PDA

View Full Version : Palun microgaming triobet kausta kuhugi netti?



marguzz22
19.12.08, 13:03
Tere, kas keegi saaks palun kuhugi netti lasta tavalise microgaming kausa folerina ülesse... Ei luba arvuti tööl installida exe faile, aga kui kaustana siia copyn saan mängida(enne oli kuni tiltis peaga maha lasin). Töna on 500 freerollid koguaeg, palun kui keegi võtab vaevaks see kuhugi zone. ee vms lasta , oleks ülimalt tänulik!

marguzz22
19.12.08, 13:38
4shared.com on siuke koht kuhu saab asju lasta mul konto olemas annaks parooli ka

dabljuu
19.12.08, 13:45
Oot, mismoodi see teema käib? Mul ka sama lugu, et tööjuurde installida ei lase triobeti pokkerit.

ranka
19.12.08, 13:48
Tuleks heameleega vastu aga pole "puhast" arvutit, kus pole oma TrioBet kontoga sisse loginud ning seega valmis faile ei tahaks eriti anda. Ja kas üldse nii töötab, et ilma installimata käivitad exe faili?

Ja miks läbi webi ei mängi? Ja miks installida ei saa?

Davy
19.12.08, 13:49
Tere, kas keegi saaks palun kuhugi netti lasta tavalise microgaming kausa folerina ülesse... Ei luba arvuti tööl installida exe faile, aga kui kaustana siia copyn saan mängida(enne oli kuni tiltis peaga maha lasin). Töna on 500 freerollid koguaeg, palun kui keegi võtab vaevaks see kuhugi zone. ee vms lasta , oleks ülimalt tänulik!


Lase saata läbi msn

dabljuu
19.12.08, 13:57
Ja miks läbi webi ei mängi? Ja miks installida ei saa?


Adminnid on kõik ära keelanud installeerimise, webi kaudu ka sp mängida ei saa, et tahab eelnevalt flash player upgrade tegemist, mis tahab installeerimist, mida ei saa teha, sest adminnid on ära keelanud.

Aga Marguzz22 jutt tekitas lootust. Freerolli oleks lust töö juures vaikselt toksida :)

marguzz22
19.12.08, 13:58
see käib nii,et kui sa saad microgaming kausta kuskilt(ntx. keegi saadab kausta folderina või niisama netist, lased ise ülesse) ja tõmbad selle folderina tööle siis ongi sul see nagu arvutis installitud.... ei pea .exe file runima, et installida(paljudes töökohtades piirang, et töötajad paska ei installiks arvutisse)....mul vahepael oli lasin ise kausta ülesse ja töötab! ma ei tea kui sisse loginud oled kas see midagi muudab ka ? et su mingid erafiled vms sinna tulevad?Ei usu et sinna midagi salvestab, et kui keegi saab oleks ülimalt tänulik.... kui ei siis jäävad need freekad mängimata ja ajan ise esmaspäevaks selle endale välja:D



maha sai lastud kunagi mõtlesin et see -ev siin mängida kuna HEM Ple ja reade samuti, aga nüüd jälle isu peal


aga selleks vaja seda micgogaming kausta koos kogu krempliga, kas siis kodust kuhgi servusse lasta või praegu kui keegi üles laseb see alla tirida... :)


niisama exe ei tööta, ongi vaja seda microgaming kausta kõikide asjadega, sest seal see juba lahtipakituna, adminid on meil keelanud kõik exe installimised jne setubid ära... nii töötab aga okei võib teema lukku panna lasen selle easmpäevaks endale kodust ise ülesse, freeroll nagunii hakkas kell 2 juba :'(

ranka
19.12.08, 14:03
Ma tõesti ei tea kas ta salvestab või mitte aga olen natukene paranoiline ja ehk liiga ettevaatlik selliste asjadega.

Kõige lihtsam: Kui sul on MSN-is hetkel kedagi tuttavat, keda usaldad (naine, laps, ema, ise, sõber, vend, õde blbalala) ja kes pokkeriga ei tegele. Lase tal installida oma arvutisse TrioBet.com klient, zipib ära ning saadab sulle läbi msni. Probeem lahendatud :)

Ja edaspidi pintsaku põe taskus olgu minidisk TrioBet'i kliendiga!

marguzz22
19.12.08, 14:05
jep ma lasen selle netti täna ülesse pansiis on ta alati olemas seal... tegelikult isegi zip ei sobi kuna seda lahtipakkijat pole :D häda ja viletsus nende tööarvutitega... saaks HEM ka siia siis mul oleks phmt 8 tundi päevas võimalik mängida 2 lauda lahti töö kõrvalt väga spets oleks isenesest

ranka
19.12.08, 14:07
jep ma lasen selle netti täna ülesse pansiis on ta alati olemas seal... tegelikult isegi zip ei sobi kuna seda lahtipakkijat pole


no rar siis ja windoosa pakkija peaks rari ja zipiga hakkama saada :D Aga Teil ikka päris jube töökoht siis, kui mitte midagi arvutis teha ei saa (ei installida) aga pokkeri mängimine lubatud ja selleks aega jätkub :)

Ma peaks ka oma firma tegema ja siis tegema tööjuures kohusutse - igas arvutis on pokkeriklient ning iga tööline peab töö kõrvale freerolle mängima ning kasumi teeme 70:30 töötaja kasuks!

marguzz22
19.12.08, 14:08
no jah see kõik selleks, et me ei tõmbaks mingeid viiruseid arvuteid täis ja siis varastatakse migni 100K+ kliendi andmed, aga pokrit mängida saab jep , aint hem ei lase installita kuna selleks on vaja mysqul database ja jälle lahti pakkida ja exe file, NL10 võib toksida ja 20 seal ple hullu kui mängida pimesi ilma readiteta vaikselt väga tightilt... miks ma maha lasin on see, et ülemus aeg-ajal käis siin kobisemas (loe töö asjadest rääkimas) ja siis ma pidin akna kinni lükkama ja vahest vajutasin valesid nuppe ala. fold v all in ja lasingi maha:d

Davy
19.12.08, 14:10
vaikselt väga tightilt


Hihihiii NIT moto...