PDA

View Full Version : Eesti hümn ja Olümpsi pokker: muck or no muck?



faronel
11.08.10, 23:20
Täna Tartus toimus tavaline 150 kr bonus chip freezeout turniir, bla bla.

Huvitav olukord oli aga järgmine. Seal teisel korrusel olemas TV, kus hakati turniiri ajal näitama Eesti-Fääri saared jalgpallimatši. Ülekande alguses mängiti siis Eesti hümni, mille peale ühe laua mängijad (neid oli vist umbes 3-4 tükki) tõusid ja hakkasid hümniga kaasa laulma. Tublid patrioodid! Probleem tekkis aga diileril, kes nüüd ei teadnud, et kas kill'ida ära laua tagant tõusnud mängijate kaardid või on see "special situation", kus tavaline card muck-kill reegel ei kehti.

Vot siis, sügav meta-filosoofiline arutelu teema teile. :D

Madis Very
11.08.10, 23:22
Obv special situation !
Pole selgitust vast vaja :D.

Kloonike
11.08.10, 23:48
Special situation. Diileril võiks ikka mõningane mõtlemisvõime olla. Samas, kui need isikud oleks olnud mingite mõnuainete mõju [enne parandust kirjutasin "mõjuainete mõnu" - päris tore typo :)] all (puudus kaine mõistus), siis laseks mucki.

tolmuahv
11.08.10, 23:54
Kui diiler juba sellise küsimuse tõstatas, siis on ta suhteliselt ebakompetentne. Diileri asi oleks vaid siis sekkuda, kui keegi kaasmängijatest nõuab. Kui mingi tainas reeglitest järge ajab, siis võiks ta kursustele tagasi minna. Antud olukorras on vähe küsimust jah, kuidas oleks mõistlik käituda.

Tarmonator
12.08.10, 00:05
ei leia, et igal pool peaks hakkama eesti hümni laulma kui seda kuskilt kuuled.
aga see selleks, mucki ikka ei ole vaja visata vast

Rahapada
12.08.10, 00:41
a see oli mingi uus blond diiler ka, ma ei ole teda seal varem näind (samas pole mingi 3-4 kuud mängimas ka käinud)... nehow, entertainment value +3

edit: nehow, oleks mucki visand, poleks mul 38o'st kahju ka old :D

antnx
15.08.10, 22:05
ei leia, et igal pool peaks hakkama eesti hümni laulma kui seda kuskilt kuuled.
aga see selleks, mucki ikka ei ole vaja visata vast

Ma arvan ka. Kui on pidulik sündmus ja orkester mängib siis ikka tõused. Aga kui telekast suvalt tuleb reklaami ajal...või jalgpalli või hoki või golfi mängu ajal siis vist pole päris kohane tõusta?

Rahapada
15.08.10, 22:16
nii ja naa, kõik sõltub selelst, palju kaasa elamistunnet on