PDA

View Full Version : PL-NL25 FR, cascade, kuni 8 lauda



Rahapada
09.08.10, 11:28
Hakkas tunduma, et midagi on valesti mängus, sest just enne tuli võimsalt p*r*es sessioon, ja jäin mõtlema, et mis toimub.. tegin uue sessi, tõmbasin linti, kahjuks/õnneks tuli pikk ~1:48 .. kommentaarid on oodatud

http://www.megaupload.com/?d=IRWRI7YQ

hääl on kohati unine, üritasin suht kaasa rääkida, mida ja miks teen, hommikul vaatasin, et eks ma panin puusse ka... aga üldiselt ei läind halvasti..

head biiti

k2snakalle
09.08.10, 11:40
tirib tirib :D

noname
09.08.10, 11:57
16.minti jäänud veel

noname
09.08.10, 21:17
huvitav,et ise olen paras "donk" ja leakin,aga teiste videos leian küll vigu kergelt ja palju:redface:

täna natuke joonud,seega ma ei uuriks/küsiks kindla käe kohta midagi,aga homme vast juhtub see!

Rahapada
09.08.10, 21:36
jah, ma leian ka teiste videos vigu jaa asju, ja paras donk olen ka, eriti kui lehed ei pea ja riveriks stturisse saand olen... vigu näen nii enese videos kuit eiste videodes... a seepärast neid tehaksegi

qjet
09.08.10, 23:39
30 minutit olen vaadanud, aga nii palju ma sulle ütlen, et SH laudadest võiksid sa küll eemale hoida, eriti kui sa veel multitabeldad.

Rahapada
09.08.10, 23:43
seal on omad tagamõtted, esialgu vähemalt veel

qjet
10.08.10, 00:03
ja shorti vastu HU mängimine lõpeta küll ära, kui sa seda oled ka ennemgi teinud. temalt ei ole võimalik mitte mingit raha saada, sest ta ei realoadi üldjuhul ja hea runni korral lõpetad sa raha kaotamisega. siis veel 3handed KJs on kindel c/b ATK flopil. see, et seal A on ei tähenda, et vastastel see on ja sa saad poti juba rahus maha võtta. üldse ma märkan, et sa teed c/b väga harva kohtades, kus peaks tegema. teine viga on low suited flop c/r mingi donki vastu ülekaartidega, aga gutshot + paar jms. käed c/c? pigem semibluffi nendega, mitte total airballiga.