PDA

View Full Version : 5.20 DON video



QKulgur
12.08.10, 00:24
http://www.megaupload.com/?d=VO1JZ75M

Lõpus viimase käe ajal sai jälle kõvakas täis, aga läksin siiski ässadega sisse, ei tea kas oli õige või vale, kuigi võitsin.
Antud sessi roi oli 57% ja In the money 81% mis on suht ulmeline. Winnings 32 dollarit.
Heli oli veits vaikne ja järgmine kord üritan vähem mikrofoni hingata.

Priidix
12.08.10, 00:44
oiiiiiiiiiiii, supriiiiis. kiirelt kiirelt tõmban alla, toon juba jooogid valmis , tuled kustu ja läks!

miksnii
12.08.10, 02:45
turbosid ei ole kahjks võimalik longrunis sellise roiga biitida...aga nice hit.
soovitan regularide peale minna. better roi kuni 20.steni.

QKulgur
12.08.10, 12:54
Roi ei oma siin tähtsust, turbosi mängitakse ikka $/Hr pärast, mis teevad nad palju kasumlikumaks kuna suudad vähema aja jooksul rohkem mänge läbi mängida.

seep
12.08.10, 14:45
WP, lucki oli natuke ikka ka ja sa imestad miks above EV jooksed:D Samas, regular DoNe on võimalik 40-45 korraga lasta(kui vilunud oled), kui mängid turbosid, siis ma ei tea, üle 15 läheb juba päris ulmeliseks... eriti lõpufaasis...

raaids
12.08.10, 16:30
ma tegin non turbosi 30 korraga a kui turbosi hakkasin tegema siis tõstsin laudade arvuu 40-45ni:D

QKulgur
12.08.10, 17:51
kas sul lõpus nagu juhe kokku ei jookse? stackke jumala võimatu jälgida nii, kuidas sa järge pead mitmes sa bubble ajal lauas oled?

seep
12.08.10, 17:51
raaids, ega siin pole midagi öelda, kruvid sul logisevad!:D:D

raaids
12.08.10, 19:40
ei ole võimatu jälgida:D ma ei tea harjumise asi, näen automaatselt ära kohe kõik

J0kker
13.08.10, 01:05
paluks lugude playlisti ka kui saab!:)

Priidix
13.08.10, 01:36
paluks lugude playlisti ka kui saab!:)

tahtsin sama küsida, ja ma pole ikka saand aega et vaadata. nüüd on aeg selleks!

QKulgur
13.08.10, 02:04
1. 07.Ultima C - Seven Days - Original Mix (6:50)
2. Blame ft. Camilla Marie-Star Dub Mix (5:07)
3. Ford ft. Jori - Pure Imagination (Wonka Trance Club Remix) (6:46)
4. Ele&Kätlin - Raisatud Aeg (Mario Meltsa remix) (3:05)

peete82
22.08.10, 22:04
Vaatasin põgusalt, paar küsimust:
- Miks sa statte ei kasuta? Ise vaatan vpip, pfr, aggr ja arvan, et on kasu. Kõige tähtsam aggr. Mul on näidatud ka steal ja fold to steal, aga neid eriti ei jõua vaadata.
- Vaatan, et isegi hilisel levelil sa eriti all in ei raise (steali), vaid teed standard raise. Minu arust mõnes olukorras töötab all in paremini. Näiteks bubbles üle keskmise stäkiga vastase vastu, kellel on AK, ei kipu ta sind nii lihtsalt callima või raisema.
- Vaatad siis põhiliselt vastase stäki suurust ja selle põhjal teed otsuse? Midagi jääb meelde ka ehk mängust. Kas üritad mingit imaget ka luua endast või stealid keskmisel-hilisel levelil igal võimalusel?

Tarmonator
23.08.10, 07:36
Videos ju seletati mitu korda, et HUD ei hakka tööle millegi pärast ja seetõttu pole state ees. Väga oleks olnud vaja neid, nii autor ütles umbes.

Need on DON'd, mis imaget sa siin lood. Kui levelid suured ja stack nõuab, siis stealid igal võimalusel. Kui stack mitu korda tuublis, siis sit-out ja next DON.

peete82
23.08.10, 08:37
Sorry, alguses oli hääl väga vaikne ja vaatasin kuskilt poole pealt. Ilmselt turbodes ei jõua mingit imaget luua, tava-donides jään selles suhtes eriarvamusele.

levis
23.08.10, 09:43
Kas sa sellises olukorras tavaliselt foldid?
http://img821.imageshack.us/img821/7393/65031500.jpg

Ja kas see on tõesti fold, sest kui short elab ühe all-ini üle, siis on Hero probleemi otsas. Hetkel veel üsna kena FE.
http://img576.imageshack.us/img576/5863/77789783.jpg
Ja lõpus AA-ga piinlemine, et nagu ilmselge push ju :) Seal ei saa jääda lootma, et kõik teevad üksmeelselt shortstackile kambaka, tihti juhtub nii, et kõik fold ja short saab sb-lt double up ning Hero peale seda all-in.

QKulgur
24.08.10, 00:37
levis: jep kui praegu hiljem järgi vaadata siis tõesti mõlemad käed kõik on ilmselge push ja sama seis ässadega, ei teagi mida ma mõtlesin videos:D

peete82: statsid lihtsalt ei hakanud tööle, ei tea mis jama oli, tarmonator juba mainis. Hetkel nüüd on mul juba statsidesse ekstra doni-de jaoks veel lisatud sb fold to steal, bb fold to steal ja steal from sb button ja cutoff. Hijacki ei mõista panna.
Reisimisega on see lugu, et üritan alati openpushi vältida niikaua kui võimalik. Minuarust mõjub samamoodi ja risk on väiksem välja lennata. Kui stack enam ei luba tavareisi teha siis jah hakkan pushima. Push siis alates 8-9bb.
Image kohta niipalju, et ega vastased seda eriti ei vaata. Reisin siis kui võimalust antakse, kui ikka vasakut kätt on kõik tightid siis ikka tuleb panna.