PDA

View Full Version : Kuidas olla NL5s võitev mängija. !



armand0
05.08.10, 16:35
Tervist.

Äkki oskate anda nõu , kuidas NL5s võitev mängija olla.

Mängin starsis 6maxi.
NL2s sujus kõik hästi ja peale NL5te kolimist on mäng ebastabiilseks läinud.


Samas tundub ,et teen kõik õigesti !

http://img576.imageshack.us/img576/5186/statsid2.th.png (http://img576.imageshack.us/i/statsid2.png/)


http://img413.imageshack.us/img413/1776/graafik2.th.png (http://img413.imageshack.us/i/graafik2.png/)

timz0333
05.08.10, 16:51
8K käega 2 Buy ini-i miinuses ja juba arvad, et midagi on valesti. Soovitan otsida Ranka blogist ülesse artikkel variatsiooni kohta.

Potsataja
05.08.10, 17:37
Nalja teed või ? ;)

Minu 1 päeva NL5 +NL10 cap+ NL10 shallow graph.

http://img827.imageshack.us/img827/267/01aug.png

armand0
05.08.10, 17:39
Okei ,aga mis statsidest arvate ?

I R Baboooon
05.08.10, 17:54
6maxi kohta VÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄà „ÄGA tight...
Uuri erinevaid 6max starting hand tabeleid ja hakka adjustima late pos mängu olenevalt blindidel olevatest vastastest jne... UTG, MP ja blindidel mängi julgelt tightilt aga CO ja BTN võib range väga suur olla, võta laudu ka vähemaks, kui sul neid liiga palju on ja ei jõua jälgida ning pead nii tighitlt mängima.

Madis_89
05.08.10, 18:20
Sample on ka väga väike alles.

armand0
05.08.10, 19:58
Asi läheb järjest hullemaks , sest nüüd kaotasin 1k kätte peale veel 4BI !

ristijeesus
05.08.10, 20:23
Tule mu poole, mul on õlut, võtame tildi maha. Ja võin sulle rääkida variatsioonist. Mu kunagist graafikut tahad näha? Pärast seda tundub sulle -4Bi magusana nagu litsi musi.

armand0
05.08.10, 20:34
oleks hea idee.

noname
05.08.10, 21:06
Tule mu poole, mul on õlut, võtame tildi maha. Ja võin sulle rääkida variatsioonist. Mu kunagist graafikut tahad näha? Pärast seda tundub sulle -4Bi magusana nagu litsi musi.

Kus elad?:p

Jõhker õlle isu tuli praega... a kuradi kella kümne seadus rsk:mad:

ristijeesus
05.08.10, 21:11
veskimetsas. kui tahad pidu panna, siis PM

armand0
05.08.10, 21:53
veskimetsas. kui tahad pidu panna, siis PM

Peaks jah ühe puhkuse tegema.

VinQbator
06.08.10, 01:06
No kui sa kõik õigesti teed siis küllap hakkab ikka ülesmäge minema varsti.

armand0
07.08.10, 01:15
http://img827.imageshack.us/img827/3706/graafik343.th.png (http://img827.imageshack.us/i/graafik343.png/)

Graafik läheb järjest hullemaks äkki downswing või midagi sellist?

fyte
07.08.10, 01:18
http://img827.imageshack.us/img827/3706/graafik343.th.png (http://img827.imageshack.us/i/graafik343.png/)

Graafik läheb järjest hullemaks äkki downswing või midagi sellist?
Sample on küllaltki väike, eks see downswing ole, kui tiltamist pole olnud.

Tupsik
07.08.10, 05:30
NL5'es nimodi kaotades on ikka halb mäng.

k2snakalle
07.08.10, 06:06
jah 15bi swingi võib nl5-s küll väga vabalt ära unustada. Viga on enamasti mängijas mitte halvas kaardijooksus.

armand0
07.08.10, 09:06
Oma töö on teinud stars ja biidid ,sest see on suht unreal mis suckoute mulle on tehtud viimasel ajal.

Ja btw mu sõber postitab selle teema ise siia , kui ta Soomest tagasi.

Potsataja
07.08.10, 09:50
Pane kõikide joontega graph üles, siis on näha, kas tegu on downswingi või halva mänguga.

armand0
07.08.10, 09:59
http://img687.imageshack.us/img687/108/graafik55.th.png (http://img687.imageshack.us/i/graafik55.png/)

fyte
07.08.10, 13:03
Pane kõikide joontega graph üles, siis on näha, kas tegu on downswingi või halva mänguga.
?
EV joon paraku ei kajasta coolereid, set v set, flush v flush jms setuppe.

miksnii
10.08.10, 01:07
Pigem on jah mängijas endas viga. Te video ja lae ülesse või palu coachi kellegilt.

measke
27.08.10, 19:28
showdown võitudes on asi.

lae üles oma suurimad kaotatud potid (HEM kokkuvõttest aitab esiteks), ehk leiab vea sealt

armand0
28.08.10, 12:41
showdown võitudes on asi.

lae üles oma suurimad kaotatud potid (HEM kokkuvõttest aitab esiteks), ehk leiab vea sealt

No ma proovin sõbraga kontakti saada ja lasen tal postitada.

ESTPatrick
28.08.10, 18:29
ma ei viitsinud peale paari esimese postituse lugeda ülejäänusid, aga point on siin vale mida veidi soovitatakse. Kui oled võitev mängija siis peaksid ka 8k käe peale plussis olema, eriti nii madalal limiidil.

Su statsid on allapoole arvestust. alla 20% ei ole mõtet proovidagi mängida, lisa suited A-d sisse ja K9s+, calli blinde rohkem limbitud pottides JTo+ kätega ja kuna tundusid pigem agressiivne vastane siis passiivsuse tõttu ehk raha kaotsi ei lähe.

Lisa 1 element mängu korraga ja peaksid tehtud mees olema

T Besoffen
28.08.10, 22:35
ma ei viitsinud peale paari esimese postituse lugeda ülejäänusid, aga point on siin vale mida veidi soovitatakse. Kui oled võitev mängija siis peaksid ka 8k käe peale plussis olema, eriti nii madalal limiidil.

Su statsid on allapoole arvestust. alla 20% ei ole mõtet proovidagi mängida, lisa suited A-d sisse ja K9s+, calli blinde rohkem limbitud pottides JTo+ kätega ja kuna tundusid pigem agressiivne vastane siis passiivsuse tõttu ehk raha kaotsi ei lähe.

Lisa 1 element mängu korraga ja peaksid tehtud mees olema

http://a.imageshack.us/img693/4739/jjjt.gif

Niisiiis lisasin kah oma jama siia, eks mingi aeg läks ka õppimise peale kuid ikkagi liiga palju miinust sellisel limiidil.. Mida teha, kas võtta coachi kusagilt või lõpetada?

Statsid siis : 13/9,7/agg%35,6

Poku
29.08.10, 02:45
http://a.imageshack.us/img693/4739/jjjt.gif

Niisiiis lisasin kah oma jama siia, eks mingi aeg läks ka õppimise peale kuid ikkagi liiga palju miinust sellisel limiidil.. Mida teha, kas võtta coachi kusagilt või lõpetada?

Statsid siis : 13/9,7/agg%35,6

uhhhh kole kole.
Hakka rohkem aega mängu õppimisele pühendama kui mängimisele.
Mängimine (harjutamine) on tähtis, aga kui 17k peale niipalju kaotada läheb kalliks.
Mitu lauda mängid korraga?

macroTilt
29.08.10, 05:23
http://a.imageshack.us/img693/4739/jjjt.gif

Niisiiis lisasin kah oma jama siia, eks mingi aeg läks ka õppimise peale kuid ikkagi liiga palju miinust sellisel limiidil.. Mida teha, kas võtta coachi kusagilt või lõpetada?

Statsid siis : 13/9,7/agg%35,6

see on nl5???
kaotasid 30 bini 17000 kaega???
mangid silmad kinni???

:eek:

raunsz
29.08.10, 12:11
pÄRIS SICK!

Ei tea täpselt mis sul viltu on, aga nt alati ei pea ühe paariga bustoks minema, mängi rohkem SC hilistemalt positsioonitelt jne jne vb. Pisut uskumatu graafik sul ikka!

T Besoffen
29.08.10, 14:57
Hehhe, muidugi, kes ei õpi, see ei arene. Mu viga oli ilmselt selles, et alul mängisin 9-10 lauaga.

kuco
29.08.10, 15:33
http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/complete-guide-beating-micros-430637/

qbj0hn
30.08.10, 11:59
Simple ABC mäng toimib NL5-s.
Mingit ime mängu pole vaja teha.
*Ei blufi.
*Tight range.
*Value bet.
*Profit?
Mingeid hero calle pole ka vaja teha

Mis su VPIP ja PRE raise ültse on?

JUNKER
01.09.10, 11:22
Ma proovin ka ABC pokkerit mängida dno ikka jooksen miinustesse NL2's :D fuck nagu. Koguaeg loen mingeid foorumeid/artiklekid/e-booke ja üritan paremaks saada. Selle twoplutwo threadi olen mingi 3x läbi lugenud.

// 6max või FR micro jaoks?

TaistoJ
01.09.10, 15:22
Mind FTP's NL2 FR toidab. 6 maxis jäin miinustesse.

Rage
01.09.10, 15:22
ilmselgelt sa foldid 3betidele liiga vähe.. ja su went to showdown on liiga suur.. ehk pigem spewy callingstation.. limbid ka liiga palju ja mängid blindidelt liiga palju... ranka tabel ette ja ära leiuta ise jalgratast..

JUNKER
01.09.10, 16:29
ilmselgelt sa foldid 3betidele liiga vähe.. ja su went to showdown on liiga suur.. ehk pigem spewy callingstation.. limbid ka liiga palju ja mängid blindidelt liiga palju... ranka tabel ette ja ära leiuta ise jalgratast..
mkm, just ootan häid kaarte mida mängida, ei limbi kaasa :D
Dno peaks mingi programmi jah peale laskma mis mul ja teistel statse jälgib.

T Besoffen
01.09.10, 18:30
http://forumserver.twoplustwo.com/78/micro-stakes-full-ring/complete-guide-beating-micros-430637/

thnx herr Kuco' le
Mulle meeldis antud artikkel. Peepvainulikult ennast aitav sneakpeak läbi nl5 grindi ja üleüldse pokkeritõdedemaailma keerulise väänkasvude rägastiku. Olen 100% nõus ja nõus ka tsiteerima: fatvalue on põhiline! Selle loo mõte on kergelt omandatav, kuid selle taga peidab ennast kõike rikkuv distsipliini puudus, sellega võitlengi. On lihtne minna kalaajumees KK vs AA õpilasel vastu tilti kaotades, aga noh, thats poker.
Igaljuhult tnx

Mrt1989
01.09.10, 20:23
Minuarust peaks ABC mäng toitma isegi NL10 ja NL25

TaistoJ
01.09.10, 20:42
Mõtlesin et küsin, et "*EI BLUFI" alla ei käi ju flop ja vahel ka turn c-bet?

pastilaa
01.09.10, 20:44
Kõik, kellele NL5 probleeme valmistab - ilma naljata: otsige Ranka tabel üles ja ving jätta!

Edit: kuna ise alustasin kunagi selle tabeliga ja mitmele sama algust soovitanud, siis hetke pokkerimaastikul peaks sellega FR Starsi näidetel NL2 ja NL5 biitima igatahes - aasta tagasi näitasin kasumit 99,99% tabeli järgi lastes NL10s! Esialgu tasuks selle tabeli kinnistamisega tegeleda ja vähem aega viita edasijõudnute mängu jälgimisel. Uusi tarkusi on lihtne pärast juurde omandada, aga enne tuleks tugev vundament laduda oma mängule. Positsioon!

Poku
01.09.10, 21:01
Kõik, kellele NL5 probleeme valmistab - ilma naljata: otsige Ranka tabel üles ja ving jätta!

Edit: kuna ise alustasin kunagi selle tabeliga ja mitmele sama algust soovitanud, siis hetke pokkerimaastikul peaks sellega FR Starsi näidetel NL2 ja NL5 biitima igatahes - aasta tagasi näitasin kasumit 99,99% tabeli järgi lastes NL10s! Esialgu tasuks selle tabeli kinnistamisega tegeleda ja vähem aega viita edasijõudnute mängu jälgimisel. Uusi tarkusi on lihtne pärast juurde omandada, aga enne tuleks tugev vundament laduda oma mängule. Positsioon!

Heyhey pastilaa mina siin, kahjuks on see tabel ja seal olevad seletused kindlasti vananenud ja praegusel ajal enam see niilihtsalt ei lähe, mäng on tõesti muutunud - ka NL5/NL10 tasemel.

Ilma naljata, olen nõus võtma endale ühe kõrgelt motiveeritud ja suure ajavaruga õpilase.

Ämmapets
01.09.10, 21:29
Heyhey pastilaa mina siin, kahjuks on see tabel ja seal olevad seletused kindlasti vananenud ja praegusel ajal enam see niilihtsalt ei lähe, mäng on tõesti muutunud - ka NL5/NL10 tasemel.

Ilma naljata, olen nõus võtma endale ühe kõrgelt motiveeritud ja suure ajavaruga õpilase.

Nõus, arvan ka, et praegusel hetkel on see tabel natuke vananenud. Pigem võiks seda tabelit jälgida küll, kuid kindlasti mite 99,99%, sellega enam korralikku kasumit ei teeni. Isegi micros.

Provoker
01.09.10, 22:12
Ma ei saa aru mis teil selle tabeli vastu on. Pokker ei ole ju tabelite mäng ja nagu ranka isegi on öelnud, siis tema tabel teeb sinust vähemalt be mängija. Vundament on oluline millele enda mängu ehitad ning kui preflop mäng sakib siis ei ole ju postflop miskit enam teha kui nn lumepall on juba varasemalt veerema pandud. Tabel on selles suhtes ju hea et kui on öeldud, et ära mängi oma KQ UTG-lt siis krt ära tee seda. Erinevad faktorid mis su range mõjutavad hakkad mingi hetk isegi tähele panema ning siis hakkad ka oma mängu vastavalt varieerima võrreldes tabeliga. A'la mängijate arv lauas, või mõni on sitout parajasti jne. Mina olen 100% selle tabeli poolt. Vähemalt annab mängijale aimu milliseid kaarte kustkohast mängida. Mõni vb ei tea mis range tähendabki ning siis ju asi puust ja punaseks tehtud. Hilistest positsioonidest lisad natuke steale ka juurde ja oledki võitev mängija NL5 NL10 kindlasti.

krayzie
01.09.10, 22:13
kui isegi NL5 ei biidi siis on preflop tabel viimane koht kust vigu hakata otsima, pigem soovitaks enda mängu kallal vaeva näha....

k2snakalle
02.09.10, 08:00
no selle tabeliga on see, et teeb pokkeri nö lihtsamaks ja ei lase sul väga rasketesse olukordadesse sattuda.
Ise alustasin selle tabeliga täpselt jaanuar 2010 ja nl5, nl10 läksid ludinal

pastilaa
02.09.10, 11:28
kahjuks on see tabel ja seal olevad seletused kindlasti vananenud ja praegusel ajal enam see niilihtsalt ei lähe

Ma vaikselt su fänniks juba muutumas! :heart:

Rage
02.09.10, 13:24
mkm, just ootan häid kaarte mida mängida, ei limbi kaasa :D
Dno peaks mingi programmi jah peale laskma mis mul ja teistel statse jälgib.
ma lootsin, et sa saad levelist aru.. sest ma panin suht huupi siia teksti, sest loomulikult polnud sa siia mingeid state ega muud infot jätnud oma mängust.. mida ma päriselt oleks saanud kommenteerida..

ühesõnaga, mis vastust sa ise oma suht sisutühjale postitusele lootsid?

JUNKER
02.09.10, 17:40
ma lootsin, et sa saad levelist aru.. sest ma panin suht huupi siia teksti, sest loomulikult polnud sa siia mingeid state ega muud infot jätnud oma mängust.. mida ma päriselt oleks saanud kommenteerida..

ühesõnaga, mis vastust sa ise oma suht sisutühjale postitusele lootsid?
Eino ega ma siit mingit imeposti ei oodanudki, pean ilmselt ise vaeva nägema oma mängu kallal ja asjasse rohkem pühendame - that's it. :rolleyes:

T Besoffen
07.10.10, 15:20
http://a.imageshack.us/img693/4739/jjjt.gif

Niisiiis lisasin kah oma jama siia, eks mingi aeg läks ka õppimise peale kuid ikkagi liiga palju miinust sellisel limiidil.. Mida teha, kas võtta coachi kusagilt või lõpetada?

Statsid siis : 13/9,7/agg%35,6

Nii, lisan siis vahelduseks uue, kuna suutsin bustonni minna nl5 ja kobisin allapoole, et liikuda ülespoole
http://img17.imageshack.us/img17/1303/graaf.gif

Kommentaarid :)

Provoker
07.10.10, 15:43
midagi teed jätkuvalt valesti kuna selliste käte hulga peale peaks kasum vähemalt poole suurem olema NL2-s.

T Besoffen
07.10.10, 17:32
midagi teed jätkuvalt valesti kuna selliste käte hulga peale peaks kasum vähemalt poole suurem olema NL2-s.

Nojano, sessid on kõik kusagil 5 doltsised, mängin 9-12 laual kaks x päevas. Ideid?

camu
07.10.10, 19:23
Statsid?

T Besoffen
08.10.10, 00:49
Statsid?

Siin nad on http://img810.imageshack.us/img810/2040/statss.png

blom
08.10.10, 12:41
Ranka tabel on liiga loose, võib olla saab sellega pot limitit mängida micros. NL 2s näiteks 4BB Raise Callitakse julmalt maha või tõstetakse üle. Palju on shortstäkke kellel flopis on juba üle poole stäkist sees ja kui sa seal oma AJo või KK pihta ka veel ei saa siis oledki kadunud mees. Sain starsis oma KK vs ax vähemalt 3-4 sisse. Seega preflop tõsted kõvemaks ja aj,aq ja madalad pocketid üldse limpida ning kui tõste tuleb ette siis vaata tõstja stäkki ja tõste suurust enne kui otsustad

T Besoffen
08.10.10, 14:48
Ranka tabel on liiga loose, võib olla saab sellega pot limitit mängida micros. NL 2s näiteks 4BB Raise Callitakse julmalt maha või tõstetakse üle. Palju on shortstäkke kellel flopis on juba üle poole stäkist sees ja kui sa seal oma AJo või KK pihta ka veel ei saa siis oledki kadunud mees. Sain starsis oma KK vs ax vähemalt 3-4 sisse. Seega preflop tõsted kõvemaks ja aj,aq ja madalad pocketid üldse limpida ning kui tõste tuleb ette siis vaata tõstja stäkki ja tõste suurust enne kui otsustad

Olen suga 100% nõus, shorte on palju ja kuna limiit on madal, siis vahepeal ka mõni regular callib sind ja mõllab tänavatel edasi 72o nt. Tabel aitab sesmõttes, et kui oma A10-AK või limbitud 22-99 ei hiti, siis folder, kuna lastakse ka palju tsekkida, või mõni fish teeb minraise, siis neid callida draw-ga, vahest tulevad moniz väga lihtsalt selle tõttu :rolleyes:

SimbaM
08.10.10, 20:27
Täna tegin ka ühe 700 käese sessi NL5-s. Suht esimest korda mängisin seal ja 2 BI miinust. Aga see vist ei ole mingi näitaja ma loodan?
Nl2-st ikka erines suht kõvasti minuarust. Suht rahulikult tegin ka, mingi 13 laua peal.

Aga nüüd ma lähen harin ennast ja vaatan paar pokkeri videot ära :)

pikk28
09.10.10, 09:35
Ranka tabel on liiga loose, võib olla saab sellega pot limitit mängida micros. NL 2s näiteks 4BB Raise Callitakse julmalt maha või tõstetakse üle. Palju on shortstäkke kellel flopis on juba üle poole stäkist sees ja kui sa seal oma AJo või KK pihta ka veel ei saa siis oledki kadunud mees. Sain starsis oma KK vs ax vähemalt 3-4 sisse. Seega preflop tõsted kõvemaks ja aj,aq ja madalad pocketid üldse limpida ning kui tõste tuleb ette siis vaata tõstja stäkki ja tõste suurust enne kui otsustad
ja kui suure sampli pealt sa nii julgeid avaldusi teed?
kindlasti saab ka standard tõstetega saavutada võrdlemisi suur winrate. Võikeste stackide vastu mängige lihtsalt rohkem broadway kaarte ja visake väiksed poketid minema, ärge setminega nendega väikeste stackide vastu.
Ja millele sa KKga pead pihta saama flopis, et edasi mängida?

lennuk
09.10.10, 12:16
ja kui suure sampli pealt sa nii julgeid avaldusi teed?
kindlasti saab ka standard tõstetega saavutada võrdlemisi suur winrate. Võikeste stackide vastu mängige lihtsalt rohkem broadway kaarte ja visake väiksed poketid minema, ärge setminega nendega väikeste stackide vastu.
Ja millele sa KKga pead pihta saama flopis, et edasi mängida?

+1 ,ja kui flopid on teile head siis cbettige suurelt ,mingite imelike stackide vastu lihtsalt overbet.

blom
09.10.10, 14:59
Kui sa sa teed KK standardtõste ja floppi tuleb vaatama veel 2-3 mängijat ning flopis on A siis ei aita sind eriti cbet sest kui üks mängija on short ja tal on näiteks A9 panustab ta ülejäänud stäki ja turnil ja riveril saad sa ainult palvetada et K tuleks
Veel on selliseid kes callivad standardtõsteid 35s, 67s, T2s igast positsioonist ning kui flop tuleb madal või mastitõmbega saab jälle palju nalja.
Siis olen veel selliseid näinud kes limbivad KK ja tõstavad connectoritega (teevad revers mängu)
Ranka tabel on tegelikult Sklansky limit holdem tabel. On veel Ledereri tabel mis on NL mõeldud

donkament
09.10.10, 15:42
Kui sa sa teed KK standardtõste ja floppi tuleb vaatama veel 2-3 mängijat ning flopis on A siis ei aita sind eriti cbet sest kui üks mängija on short ja tal on näiteks A9 panustab ta ülejäänud stäki ja turnil ja riveril saad sa ainult palvetada et K tuleks
Veel on selliseid kes callivad standardtõsteid 35s, 67s, T2s igast positsioonist ning kui flop tuleb madal või mastitõmbega saab jälle palju nalja.
Siis olen veel selliseid näinud kes limbivad KK ja tõstavad connectoritega (teevad revers mängu)
Ranka tabel on tegelikult Sklansky limit holdem tabel. On veel Ledereri tabel mis on NL mõeldud

mendelejevi tabel on ka.




jebus küll.

T Besoffen
09.10.10, 21:29
Kui sa sa teed KK standardtõste ja floppi tuleb vaatama veel 2-3 mängijat ning flopis on A siis ei aita sind eriti cbet sest kui üks mängija on short ja tal on näiteks A9 panustab ta ülejäänud stäki ja turnil ja riveril saad sa ainult palvetada et K tuleks
Veel on selliseid kes callivad standardtõsteid 35s, 67s, T2s igast positsioonist ning kui flop tuleb madal või mastitõmbega saab jälle palju nalja.
Siis olen veel selliseid näinud kes limbivad KK ja tõstavad connectoritega (teevad revers mängu)
Ranka tabel on tegelikult Sklansky limit holdem tabel. On veel Ledereri tabel mis on NL mõeldud

Ma ikkagi kaldun sinuga nõustuma.
Kus mängid?

Provoker
10.10.10, 08:35
Ma kaldun arvama, et sul on selektiivne mälu. Tee selgeks milliseid flopi tekstuure c-bettida ja milliseid mitte. Mingit jama ajada ka ei ole mõtet siin. Kui ei meeldi ss-dega tegeleda siis vali hoolikamalt endale laudu ja asi korras.