PDA

View Full Version : NL50 nuts facing donk overbet



Dogers
01.08.10, 14:55
Pole ammu foorumis käinud, aga mõtlesin et panen ühe käe siia nuputamiseks kuidas seda oleks best way to play. Vastased kõik fishid - mängivad kuidas jumal juhatab või kõhutunne soosib.


€0.25/€0.50 No Limit Holdem
Prima
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG sadjes (€22.50)
CO Hero (€99.78)
BTN esma66 (€97.05)
SB Stephys (€62.38)
BB petrsh (€66.28)

Pre-Flop: (€0.75, 5 players) Hero is CO 5 :diamond: 8 :diamond:
1 fold, Hero raises to €1.50, 1 fold, Stephys calls €1.25, 1 fold

Flop: 7 :diamond: Q :club: 9 :diamond: (€3.50, 2 players)
Stephys bets €5.50

Cypher0
01.08.10, 16:24
Nut draw võiks ikka nutsi asemel pealkirjas olla.

Mina foldiks, selge et ees sa fishist ei ole, ja ei näe ühtegi kätt, mida fish siin loobuma hakkaks, kui 3betid. Kui callid ja kolmas ruutu tuleb, siis on kas temal suurem mast või kardab sinu oma ja enam ei maksa. Ainuke reaalne võimalus stack kätte saada oleks siis üks neljast kuuest, ja oddse imo selle tõmbamiseks ei ole:)

Pahvak
01.08.10, 16:30
Ehh, ma küll calliks. Tal pole piisavalt tihti kõrgem FD ja pealegi enamus fishe ei pane overbete drawidega, vaid made handidega, mis võivad olla ka Qx tüüpi käed. Pealegi on meil positsioon, mida kasutada ja stackid natuke isegi üle 100bb sügavad (implied oddside tarvis).

Raisega on see asi, et ilmselt FE-d väga pole ja saad flipi.

Spewmonkey
01.08.10, 16:45
This is a call.

VinQbator
01.08.10, 17:06
Suht vahet pole vist väga kas call või raise/shove. Peaasi, et ära ära foldi.

Dogers
01.08.10, 17:08
Ok ma arvan, et sellises olukorras fishi vastu ei ole isegi vahet kas callida või üle tõsta, aga foldima indeed ei hakka, anyway mida teha blank/sobiva turni korral kui soovituste kohaselt flop callida? :)

lenn17
07.08.10, 12:52
Kui sa temaga flopis allinni ei lähe ning turn on blank, siis sõltub mida fish teeb. Palju maksma sunnib või allinn läheb on fold. Eriti põhjusel, et meil võib vastas olla +2p ning fishil võib olla suurem masti ost või reaost ja miks mitte TJs.

Et raskeid otsuseid turnis ja riveris vältida lükkan ma fishi siin ikkagi flopis allinni, sest mis floppi me veel hittida tahtsime fishi vastu sellise käega?!

Dogers
08.08.10, 00:21
Et raskeid otsuseid turnis ja riveris vältida lükkan ma fishi siin ikkagi flopis allinni, sest mis floppi me veel hittida tahtsime fishi vastu sellise käega?!

Jep, seda tegin minagi :)

k2snakalle
08.08.10, 00:54
ma siin mõtlen parem, et kui vastased on fishid, siis 58s pole just väga käsi millega stealima minna. või on?

Dogers
08.08.10, 02:10
ma siin mõtlen parem, et kui vastased on fishid, siis 58s pole just väga käsi millega stealima minna. või on?

No nad on sellised standard nl50 weaktight reg-fishid, kelle vastu tuleb polariseerida oma range ja imo väga ilus käsi see 58s, eriti veel kui vastased postflop nõrgad on.

pastilaa
08.08.10, 08:05
Vastased kõik fishid - mängivad kuidas jumal juhatab või kõhutunne soosib.


No nad on sellised standard nl50 weaktight reg-fishid, kelle vastu tuleb polariseerida oma range ja imo väga ilus käsi see 58s, eriti veel kui vastased postflop nõrgad on.

Vastuoluline jutt. Weak-tight reg-fish ja jumala juhatusel mängiv fish on ikka kaks eri asja...

-andres-
08.08.10, 12:34
Ainuke võimalus on call.

Dogers
08.08.10, 17:12
Vastuoluline jutt. Weak-tight reg-fish ja jumala juhatusel mängiv fish on ikka kaks eri asja...

No nad mängivadki postflop kuidas kõhutunne soosib, kord foldivad ülepaari ja näitavad, kord teevad lambist veidrad bluffe ja kord mängivad str-foward, üldiselt sellest ka selline arvamus, et tüübid laksavad kuidas kõhutunne soosib. :)

Pahvak
08.08.10, 17:17
Weak-tight reg ei tee veidraid bluffe. Ta mängib straightforward, nitiselt, näeb kapi all koletisi ja raha laob sisse nutsiga, TPTK on tal pigem check-call.

Dogers
09.08.10, 18:11
mkay, mu mõisted on natukene valed siis :/
ei pane rohkem käsi, mis segadusse ajavad.