PDA

View Full Version : button vs sb, line check



mislinn
16.07.10, 00:10
Vastane 23/16/2,5 (213)

Flopi bet oli väike ja otsustasin callida, et hoida ta bluffid sees, kui raisen saan calli ilmselt ainult paremalt käelt.

Turnil polnud ma enam kindel, mida tegema peaks, aga kuna oute tuli juurde lisaks selle, et mul juba võis parem käsi olla, siis callisin.

River- esimene mõte oli instafold, aga enne foldi nupule vajutamist langesin uuesti mõttesse. Nimelt hakkasin nuputama, mille peale vastane mu panna võiks ja jõudsin järeldusele, et mu käsi näeb väga missed draw moodi ja samuti ta flopi bet oli juba nii ilmelik, et lõpuks mõtlesin, et olen siin piisavalt tihti ees...

Olen donk või ei ole?




Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter Powered By DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/)

Hero (SB): $25.00
BB: $26.01
UTG: $17.66
UTG+1: $27.58
MP1: $15.95
MP2: $32.12
CO: $9.60
BTN: $26.03

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with 9:club: 9:heart:
5 folds, BTN raises to $1, Hero calls $0.90, 1 fold

Flop: ($2.25) 8:club: T:club: 3:spade: (2 players)
Hero checks, BTN bets $1, Hero calls $1

Turn: ($4.25) 7:heart: (2 players)
Hero checks, BTN bets $2.25, Hero calls $2.25

River: ($8.75) 4:club: (2 players)
Hero checks, BTN bets $5.25, Hero calls $5.25

Final Pot: $19.25

isenseven
16.07.10, 00:24
Callil pole väga viga minu arust, kui flopi callid siis madalamate kaartide tulekul pigem lõpuni juba.

Tarmonator
16.07.10, 00:44
a mihukese missed draw peale see vastane sind riveril paneb. imo kõik drawd on kohale jõudnud ju??
ma ei ütle, et callid halvad olid/on, aga sa vist natuke rääkisid oma peas ennast callima?

check-call mode on üldiselt sihuke kehf värk, tihti pead nö herocalle tegema

mislinn
16.07.10, 00:49
a mihukese missed draw peale see vastane sind riveril paneb. imo kõik drawd on kohale jõudnud ju??
ma ei ütle, et callid halvad olid/on, aga sa vist natuke rääkisid oma peas ennast callima?

check-call mode on üldiselt sihuke kehf värk, tihti pead nö herocalle tegema


See on minu poolne fail jh, ma kirjutasin mälu järgi, ei vaadanud kätt uuesti...Aga kuna ta betid olid nii nõrgad flopil ja turnil, siis tundub, et ta tahab riveril mind mingilt 8lt või 10lt vms handilt maha suruda oma tavalisest suurema betiga.
Ja mulle endale tundus, et mu hand tundub nõrgem kui ta tegelikult on.

// edit: Kas sa foldiksid flopil siis?

Tarmonator
16.07.10, 01:01
ei ma ilmselt ei foldiks flopil. a ma ei tea kas ma calliks ka.
aga see selleks, call ei ole halb seal. minu mõte oli pigem see, et kas sellise riveri korral tõesti mingi enamvähem korralik regular laseks veel kolmanda bulleti? ma arvan, et ta checkiks seal järgi enamus ülepaare ka. nii et midagi tal seal on või siis puhas bluff. ja bluff ongi ainuke mida sa imo seal veel biidid.

ranka
17.07.10, 15:21
Riveri ma foldiks, kuna su käsi on bluffcatcher ja ta bluffib siin üliharva.

Aa ja ma donkbetiks turni, sest palju halvemad käed sind calliks turnil aga ise ei beti ning nii sa ei annaks talle võimalust teha kätt. Peale selle kui river on blank või saad rea saad edasi vbettida.

raunsz
19.07.10, 10:55
Donkbet on hea, ükskõik milline raise tuleb, kohe teada, kus oled. :D