PDA

View Full Version : NL25 FR AA 4 wqy flop, fold või?



Rahapada
23.07.10, 22:52
No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

CO ($8.40)
Button ($18.41) fish 45/5/3,5 ... 22 kätt
SB ($30.45)
BB ($8.50) probable fish 40/0 ... 7 kätt
no mida (UTG) ($25.35)
MP1 ($30.41) regular... 13/11/4/261 kätt, fold to 3bet 67
MP2 ($21.88)

Preflop: no mida is UTG with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
no mida bets $0.75, MP1 calls $0.75, 2 folds, Button calls $0.75, 1 fold, BB calls $0.50

Flop: ($3.10) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (4 players)
BB bets $0.25, no mida raises $2.75, MP1 raises $8, 2 folds
no mida :huh:

kjmrc
23.07.10, 22:53
Lõhnab seti järgi, or top2..Ma vist kaaluks isegi foldi siin, tight nagu ma olen :D

mislinn
23.07.10, 23:20
Imo sa pole tight, kui siin foldid, mina ka foldiks..vastane esindab ikka väga tugevat kätt.

Aga mulle vabsjee ei meeldi see 3bb raise pf...miks sa 4bb ei kasuta?

Pahvak
23.07.10, 23:46
NL25 nitine regular 3betib 4way flopil. Kuna siin enne ülepaar hea on olnud.

Rahapada
24.07.10, 02:38
NL25 nitine regular 3betib 4way flopil. Kuna siin enne ülepaar hea on olnud.

??

laual on KJ5, i mean , kui mul on AA, siis mis ülepaar, või mingi level v mis iganes... arui saand... see selleks

ei ma ei tea, tundus olevat koht, kus saaks end ära stackida, seega, otsustasin muckida

ja ma hakkasin end ümber harjutama 4bb pealt 3bb peale, saab muhedamat äksi (mis ei ole main reason)

mislinn
24.07.10, 03:08
??

laual on KJ5, i mean , kui mul on AA, siis mis ülepaar, või mingi level v mis iganes... arui saand... see selleks

ei ma ei tea, tundus olevat koht, kus saaks end ära stackida, seega, otsustasin muckida

ja ma hakkasin end ümber harjutama 4bb pealt 3bb peale, saab muhedamat äksi (mis ei ole main reason)

Ta mõtles sinu ülepaari, et see ei ole never good seal. Anyway, mis see main reason selle 3bb open raise juures on siis?

k2snakalle
24.07.10, 12:51
kuna meil on nii palju fishe järgi, siis ise tõstaksin ka ikka 4bb.
Nl25-s kus 3bettimist näeb harva, siis võiks ikka 4bb tõsta igalt positsioonilt va co/btn.
Nl50s on 3bettimist, squeezimist nii tihti, et mulle tundub vähemalt, et 3bb tõste on more profitable.
Kuigi kui järgi on palju fishe, siis tõstan hea meelega ka nl50-s 4bb varajasest positsioonist.

Vandalar
24.07.10, 16:25
IMO mida rohkem sa buttonilt raha sisse ajad seda parem. Ma tõstaks buttonilt 10bb ka kui callitakse- tähendab rohkem profiiti. Mulle näiteks see buttonilt vähem tõstmine ei meeldi. Muidugi kui mäng on juba nii tight, et peab 3bb tõstma, et actionit saada, siis rohkem pole jah mõtet vist.

-andres-
24.07.10, 16:30
IMO mida rohkem sa buttonilt raha sisse ajad seda parem. Ma tõstaks buttonilt 10bb ka kui callitakse- tähendab rohkem profiiti. Mulle näiteks see buttonilt vähem tõstmine ei meeldi. Muidugi kui mäng on juba nii tight, et peab 3bb tõstma, et actionit saada, siis rohkem pole jah mõtet vist.

Kõik mis ütlesid, on lihtsalt väga vale :frown:.

Vandalar
24.07.10, 17:07
Kõik mis ütlesid, on lihtsalt väga vale :frown:.
Raisetakse for value, for deception ning selleks, et vähem vastaseid saada?
Kui tõstad for value ja saad calli ka siis kui sa tõstad 10bb, siis 10bb on parem ju?
Hmm, isegi kui tõstad muudel eesmärkidel ja saad calli, siis võtad poti maha on pot suurem- rohkem profiiti+ vastased teevad suuremates pottides suuremaid vigu?
Ja miks on vale, palun seleta.

g00000se
24.07.10, 17:30
Mis limiiti mängid vandalar ?

Vandalar
24.07.10, 17:33
Ma ootan parem Andrese seletuse ära.

-andres-
24.07.10, 23:42
Kui sul on monster käes, siis sa ju tahadki, et fishid sind callivad. Kuid mõtle sellele, et isegi fishide range, millega nad callivad su 3-4bb raise on kohutavalt suurem, kui see millega nad callivad 10bb avangu. Sina väitsid, et kui sul on AA käes, tahaksid sa võimalikult väheste vastaste vastu seda mängida, kuidas see loogiline on? Paraku tuleb lihtsalt ette olukordi, kus peab oskama oma AA ka postflop foldida, mitte teha preflop 10bb avang, et keegi sind ei calliks.

Teine asi on juba see, kui sa preflop 3betid, siis võid vabalt oma betsizengut suuremaks teha, sest fish callib ka suuremaid 3bete hea meelega, ilma oddsideta.

Teine punkt, mis rääkisid 3bb avangu kohta. Kohe kindlasti ei avata 3bb sellepärast, et mängud on liiga tight ja muidu actonit ei saaks. Pigem avatakse 3bb sellepärast, et mängud on agressiivsed ja toimub palju 3bettimist+squeezimist, ning sel viisil saab mängija avada suurema % rangega. Paraku ma ise sellega 100% ei nõustuks, sest väga paljud regularid ei suuda ennast veel small stakes'is adjustida 2bb ja 4bb avangutega, tehes kas liiga väikseid või liiga suuri 3bet'e, aga see selleks.

Vandalar
25.07.10, 00:13
Normaalne. Ei vaidle vastu. Sellist teksti võiks siin rohkem olla btw. Küll aga üks asi siiski- kui pidevalt nt. 10bb tõsta, siis hakatakse nö. adjustima- tõenäoliselt mitte nl100 enam selliseid vigu ei tehta nii palju ma arvan, aga madalamal leidub küll neid kes adjustivad valesti ja ei 3beti, vaid hakkavad liiga laialt callima+ liiga tightilt 3bettima või siis lihtsalt liiga tightilt callima. Sinna juurde veel kogu sinu 10bb tõstete seeriad näevad välja nagu mingi hull maniakaalne möll, mis on nagu omaette metagame.

atsetoon
25.07.10, 00:36
et iga kord tõstad buttonilt 10bb???ei usu, et sedasi rikkaks saab.

Vandalar
25.07.10, 02:28
et iga kord tõstad buttonilt 10bb???ei usu, et sedasi rikkaks saab.
Ma nii lootsin... :biggrin:

leits
25.07.10, 12:17
wtf siin mõelda on, snap fold ju

ranka
25.07.10, 21:10
Raisetakse for value, for deception ning selleks, et vähem vastaseid saada?
Kui tõstad for value ja saad calli ka siis kui sa tõstad 10bb, siis 10bb on parem ju?
Hmm, isegi kui tõstad muudel eesmärkidel ja saad calli, siis võtad poti maha on pot suurem- rohkem profiiti+ vastased teevad suuremates pottides suuremaid vigu?
Ja miks on vale, palun seleta.

Kui sa tõstad ainult value peale siis on see kindlalt hea ja kasumlik. 10BB-lt avada Buttonilt ässadega kui BB-l on kaks maailma suurimat fishi on kindlasti üks kasumlikumaid liigutusi aga kahjuks holdemis on väga vähe käsi, mis ei vaja flopi abi ning millega oled nõus suht alati flopist või enne flopi all-in minema. Neid käsi on ca 1-2%.

Kui sa oled üks postsioonitundlik vastane, kes tõstab vähemalt 20% kätest buttonilt (seegi on jube nitilik, reeglina see 30-40%) siis kaks protsenti 20-nest on ainult 10%. Seega 10% ajast sa teed tõesti imetoreda liigutuse aga ülejäänud 90% ajad sa raha sisse kätega, mis vajavad flopi abi. Jah regulaird hakkavad nüüd kindlalt rohkem foldima aga iga 3bet, mis nad su 10BB-lise tõstele teevad tähendab seda, et 90% ajast sa foldid (kui sa nüüd nende ca 25BB-lise tõste callid spekulatiivse käega on see SUUR viga) ja ülejäänud 10% ajast ajad küll stäkid sisse. Vahest oled domineeritud (kui sul AK) või flippad (kui sul QQ/JJ või AK) ning su equity ei ole ikkagi nii hea.

PM buttoni limp tundub ka parem moov kui mistahes olukorras 10BB panna. Isegi siis kui sa oled BTN, sinuni folditakse ning su paremal käel on kaks fishi, kes 70% ajast vaatavad floppi siis ma tõstaks oma standardist (mis varieerub 2-4BB-ni) natuke rohkem - nii 5-6BB-d, mitte rohkem.