PDA

View Full Version : $4.4 4max river set, vastane c/r AI



onuark
05.08.10, 00:56
Kolmas käsi lauas, nii et null infot vastaste kohta.
Poker Stars $4.00+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 4 players - View hand 839423 (http://www.thehandconverter.com/hands/839423)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: t2950 59 BBs
BB: t3165 63.30 BBs
Hero (CO): t3750 75 BBs
BTN: t14465 289.30 BBs

Pre Flop: (t75) Hero is CO with K :diamond: K :heart:
Hero raises to t150, 2 folds, BB calls t100

Flop: (t325) 5 :heart: 9 :heart: A :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets t150, BB calls t150

Turn: (t625) T :heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: (t625) K :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets t300, BB raises to t2865 all in, Hero on hämmingus..

con
05.08.10, 11:12
vb sai flopis 5v9 pihta ja riveris kunnile, AK ta ei slowplayks flopis, muud varianti pole kuidas river oleks ta kätt parandanud.
ma paneks ta siiski pigem masti peale. riveri c/r tundub loogiline ainult mastiga imo.
E:samas flopis drawiga check/call on ka väga ebaloogiline.

pärast teist editit paneks A paari peale või siis mingi k5/k9 sest sa mängisid nii nõrgalt, flopi 50%, turn check ja riverin mingi nõrk 45% jälle jätab mulje nagu sul poleks midagi ja riveril üritad poti endale saada. seega lükkaks all ini kuna rida on kindalsti välistatud ja mast ei tundu üldse loogiline ja AA oleks ta preflopis/flopis teisiti mänginud.

onuark
05.08.10, 13:14
ma raiseks KK veits rohkem preflopis 4-5bb, AA võib mingi 3bb raise teha selliste blindidega.



Ma ei viitsi midagi lugeda edasi, mis sa kirjutasid. ehk on isegi tark tekst edasi, aga see on lihtsalt nii JABUR!!!!!!!!!!!!!!

g00000se
05.08.10, 13:21
Ma ei viitsi midagi lugeda edasi, mis sa kirjutasid. ehk on isegi tark tekst edasi, aga see on lihtsalt nii JABUR!!!!!!!!!!!!!!

Lol :D Sain naerda :D
Ma ikkagi arvan, et tõmbas omale flushi kokku. Ei tea ainult, kas ise suudaks foldida :D

subtiiter
05.08.10, 14:07
Ma ei usuks, et ta flushi kokku sai. Sellisel juhul oleks ta plaan arvatavasti turnis olnud c/r teha, aga kuna Hero checkis järgi, siis vaevalt ta nüüd riveri uuesti checkiks.

Micro limiitide cash games teevad donkid aeg-ajalt sellist slowplayd küll, kus riveril overbet shovevad, aga ma ei tea kuidas turkadel lood sellise käitumisega on.

Mina ise teda ei usuks ja calliks ära, arvates, et pööras enda nõrga ässa bluffiks.

yolpa
05.08.10, 14:20
no iga enamvähem normaalne mängija oleks valuet võtnud mastiga seal.

onuark
06.08.10, 18:32
yolpaga arutasime seda kätt kohe kui see juhtus, väga weird liin oleks mastiga c/r ai.
loogiline oleks, et ta betiks riveris välja.
Kuna stack oli korralik, siis foldisin - aga kohe üldse ei ole kindel selles, sest väga väga kahtlane liin.

järgmistel kätel selgus, et ta on ikka väga väga fishine mängija, aga isegi kui ma seda tean, siis pole kindel mida teha :D

con
10.08.10, 21:34
mulle on see kk kõrgem preflop raise komme külge jäänud millegi pärast. nõrgalt ässalt calli saamise hirm on. mängin mikrot ja Ax callitakse liiga palju.
/mõtlesin korra ja jõudis kohale, et jabur tõesti.

yolpa
10.08.10, 22:16
sinu teooriale on väga lihtne vastus. Isegi iga vähem kogenud mängija saab aru, kui vastane muudab oma mängu liini, ehk siis raiseb rohkem või vähem kui tavaliselt. Arusaadav on muidugi hilisemas faasis, kus blind on suur ja reisimise suurus muutub 3x+, mingi 2-2.5x peale.

armand0
15.08.10, 23:45
mulle on see kk kõrgem preflop raise komme külge jäänud millegi pärast. nõrgalt ässalt calli saamise hirm on. mängin mikrot ja Ax callitakse liiga palju.
/mõtlesin korra ja jõudis kohale, et jabur tõesti.


See on tõesti halb mäng , iga taibukam mängija saab aru et sa 3-4bb raisid sa halvemate kättega ja 5-6bb AA,KKga ja suht tihti visatakse head käed maha.

macroTilt
21.08.10, 19:06
See on tõesti halb mäng , iga taibukam mängija saab aru et sa 3-4bb raisid sa halvemate kättega ja 5-6bb AA,KKga ja suht tihti visatakse head käed maha.

a miks sa arvad, et m6ned ei kasuta seda "nippi" tapselt vastupidi?
ma tean m6nda.

macroTilt
21.08.10, 19:16
Kolmas käsi lauas, nii et null infot vastaste kohta.
Poker Stars $4.00+$0.40 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds - 4 players - View hand 839423 (http://www.thehandconverter.com/hands/839423)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

SB: t2950 59 BBs
BB: t3165 63.30 BBs
Hero (CO): t3750 75 BBs
BTN: t14465 289.30 BBs

Pre Flop: (t75) Hero is CO with K :diamond: K :heart:
Hero raises to t150, 2 folds, BB calls t100

Flop: (t325) 5 :heart: 9 :heart: A :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets t150, BB calls t150

Turn: (t625) T :heart: (2 players)
BB checks, Hero checks

River: (t625) K :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets t300, BB raises to t2865 all in, Hero on hämmingus..

ja ma olen ka korra varem kuskil maininud, et ma ei saa pahatihti aru, et mida sa repid enda panustega.
mis see 150 panus on flopil, pot 325?
turn, well...as u played, betin mina turnil 195. saad rohkem infot vastase range kohta.
anyway, j6udsite riverini check check abil. ja nyyd mis, on see 300 panus, poti mis on 625, mis? thin value, fat value, kae bluffiks p66ramine?
kui sa juba turni chekisid kartuses, et vastasel mast, siis checki river jargi ja
v6ta uus kasi. kui aga panustad "aarmiselt kummaliselt ehk c 47% potist", siis tekib mulje, et ehk meelitad vastast bluffima. ka variant, sellisel juhul insta call, vist. kui aga panustad simple ideega "lihtsalt panustada", sellisel juhul on bad move imo.

k6ige l6puks ytleks, et as played sinu poolt, bluffiksin ma tapselt sellise liiniga nagu seda vastane tegi, ehk check raise all in....ehk 60% juhtudest

ahjaa, ja kysimus, et kui vastasel siiski on mast, et mis siis. well, foldima anyway ei hakka ju siin. meid reaalselt biitivaid kasi on ehk 2, mast ja AAA. rida v6ib olla loomulikult ka, kuna olen tahendanud tendentsi, et rahvas saab aru, et 4 max on keeruline mang. hoopis teine maailm, kui seda on 6/9/10max. ja seal paris paljuvad pyyavad gutshoti, st. vahemalt flopi panuse callivad ara silm kinni. lootuses hittida "suurelt" et saaks vastase bustoks.
ja nagu yolpa vist ytles, et jah, masti puhul tulebki tapselt sellise liiniga yritada valuet v6tta, as played stsenaariumi korral. tunduks nagu bluff, aga.... neva say neva :D
olen manginud vahest 4max, kuid mulle ei istu eriti. seal tuleb haiglaselt maniakaalne olla, arvan. lihtsalt istudes ja nitti mangides selle manguvormiga tulemust ei tee? ranged venivad nagu nats.

kes m6tleb, et ma hulluks lainud ja nyyd siin igat turnamendi katt tana kommenteerin, siis pole
p6hjust muretseda. olen taie m6istuse juures ja teen seda nagu lihtsat harjutust. vaga t6siselt palun mitte v6tta, kuna olen marginaalse Roiga fish.