PDA

View Full Version : NL10 - 1 käZZZI



Marek K.
15.10.08, 15:16
http://www.pokerhand.org/<TSENSEERITUD_KUNA_OMAS_RESULTEID>

Lisatud konverteeritud käsi Ranka poolt. See on ka korrektne viis kätt postitada.

$0.05/$0.1 No Limit Holdem
10 players
Converted at weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG dorika ($4.00)
UTG+1 LustFish ($5.00)
UTG+2 Troutface10 ($27.00)
MP1 pykst ($10.00)
MP2 moneybo ($9.00)
MP3 luxi0743 ($9.00)
CO Jarlaath ($12.00)
BTN psyho21 ($11.00)
SB null_org ($9.00)
BB Hero ($11.00)

Pre-flop: ($0.15, 10 players) Hero is BB 6:spade: 4:club:
2 folds, Troutface10 calls $0.10, 2 folds, luxi0743 calls $0.10, Jarlaath calls $0.10, psyho21 calls $0.10, null_org calls $0.05, Hero checks

Flop: 6:club: 7:spade: 5:spade: ($0.60, 6 players)
null_org bets $0.30, Hero calls $0.30, Troutface10 calls $0.30, luxi0743 calls $0.30, 2 folds

Turn: 3:spade: ($1.80, 4 players)
null_org bets $0.45, Hero calls $0.45, Troutface10 calls $0.45, luxi0743 raises to $1.01, null_org calls $0.56, Hero ??? ??? ???


selline käsi siis! kas oleks pidanud kohe flopis foldima? või oleks pidanud turnil callima? or what?

ranka
15.10.08, 15:29
Fold flop, sest selle käega sa ostad ainult omale probleeme. Kui sa turnil hitid oma kolme või kaheksa, siis on neli rea kaardi maas ning tõenäoliselt sa enam suurt potti ei võida, kuna su käsi on nii läbipaistev. Ja kaheksa ei anna sulle mingit nutsi vaid kellegil võib olla suurem rida, suvalise 9e-ga ja see tekitab veel suuremad probleeme.

Teiseks keegi võib väga vabalt masti tõmmata ja kui turni tuleb 3:spade: ja 8:spade: võib olla kellegil mast.

Seega mina näen ainult miinuseid ja kui sa turnil teed oma rea ning pot läheb suureks, siis tea, et parim, mis sa saad on split pot, et kellegil on ka kuus ning ülejäänud korrad kaotad mastile/suuremale reale.

Nagu mängitud ma foldin (ei ole isegi pot oddse arvutanud). Ma olen päris kindel, et sa oled siin käes taga või lähed spliti peale välja ning riveris võib board veelgi halvemaks minna ja sul on hetkel ainult 1 nutsi outs.

alaska
15.10.08, 15:34
Ma arvan, et õigesti mängitud, null_i turn bet oli väga nõrk, call seal oli hea, kuna tõenäosus odavalt showdownile jõuda oli reaalne. reraise peale mahaviskamine kah õige,, kolm potit maas ja riveril oleks tulnud kindlasti suurt panust callida.
Parandage, kui eksin...

alaska
15.10.08, 16:32
Ranka jõudis ette ja olen täitsa nõus, et kõige lihtsam oleks kohe loobuda.
Ma pean silmas seda, et suurt potti sellise käega ei mängiks, aga kui pot püsib väiksena, siis on käsi, mille vastu võidaks, piisavalt palju. Kui on nii tõmbeid täis flop, siis tavaliselt jääb see pot väikseks ja reraise kellegi poolt ei ole üldjuhul bluff. turnis on siiski herol rida olemas, võibolla oleks väike semibluff omalkohal. Selhetkel kaotaks ainult potimastile ja 84-le.

Cleo
20.06.11, 17:38
Flop-call.
Turn-fold. Sa oled multiway pangas ja kellegil kindlasti siin flushi ost ning võimalus ka, et juba kellegil on kõrgem rida. Seega fold oleks siin ainuke lahendus. Mida rohkem inimesi pangas ja mida halvem positsioon seda rohkem foldi, just sellistel boardidel kus oled kahevahel ja näitadakse agresiooni.
Kuna pank ei ole ka suur, siis ei kaota sa palju foldimisega.

con
20.06.11, 17:49
Flop-call.
Turn-fold. Sa oled multiway pangas ja kellegil kindlasti siin flushi ost ning võimalus ka, et juba kellegil on kõrgem rida. Seega fold oleks siin ainuke lahendus. Mida rohkem inimesi pangas ja mida halvem positsioon seda rohkem foldi, just sellistel boardidel kus oled kahevahel ja näitadakse agresiooni.
Kuna pank ei ole ka suur, siis ei kaota sa palju foldimisega.

Käsi aastast 2008:)

Foldiks flopil. 1-card auku-straightil pole mingit väärtust(läbinähtav, eriti veel MW), turniks on 6% eq hittida(2 outi on pmst surnud). Sa ei saa potoddse isegi mitte sinna lähedale. Peab arvestama ka sellega, et seljataga on mängijad.

/Ei hakka edasi kirjutama, ranka ütles kõik ära mis öelda oli.

2ves
20.06.11, 22:23
väga hea analüüs. tänud.