PDA

View Full Version : Võitjad ja kaotajad PTR andmetel - top countries



peete82
20.07.10, 15:04
Sel teemal ei ole eraldi topicut tehtud, kuigi paaris foorumiteemas on seda mainitud.

http://www.pokertableratings.com/top-countries

Mida me siis näeme.
PTR andmetel võidetud on +4,175,247 $
Kaotatud on -802,705,882 $

Eesti on hämmastaval 3. kohal.

Võidetud summa osakaal 0,5%, kaotatud 99,5%.
99% netipokkeris ringlevast rahast läheb rake näol mänguteenuse pakkujate tasku.
Kes siis küll väikese osa sellest mängijatele tagasi jagavad.
Minu jaoks on see mõnevõrra üllatav.

kilu6
20.07.10, 15:29
PTR andmetel võidetud on +4,175,247 $
Kaotatud on -802,705,882 $


Kust numbrid saadud?

Selliseid arvutusi ei ole sealsete numbrite põhjal võimalik teha.

Selge, et pokkeritoad saavad väga suure osa neisse deponeeritud rahast, aga ma arvan, et see on siiski väiksem kui 99%. Ma pakuks lambist kuskil 70%.

Maheaatom või Burget oskaks sellele ehk vastata, aga pole kindel, et nemadki oskavad (või tahavad).

PartyGamingu aruannetest võib lugeda, et keskmine mängija, iga päev kui mängib, jätab pokkerisse/kasiinosse 15USD raket.

http://foorum.pokkeriprod.com/showpost.php?p=217005&postcount=1619

Madis Very
20.07.10, 15:30
99,5% see kindlasti pole

peete82
20.07.10, 15:35
Tõmbasin tabeli excelisse ja liitsin võidetud summad kokku ja kaotatud summad kokku.
Puhtalt selle PTR tabeli põhjal saadud numbrid, kes targem, see kommenteerib ja parandab. Mõistagi ei saa pokkeritoad 99% endale, kuna maksavad rakebacki, aga jutt on praegu võidetud/kaotatud raha suhtest.
PTR polevat õige, ei tracki kõiki käsi jne aga räägime suurusjärkudest.

kilu6
20.07.10, 15:37
Tõmbasin tabeli excelisse ja liitsin võidetud summad kokku ja kaotatud summad kokku.
Puhtalt selle PTR tabeli põhjal saadud numbrid, kes targem, see kommenteerib ja parandab. Mõistagi ei saa pokkeritoad 99% endale, kuna maksavad rakebacki, aga jutt on praegu võidetud/kaotatud raha suhtest.
PTR polevat õige, ei tracki kõiki käsi jne aga räägime suurusjärkudest.

Kokku tuleb liita iga üksiku mängija kaupa mingis perioodis, aga mitte maa kaupa.
Mängijatest näeme ainult top50, kaotajaid ei näe üldse.

Mission impossible.

Aga leida saab "keskmiselt mängija poolt kuus kaotatud summa", mis korrutatuna mängijate arvuga annab pokkeritoa sissetuleva rahavoo trackitavatest cash gamedest selles perioodis.

Kunagi arvutasin, et keskmine mängija teeb nädalas 300 kätt ja kaotab $10 (see on siis rake, kuna on kesmise mängija kaotus). Puudutab trackitavaid limiite.

peete82
20.07.10, 15:46
Kokku tuleb liita iga üksiku mängija kaupa

Ma eeldan, et see liitmine on juba tehtud. Liideti kokku näiteks Eesti mängijate võidetud summad, millest lahutati kaotatud summad. Saadi number tabelisse.
Samamoodi tekib ju iga üksiku mängija võitude ja kaotuste summa.
Või kui arvad teisiti, siis kuidas sinu arvates need numbrid saadi.
Kui võitjate (võidetud summmade) osakaal on suurem kui 0,5 %, siis kes küll on need saladuslikud võitjad ja miks nende võidud ei kajastu siin.

kilu6
20.07.10, 15:52
Ma eeldan, et see liitmine on juba tehtud. Liideti kokku näiteks Eesti mängijate võidetud summad, millest lahutati kaotatud summad. Saadi number tabelisse.


Õige.
Ma näen ka ainult veergu, mille nimi on Net (nettosumma).
Seega võidetud ja kaotatud summasid ei ole näha.

peete82
20.07.10, 15:57
Õige.
Seega - nagu mind ei huvita iga eraldi mängija kõigi üksikute võidetud või kaotatud pottide eraldi summad, vaid nende kogusaldo, siis mind ei huvita ka eraldi mängijate eraldi summad, vaid kogusaldod maade kaupa. Mille ma omakorda kokku liidan.

Kus ma vea teen?

(räägime suurusjärkudest, kordan üle)

kilu6
20.07.10, 16:02
Seega - nagu mind ei huvita iga eraldi mängija kõigi üksikute võidetud või kaotatud pottide eraldi summad, vaid nende kogusaldo, siis mind ei huvita ka eraldi mängijate eraldi summad, vaid kogusaldod maade kaupa. Mille ma omakorda kokku liidan.

Kus ma vea teen?

(räägime suurusjärkudest, kordan üle)

Ei viitsi enam selgitada.
Loe mu vastused veel üle, seal kõik kirjas.

peete82
20.07.10, 16:09
Ei viitsi kah vaielda, sa ei põhjenda, miks peaks hakkama eraldi üksikute mängijate võite-kaotusi kokku liitma, kui minu arvates on see juba tehtud.

kilu6
20.07.10, 16:11
Ei viitsi kah vaielda, sa ei põhjenda, miks peaks hakkama eraldi üksikute mängijate võite-kaotusi kokku liitma, kui minu arvates on see juba tehtud.

Sest sa tahad ju võite ja kaotusi eraldi (ühe mängija piires on neto muidugi, st mängija on kas plussis või miinuses)

EGERT
20.07.10, 18:00
Ma ise hoian pöialt, et Myanmari ainus mängija kunagi ikka plussi jõuaks :)

peete82
20.07.10, 19:27
Sain juba ise aru, kus ma vea tegin. Tööpäeva lõpus pea ei võta kõike kinni.
Kui võitude-kaotuste vahe on -800M, siis võib see tulla näiteks suhtest, et võidetud on +400M ja kaotatud -1200M. Suhe 1:3. Või mis iganes, teadmata summadest.
Mitte 806-802=4 99,5%.


Võiks selle teema kustutada.