pigem see, et ma ei saa mängida, sest pole veel 21. Shame.

ranka
26.08.10, 14:37
pane parool imo ... lambi vendi pole vaja kuna ikkagi ju foorumi liiga see

Ma ei näe selles midagi halba sest rõhutan veelkord -- auhinnalistele kohtadele (mida garanteerib PP) saavad pretendeerida ainult kasutajad, kellel oli siin foorumi kasutaja olemas enne liiga ilmumist lobbysse.

Paroolid ju panen anywya kõik korraga üles, sest tegu ei ole freerolliga. Ja kui sel juhul miski lambivend tahab mängida saab ta paroolid siit anyway aga sel juhul tõesti lambivend pretendeeriks garanteeritud auhinnale.

Peale selle lambivennad on reeglina dead money -- teevad nii fieldi suuremaks, softimaks ja auhinnafondi rasvasemaks.

ranka
26.08.10, 14:38
Turbo turboks, mind häirib pigem see, et ma ei saa mängida, sest pole veel 21. Shame.

Kõige suurem jama seisneb selles, et kui me teeme mõnes tuntud pokkeritoas - FTP, PokerStars, Unibet siis ühel hetkel võib neil keset liigat olla litsents ja kui tabeli eesotsas on 18 aastased siis tekib sellest paksu pahandust.

Teisalt jälle turniiride korraldamine litsensteeritud pokkeritoas on tänutäheks pokkeritoale ,et nad üldse viitsisid litsentsi hankida.

Godspeed_EJ
26.08.10, 14:46
Ma ei näe selles midagi halba sest rõhutan veelkord -- auhinnalistele kohtadele (mida garanteerib PP) saavad pretendeerida ainult kasutajad, kellel oli siin foorumi kasutaja olemas enne liiga ilmumist lobbysse.

Paroolid ju panen anywya kõik korraga üles, sest tegu ei ole freerolliga. Ja kui sel juhul miski lambivend tahab mängida saab ta paroolid siit anyway aga sel juhul tõesti lambivend pretendeeriks garanteeritud auhinnale.

Peale selle lambivennad on reeglina dead money -- teevad nii fieldi suuremaks, softimaks ja auhinnafondi rasvasemaks.

Parool võiks siiski olla. Kui on mõeldud PP turniiriliiga, siis peaks see olema ikkagi foorumi kasutajatele.
Kuna turniirid ei ole anyways väga suure fieldi ja auhinnafondiga, siis isiklikult näen selles pigem foorumikaaslaste vahelist mõõduvõtmist, mis ei ole mõeldud kõrvalistele tegelastele.

Kui keegi tõesti on huvitatud sellest konkreetsest turniirist, siis las tuleb ja otsib siit selle parooli.

My 2 cents

muruntau
26.08.10, 15:13
Kui eesmärgiks on teha soliidne turniiriliiga, siis on selline jutt ülimalt kohatu.

Ja eks see turboturniir oma märgi jäta sellele liigale. Mina seda näiteks nii tõsiselt ei võta enam tänu sellele.

Sa hakkad juba vaikselt tilti ajama. Iga nv taguda läägeid €11 freezoute ei ole by definition juba soliidne liiga. Liiga lõpus paari mincashi ja hulga esikümne kohtadega esikolmikusse saamine eraldab ju tõepoolest terad sõkaldest, lol. See oleks täisamatööridele vbla soliidne, aga siin on elukutseliste ja korralikult pokkeriga teenivate osakaal piisavalt suur, et tõsisemat motivatsiooni head mängu teha pärssida.

See liiga ongi fun foorumikaaslastega mõõduvõtmine ja nii tõsine kui selline liiga olla saakski. Sellisena on turbo igati omal kohal ja neid võiks minu arvates rohkemgi olla. Rohkem ei viitsi sel temal vaielda.

vinney
26.08.10, 15:47
punktisüsteem võiks siis triobeti oma olla
https://www.triobet.ee/pokerschool/eng/pokerleague/ranking-formula/area-853.html
toda kasutati ka eelmine hooaeg minu mäletamist mööda

erplander
26.08.10, 16:02
Sa hakkad juba vaikselt tilti ajama. Iga nv taguda läägeid €11 freezoute ei ole by definition juba soliidne liiga. Liiga lõpus paari mincashi ja hulga esikümne kohtadega esikolmikusse saamine eraldab ju tõepoolest terad sõkaldest, lol. See oleks täisamatööridele vbla soliidne, aga siin on elukutseliste ja korralikult pokkeriga teenivate osakaal piisavalt suur, et tõsisemat motivatsiooni head mängu teha pärssida.

See liiga ongi fun foorumikaaslastega mõõduvõtmine ja nii tõsine kui selline liiga olla saakski. Sellisena on turbo igati omal kohal ja neid võiks minu arvates rohkemgi olla. Rohkem ei viitsi sel temal vaielda.

Lol, ise ka aru saad kui vastuoluline su jutt on?

Kui eesmärgiks on tõesti mingi naljaliiga, siis palun väga, miks piirduda ainult ühe turniiriga, pange neid ikka rohkem juba. Miks ainult mingid kuivad NLH turnad ja sekka paar PLO-d, mida funni nendes on, igapäevane värk.

leits
26.08.10, 16:18
Lol, ise ka aru saad kui vastuoluline su jutt on?

Kui eesmärgiks on tõesti mingi naljaliiga, siis palun väga, miks piirduda ainult ühe turniiriga, pange neid ikka rohkem juba. Miks ainult mingid kuivad NLH turnad ja sekka paar PLO-d, mida funni nendes on, igapäevane värk.

ma ei saa sust aru, mis sa tahad nendelt turniiridelt "teenima" hakata v?

erplander
26.08.10, 17:29
wtf, kui raske on mõista, mida ma püüan saavutada.

Lootsin naiivselt, et selle liiga peamine eesmärk on ikkagi selgitada foorumi parimad turniirimängijad, mitte mingi klounaad või flippamisfest. Eelmine aasta oli liigas kõik suhteliselt ok ja olen siin teemas sõna võtnud üksnes põhjusel, et liigat veelgi paremaks saada, juhtides tähelepanu, et mullu olid siiski enamus turniire turbo-poolsed, kestes max 2 tundi, üksnes Main Event oli veidi parema struktuuriga. Tore, et seda võeti kuulda ja kokkuvõttes on turniirid parema struktuuriga kui mullu. Samas täielikku hämmingut tekitas 5-minutiste levelitega turniiri sissetoomine. Ja nagu püüdsin mõista anda, siis sellisel turniiril ei saa olla kohta üheski tõsiseltvõetavas liigas, mina pole vähemalt kohanud sellist nalja varem, et enamik turniire on kõik tõsise struktuuriga ja siis on vahele lükatud üks super-turbo. See muudab väga palju. Nende jaoks muidugi mitte, kes ei kavatsenudki seda liigat tõsiselt võtta.

Godspeed_EJ
26.08.10, 17:34
Lol, ise ka aru saad kui vastuoluline su jutt on?

Kui eesmärgiks on tõesti mingi naljaliiga, siis palun väga, miks piirduda ainult ühe turniiriga, pange neid ikka rohkem juba. Miks ainult mingid kuivad NLH turnad ja sekka paar PLO-d, mida funni nendes on, igapäevane värk.

Ära mängi, kui ei meeldi. Ega see ei ole kohustuslik.

erplander
26.08.10, 17:37
Ära mängi, kui ei meeldi. Ega see ei ole kohustuslik.

Täpselt nii, ei mängigi, kui teoks saab mingi hübriidliiga nalja- ja tõsise struktuuriga turniiridest, siis ei võta kogu liigat tõsiselt ja osalen üksnes valitud turniiridel :)

Godspeed_EJ
26.08.10, 17:50
Täpselt nii, ei mängigi, kui teoks saab mingi hübriidliiga nalja- ja tõsise struktuuriga turniiridest, siis ei võta kogu liigat tõsiselt ja osalen üksnes valitud turniiridel :)

Kui kõikide inimeste eelistusi/soovitusi kuulda võtta, siis ei tuleks sellest liigast midagi välja. 30-50 inimesega konsensust leida ei ole kerge.

1 turbo formaadis turniir ei muuda seda liigat mõtetuks

lenC
26.08.10, 17:58
Erplander, sa reagerid veits üle. Eesmärk on muidugi selgitada foorumi parimad turnamängijad, seda loomulikult reaalselt teostada ei saa(see liiga võtaks aastaid), kui seda turbot kavas poleks ja oleks ainult 9 turniiri, siis oleks ju sinu poolt kõik okei? Fakt on see, et ka turbol on teatud mänguoskust vaja, straight-up flippamisega seda kõrvutada on vale. Seega 10 turniiri, millest üks on turbo, on parimate selgitamiseks parem formaat kui 9 turniiri ilma ühegi turbota. Ja enamus rahvast(ma eeldan) tahab, et sees oleks ka 1 turbo, ma ei saa aru, milles probleem.

erplander
26.08.10, 18:09
Ok, olgu-olgu-olgu.

Mul polnuks midagi ühe (või ka kahe) normaalse turbo-turniiri vastu (10 min levelid), mida püüdsin aga selgitada, et 5-minutiste levelitega turniir pole enam turbo, vaid hüper-turbo. Ei midagi muud. Võrreldav otseselt straight-up flippamisega.

macroTilt
26.08.10, 18:09
a kas WSOPi kavas on turbo turniire? uudishimu.
ja lenc ytleb hasti, suhtega 9:1 peaks iga mees v6is ju olema. 10x mitteturbo tahendaks seda, et kolmandik vendi jaaks magama 8da turna ajal...v6imalik eh :)

ise anyway ei osale, seega....see post pole isegi mitte 2 cents

gl v6istlejatele!

macroTilt
26.08.10, 18:14
Ok, olgu-olgu-olgu.

Mul polnuks midagi ühe (või ka kahe) normaalse turbo-turniiri vastu (10 min levelid), mida püüdsin aga selgitada, et 5-minutiste levelitega turniir pole enam turbo, vaid hüper-turbo. Ei midagi muud. Võrreldav otseselt straight-up flippamisega.

sa teed nalja?
starsi garanteeritud turnad nagu 8.80$, 11$, 16.50$, 27.50$ jne on aarmiselt populaarsed ja ysnagi mangitavad. hyperturbo??? mis sa ajad. 5 min blinded ja skill m6llab.


http://a.imageshack.us/img826/425/struktuurturbo.jpg (http://img826.imageshack.us/i/struktuurturbo.jpg/)

erplander
26.08.10, 18:19
Ok, olgu-olgu-olgu.

Mul polnuks midagi ühe (või ka kahe) normaalse turbo-turniiri vastu (10 min levelid), mida püüdsin aga selgitada, et 5-minutiste levelitega turniir pole enam turbo, vaid hüper-turbo. Ei midagi muud. Võrreldav otseselt straight-up flippamisega.

sa teed nalja?
starsi garanteeritud turnad nagu 8.80$, 11$, 16.50$, 27.50$ jne on aarmiselt populaarsed ja ysnagi mangitavad. hyperturbo??? mis sa ajad. 5 min blinded ja skill m6llab.


http://a.imageshack.us/img826/425/struktuurturbo.jpg (http://img826.imageshack.us/i/struktuurturbo.jpg/)

Pane siia kõrvale nüüd triobeti blindilevelid, siis näed milles on erinevus :)

macroTilt
26.08.10, 18:23
oh fck, panin jalle rappa. well, im high, sry :D
all good ja good luck triobetis to every1!

end ja out.

ranka
26.08.10, 20:05
Ma arvan, et TrioBet saaks struktuuri ka muuta ja teha ta täpselt 1 vs 1 PokerStarsiga. Aga struktuuri muutmine on põhjalikum töö ja seetõttu ma ei taha Burgetit ka liialt tülitada, sest ta lisab turniirid niigi üles suht heast vabast tahtest.

Oleks see 100% minu teha ma teeks turniirid kõik Sunday Millioni struktuuriga ja Main Event oleks SCOOP (WCOOP ka vist sama) ME struktuuriga.

ranka
26.08.10, 20:16
Muideks Orlov unustage koheselt ära, sest liiga ei ole selleks ajaks läbigi....

leits
26.08.10, 20:51
mingi highrolleri stripika pakett võitjale?

MeelisV
28.08.10, 22:00
Turniirid juba Triobetis üleval? Seal soft ikka väga halb ju..
Sisselogimine ka tülikaks tehtud, peab iga kord isikukoodi ka toksima.
Stars sai nüüd ka ju Eestisse litsensi kas mingi variant oleks, et seal toimuks?

ranka
28.08.10, 22:20
Minu andmetel PokerStars sai alles ühe kahest loast ja seega ei ole tal ametlikult veel litsentsi.

Ja kas tõesti on väga tülikas nädalas korra oma isikukood sisse toksida?? Tõenäoliselt tuleb seda tegema hakata ka PokerStarsis kui nad litsentsi saavad.

MeelisV
28.08.10, 22:30
A ok siis kui litsentsi veel ei ole.
Ei no isikukoodi trükkimine nii palju ei häirigi.
Soft hakkab raskelt vastu, freezib ka vahest..

vinney
29.08.10, 00:05
parim soft ever imo

ranka
29.08.10, 00:33
A ok siis kui litsentsi veel ei ole.
Ei no isikukoodi trükkimine nii palju ei häirigi.
Soft hakkab raskelt vastu, freezib ka vahest..

Mul viimati TrioBeti soft freezes miski 3 aastat tagasi kui mu arvuti oli paras küna ja neil oli vanasoft.

yolpa
30.08.10, 09:12
Kas see on nüüd lõplik kava?
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/muu/turniirid2.jpg

Priidix
30.08.10, 15:36
Sellest tuleb suurepärane üritus:) Turniirid ülimalt hästi paigutatud, nagu champions league:) Võtan kindlasti osa!

MeelisV
31.08.10, 19:42
Mis päeval siis turniirid Triobeti ülesse tulevad?

hoss23
31.08.10, 20:53
Lahe. Proovin osaleda kõikides.

hotcocacola
31.08.10, 20:54
Selline võiks jääda jah ;)

kilu6
31.08.10, 21:04
Kas mingi reeglistiku järgi käib liiga või ainult fair play põhimõttel?
Kas chipdumping viimases voorus on lubatud?

(vihje siis just lõppenud Pokerstarsi Nordic liigale, kus viimases voorus HU osapooled leppisid kokku, et manipuleeritakse liigapunktidega).

Maheaatom kirjutas 2010-08-31 12:40

Heads-up'is toimunu näol oli tegemist selgelt tuvastatud chipdumpinguga.

http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3511/2.htm#107607

yolpa
31.08.10, 23:55
No eks see jääb igaühe südametunnistusele. Ise mängin stake raames kõiki turnasi.

Rigged
01.09.10, 10:38
No eks see jääb igaühe südametunnistusele. Ise mängin stake raames kõiki turnasi.

Sa pole ju veel 21 täis, räägi mulle ka kuidas saaks :P

ranka
01.09.10, 10:52
Tänasest turniirid ülevad, paroole ei ole vaja aga meie poolt lisatud auhindadele konkureerivad ainult need osalejad, kes on registreerunud kasutaja enne seda posti, mida ma praegu kirjutan ;)

Punktide süsteem on veel lahtine aga oleks hea kui täna saaks valmis.

Pakun välja kolm süsteemi:
a) lenC'i keerulisem süsteem
b) ERPlanderi lihtsam süsteem, kus top10 saavad punne
c) Punktide arv == võrdeline võidu summaga.

EDIT: turniirid leiab. TrioBet->Tournaments->Regular

ranka
01.09.10, 10:54
Kas mingi reeglistiku järgi käib liiga või ainult fair play põhimõttel?
Kas chipdumping viimases voorus on lubatud?

(vihje siis just lõppenud Pokerstarsi Nordic liigale, kus viimases voorus HU osapooled leppisid kokku, et manipuleeritakse liigapunktidega).

Maheaatom kirjutas 2010-08-31 12:40


http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3511/2.htm#107607

Kui tuvastame ja suudame ära tõestada siis chipdumpingus osalejad eemaldatakse liiga edetabelist.

ranka
01.09.10, 11:02
Tabelis on ainilt üks viga. Viimased 9 ja 10 turniir hakkavad tabeli järgi samal ajal aga lasin panna warm-upi 16:00 peale.

pastilaa
01.09.10, 11:03
EDIT: turniirid leiab. TrioBet->Tournaments->Private

FYP

ranka
01.09.10, 11:04
Kuna tilgub jooksvalt infot peale siis spämman nats. Võiksin oma postitust muuta aga nii võidakse mu muudatus postis maha magada.

Heads-Up'il on väga tobe süsteem. Lasin maksimaalseks osalejate arvuks panna 32 aga kui peaks juhtuma, et tuleb vähem kui 32 mängijat aga rohkem kui 16 siis saavad ainult esimesed 16 mängida. Kui vähem kui 16 ja rohkem kui 8 siis esimesed kaheksa jne.

Seega Heads-Upile võiks varakult juba ära regada (saab end vajadusel maha regada), kui olete kindlalt huvitatud mängimast.

MeelisV
01.09.10, 12:54
Ise pooldaks seda punktisüsteemi- Punktide arv == võrdeline võidu summaga, sest kui ühest turniirist võtab osa näiteks 100 mängijat ja teisest 50, siis poleks asi võrdne. Samuti kui anda punkte iga turniiri top 10, siis Heads-Upis ei tule ju top 10, vaid top 8. LenCi süsteem tundub solid kah.
Ranka, mul knick Trios TomsterEST. Regasin end Heads-Upi ka igaksjuhuks juba ära.
Ajaks jäi siis Eesti aja järgi 20.00 igal pühapäeval.

erplander
01.09.10, 13:31
VÄGA rõhuv enamus liigasid on ühtlustatud, üheselt mõistetava punktisüsteemiga, mis on paika pandud enne liiga algust ja mis ei sõltu mingitest muutuvatest teguritest (osalejate arv vms).

Liigas ei saagi olla erinevate turniiride osalejate arv võrdne, sellega tuleb leppida. Kokkuvõttes need, kes liigat tõsiselt võtavad, osalevad nagunii kõigil turniiridel ja seega nende jaoks on kõik võrdne. Seega tingimused on võrdsed nagunii.

Minu loogika järgi muudaks selline ebaühtlane punktijaotuse süsteem asja märgatavalt EBAvõrdsemaks, kuna mingil suurema fieldiga turnal hittimine annab suurema eelise.

Endiselt soovitan anda Main Eventi eest punkte veidi kõrgema koefitsendiga, sest see on parima struktuuriga ja tähtsaim turniir, 2-kordselt oleks ehk liiga palju, aga 1,5-kordselt oleks igati optimaalne.

Mis puudutab heads-up turnasid, siis lõppjärjestuses on ikkagi kõigil kindel koht vastavalt väljakukkumise ajale. Seega ma ei leia, et oleks vaja eraldi tabelit heads-up turniiridele. Kuigi võib olla ka eraldi punktijaotus nendel.

kilu6
01.09.10, 13:39
Heads-Up'il on väga tobe süsteem. Lasin maksimaalseks osalejate arvuks panna 32 aga kui peaks juhtuma, et tuleb vähem kui 32 mängijat aga rohkem kui 16 siis saavad ainult esimesed 16 mängida. Kui vähem kui 16 ja rohkem kui 8 siis esimesed kaheksa jne.

Seega Heads-Upile võiks varakult juba ära regada (saab end vajadusel maha regada), kui olete kindlalt huvitatud mängimast.

See väga ajuvaba. Päris hea, kui 32 on täis ja siis keegi poolakas unregib 2 sekki enne turna algust.

Panen ka siis HU kirja

SN: bearraid

MeelisV
01.09.10, 13:44
See väga ajuvaba. Päris hea, kui 32 on täis ja siis keegi poolakas unregib 2 sekki enne turna algust.

Panen ka siis HU kirja

SN: bearraid

Mul oli enne just sama mõte, et kui keegi paar sekki enne algust unregister paneb, siis pooltel turna pekkis. That would suck..

erplander
01.09.10, 13:49
See väga ajuvaba. Päris hea, kui 32 on täis ja siis keegi poolakas unregib 2 sekki enne turna algust.

Panen ka siis HU kirja

SN: bearraid

Microgamingu paratamatus. Sama probleem on olnud ka Online Eesti MV heads-up turniiridel Unibetis, seal on osalejate arv juba eelnevalt piiratud 64-ga. Õnneks pole keegi unreg teinud vahetult enne algust.

Selles liigas ilmselt piisanuks 32-st kohast. Selle unregimise ennetamiseks võiks ehk lisada 1-2 kohta enam registreerimiseks...

ranka
01.09.10, 13:56
Mul oli enne just sama mõte, et kui keegi paar sekki enne algust unregister paneb, siis pooltel turna pekkis. That would suck..

Ma ei tea, kuidas mängijate algoritm täpselt tehtud on aga arvan, et kui 32 ei tule täis siis saavad mängima ESIMESED 16 reganud. Selle ennetamiseks tuleks registreerida end varakult ära. Ehk erplander oskab öelda, mis valemi alusel 16 mängijat mängida saavad kui on registreerunuid rohkem kui 16 aga vähem kui 32.


Microgamingu paratamatus. Sama probleem on olnud ka Online Eesti MV heads-up turniiridel Unibetis, seal on osalejate arv juba eelnevalt piiratud 64-ga. Õnneks pole keegi unreg teinud vahetult enne algust.

Selles liigas ilmselt piisanuks 32-st kohast. Selle unregimise ennetamiseks võiks ehk lisada 1-2 kohta enam registreerimiseks...

Kohti ongi maksimaalselt 32 ja arvan, et lahendan tolle nii, et palkan paar "tankisti", kes muidu liigas ei osale aga juhul kui keegi peaks unregama või lihtsalt paar kohta jäävad puudu teen piletiraha välja. Näiteks ESTPatrick või peokuningas (ei ole kindel kas nad osalevad turniiril, kui ei osale siis sobiksid nad hästi).

MeelisV
01.09.10, 14:02
Microgamingu paratamatus. Sama probleem on olnud ka Online Eesti MV heads-up turniiridel Unibetis, seal on osalejate arv juba eelnevalt piiratud 64-ga. Õnneks pole keegi unreg teinud vahetult enne algust.

Selles liigas ilmselt piisanuks 32-st kohast. Selle unregimise ennetamiseks võiks ehk lisada 1-2 kohta enam registreerimiseks...

Sellel turniiril ongi ainult 32 kohta. Kas on üldse võimalik waiting listiga turnasid teha? Et siis 100% mängida saaks, peab olema 16ne esimese registreeruja hulgas.

ranka
01.09.10, 14:19
VÄGA rõhuv enamus liigasid on ühtlustatud, üheselt mõistetava punktisüsteemiga, mis on paika pandud enne liiga algust ja mis ei sõltu mingitest muutuvatest teguritest (osalejate arv vms).

Liigas ei saagi olla erinevate turniiride osalejate arv võrdne, sellega tuleb leppida. Kokkuvõttes need, kes liigat tõsiselt võtavad, osalevad nagunii kõigil turniiridel ja seega nende jaoks on kõik võrdne. Seega tingimused on võrdsed nagunii.

Minu loogika järgi muudaks selline ebaühtlane punktijaotuse süsteem asja märgatavalt EBAvõrdsemaks, kuna mingil suurema fieldiga turnal hittimine annab suurema eelise.

Endiselt soovitan anda Main Eventi eest punkte veidi kõrgema koefitsendiga, sest see on parima struktuuriga ja tähtsaim turniir, 2-kordselt oleks ehk liiga palju, aga 1,5-kordselt oleks igati optimaalne.

Mis puudutab heads-up turnasid, siis lõppjärjestuses on ikkagi kõigil kindel koht vastavalt väljakukkumise ajale. Seega ma ei leia, et oleks vaja eraldi tabelit heads-up turniiridele. Kuigi võib olla ka eraldi punktijaotus nendel.

Arvan, et turniiridele ei tule suurt fieldi ja tõenäoliselt kõikidele €10 sisseostuga turniiridele tuleb enam-vähem samapalju mängijaid, lõpupoole kui liiga maha rahuneb isegi vähemate osalejatega turniirid. Seega €10+€1 sisseostudega turniiridel on punktidearv kogu aeg enam-vähem sama.

Põhiturniiril on vahed suuremad aga ma ei näe selles probleemi, kuna tegu on aeglasema ja sügavamate stäkkidega turniiriga ning täiesti loogiline, et suurem risk tähendab ka suuremaid punkte.

Peale selle näitab punktide arv ära ka rahalist kasumit turniiriliigast, mille põhjal saab arvutada mängijate ROI-d, mida oleks ka väga tore teada ;)

erplander
01.09.10, 15:38
Võib ennustada, et fieldid saavad olema sarnased mullustele, liiga avaturniiridel 50 osaleja ringis, lõputurniiridel 20 ringis.

ranka
01.09.10, 15:47
ja 20-ne mängijaga turniiridel top10 punne andmine on minu arvates vale, sest väga nõrgad/halvad mängijad saavad väga lihtsalt punktidesse. Teinekord võid isegi sit outides saada punne.

erplander
01.09.10, 15:53
Heh, minu loogika ütleb taas vastupidist, et liiga lõpuks on osalema jäänud vaid parimad mängijad ja tänu sellele on nad igati ära teeninud samad punktid kui liiga alguses suure fishide kontsentratsiooniga turniiridel :)

MeelisV
01.09.10, 15:59
Ma ikka selle poolt, et need kes cashivad, saavad ka vastavalt punkte.
Aga kui on näiteks LenCi valemi järgi, siis tahaks ikka iga turna alguses teada mis kohalt punktid hakkavad. Mitte et sain mingi 10 koha ja ei tea kas sain punktikohale või mitte.

ranka
01.09.10, 16:02
Ma ikka selle poolt, et need kes cashivad, saavad ka vastavalt punkte.
Aga kui on näiteks LenCi valemi järgi, siis tahaks ikka iga turna alguses teada mis kohalt punktid hakkavad. Mitte et sain mingi 10 koha ja ei tea kas sain punktikohale või mitte.

Nõus.

kilu6
01.09.10, 16:09
Ma ikka selle poolt, et need kes cashivad, saavad ka vastavalt punkte.
Aga kui on näiteks LenCi valemi järgi, siis tahaks ikka iga turna alguses teada mis kohalt punktid hakkavad. Mitte et sain mingi 10 koha ja ei tea kas sain punktikohale või mitte.

erplanderi süsteem on parem ja jätkub põnevust lõpuni ehk.

Kui esimesele turnale tuleb 60 inimest, siis võitja saab 40% ehk 240EUR. Viimastel turnadel, kui on 20 osavõtjat, siis võitja saab 80EUR ehk on vaja kolme turna võitu, et esimese turna võitjaga konkureerida.

Triobeti valem võttis osavõtjate arvust ruutjuure, seega silus mõnevõrra osavõtjate arvust tingitud suurt erinevust.

Veel parim oleks aga minu meelest sarnaselt Nordicule, kus arvesse läks 5 paremat. Lisaks siis veel main event. Igaühel siis võimalus hittida veel ja toob ka lõpus rahva kohale.

Edit: asja parandab see, kui liiga kohad 2-5 oleks ka kuidagi hinnatud. Kui siis keegi suveräänselt eest ära saab, jääb teistel ka millegi nimel mängida.

kilu6
01.09.10, 16:16
Triobeti raha jaotused siis umbes nii:

41-60 mängijat:
1. 40%
2. 25%
3. 15%
4. 10%
5. 6%
6. 4%

40 mängijat:
1. 40%
2. 24%
3. 16%
4. 12%
5. 8%

ranka
01.09.10, 16:23
Pokkeritoad oma liigadel annavad punne võimalikult pakjudele ja võimalikult ligilähedaste väärtustega, et säilitada kõigile võimalik konkurents esikohale. See ei ole nende suuremeelsest lahkusest vaid hoida mängijate arv võimalikult suurena, mis omakorda genereerib neile võimalikult palju reiki ja soosib mängijaid deponeerima.

Meie oma liigas ei taha reiki ega deponeeringuid vaid selgitada välja parim mängija antud liigas. Too liiga muidugi ei tee kedagi heaks/halvaks aga kui taas Madis Very või keegi teine eelmise liiga võitja saavutab taas kõrge koha hakkab juba midagi tähendama.

hotcocacola
01.09.10, 16:32
mõelge mingi valem välja ala osalejate arv jagatud kahega ning sellest ruutjuur blablabla.

Marek K.
02.09.10, 06:34
erplanderil mingi pind pepus või?

ESTPatrick
02.09.10, 07:12
erplanderil mingi pind pepus või?

kriitika on õnnistus, veel suurem õnnistus on kriitikat taluda

Marek K.
02.09.10, 08:05
:)

MeelisV
03.09.10, 00:04
Kas enne turniiriliiga algamist esilehele uudis ka ülesse pannakse?
Kindlasti tooks osavõtjaid juurde..

ranka
03.09.10, 03:07
Panen seda hiljemalt laupäeva hommikuks. Punktisüsteemi taga seisab kõik. Korjan helgemad pead homse (tänase siis) päeva jooksul kokku, arutab läbi ja võtab vastu viimse otsuse.

ranka
03.09.10, 18:31
See teema nüüdseks lukku ning ametlik teema avalikustatud, mille leiab aadressilt: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4807