PDA

View Full Version : NL50 AA riveri plaan



k2snakalle
22.07.10, 06:41
Vastane on 33/13/4 24kätt


Mul jooksis riveris ikka totaalselt juhe kokku, et kuidas oleks edasi parim viis mängimiseks.
Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players

Hero (MP1): $53.50
MP2: $61.65
CO: $50.00
BTN: $59.35
SB: $50.00
BB: $25.00
UTG: $79.90
UTG+1: $51.50

Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with A :club: A :diamond:
2 folds, Hero raises to $2, MP2 calls $2, 4 folds

Flop: ($4.75) 2 :spade: 5 :diamond: 3 :spade: (2 players)
Hero bets $3.50, MP2 calls $3.50

Turn: ($11.75) 7 :heart: (2 players)
Hero bets $8, MP2 calls $8

River: ($27.75) 6 :spade: (2 players)
Hero??

ja kuidas käituksite kui river oleks 4 :spade:

ristik
25.07.10, 23:57
Esimene mõte oli kohe selline, et kuna poiss tundub üsna agresiivne siis riveril checkida ja oleneval panusest ning timing tellist kas siis callida või suure panuse puhul foldida. Nii agresiivne mängija võib vabalt riverit bluffida igasuguse pasaga. imo kui agro vend turnil ka ainult callis, siis enne riverit olid suhteliselt kindlalt veel ees.

atsetoon
26.07.10, 05:59
võtaks thin valuet mõlema kaarti puhul, u. 8-10 taala. Kui tuleb suur ületõste siis fold.

ristik
26.07.10, 11:49
kas sa ei karda AF 4 ületõstet riveris seal random sitaga ? Kuna riveril 1/3 potti panna tundub sellise jaoks eriti weak

Tarmonator
26.07.10, 11:56
mina ka check calliks ja laseks tal bluffida.

rrrr
26.07.10, 12:54
Check ja call sõltuvalt beti suurusest. vpip 33 on ikka überloose. Ainus asi, et ma ei laseks agg factor 4-st ennast häirida. Eriti veel taolise sample juures. Ma lähtuks sellest, et VPIP ja PFR vahe on suur ja oletan, et see kajastub tal ka postflopis. Ta võib miljon korda järgi checkida või foldida teie thin valuebeti peale (mis teevad temast väga passiivse mängija) aga kui ta on nende foldimiste ja checkimiste vahel 4x agronud ja 1x callinud siis tema agg factor jääb 4.0-ks. Siin tuleb lihtsalt lähtuda sellest, et nii lollakal boardil on parim lahendus check ning võibolla ka call.

mislinn
27.07.10, 02:35
Suht alati lasen vastasel bluffida, et siis mõistuse piires bet callida, ise betides callivad/raisevad sind alati paremad käed imo.

k2snakalle
27.07.10, 10:14
mõlema poti puhul? loodan, et märkasite, et kui maha tuleb 4 :spade: siis on meil endal rida koos.

ristik
27.07.10, 13:02
sellisel boardil me ju enamus ajast kardamegi ainult flushi, mis on paraku üsna tõenäoline selles käes. Seega poti neli ei muuda midagi imo

ranka
27.07.10, 21:02
mina ka check calliks ja laseks tal bluffida.

Donkidel tihti AF suureneb tänavate kaupa ja riveril on see kõige suurem. Seda on kõige mõtekam abuseda nii, et drawi boardidel panustad kaks tänavat ning kui tõmbed kokku riveriks ei tule siis checkid ja vastavalt käe tugevuselt kas check-callid või check-raised. Praegusel juhul aga tulid tõmbed kokku.

Krt ma ei tea, mis siin teha. Kardan, et beti value on liiga thin ning check-callides on tal bluffe jube vähe seetõttu kaldun tõsiselt check-foldi suunas. Ja pane potisuuruseid bette, vähemalt lfopis.

ranka
27.07.10, 21:04
sellisel boardil me ju enamus ajast kardamegi ainult flushi, mis on paraku üsna tõenäoline selles käes. Seega poti neli ei muuda midagi imo

Poti neli annab meile rea, mis tõttu võib tal nüüd olla päris palju kaks paare + ta vabalt võib meid callida ära antud laual ülepaari või kolmikuga. Checki korral võib ta need kõik järgi checkida ja betib ainult valuepeale, millest enamus ajast splitime ja vahest püüame totralt mängitud ülepaari kinni. Peale selle võib tal olla siis näiteks kuus ning sel juhul saame ise väikse blocking-thin-vbetiga kaotada suuremale reale/mastile vähem kui läheme näiteks check-calli peale, kui ta lajatab terve valuerangega poti või overbeti.

k2snakalle
27.07.10, 22:03
Ja pane potisuuruseid bette, vähemalt lfopis.

Tänud, et selle välja tõid. Olen seda kätt igetepidi puurinud-uurinud ja läbi mõelnud ja kordagi ei pööranud selllele tähelepanu, et kuidas ma sellisel flopil nii vähe panin.

6:spade: puhul riveris kalduksin ise ka c-f poole (kui ta just ei pane mingit väga väikest panust)

4:spade: puhul tundub, et thin valuebet-fold oleks suht hea. Vähemalt ise tunnen nii. c-f seal ei suudaks teha juba su poolt välja toodud argumentide pärast ja c-c võib tihti kalliks maksma minna.

ranka
28.07.10, 00:11
6:spade: puhul riveris kalduksin ise ka c-f poole (kui ta just ei pane mingit väga väikest panust)


Siin on enamasti paradoks - kui ta bluffib siis betib suurelt (ei anna häid oddse kuigi sul need olemas) ja kui ta vbetib siis betib väikselt (annab häid oddse, kuigi sul neid anyway ei ole)