PDA

View Full Version : Kuidas tunda ära, et oleme taga flopis



rrrr
01.08.10, 00:52
Usun, et paljudele oleks kasuks väike strateegiline ja üldteoreetiline arutelu teemal "meil on TPTK või ülepaar, paneme cbeti ja see raisetakse üle - mis liin võtta???".

Tean, et asi on case-by-case. Kuid midagi te ikka vaatate - positsiooni, boardi, vastase statte, stackide suurusi. Jätame shortstackid välja ning need playerid, kelle kohta on note "hull maniakk" ning multiway flopid. Võtame, et vastane on average Joe ja käsi on vähe ning notesid pole. Mida te esimeses järjekorras vaatate ja kuidas oma otsuse teete? Tänud ette. Arutada võivad ka mitteprod kui tunnevad, et neil on nõks käes, mis töötab.

Poku
01.08.10, 02:16
Usun, et paljudele oleks kasuks väike strateegiline ja üldteoreetiline arutelu teemal "meil on TPTK või ülepaar, paneme cbeti ja see raisetakse üle - mis liin võtta???".

Tean, et asi on case-by-case. Kuid midagi te ikka vaatate - positsiooni, boardi, vastase statte, stackide suurusi. Jätame shortstackid välja ning need playerid, kelle kohta on note "hull maniakk" ning multiway flopid. Võtame, et vastane on average Joe ja käsi on vähe ning notesid pole. Mida te esimeses järjekorras vaatate ja kuidas oma otsuse teete? Tänud ette. Arutada võivad ka mitteprod kui tunnevad, et neil on nõks käes, mis töötab.

Minujaoks esimene ja kõige tähtsam asi on milline laud välja näeb. Teine on positsioonid(range) + preflop action ning kuidas laud sellega kattub.
Kui märja lauapeal üle raisedakse siis mõtlen kuidas ta range võib ühtida tõmmetega/settidega. Kas pigem tõmme/pigem set (väga raske ja siiamaani pole selgeks saanud kuidas neid täpsemalt eristada).

Kui on väga kuiv laud (Ks7c2h) siis hingan par korda sügavalt sisse välja, klikkan time bank ja hakkan mõtlema :D Seal pole lihtsalt loogilist kätt millega ta üle raiseks ja tihti on seal bluff. Kuna mängin vähe (6) lauda korraga siis on aegajalt ka aega kiirelt PTR üle vaadata, kui on suurelt võitev mitte nit, siis seal väga tihti bluff ja parim liin on callimine sest su re-raise peale tihti folditakse. Ega ei oskagi nõu otsest anda, tuleb endajaoks selgeks teha kas pigem on tegu normaalse aga mitte väga hea mängijaga kes hakkab seal setiga higistama või pigem hea mängijaga kes saab aru, et üldjuhul sul seal midagi pole ja raiseb.

Tõesti on see üks väga raske küsimus kuna enamikul kordadest meil veel flopis tugevat kätt pole ja sind pannakse otsuse ette mängida oma stäkkide peale, kuid käsi TPTK on piisavalt hea, et mitte teda kiirelt foldida.

Muidugi väga raske on veel situatsioon: madal flopp, sul kõrge ülepaar. Seal on nii palju võimalusi millega ta hakkab tõmblema.

Ootaks siia põnevat arutelu.

privador
01.08.10, 09:08
Mina olen spetsialiseerunud MTT-dele ja olen l2htunud pohimottest ennem viskan maha parema k2e kui tuimalt seti vastu barrelitega bustoks l2hen.

Kui on ikka average joe, siis miks krt ta peaks hakkama phil iveyt m2ngima sinu vastu, kelle jaoks oled sina samuti tavaline average joe

Vahest tiltis olekus, n2hes palju paranoiasi, kus koik muuvivad mu vastu olen alati nii 90% sattunud monsteri vastu mitte uskudes.

Seega minu praktika-parem on uskuda, et vastasel on k2si.

ps. kui v2hegi selgub, et vastane on hea tricky-spewy m2ngija siis voin rohkem juba m2nguga kaasa minna.

Provoker
01.08.10, 21:51
Minu üks tähelepanek, on see., et kui on 3wAY pot ning mina olen monsteriga epl-t näiteks avanud ja saan 2 calli ning märja boardi a,la 8TJhh ning minu cbet callitakse ning viimane paneb otsa, siis võib vabalt ka AA mucki visata. Teine variant, et kui ma ei cbeti seda boardi 2 vastase vastu ning teine vend võtab agro enda peale ning talle pannakse otsa, võib ka vabalt PRF monsteri mucki saata. Sitemal juhul on sul vastas tavaliselt 2 paari, tihedamini set ning aegajalt mingi monsterdraw.