PDA

View Full Version : 50NL 3bet pot 99-ga flopist OE, multiway



k2snakalle
04.08.10, 02:02
Vastaste andmed panin stackide taha.
Kuidas oleks kõige parem seda flopist mängida? Kas ise sisse dongata ja raise peale foldida või checkida ja proovida vaba kaart võtta. Või c-c? igastahes mul idee puudus kuidas seda kõige paremini mängida.

Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 837805 (http://www.thehandconverter.com/hands/837805)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $65.85
BTN: $50.00
SB: $54.60 15/12/2 382kätt
BB: $47.75 10/2/- 41kätt
UTG: $32.35
Hero (UTG+1): $50.00
MP: $46.95 25/0/0 4kätt vaid.

Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with 9 :heart: 9 :diamond:
1 fold, Hero raises to $1.50, MP raises to $4.50, 2 folds, SB calls $4.25, BB calls $4, Hero calls $3

Flop: ($18.00) 8 :heart: 7 :diamond: 6 :diamond: (4 players)
SB checks, BB checks, Hero?

Selles suhtes, et SB regulari paneks ma siin JJ+, AK..AQ? Ja seega ise dongates on oodata seal käe protectioniks raise ilmselt. Samas kui lähme checki peale.. MP betib ja SB raiseb, siis on potis nii palju dead money, et ehk peaks shovema, sest fold eq on meil kindlasti SB vastu. Ja kui callib oma ülepaariga, siis meil on veel outse...
Ja mul pole õrna aimugi mis range peale MP panna, isegi kui ta betib seal flopis

edit: ja mida teha kui MP betib ja ülejäänud foldivad...

edit2: kui midagi jäi segaseks, et mida ma täpsemalt teada tahan, siis küsige ja proovin seletada

variatsioon
04.08.10, 16:38
sul on halb str8 draw ja muud midagi imo.
nii et ma loodaks free kaardi peale.

ehk siis c/c kui saad head oddsid.. kui villan betib üle 2/3 pot ja blindid foldivad siis fold.

kui kõik c flopis/turnis ja turn on blank siis betiks 10$.

k2snakalle
04.08.10, 20:18
miks ta meil nii halb streight draw on? Minu arust suht normaalne, sest arvan, et meil on 10 puhast outsi.Samas kui me satume vastamisi AdKd, siis tuleb lihtsalt ruutusid vältida
ok ma panen siin käe siis edasi kuna flopis checkime.

Flop: ($18.00) 8 :heart: 7 :diamond: 6 :diamond: (4 players)
SB checks, BB checks, Hero checks, MP bets $7, SB raises to $17.50, BB folds, Hero???


Potis on nüüd 42.5$ dead money ja kui me nüüd shoveme, siis MP vastu ei tea kus seisus me oleme, aga SB vastu on meil kindlasti fold eq, sest ta panus on esiteks selline nõrgemavõitu ja kui meie shoveme, siis me näitame ikka übertugevust. Kui meid callitakse overpairiga QQ,JJ (mis on siin reaalne käsi) siis on meil 39% võiduvõimalus. Ja mõelge nüüd ise..kui panete ennast SB asemele QQ, JJ-ga..kas siis tekib tahtmist mu shove ära callida? AdKd vastu oleme isegi ees. Ainuke mida peame kartma, et MP-l on siin set või endal juba rida käes. (aga tal võib olla seal mida iganes). Seega tunduks nagu shove antud kohal õige.
Samas oleme potti praegu investeerinud vaid 4.5$ ja see muudab käe natukene kahtlaseks ja seepärast ta ka üles panin.

leits
04.08.10, 20:25
QQ, JJ reaalne siin? Waö, imo kyll mitte. Miks peaks QQ,JJ siin boardil c/r ..
Ta kösi tundub pigem tugev mulle just, ma panen ise ka sarnaseid gay rayse suhteliselt tihti flopil ... flopis oled sa atm minu silmis taga... 15/12 ei c/r never sellisel boardil QQ ja JJ

k2snakalle
04.08.10, 20:27
no mille peale sa paned selle venna, kes coldcallib 3beti oop?

leits
04.08.10, 20:31
Jah kui sa vaatad ainult nii et ta cold callis 3b jah, AGA, miks peaks ta floppi c/r sellise käega, mida ta sellega saavutab? Ajab poti mõttetult suureks mingi ma ei tea mitu way m2ngus kus teistel olid perfect oddsid set minemiseks pf callidess 3beti

jah setid tunduvad natukene ebareaalsed kui natukene mõelda, sest miks ta peaks nendega callima SBlt ... JJ-QQ ma pigem v2listaks. AA/KK? AdKd mby?

JJ-QQ tundub nii ebareaalne just postflop m2ngu tõttu

k2snakalle
04.08.10, 20:35
see on tavaline nl50 regs...ta protecib oma kätt, sest turni on väga palju käsi mis muudaks ta olukorra palju raskemaks. Vähemalt nii ma näen seda...
miks AA/KK? mingi tundmatu mõttetu stackiga vend 3betib ja SB regs hakkab mulle oddse andma setmainimiseks..why? AA/KK see vend 4betiks minu arust for sure.

ja ku ongi AA/KK või AdKd, siis oleme täpselt samas seisus flopis..see ei muuda mitte midagi.

minu arust on just JJ/QQ reaalsed käed...ta ei taha nendega PF bustorisse lennata ja nüüd kui tulid kõik madalad kaardid ja pot on suur, siis teeb c-r (paneb vähem! kui esialgne pot flopis) c-c temal on seal halb, sest meie võime oma drawdega ka 7$ ära callida ja nagu ütlesin, siis turnis on ulmepalju kaarte, mida ta näha ei taha,

pastilaa
04.08.10, 20:39
Kuna MP paistab donk olevat, siis SB reg oleks pre 4bettinud JJ QQ. Lõhnab eriti setiselt!

leits
04.08.10, 20:40
ma ei saa siiani aru, miks keegi peaks JJ/QQ kätt sarnaselt mängima nagu tema, jah ilmselt AA/KK on ta rangest mööda (pilsner teeb rangega imesid), kuid JJ/QQ siin c/r kyll imo standard pole .. minu silmis at least

k2snakalle
04.08.10, 20:44
Kuna MP paistab donk olevat, siis SB reg oleks pre 4bettinud JJ QQ. Lõhnab eriti setiselt!

no minu arust tundub PF 3bet callmine JJ, QQ-ga reaalsem kui 66-88-ga callimine.

virukunn
05.08.10, 21:34
P.S, kes tarka vastust otsib, siis jätke minu post heaga vahele, ma ei tea pokkerist veel midagi.

SB lõhnab setiselt indeed. Preflop ta 4betiks QQ+, AK imo ja calliks madalamate paaridega + AQs. See MP pf 3bet tähistab SB jaoks prob kõrget paari or AK-d, seega SB checkis flopi, et pärast MP-lt actionit saada ja ühtlasi Hero käest aimu saada ning pärast oma setilt valuet võtta (tõenäoline) või siis õhuga pärast donkbetti pot ära võtta ja sind oma draw-d foldima panna (ebatõenäoline). SB seisust on MP parim võimalik käsi seal ülepaar (AKc välistaks selle donkbeti pärast postflopis) ja Hero prob air või parimal juhul mõni draw (flop check ja vaevalt Hero tema arust pf 3beti 9T-ga ära calliks)
Igal juhul läheb siin laual veel action lahti ja Hero on taga. Kui gämblimistuju ei ole, siis fold.

k2snakalle
05.08.10, 23:16
no aga mõtle nüüd natukene... kui SB jaoks tähendab MP 3bet kõrget paari või AK-d, siis miks kuradi pärast ta peaks oma 66-88 coldcallima 3beti!! ja veel OOP! ja kui mina olen veel mängus seal!...mulle ei jõua kohale see...isegi kõige sitem regular teab ju, et see on väga paha move sealt 66-88 callida.

ranka
06.08.10, 17:01
Ma bet calliks flopi

ranka
06.08.10, 17:02
miks ta meil nii halb streight draw on? Minu arust suht normaalne, sest arvan, et meil on 10 puhast outsi.Samas kui me satume vastamisi AdKd, siis tuleb lihtsalt ruutusid vältida
ok ma panen siin käe siis edasi kuna flopis checkime.

Flop: ($18.00) 8 :heart: 7 :diamond: 6 :diamond: (4 players)
SB checks, BB checks, Hero checks, MP bets $7, SB raises to $17.50, BB folds, Hero???


Potis on nüüd 42.5$ dead money ja kui me nüüd shoveme, siis MP vastu ei tea kus seisus me oleme, aga SB vastu on meil kindlasti fold eq, sest ta panus on esiteks selline nõrgemavõitu ja kui meie shoveme, siis me näitame ikka übertugevust. Kui meid callitakse overpairiga QQ,JJ (mis on siin reaalne käsi) siis on meil 39% võiduvõimalus. Ja mõelge nüüd ise..kui panete ennast SB asemele QQ, JJ-ga..kas siis tekib tahtmist mu shove ära callida? AdKd vastu oleme isegi ees. Ainuke mida peame kartma, et MP-l on siin set või endal juba rida käes. (aga tal võib olla seal mida iganes). Seega tunduks nagu shove antud kohal õige.
Samas oleme potti praegu investeerinud vaid 4.5$ ja see muudab käe natukene kahtlaseks ja seepärast ta ka üles panin.

nyyd fold

k2snakalle
06.08.10, 17:45
Oi kuidas mulle meeldib (heas mõttes) kui on üle lehekülje arutelu ja siis tuleb ranka ja keerab selle pea peale!

Samas mulle ei jõua nagu väga kohale bet-call. Kui betime, siis saame samamoodi actionit ülepaarilt/setilt. 4way potis seega võtame võimaluse PF agressoril bluffida ja panna lihtsalt tasuta lisaraha sisse.
Mulle lihtsalt ei jõua kohale, et mis on donkamise eelis siin?

Ja huvitab, et mis range peale sina paneksid SB regulari.

ranka
07.08.10, 07:09
Pot liiga suur ja enamus mängijaid ilma käet ei beti siin anyway. Seega FE suht 0 igatpidi aga võime trapata rohkem surnud raha ja ei anna tasuta kellegil väljatõmmata.