PDA

View Full Version : NL100 A77 board, huvitav spot.



-andres-
04.08.10, 21:42
Villain 17/13/3.5 2.5k kätt

Mis turni plaan? Mis üldse käe edasine plaan? Variante on palju.

Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 839025 (http://www.thehandconverter.com/hands/839025)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

UTG+2: $67.50
MP1: $33.50
MP2: $107.30
Hero (CO): $103.20
BTN: $100.00
SB: $100.50
BB: $100.00
UTG: $107.35
UTG+1: $104.00

Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with A :heart: T :heart:
5 folds, Hero raises to $3, BTN calls $3, 1 fold, BB calls $2

Flop: ($9.50) A :diamond: 7 :heart: 7 :spade: (3 players)
BB checks, Hero bets $5.00, BTN calls $5, BB folds

Turn: ($19.50) 5 :diamond: (2 players)

Hero tegevus?

Rigged
04.08.10, 22:16
Standard float buttoni poolt, check plaaniga callida turn ja river

Kloonike
04.08.10, 23:02
Ma ei beti siin flopis. Bet/foldin turni kui tuleb mingi draw ja c/c-in blank river. As played oleneb buttoni flop call rangest ja turni betting rangest.

Flopis ei beti, sest nii hoiab vastase range laiana ja pmst hoime ennast paremas olukorras. Peale flop calli on sul sisuliselt way ahead/way behind spot ja mulle ei meeldi OOP seal guessima hakata.

Overall ma ei saa aru, miks üldse selliseid küsimusi postitatakse. Igaühele on vastus "it depends".

Flop:
Value? Mis sind callib? -> TURN
Turn:
Value saad? Kui ei saa, kas vastane blufib? Kui saad value, siis bet. Kui blufib, c/c. Kui betib parema rangega, siis c/f.

Mõelge kõik detailid läbi ja leiate ise kõige optimaalsema käigu.

Ma ei mäleta eriti hande, mida ma oleks kuhugi foorumisse postitanud, et saada adekvaatseid nõuandeid. Parem on arutada ekspertidega erinevaid kontseptsioone.

Minu 2 senti. Edu edaspidiseks!

-e- Turni plaani peaksid sa teadma juba enne flop betti või üldse pre-flopis (Kui callib mängija X, siis tema vastu on see bluff, kui callib mängija Y, siis value jne).

-andres-
05.08.10, 00:03
Ma ei beti siin flopis. Bet/foldin turni kui tuleb mingi draw ja c/c-in blank river. As played oleneb buttoni flop call rangest ja turni betting rangest.

Flopis ei beti, sest nii hoiab vastase range laiana ja pmst hoime ennast paremas olukorras. Peale flop calli on sul sisuliselt way ahead/way behind spot ja mulle ei meeldi OOP seal guessima hakata.

Overall ma ei saa aru, miks üldse selliseid küsimusi postitatakse. Igaühele on vastus "it depends".

Flop:
Value? Mis sind callib? -> TURN
Turn:
Value saad? Kui ei saa, kas vastane blufib? Kui saad value, siis bet. Kui blufib, c/c. Kui betib parema rangega, siis c/f.

Mõelge kõik detailid läbi ja leiate ise kõige optimaalsema käigu.

Ma ei mäleta eriti hande, mida ma oleks kuhugi foorumisse postitanud, et saada adekvaadseid nõuandeid. Parem on arutada ekspertidega erinevaid kontseptsioone.

Minu 2 senti. Edu edaspidiseks!

-e- Turni plaani peaksid sa teadma juba enne flop betti või üldse pre-flopis (Kui callib mängija X, siis tema vastu on see bluff, kui callib mängija Y, siis value jne).

Väga hea, sellist vastust ootasingi väga.

Rääkisingi selle käe läbi ennist ka Rankaga ja tagantjärgi ei ole ka flopi check kindlasti paha mõte. Aga ei näe ka seda nii, et siin alati checkima peab.

Aga samas ma ei näe, et flopil ~halfpot bet ka väga halb oleks. Oleme küll paraku OOP, kuid ma ei arvaks, et kohe kujuneks välja kindel olukord, kus oleme way ahead/way behind, sest peale flopi calli on ta range veel kindlasti piisavalt lai, mis sisaldavad paljusid paare ja ka Ax hande, loomulikult ka 7x hande, kuid see on kõigest väike osa ta rangest.

Ei nõustu ma ka terve Riggedi väitega. Okei, villain võib siin floatida, aga kui me check-callime turni ja ta betib riverit uuesti meie checki peale, siis seal ta bluffib minu silmis juba küllaltki harva. Samuti võib villain ka turni järgi checkida, mis poleks hetkel minu silmis haruldus.

Bet tundub samas mulle turnil hetkel kõige halvem variant, sest sel juhul jätkab villain tõenäoliselt meid crushiva rangega ning samuti oleks meil turnilt calli saades riverit küllaltki raske check-foldida.

Parandage ja lükake ümber julgelt.

Rigged
05.08.10, 10:48
See on iseenesest mõistetav et iga kord Sa riveril ei calli, oleneb vastasest ning nagu ka kloon ütles, siis kõik situatsioonid on erinevad ning oleneb teievahelisest metast jms


//Kas ta positsioonis 3 bet oli ka sama väike kui 3,5?
//Kas Su CO steal % on suur?
//Siit saab edasi järeldama hakata sellise venna vastu
//See on nii dry board, et mõtlev vastane ootab sealt alati meie poolt cbeti plaaniga pea iga checkitud turn ise välja bettida, samas kui turni callime, ta riveris oma PP välja ei beti, seega võib riveris teha ise väikese beti, mis takistaks vastasel tegemast mingit move ning võib tal juhtme kokku tõmmata ja callib oma PPga maha, et näha millega Sa nii mängid

leits
05.08.10, 11:07
no kui turn juba c/c ja river on blank siis again c/c (kui villain paneb barreli ka riveris?) Sel juhul kui plaan riveris foldida, siis foldi juba turnis ?

Kloonike
05.08.10, 15:23
Siin oleneb sellest, kas on võimeline 2barreldama. Räigelt reade läheb vaja, et korrekselt mängida. Sellepärast mulle meeldibki flop check, hoiab poti hinna kontrolli all :D