PDA

View Full Version : Cashout ja Downswing,semud ?.



ristimees
27.07.10, 22:23
Mul koguaeg mingi teemat ,et kui teen enda cashoute siis kohe lendab peale mingi sick bad run .....100% pärast kõike cashoute (7-10cashouti)tuleb mul downswing...

Mis teil ka nii või ma ainuke looduseõnnetus ?...ja kaua teie downswingid kestavad ?.
Võite öelda mis rohtu ka downswingi vastu vahest kasutade ?.=)

hotcocacola
27.07.10, 22:25
moraal:

ära cashoudi. Jäta endale atleast 30 bi buyin kontole!
Kui saad rolli 32 bi peale, siis see 2bi kanna alles välja:)

ristimees
27.07.10, 22:27
moraal:

ära cashoudi. Jäta endale atleast 30 bi buyin kontole!
Kui saad rolli 32 bi peale, siis see 2bi kanna alles välja:)

Ei ma jätangi jälgin suht 100% BM-ti ...aga lihtsalt käib pinda et alati tuleb mingi downswing .

Tuul
27.07.10, 22:58
loll

raunsz
27.07.10, 23:00
Miks sellised teemad?

Mitu bi swingid on siis kohe? Kas alati coolerid või suckoudid? :S Tuba sakib ?

edu siiski!

g00000se
27.07.10, 23:02
Haha, päris hea :D

Tarmonator
28.07.10, 01:12
alltime graph või PTR link

kip
28.07.10, 01:19
järeldus - online pokker on RIGGED, kindlalt quit.

qbj0hn
28.07.10, 11:15
Kujutad ette omale.
Jaaaa kindlasti on siuke asi,et kui cashoutid siis tuleb sul downswing!!!
[ ]

Vbl on ka asi selles,et sul roll on veits väike ja hakkad sitasti mängima kuna tahad saada rolli samale tasemele kiirelt tagasi kus ta enne cashouti oli.
See on kyll täielik debiilsus mõelda,et kui cashoutid siis tuleb mai tia mis faking karma ja downswing jne...pliaaa life tilt tuleb seda posti lugedes ausalt.

See on täpselt sama lamp,et kui ma saadan Negreanule 0.05 senti starsi siis ma saan boomswitchi.

macroTilt
28.07.10, 11:22
qbj0hn, nyydsest oled silmitsi bad karmaga.
haha, ja see v6ib t6esti lifetilti p6hjustada. ettevaatust! :biggrin:

qbj0hn
28.07.10, 15:07
qbj0hn, nyydsest oled silmitsi bad karmaga.
haha, ja see v6ib t6esti lifetilti p6hjustada. ettevaatust! :biggrin:

Mul nende asjadega ei vea jah kusjuures.
Kuigi ytlesin,et kujutatakse ette siuksed asju.

Siis näiteks...kui mina mingi brag topicu teen v6i midagi taolist ytlen läheb ALATI kõik per*e. =/

Ma braggimisest loobunud juba.

kardpleier
28.07.10, 15:22
grinding on nonrigged account - chipdump to doomswitch account - cashout


myrkal PTR-s cashouti balance

(pead ei anna)

kip
28.07.10, 20:53
grinding on nonrigged account - chipdump to doomswitch account - cashout


myrkal PTR-s cashouti balance

(pead ei anna)ROFLLLLLLL

ristimees
29.07.10, 14:07
Miks sellised teemad?

Mitu bi swingid on siis kohe? Kas alati coolerid või suckoudid? :S Tuba sakib ?

edu siiski!

Kle mingi 6 -7...aga lihtsalt nagu rasked olukorrad...tglt asi lihtsalt mindsetis ....PS ma ei arva midagi sellist ,et full või iga teine suurem tuba on rigged ....Lihtsalt mõtlesin et keegi ütleb kuidas nad enda downswinge ravivad mingi pauside või mängivad rohkem vms =).

WIN
29.07.10, 16:34
loogiline... kuna downerid ja heatrid käivad nagu ikka kordamööda , siis enne sa ei sa cashouti teha kui sa võidad ehk siiiiis on hiiter - cashout - downswing - hiiter- cashout - downswing...

Juss7r
29.07.10, 19:43
kui mul on downsing, siis ma mängin just võimalikult vähe...ja tavaliselt lõppeb see nii palju väiksemate kaotustega:)

bluetramm
29.07.10, 20:10
mul on ka peale cash outi downswingid, ma ei tea, kas tuba rigged või asi selles, et väljavõetud rahade eest alkot ostetud ja siis mõõduka joobega lightilt shoven ja siis ei hiti ka, absoluutselt ;)

Codecci
29.07.10, 23:16
kui mul on downsing, siis ma mängin just võimalikult vähe...ja tavaliselt lõppeb see nii palju väiksemate kaotustega:)

Kust sa tead, millal sul downswing on? Back to the Future? Downswingi olevikus ei eksisteeri.

macroTilt
29.07.10, 23:24
Kust sa tead, millal sul downswing on? Back to the Future? Downswingi olevikus ei eksisteeri.

see mulle meeldib. goodgood ;)

EGERT
29.07.10, 23:45
Siis näiteks...kui mina mingi brag topicu teen v6i midagi taolist ytlen läheb ALATI kõik per*e. =/

Ma braggimisest loobunud juba.

[x] NL10
[ ] Soliidsed bragid

leits
30.07.10, 14:39
Mul on alati nii kui raha v2lja võtan on miinimum 20bi downswing .. ftp tunnetab kohe kui ma cashoudin

qbj0hn
30.07.10, 15:11
[x] NL10
[ ] Soliidsed bragid

Sa tunned mind ültse?
Lambist tõmbad siukse ravi maha?
See aasta 3k$~ up muidu.

Isegi kui ma mängiks NL10-t mis siis oleks?Just siuke suhtumine peletebki uusi liikmeid eemale.
Kui ma tuleks siia foorumisse ja saan selle pärast kohe sõimata,et NL10-t mängin siis ma enam küll tagasi ei tuleks.
Ma eeldan,et sa ise just mingi HS mängija pole kui siukseid nalju teed,neil peaks inteligents ikka väheke suurem olema.
Pigem standard 2p2 BBV troll,elav näide.

Sorry OT pärast,tilti ajavad siuksed kodanikud kes võtavad laest oma arvamusi teiste kohta.

Priidix
30.07.10, 15:12
Sa tunned mind ültse?
Lambist tõmbad siukse ravi maha?
See aasta 3k$~ up muidu.

hästi!

tegin eile cashoudi, ja pärast seda -200$:) gg.

qbj0hn
30.07.10, 15:13
Kust sa tead, millal sul downswing on? Back to the Future? Downswingi olevikus ei eksisteeri.

+1.
Alles paar päeva tagasi lugesin poker mindsetis downswingide kohta.

Juss7r
30.07.10, 15:15
downsingiks kutsun ma ka seda kui teen ise sitta mängu ja kõik oudised tõmmatakse mu vastu välja ja aru saan sellest kui liiga palju buyinne hakkab kaduma kontolt:). Õnneks on mul see asi kontrolli all ja graafikus see eriti ei kajastu.

leits
30.07.10, 15:18
Ykskord võtsin ka 100 usd v2lja, ja kohe nagu FTP sai aru, et olen cashoutind ja kohe kõmm -1200USD .. imelik eks? ma lugesin 2+2st et ftp (vahel ka ps) jälgivadki inimesi, kes cashoudivad, et kui võtad raha v2lja annavad sulle sitrema kaardijooksu mingi paariks p2evaks või nädalaks vms .. ja siis saad normaalse tagasi .. ja kui j2lle v2lja võtad siis sama asi ..

qbj0hn
30.07.10, 15:29
Cashoutisin starsist mingi 900$ vms.
Ja peale seda panin -700$.
Ei kutsuks seda just downswingiks vaid enda sitaks mänguks,aga njah.
8k kätt HU-d mängisin ühe sessiga.

nomerlot
30.07.10, 15:33
Mis krdi teema üldse, ilmselgelt juhuslike sündmuste meelevaldne sidumine. Lugege Poker Mindsetti, seal kirjutab sellest, kuidas mängijad kipuvad suvalisi asju niimoodi võrdlema, millel mingit loogikat taga ei ole. Puhtalt -EV.

qbj0hn
30.07.10, 15:48
Mis krdi teema üldse, ilmselgelt juhuslike sündmuste meelevaldne sidumine. Lugege Poker Mindsetti, seal kirjutab sellest, kuidas mängijad kipuvad suvalisi asju niimoodi võrdlema, millel mingit loogikat taga ei ole. Puhtalt -EV.

Yeh,ma yleval mainisin ka seda.Alles hiljuti lugesin seda alalõiku sealt raamatus.
Tegelikkuses siukest asja nagu downswing pole olemas.

Madis Very
30.07.10, 16:16
Minu arust pole mingit raamatut selle mõistmiseks vajagi. Peab lihtsalt väga sitt mõtlemine olema, et sellist asja uskuda/välja mõelda. Sama nagu starsi riveri süüdistamine jms.

levis
30.07.10, 16:18
Downswingid on ikka olemas küll.
Ma tegin isegi kunagi video sellest:
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/FAwUIr00B_0&amp;hl=en_US&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/FAwUIr00B_0&amp;hl=en_US&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

EGERT
30.07.10, 17:19
Sa tunned mind ültse?
Lambist tõmbad siukse ravi maha?
See aasta 3k$~ up muidu.

Isegi kui ma mängiks NL10-t mis siis oleks?Just siuke suhtumine peletebki uusi liikmeid eemale.
Kui ma tuleks siia foorumisse ja saan selle pärast kohe sõimata,et NL10-t mängin siis ma enam küll tagasi ei tuleks.
Ma eeldan,et sa ise just mingi HS mängija pole kui siukseid nalju teed,neil peaks inteligents ikka väheke suurem olema.
Pigem standard 2p2 BBV troll,elav näide.

Sorry OT pärast,tilti ajavad siuksed kodanikud kes võtavad laest oma arvamusi teiste kohta.
Eino, mu arvamus kujuneb pigem selle põhjal, milline on su mõtlemine. Või vähemalt millisena sa seda postitustega näitad, seega päris laest ei ole see arvamus võetud. Võib-olla oled päriselt normaalne tüüp.

Ma ei ole nüüd ise siin süüst puhas, aga mismõttega "brag" postitusi üldse vaja on? Sama, et kolmanda lausega juba ütled, palju sa aastaga up oled, keda kotib, srsly? Kui sul mentaalselt masturbeerida vaja on, võid ju hollikas ringi käia ja kohalikele kullakaevuritele öelda, et oled aastaga $3k up. Jah, ma ei ole HS mängija, pigem midstakes PLO, kuid pluss-miinus $3k päevi on mul olnud küll. See ei tähenda, et ma sellest kuhugi rääkima peaks minema (ma pole isegi ühtegi kuugraafikut postitand kunagi).

Mind ei häiri NL10 mängijad, ma ise alustasin ka sealt. Pigem see, kui mingid juustuburksi mehed iilgelt bräägida tahavad. Sama keiss oli selles "mida te pokkerirahade eest ostnud olete" teemas, need ei ole tegelikult mingisugused bragid ju :)

Trolli mulje võin ma jätta küll, sest ma ei ole siin eriline strati/käte postitaja. Aga kui siin foorumis mängib PLO'd 2-3 inimest ja needki max PLO100 NLHE kõrvale, siis mis mõttega ma siin sellest räägin?

qbj0hn
30.07.10, 18:10
Eino, mu arvamus kujuneb pigem selle põhjal, milline on su mõtlemine. Või vähemalt millisena sa seda postitustega näitad, seega päris laest ei ole see arvamus võetud. Võib-olla oled päriselt normaalne tüüp.

Ma ei ole nüüd ise siin süüst puhas, aga mismõttega "brag" postitusi üldse vaja on? Sama, et kolmanda lausega juba ütled, palju sa aastaga up oled, keda kotib, srsly? Kui sul mentaalselt masturbeerida vaja on, võid ju hollikas ringi käia ja kohalikele kullakaevuritele öelda, et oled aastaga $3k up. Jah, ma ei ole HS mängija, pigem midstakes PLO, kuid pluss-miinus $3k päevi on mul olnud küll. See ei tähenda, et ma sellest kuhugi rääkima peaks minema (ma pole isegi ühtegi kuugraafikut postitand kunagi).

Mind ei häiri NL10 mängijad, ma ise alustasin ka sealt. Pigem see, kui mingid juustuburksi mehed iilgelt bräägida tahavad. Sama keiss oli selles "mida te pokkerirahade eest ostnud olete" teemas, need ei ole tegelikult mingisugused bragid ju :)

Trolli mulje võin ma jätta küll, sest ma ei ole siin eriline strati/käte postitaja. Aga kui siin foorumis mängib PLO'd 2-3 inimest ja needki max PLO100 NLHE kõrvale, siis mis mõttega ma siin sellest räägin?
Ei bragginudki midagi.
Lihtsalt lõhkus ära,et sa ei tea minust pmst mitte midagi ja siis panid "[X]" NL10.Lihtsalt ütlesin midagi.Ja ma ei braggigi ei hollywoodis ega ka kuskil palju ma teinud olen jne ega ma mingi douche ei ole.
Lihtsalt ütlesin sulle siin,et sa tühjakohapealt siukse lambi maha panid.
Eino tore siis kui sul hästi läheb.
Mul polegi su vastu mitte midagi,lihtsalt veits üllatav oli.
See on sama mis mingi inimene tuleb mulle tänaval vastu keda ma ei teagi ja ütlen,et see on ikka täis tont.


Ok,peace!

EGERT
30.07.10, 18:12
Ok,peace!
NP :)

ristimees
02.08.10, 14:17
järeldus - online pokker on RIGGED, kindlalt quit.

Jah jätsingi pooleni kuna full riggib mind micro laudades ...geenius !

leits
02.08.10, 17:10
ja j2lle votsin raha v2lja .. ja no j2lle -7bi .. krt ajuvaba, miks nad nii teevad. teate, ehk oskate vastata?

chrosmos
02.08.10, 17:20
peale cashouti tunduvad swongid suuremad, kuna sa oled ju oma bankrolli vähendanud. paned raha peale, siis ei tundu nii hull, kuna siis rohkem ruumi swongideks.

cashout jälle üks asi, milles keskmised mängijad saavad oma halba mängu või ebaõnne süüdistada

OuMaiGaad
13.08.10, 13:41
http://www.pocketfives.com/articles/truth-about-withdrawal-curse-224759/

k2snakalle
13.08.10, 14:25
kandsin mingi aeg 3000$ välja ja sain kohe kena upswingi :)

adam_q
13.08.10, 14:58
ja ma mõtlesin et olen oma mõne 100$ cashoutiga eesti cashouterite tipus. a tuleb välja, et iga mees on plussis ja kannab koguaeg >1000$ summasid välja.

Priidix
13.08.10, 16:06
ja ma mõtlesin et olen oma mõne 100$ cashoutiga eesti cashouterite tipus. a tuleb välja, et iga mees on plussis ja kannab koguaeg >1000$ summasid välja.

LOL:D