PDA

View Full Version : Triobeti eurolauad.



privador
19.12.08, 00:30
Kahetsusväärsel kombel on kadunud triobetist dollarilauad.
Minu kui regulaarse mängija jaoks on VÄGA OLULINE,kas ma maksan raket 3$ või 3 euri (4,5$)
Sellest johtuvalt on laudade liiklus OLULISELT vähenenud.Ja ausalt öeldes,mul pole enam midagi teha.Ei taha mängida tapva reigiga vähese valikuga laudade vastu.
Uskumatu,kui kiiresti pokkerimaailmas "töökohad" võivad kaduda..

ranka
19.12.08, 00:54
Kahetsusväärsel kombel on kadunud triobetist dollarilauad.
Minu kui regulaarse mängija jaoks on VÄGA OLULINE,kas ma maksan raket 3$ või 3 euri (4,5$)
Sellest johtuvalt on laudade liiklus OLULISELT vähenenud.Ja ausalt öeldes,mul pole enam midagi teha.Ei taha mängida tapva reigiga vähese valikuga laudade vastu.
Uskumatu,kui kiiresti pokkerimaailmas "töökohad" võivad kaduda..


WTF?????

TRA SEE ON TÄIELIK RÖÖVIMINE JA IDIOOTSUS! Nii närvi ajavad sellised asjad! Pokkeritoad sihilikult panevad asju eruo laudade peale, et röövida rohkem raket, tuues fking ettekäändeks ebastabiilse dollari!! Kui nüüd peaks juhtuma, et dollar hakkab maksma kui euro, siis olen päris kindel, et vaikselt nihverdatakse end tagasi dollari peale.

Ja oskad öelda kas see on prima üldine värk või ainult TB?

privador
19.12.08, 01:21
Ei oska öelda.Igatahes omaha lauad olid eurod kõik.Texases VEEL saab valida $ ja euro vahet.
Vot seda kas neid tehakse prima vorgus ,voi skinid ise on aktiivsed ei oska öelda.
Lootsin,et saan kauem triobetis mängida.Aga paraku pean siis nagu vaese kodutuna uut tuba otsima hakkama,kus mänguvõimalusi otsida või siis MTT-dele keskenduda.
Idee poolest võiks ju isegi seda 3 eurost raket mängida,aga krt see on ka fishid eemale peletanud!

EDIT kas on võimalik,et ma settingutes olen midagi puusse pannud ja näen ainult euro laudu:)?Levis väidab et lauad on olemas...

vsiu100
19.12.08, 01:56
texase lauad on mõlemadid kuni 2/4 limiidini. sealt edasi EUR.
omaha ainult EUR. tundub nii.
samas olen proovinud eur laudu(6max) ja seal on olnud rohkem actioni, kuna teadlik regular mängib $ lauas.

Keiss
19.12.08, 02:11
Eks fish vaatab kah, et poh need taalad, aga vot eurod, see on raha...
Unibetis ka NL10-50 peaaegu ainult euro lauad :(

levis
19.12.08, 04:55
texase lauad on mõlemadid kuni 2/4 limiidini. sealt edasi EUR.
omaha ainult EUR. tundub nii.
samas olen proovinud eur laudu(6max) ja seal on olnud rohkem actioni, kuna teadlik regular mängib $ lauas.

Jah, sul on õigus!
Omahas ainult euro lauad ja holdemis 3/6 ja sealt ülesse ka ainult euro.

ropka11
19.12.08, 10:51
texase lauad on mõlemadid kuni 2/4 limiidini. sealt edasi EUR.
omaha ainult EUR. tundub nii.
samas olen proovinud eur laudu(6max) ja seal on olnud rohkem actioni, kuna teadlik regular mängib $ lauas.


NL 50 full ring vaatasin minagi, et alati kui oli avatud nii euro kui $ lauad oli alati kõvasti suurem Av.Pot euro laudadel.

RudiTurbo
19.12.08, 15:08
Fixed limitis koristati ka dollarilauad ära.

timukasr
19.12.08, 15:16
Kas rake ei maksta samas suurus järgus? Olemas on NL10 dollarites ja NL10 eurodes, nendes laudades makstakse sama rake, aga NL10 euro laul on tegelt NL14.6 laud dollarites (kus makstakse ka rohkem rake, sest blindid suuremad). Lahendus on BRM, kuna euro on tugevam kui dollar, siis tuleb madalamale limiidile minna.

Või olen ma millestki valesti aru saanud?

Potsataja
19.12.08, 15:25
Microlimiidil mängiajte jaoks ei ole tõesti erilist vahet. Vahe tuleb sisse max rake 3 puhul ja siis on see vahe märgatav.

Yokker
19.12.08, 19:07
Norm ju...viimane aeg oli euro peale üle minna...ma mõtlesingi,et miks nii kaua nad dollariga jändavad,kui võiks kindla euroga asju ajada....usun ,et varsdi aeg kus kõik pokeri toad liigutavad rahasi aind eurodes :P

-andres-
19.12.08, 19:18
Asi ei ole praegu stabiilsuse, asi selles, et medium stake'st, vast isegi smallist on juba suur vahe, kas maksad pea iga võidetud poti eest 30.- või 45.- rake'i. Kui maksad muidu kuus ütleme 2500$ eest rake'i, ehk ~27500 krooni eest, siis Eurodele üleminekuga muutub vaid see, et nüüdsest maksad 2500€ rake'i, mis teeb ~38500 krooni. Mõnes toas on rakeback ka siis tiba suurem, aga Starsis sa kaotaks sellega lihtsalt 10k+ eeku, mis on ala Eesti keskmine palk.

RudiTurbo
20.12.08, 01:50
Asi ei ole praegu stabiilsuse, asi selles, et medium stake'st, vast isegi smallist on juba suur vahe, kas maksad pea iga võidetud poti eest 30.- või 45.- rake'i. Kui maksad muidu kuus ütleme 2500$ eest rake'i, ehk ~27500 krooni eest, siis Eurodele üleminekuga muutub vaid see, et nüüdsest maksad 2500€ rake'i, mis teeb ~38500 krooni. Mõnes toas on rakeback ka siis tiba suurem, aga Starsis sa kaotaks sellega lihtsalt 10k+ eeku, mis on ala Eesti keskmine palk.


Kahtlast juttu ajate kõik siin. Maxate reiki rohkem, aga kui säilitate sama winrate, siis võidate raha ka rohkem, ma nagu üldse ei saa sellest nutmisest aru praegu.
Võidate 4500 Big blindi kuuga, see on NL200's 9000 dollarit, mis siis hetkel teeb umbes 100k EEKi, võidate 9000 Eurot, teeb see 140k EEKi.
Nutma peaxite siis, kui satute Eurolauas downswingi.

ranka
20.12.08, 02:01
Kahtlast juttu ajate kõik siin. Maxate reiki rohkem, aga kui säilitate sama winrate, siis võidate raha ka rohkem, ma nagu üldse ei saa sellest nutmisest aru praegu.
Võidate 4500 Big blindi kuuga, see on NL200's 9000 dollarit, mis siis hetkel teeb umbes 100k EEKi, võidate 9000 Eurot, teeb see 140k EEKi.
Nutma peaxite siis, kui satute Eurolauas downswingi.


No põhimõtteliselt sa võid ju liikuda dollari lauas üles, selle asemel, et minna euro lauda. dollari lauas maksad summaarlselt vähem reiki!

Potsataja
20.12.08, 02:11
Punane puu: Võidad kuu jooksul 1000 60$+ suurust potti, maksad 3k$ reiki. võidad 1000 60+ euri suurust potti, maksad 3k euri reiki. Esmapilgul võhiku jaoks vahet nagu tõesti ei ole, võitsid rohkem ja maksid ka rohkem reiki. Natuke asjasse süvenedes ja arvutades jõuab aga vähegi mõtlev inimene järeldusele, et väike vahe (umbes nii 1500$ kuus, mis on ju tühine summa) siiski on.


Vihje: Mängides 10/20 eurolauas, maksab mängija igalt võidetult potilt max 3 euri rake, mängides 25/50$ lauas, maksab mängija max 3$ rake