PDA

View Full Version : aadressi kinnitus



thulesiia
06.08.10, 19:36
full tilt nõuab aadresiis kinnitust.

As a reminder, we require that you submit one of the following:

* Bank or credit card statement.
* Utility bill.
* Cell or home phone bill.
* Home or auto insurance papers.

-kodu ja auto kindlustus puudub
-tel arvet pole
-üüriarve pole mu nime peal
- küsisin pangast mingit aadresi kinnitust, mis ei läind läbi. Seal oli peal mingi rahvusvaheline tempel firma logo ja aadress ( see tundus juba alguses mulle et ei sobi). Kas keegi oskab täpselt öelda, mida ma peaks pangast küsima.
Ei tahaks mingit arvet võltsima ka hakata. Muidu ma elan teglikult ka sellel aadresil, mis kontole sai märgitud. Mõtlesin et saadaks full tilti ka kirja, et kuidas on asjad. Samas muidu ma elasin ühiselamus kooliajal, mis on teine aadres aga sisse olen ma kirjutatud sellele aadresile, mis sai pandud ka full tilti(äkki saab mingi üüri arve kuidagi ühiselamust sobitada, et kirjutan neile ka seda miks seal teine aadres)

Tigrano
06.08.10, 21:22
Pangast küsi oma konto väljavõtet, seal panga tempel jne peal, maksab mingi 25 eeki vist.

Skännid sisse ja ongi korras.

Skyline
07.08.10, 01:04
Vahetasin pangas limiite, ehk siis päevas saaks rohkem raha välja võtta ja sellega anti kaasa mingi kviitung, sellest tegin pildi digikaga ning sobis.

ristimees
12.08.10, 22:36
mis põhjusel ta sult seda küsis lambist või midagi ise mässasid ?.

VinQbator
13.08.10, 14:00
Mul taheti ka hiljuti tõendit, et pangakonto kuulub mulle. Küsisin kas screenshot sellest kuidas ma internetipanka sisse loginud olen sobib. Sobis küll.

Kosmonaut
15.08.10, 00:28
Kellegi nimele peaks see arve ikkagi tulema. MBs olid nad rahul ema nimele tulnud arvega.