PDA

View Full Version : Pokerstarsis 2 kontot



marguzz22
17.12.08, 19:02
Tere. Selline jama , et mul pokerstarsis 2 kontot. 1 on mingi vana mille nime ma ei mäleta ja kuhu pole kunagi raha kandnud, 2 praegune kus 200 daala peal. Kas mul vüib jamasid tulla?

marguzz22
17.12.08, 19:07
okei nüüd juba rohkem 400 , ei thaaks seda raha küll kaodata.... mida teha ise kirjutada neile, et sorry et mul 2 kontot saaks ühe kinni vms?

Tigrano
17.12.08, 19:11
Tere. Selline jama , et mul pokerstarsis 2 kontot. 1 on mingi vana mille nime ma ei mäleta ja kuhu pole kunagi raha kandnud, 2 praegune kus 200 daala peal. Kas mul vüib jamasid tulla?


Kui raha pole peal olnud, siis ehk probleeme ei teki. Kas on mõtekas supporti kiri saata, et sulgegu see mänguraha konto, on hea mõte või mitte ei oska öelda ;D aga ranka tuleb jõusaalist, arvan, et ta teab täpselt soovitada.

ranka
17.12.08, 19:12
Väga raske juhus IMO.

Ühelt poolt oleks õigem asi maha vaikida ning pole mõtet sitta nokkida, muidu võib **** haisema minna.. Teiselt küljest oleks väga ebameeldiv üllatus, kui ühepäeval, kui su roll 50k$ tullakse sind sellise asjaga nokkima. Veel enam - sa juba tegid siia posti ning nüüd teavad paljud su vaenlased sellest ja kui vaenlased või kurjad inimesed tulevad su minevikus tuhnima ka kaikaid kodarasse loopima siis, kui sul läheb väga hästi.

Seega minu soovitus - aja see asi kohe korda, räägi neile ausalt, miks sul oli 2 kontot. Kui see "ausus" ei kannata "päikesevalgust", siis tee cashout ja mine starsist ära :)

EDIT: ja ma ei läinud jõusaali täna...

ok2aa
18.12.08, 08:44
kui sa real money peale pole mänginud siis saada kiri, et pange teine konto kinni ja vsjoo

MarxVoss
18.12.08, 10:30
Mul oli endal sama jama PKR pokkeris. Kui hakkasin oma moneybookersit siduma tuli välja, et juba seotud. Ja et mul seal 2 konto asemel lausa 3. Õnneks sain ilusasti oma 2 kontot suletud ja asi korras. Seega soovitan küll proovida asja lahendada LIVE chatis!

leits
19.12.08, 19:08
kanna ennem klots välja kuui midgai tegema hakkad :)

Tigrano
19.12.08, 21:14
kanna ennem klots välja kuui midgai tegema hakkad :)


Jah, see oleks mõistlik, sest parem karta, kui kahetseda. Suht ebamäärane asi ikkag.

arvamusliider
23.12.08, 18:25
Ja mis sai?

H2O
23.12.08, 20:48
Endal oli pokeriumis kunagi selline probleem, hakkasin raha välja kandma, siis saadeti kiri, et makse tühistati kuna te omate topelt kontot, rääkisin neile ära, kuidas asi on ja ütlesin, et sulgege teised kontot ning oligi kogu lugu asi lahenes suurepäraselt ja midagi hirmutavat ei öeldud, öeldi ainult nagu ikka probleemide korral võtke julgelt uuesti ühendust.

- Kindlasti soovitan ära rääkida kuidas asi on. Ja olen enam kui kindel, et saad asja korda.

marguzz22
04.01.09, 18:43
Hello Margus,

Thank you for your email and for your honesty.

Your account 'marguzz22' has been closed because our records indicate that
it is a duplicate of account '******, which as you now know
constitutes a violation of our License Agreement on Personal use.

Please review our conditions here:

http://www.pokerstars.com/poker/room/tos

I have transfered the remaining balance of 19150 play chips and 350 $ to 'marguzz222'.

Do not hesitate to contact us in case you need further assistance.

Regards,


Teymour
PokerStars Support Team
- Show quoted text -

Tigrano
04.01.09, 19:11
Hello Margus,

Thank you for your email and for your honesty.

Your account 'marguzz22' has been closed because our records indicate that
it is a duplicate of account '******, which as you now know
constitutes a violation of our License Agreement on Personal use.

Please review our conditions here:

http://www.pokerstars.com/poker/room/tos

I have transfered the remaining balance of 19150 play chips and 350 $ to 'marguzz222'.

Do not hesitate to contact us in case you need further assistance.

Regards,


Teymour
PokerStars Support Team
- Show quoted text -





Väga hea nüüd probleem lahendatud ja võid rahulikult magama minna teades, et tulevikus mingeid jamasi ei ole oodata enam.

Ja teistel, kellel sarnane probleem, siis hea teadmiseks võtta.

oitarvi
05.01.09, 09:19
Saatsin ka mingiaeg pokerstarsile kirja, et tahaks oma kontot sulgeda. Pokerstaris pole rahapeale mänginud ning üks deposiit on tehtud, mis kohe läks buddy transferiga sõbrale.
Igaljuhul pokerstars vastas nii..

You can close your account if you wish. Please let us know and we will
close it for you. However, even if you close your account, the
PokerStars system will still remember it, and will not allow a new
account to be opened from the same computer. If you want to play at
PokerStars in the future, you will need to use the 'oitarvi'
account.

I apologise if our security measures are inconvenient. Please
understand they are designed to protect all of our players, including
you, from fraud and collusion (permitting multiple accounts makes such
activity easier).

Please let us know if you would like your account closed, or if we can
assist you in any other way.

Tekib küsimus, et kui ma sõbra arvutis näiteks uue konto teen samade andmetega siis kas see on lubatud üldse või kas mingeid jamasid ei teki? Ja kas mu vana konto siis läheb kinni või minu arvuti peab seda ikka meeles?

Tigrano
05.01.09, 09:26
Saatsin ka mingiaeg pokerstarsile kirja, et tahaks oma kontot sulgeda. Pokerstaris pole rahapeale mänginud ning üks deposiit on tehtud, mis kohe läks buddy transferiga sõbrale.
Igaljuhul pokerstars vastas nii..

You can close your account if you wish. Please let us know and we will
close it for you. However, even if you close your account, the
PokerStars system will still remember it, and will not allow a new
account to be opened from the same computer. If you want to play at
PokerStars in the future, you will need to use the 'oitarvi'
account.

I apologise if our security measures are inconvenient. Please
understand they are designed to protect all of our players, including
you, from fraud and collusion (permitting multiple accounts makes such
activity easier).

Please let us know if you would like your account closed, or if we can
assist you in any other way.

Tekib küsimus, et kui ma sõbra arvutis näiteks uue konto teen samade andmetega siis kas see on lubatud üldse või kas mingeid jamasid ei teki? Ja kas mu vana konto siis läheb kinni või minu arvuti peab seda ikka meeles?


Ei ole lubatud kindlalt aga teisest arvutist sa vist selle accoundi teha saaksid, samas oleks ju su esimene account suletud ja 2 accounti enam ei oleks, sest esimese ju sulgesid ;D Samas jääb see lause kummitama -If you want to play at PokerStars in the future, you will need to use the 'oitarvi' account. Seega võib ikka probleeme tekkida.

metsnik
08.01.09, 21:25
Daniel Negreanu praegu PokerStarsi 0.01/0.02 lauas grindimas ;D

Äkki tahab Chris Fergusoni (1 USD -> 100 000 USD) järgi teha. Lauas on mõistagi 445 mängija järjekord

antnx
09.01.09, 15:18
Ta teebki ju

http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/beat-negreanu-playing-01-02-right-now-stars-380907/#7

Lutzky
18.01.09, 18:50
Endal oli siis Pokerstarsis mingi 3-4 accounti. Kes mäletab. Saatsin neile kirja. Vastus tuli 10 mintsa jooksul. 1 konto pandi kohe kinni. Peamise kontoga siis selgitasime mailivahetuses välja täpsed konto täpsed andmed. Peale seda sain uue parooli tehtud. Siis palusin neil chekata veel mingit 7 e-maili, millelt võib konto olla tehtud. Ei olnud ning seega saan rahus mängida. Eks hoian e-mailid just in case ka alles, kui kunagi nad peaksid midagi ütlema.


Kõva support, muud ei ütle. Väga kõva.


Edu laudades,
L.

Tigrano
21.01.09, 10:36
Endal oli siis Pokerstarsis mingi 3-4 accounti. Kes mäletab. Saatsin neile kirja. Vastus tuli 10 mintsa jooksul. 1 konto pandi kohe kinni. Peamise kontoga siis selgitasime mailivahetuses välja täpsed konto täpsed andmed. Peale seda sain uue parooli tehtud. Siis palusin neil chekata veel mingit 7 e-maili, millelt võib konto olla tehtud. Ei olnud ning seega saan rahus mängida. Eks hoian e-mailid just in case ka alles, kui kunagi nad peaksid midagi ütlema.


Kõva support, muud ei ütle. Väga kõva.


Edu laudades,
L.


Miks niipalju kontosi vaja oli ;D Kas üks oli pärisraha ja teised mänguraha omad?

Lutzky
21.01.09, 13:29
true. kunagi ammu tehtud. kui ma veel noor olin...


L.