PDA

View Full Version : NL25: QQ on 3bet spot. Hinda hero liini.



BuildUp
31.07.10, 18:06
No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG+1 ($7.67)
MP1 ($25)
MP2 ($18.92)
CO ($25)
Hero (Button) ($29.32)
SB ($40.09)
BB ($8.40)
UTG ($23.77)

Preflop: Hero is Button with Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
UTG bets $0.75, 3 folds, CO raises $2.60, Hero calls $2.60, 3 folds

Flop: ($6.30) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (2 players)
CO bets $4.15, Hero calls $4.15

Turn: ($14.60) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif (2 players)
CO bets $9.65, Hero folds

Total pot: $14.60


UTG on 44/20/2.0/ 103 kätt

CO on 23/16/4.2/601 kätt. 3bet 6%. Flop cbet 73 ja turn cbet 46.

Pidasin kõige õigemaks pf coldcallida, sest meil on positsioon ja samas 4betitides callivad/shovevad ainult paremad käed.

Mis flopi reraise peale arvate?

Kas turnis fold on weak või on mu liin okei?

raunsz
31.07.10, 18:40
Ma isiklikult mõtlen flopis ainult raise või foldi peale.

dabljuu
31.07.10, 20:18
Pagana raske käsi, ma ise mängin täpselt samamoodi QQ-d sellistes situatsioonides - kui nüüd rahulikult vaadata, siis flopis ma foldin - ( sest kui raiseks teda flopis 10-12 peale, oleme commited ) ta ei karda sind ja tahab stäkke sisse saada. Aga ise laudades panen ka sama liini...

Poku
31.07.10, 20:39
Miks sa flopis callisid?
Tuli ju 100% blank turn ja nüüd hakkasid kartma mida? Tahtsid teada kas tal on ikka tõsi taga? Vale käitumine imo. Nagu me näeme on vastane lag, kes vb tahtis fishi vastu üksi mängida ja seepärast tõstis märksa lightimalt, seal ei pruugi olla ainult nuts. Tal võib jah seal olla Jx, võib olla ka 55, AA ja KK, aga samamoodi võib olla ka AhKh, AhQh, KhQh jne jne ning ka täiesti mööda käsi ja pani sind flushdrawi peale ja tahab sind ka pangast välja ajada (mis tal ka õnnestus). Kui sul pole munasid blank turni korral edasi mängida, siis ära calli seda floppi, raise või foldi (kuid foldimise korral miks sa teda ülse siis pf juba callisid???)

pastilaa
31.07.10, 20:49
CO juures huvitaks ta fold to 3bet, aga UTG ju unistuste lammas - ta leiab siin oddse eitea millega callimiseks ja oledki kahe vastase vastu oma muttidega. Selge on see, et sellist venda 3betib CO palju lightimalt, mis ei tähenda, et meile meeldiks ikkagi multi floppi mängida...

BuildUp
31.07.10, 20:51
Ma ei saa aru, mis flopi foldist te siin räägite? Vastase 3bet range on üpriski suur ning paired flop on tema sugusele vennale täiesti optimaalne koht cbettimiseks ükskõik mis iganes tal ka on.

Ja turni seisukohast ei ole küsimus, mis kaarti ma sinna ootasin, vaid mida vastane seal edasi teeb - kas jätkab või annab alla. Kui ta jätkab siis ta esindab üldjuhul väga tugevat kätt, aga enamustel juhtudel annab alla.

Lisan veel, et vastane oli varasematel juhtudel üsna spewy mängu teinud.

pastilaa
31.07.10, 20:53
Mina mõtleks selliste vastu pre 4betist, floppi kindlasti ei foldiks.

Poku
31.07.10, 21:03
Ma ei saa aru, mis flopi foldist te siin räägite? Vastase 3bet range on üpriski suur ning paired flop on tema sugusele vennale täiesti optimaalne koht cbettimiseks ükskõik mis iganes tal ka on.

Ja turni seisukohast ei ole küsimus, mis kaarti ma sinna ootasin, vaid mida vastane seal edasi teeb - kas jätkab või annab alla. Kui ta jätkab siis ta esindab üldjuhul väga tugevat kätt, aga enamustel juhtudel annab alla.

Lisan veel, et vastane oli varasematel juhtudel üsna spewy mängu teinud.

Muidugi ta jätkab siin barreldamist kui ta on vähegi mõtlev mängija ja sinu statid on ka advekaatsed (eeldan seda).
AA ja KK sul pole, see on ju selge pf põhjal.
Jx oleks sa teda flopis raisenud, kuna sa oled temaarust ka hea mängija ja laual on flushdraw. 55 sul pole kuna callisid ära pf suure raise. 22 pole sul ammugi. Sa callid teda flopis, seega on sul flushdraw või QQ (kuigi ma tema-asemel eeldaks pf 4betti selle käega, kuna sa tead et ta 3betib seal lightilt, seega ma tema-asemel välistaks ka QQ). Jäävad fd (ülekaartidega) + bluff + TT vb. Kõige muuga oleks sa teda raisenud pf või flop.
Seega easy 2nd barrel turnis any2 mis tal käes on, kuna turn oli 250% blank.

Ma ütlesin et foldi see käsi kui sa seda mängida ei mõista selgelt (pf on näha ju et pank läheb suureks, seega kõik käed mida sa ei oska mängida +ev foldi kiirelt, isegi kui käsi tundub tugev. Kui ei mängi õieti on see -ev mäng, ei pea ainult sellep mängima neid käsi kuna kõik mängivad. Ma juba ammu foldin varajasest positsioonist kõik madalad paarid, kuigi enamus mängivad neid, kuna ma ei oska neid kasulikult seal mängida ja ma ei tunne et see mind kehvemaks mängijaks teeb, pigem paremaks, kuna loodan nii rohkem võita-vähem kaotada, ja see on eduka pokkerimängija AINUKE number mis loeb. Ma ei taha norida, vaid normaalset nõu/teist vaatenurka anda.

mislinn
31.07.10, 22:00
Ei lugenud küll mis teised siin kirjutasid, niiet ütlen oma mõtte ära lihtsalt.

Never ei calliks floppi, ilma teadmiseta, et callin/raisen blank turni, see mis sa teed küll ei klapi mitte kuidagi kohe, milleks callida flopil, kui täitsa blancki turni korral foldime?

Flopil kaaluks ise hoopis raise.

BuildUp
31.07.10, 22:09
Poku sa kohe kindlasti hindad vastast üle ja käte ranged on ka suht puitu.

Aga kokkuvõttes jah, parimad variandid oleks pf 4bet ja shove või flopis reraise. Turnis oleks ka pidand shovema.

tdx
31.07.10, 22:20
Ma juba ammu foldin varajasest positsioonist kõik madalad paarid, kuigi enamus mängivad neid, kuna ma ei oska neid kasulikult seal mängida

Ainuke variant pokkeris areneda ongi ennast rasketesse situatsioonidesse panna, mitte neid vältida. Soovitus, et ära mängi QQ siin olukorras on minu arust vale.

Hero preflop call on imo ok, eelkõige a) positsiooni pärast b) fish võib ka potti jääda.

Flopil fold on nõrk, valueraise overrepib kätt ja paneb kõik nõrgemad asjad foldima, bluffraisel puudub fold equity täielikult (imo), seega call.

Turnil villain betib $9.6, jättes endale ~$8.5 järgi, mis näitab seda, et ta ilmselt ei kavatse bet-foldida, seega on ta range kallutatud tugevate käte suunas.

Kuna tegu on 3bet potiga, siis herol pole ilmselgelt ühtegi Jx kätt ranges, see teeb raisemise FE eesmärgil nii flopil kui turnil suht mõttetuks.

Villain teeb siin käes flopi ja turni sizinguga suht suure vea, aga seda võib ka eeldada NL25 limiidil. Ma ilmselt ka foldiks turni ja siis vaataks kõik ta 3bet potid üle, kas selline sizing on tal konstantne nii nutsi kui airiga.

tdx
31.07.10, 22:22
Flopil kaaluks ise hoopis raise.

Kas siis shove peale foldiksid või calliksid?

Poku
01.08.10, 02:29
Ainuke variant pokkeris areneda ongi ennast rasketesse situatsioonidesse panna, mitte neid vältida. Soovitus, et ära mängi QQ siin olukorras on minu arust vale.

Hero preflop call on imo ok, eelkõige a) positsiooni pärast b) fish võib ka potti jääda.

Flopil fold on nõrk, valueraise overrepib kätt ja paneb kõik nõrgemad asjad foldima, bluffraisel puudub fold equity täielikult (imo), seega call.

Turnil villain betib $9.6, jättes endale ~$8.5 järgi, mis näitab seda, et ta ilmselt ei kavatse bet-foldida, seega on ta range kallutatud tugevate käte suunas.

Kuna tegu on 3bet potiga, siis herol pole ilmselgelt ühtegi Jx kätt ranges, see teeb raisemise FE eesmärgil nii flopil kui turnil suht mõttetuks.

Villain teeb siin käes flopi ja turni sizinguga suht suure vea, aga seda võib ka eeldada NL25 limiidil. Ma ilmselt ka foldiks turni ja siis vaataks kõik ta 3bet potid üle, kas selline sizing on tal konstantne nii nutsi kui airiga.

Väldin neid olukordi kuni mul pole kindlat plaani mida teha, see on raha põletamine ja mu ainuke eesmärk pokkerit mängides on teenida võimalikult palju raha, mitte kõigile ära teha.
Kui ma midagi ei oska, siis otsin erinevaid strateegijaid kuidas mängida, mitte ei mängi lihtsalt sellepärast et mängida neid käsi, mõttetu kui tean et kaotan seal raha.
Hetkel olen leidnud ühe strateegia mida katsetan (ehk mul on plaan kuidas neid käsi erinevates olukordades mängida) ja kui ikka kaotan raha siis kaotan seda improviseerides mitte lahmides suvalt.

over-out.

Kuidas pole ühtegi J ta ranges? Vastane on selgelt LAG kes võis vabalt lihtsalt raiseda kuna tahab fishiga HU mängida. Mina näen seal palju J käsi.

Ülejäänud käe seletus sul (y), peab nõustuma selle vaatenurgaga bet sizingute osas.

leits
01.08.10, 17:05
Ma kyll flopis ei raiseks? Milleks? Mida me saavutame ? Turn on obv shove siin kohal