PDA

View Full Version : Soovitage kohti/asju/ideid sünnipäevaks :)



Codecci
15.08.10, 02:03
24. august saan 21, plaanis üsna kõva sünnipäev korraldada.

Esimene probleem päevaga - 24. august on teisipäev, nädalavahetuse päevad on nii sitad, eelnev laupäev on 21-ne, 3 päeva varem ja reede on 27-s, 3 päeva hiljem. Üsna homo. Mõtlesin, et peale 1-2 sõbra nagunii keegi tööl ei käi, seega võiks ju õigel päeval, aga mida teha?

Tuli meelde, et nägin ükspäev sellist asja mööda sõitmas: http://www.limu.ee/?id=21&GID=13&tyyp=2&tyyp2=1&lang=est

Tundub üsna awesome, aga sihitult ringi sõita oleks ka imelik. Oskab keegi öelda, kas 24. august (teisipäev) toimub kuskil midagi? Mõtlesin korra Tartu peale, Tallinnast võtaks bussi ja pool seltskonda peale, teise poole Türilt ja paneks Tartu kuskile klubisse-pubisse kus veel paar head sõpra ootamas oleks, aga kas teisipäeval midagi seal toimub? Või kuskil mujal, suurt vahet pole.

Ei pea ka kindlasti seda plaani käiku laskma, võite ükskõik mida ägedat soovitada. Eelarve ~ 50K, ei ole vaja just seda summat täis lasta, võib 20K ka minna, aga üle selle läheks natuke paljuks.

Kloonike
15.08.10, 02:08
Nagu ma MSNis ütlesin - pane 50k punasele. Kui võidad, teed kõva peo. Kui kaotad, siis vähemalt jääb eluks ajaks meelde :)

air343
15.08.10, 02:24
Selline eelarve ,ega ei teagi, kui välja tuleb miks mitte minna Hollandisse ?:D - täiskasvanute disneyland ikkagi:)

con
15.08.10, 02:25
mistoimub.ee
kuhuminna.ee

kahtlen, et teisip midagi toimub tho, limuga sihitult sõitmine tüütab ka ära lõpuks tegelt, sai pärnus käidud eelmine suvi klubis 25k eest.


20. on Korteris korralik pidu kui dubstepi dig'id. ma sinna sõbra sünnipäeva tähistama.

pole nii rahaboss, et oskaks isegi mõelda kus selline summa õhku lasta, litsimajas oleks vast võimalik

//tra peab õppima mängima

miksnii
15.08.10, 02:58
Teisipäeviti ei toimu tartus küll suurt midagi...pigem siis juba kolmapäeval linn pahupidi pöörata.
Alati võimalus ehk mingi maja saunade mullivannide jms rentida ja seal alkot vms libistada ehk ?

Kloonikese idee on hea :)

mislinn
15.08.10, 03:22
Tartu imo nädala sees igav. Alates reedset saab juba pulli. Mingi villa rentimine tunduks lahedam.

camu
15.08.10, 06:06
Imo oleks sellise hinnaga kena mingi pinnakas! korralikud söögid-joogid, naised on teisejärguline, sõprade-tuttavatega lihtsalt olla!
Mingi ballatamine tundub -ev! Ja nii ta ka tagantjärele on!

antnx
15.08.10, 07:14
Tartu imo nädala sees igav. Alates reedset saab juba pulli. Mingi villa rentimine tunduks lahedam.

Ei ole. Kolmapäevast laupäevani käib jube möll. Tuleb lihtsalt kohti teada.

taipupole
15.08.10, 08:35
Okei, ma tulen. Pane kutse PMina.

Pidu võiks toimuda: http://www.tacticalshooting.ee/

Ma ise tahaks SWATi paketti.

Aadu
15.08.10, 08:36
Limusiin oli vist 20 aastat tagasi balla.

soouni
15.08.10, 08:44
Mingi vinge puhkekeskus rent, kus igast tegemised sees või teenused mida kasutada saab.

Kosmonaut
15.08.10, 10:39
ma soovitaks ka mingi maja rentida, sinna minna, osta sööki jooki (või kui eelarve on nii kopsakas, siis tellida toitlustaja) ja nautida aega. Sellise eelarve eest saab isegi bändi (kuigi sutsu hiljaks jäänud selle asjaga vist :P).

leits
15.08.10, 12:14
Võtad ~7 sõpra tyrki kaasa n2dalaks .. ja 5* AI paketiga hotell .. ja jooge n2dal aega end oimetuks

Vandalar
15.08.10, 12:28
Amsterdam- saad legaalselt pilve tõmmata end ja litsides käia.

nikitheone
15.08.10, 12:55
kuhugi reisile oleks nuts - võta parimad sõbrad ja sõida kuhugi, pohhui kuhu.

Codecci
15.08.10, 13:25
Imo oleks sellise hinnaga kena mingi pinnakas! korralikud söögid-joogid, naised on teisejärguline, sõprade-tuttavatega lihtsalt olla!
Mingi ballatamine tundub -ev! Ja nii ta ka tagantjärele on!
Mingi pind saunaga jms võtta nii standard...

adam_q
15.08.10, 13:30
öö hakul enivei tahetakse naisi ka, siis pole enam vahet kas raha eest või tasuta naised. üks vahe siiski on - tasuta naised võivad piparadama hakata ja oma koduskonutavast mehest rääkima hakata. niiet pane paar numbrit varakult valmis.

seep
15.08.10, 13:49
öö hakul enivei tahetakse naisi ka, siis pole enam vahet kas raha eest või tasuta naised. üks vahe siiski on - tasuta naised võivad piparadama hakata ja oma koduskonutavast mehest rääkima hakata. niiet pane paar numbrit varakult valmis.

Sel juhul tuleb õiged naised otsida!:D

Mingi väiksema klubi saab ilmselt paarikümne tuhandega kinni panna... (Tallinnas pidi vähemalt ühes klubis see võimalus olema, sõbrannad seal sünnipäeval käinud, kinnipanek oli mingi 7k-10k ja selle eest veel 100 tequila shoti ka hinnas). Võin uurida, kui tarvis...

Pahvak
15.08.10, 14:03
Sel juhul tuleb õiged naised otsida!:D

Mingi väiksema klubi saab ilmselt paarikümne tuhandega kinni panna... (Tallinnas pidi vähemalt ühes klubis see võimalus olema, sõbrannad seal sünnipäeval käinud, kinnipanek oli mingi 7k-10k ja selle eest veel 100 tequila shoti ka hinnas). Võin uurida, kui tarvis...

Club Tallinnas saab näiteks Picasso saali tasuta, kuhu teised klubikülalised ei saa. Tingimuseks on, et sealt juua ostaksid. Aga selline sünnipäev imo pole ka just midagi erilist.

http://www.clubtallinn.ee/index.php/sooduspakkumised/picasso-saali-eripakkumine

variatsioon
15.08.10, 15:13
Selline eelarve ,ega ei teagi, kui välja tuleb miks mitte minna Hollandisse ?:D - täiskasvanute disneyland ikkagi:)

+1

ok2aa
15.08.10, 15:44
paned õhtul baaris mingi osa/lauad kinni. ostad snäkid ja joogid. kui sõbrad on vähegi normaalne, siis pole probleemi naisi seltskonda jooksvalt juurde sebida. pärast klubisse, kus saab samuti mingid lauad enne kinni panna ja joogid tellida.

nikitheone
15.08.10, 17:43
Mingi pind saunaga jms võtta nii standard...

imo mingi koht või limu ei tee asja eriliseks, vaid pigem ikka seltskond.

ah, võta limu, hotellituba, strippar, viski ja sigarid ja siis mine kasinni

Codecci
15.08.10, 18:06
paned õhtul baaris mingi osa/lauad kinni. ostad snäkid ja joogid. kui sõbrad on vähegi normaalne, siis pole probleemi naisi seltskonda jooksvalt juurde sebida. pärast klubisse, kus saab samuti mingid lauad enne kinni panna ja joogid tellida.

Mure ongi selles, et teisipäeval pole ükski asutus lahti ja järgmine päev ei sobi :(


imo mingi koht või limu ei tee asja eriliseks, vaid pigem ikka seltskond.

ah, võta limu, hotellituba, strippar, viski ja sigarid ja siis mine kasinni

Mm, ei saa aru. Seltskond on ju olemas obviously, küsimus on ainult selles, mida ette võtta.

Loomulikult võib 500 krooniga ka ägedaid pidusid korraldada, järve ääres viina ja õlut timmida ja on korraldatud ka, aga kui on võimalus teha midagi erinevat, siis miks mitte?

variatsioon
15.08.10, 18:14
ehk mingi extream sport?
näiteks et kogu seltskond hüppab lennukist alla kuskile turismitalusee nottima :P

Provoker
15.08.10, 18:17
Kui sa tahad ntx tervet päeva sisustada, siis on lihtsaim variant hommikul punt kokku võtta ning littida kuskile ntx vibu laskma vms. Päris lahedad asjad on ka igasugused turnimispargid ning õhusõidud trosside otsas jne(otepää). Sellele lisaks väiksed söögid värgid kindlatel aegadel ning õhtal chill mööda linna. Kohti iseenesest on ju palju kust läbi astuda kui üks ei sobi mingil põhjusel. Hommikul startimine muidugi eeldab rendibussi koos juhiga kuna ma usun, et kõik tahavad aegsasti juba põhja alla timmida õhtuks.

donkament
15.08.10, 18:24
ehk mingi extream sport?

minna Narva kluppi kuhugi?

inward
15.08.10, 18:36
Ma peaks kindlasti ikka nv, jumala savi, et 3 päeva hiljem. Mingi päevane tegevus võiks kindlasti olla, kus saaks tiksuda ja jooki teha ja siis õhtul tõmbate kinni ära ja kuhugi kluppi vms. Kõva on, kui mingi maja vms oleks ka, hommikul ärgates hakkad seltskonnaga uuesti peale võtma ja teed 2 päevase tiksumise.

Ise pean tavaliselt suvel ikka maal. Suur maja ja aed, ruumi tohhujaa. Igasugu tegevusi ja mänge võib ju välja mõelda, kus saab korralikult kino alati.

seep
15.08.10, 19:02
Inward (Y), sellessuhtes, et ilmselt hea on kui sul on võtta keegi, kui kodukohas pralletamine, kes hoiab pidu üleval - peojuht, sest vaevalt sa viitsid ise tõmmelda ja joosta koguaeg kõigil järgi. See peojuht korraldaks igasuguseid mänge, võistlusi... Aa, mingi mõisa kinnipanek on ju ka sel juhul mõeldav? Mõis+buss+peojuht+toitlustus, usun et kuskil 30-40kga tuleb ära...

inward
15.08.10, 19:25
Eino selles suhtes usun, et igas seltskonnas on selline humorist ja polegi vaja väga tõmmelda, kui kõik ennem sünnipäevalise poolt ära planeeritud läheb kava järgi nagu ludinal :)

Timpz
15.08.10, 20:23
Võtad ~7 sõpra tyrki kaasa n2dalaks .. ja 5* AI paketiga hotell .. ja jooge n2dal aega end oimetuks

tegime just sama 3 tärnises

Rage
15.08.10, 21:43
rendi jaht, minge lahele sõitma, suurema jahi peale saab ka laua katta.. ise olen niisama jahiga käinud sõitmas... suht nuts

inward
15.08.10, 21:45
Über nuts, eile sõber tegigi just seda sünnipäeval.

leits
15.08.10, 21:59
tegime just sama 3 tärnises

tyrgi 3 t2rni on euroopa mõttes mingi 2 ehk ... 5 ehk venitab 3.5 v2lja ehk on normal elada

seep
15.08.10, 22:31
Ise olin 4 tärnises AIs, no seal ikka showd sai... Bodrumis siis...

paradigmlost
16.08.10, 01:41
rendijaht tundub siitpakututest päris hea variant, erilisem ka ju kui mullivanni-sauna-villa... keegi kaine peaks siis vettehüppajatel silma peal hoidma vms..
ma pakuks välja midagi taolist, et tln või tartus mingi koht rentida ja mingi enda maitse järgi DJ(-d) mängima korraldada. midagi reivi taolist siis..

volde
16.08.10, 03:26
Tartusse tuled saad pasti, maun.

IamAllin
16.08.10, 03:36
http://seiklused.ee/et/Detailid/Seiklused/Romantika_ja_suhtlemine/Jõesaun_-_vaikne_seiklus_Emajõel/335

http://seiklused.ee/et/Detailid/Seiklused/Loodus_ja_reisimine/Lõbusõit_jahil/159

või põruta kruiisiga stockholmi. 3 päevane trip, laevas on suht palju huvitavat teha.

K2snakas
16.08.10, 03:39
Tartusse tuled saad pasti, maun.

Tartu, heade mõtete linn(H)

harryahven
16.08.10, 03:46
no see rootsi kruiis on ikka täiesti lamp. ehe teise eesti pidu, juua täis õlid tuiavad ringi ja räuskavad. sain tasuta piletid ja käisin väikse satsiga, esimene õhtu käisime klubides ja värki, teine õhtu ei viitsinud kajutis väljagi astuda..

IamAllin
16.08.10, 03:51
lol see tastua reis on mingi B klassi kajut vms. Võtta sviit kus mõnusalt olla, merd vaadata, törts laevapeal möllata ja sisi tagasi sviiti. Mingi mõttetu joomine laeval ja siis kusagile narivoodile magama minna ei olnud mu mõte.

harryahven
16.08.10, 04:12
ma ei mõelnud päris nii kaa, kui enamus ajast sviidis vahtida siis okei, aga lihtsalt see aura selle kruisi peal ikka suht rõve. etem oleks minna vist soome ja sealt kruisile rootsi, laevad ballamad ja kindlasti ka inimesed normaalsemad.

VinQbator
16.08.10, 04:27
Olen nii Eestist kui Soomest mitu korda käinud tasuta kruiisidel ja peaks mainima, et tallinki laevad on ikka tunduvalt normaalsemad kui vikingline. Ja no purjus Soome parmud pole kindlasti meeldivamad kui Eesti parmud. Eestist vähemalt sõidavad nooremad.

Ja noh muidugi.. rootsi kruiis tõesti siia teemasse väga ei sobi. Ja tundus, et ühe õhtu üritust niikuinii vaja.

miksnii
16.08.10, 06:20
http://www.kingitus.ee/

Pahvak
16.08.10, 09:42
http://www.kingitus.ee/

Kuna leitsil sünna on?

http://www.kingitus.ee/ee/kingitus/kalateraapia-kehahooldus-loogastus

ranka
16.08.10, 09:45
18. august on Leitis sünna

akristjan
16.08.10, 15:54
uhel firmapaeval bravo klubi alumine korrus sai kinni pandud + 2 pokkerilauda koos 2 diilerinaitsikuga sai tellitud sinna ööpäevaks + open bar.. tuli alla 10k... muidugi see palju funim kui klubi uleval lahti...
see kais muidugi tutvuste kaudu (hind)

Ise olen limo teenuseid ka paris palju kasutanud sundmustel, valismaal see tunduvalt monusam uritus kuna tallinn jaab vaikseks , aga kui naiteks tallinnast parnu peole minna ja et parast tagasi tahad tulla ka veel suure kambaga siis on see ikka suhtelislt fun... kui keegi just limosse parast ropsima ei hakka :P

Kotkas1000
16.08.10, 17:01
Kui sain 27, siis korraldasin sellise asja, et kutsusin 6 sõpra ahvenamaale kalale. Minu poolt oli elamine koos paatide laenutusega ja kalastuslubadega + proviant. Kokku olime 6 päeva kohapeal. Tingimus oli see, et iga mees saab ise kohale. Arvan, et parim sünnipäev, mis kunagi toimunud. Raha kulus mingi 35K.

kuco
17.08.10, 07:23
Kui sain 27, siis korraldasin sellise asja, et kutsusin 6 sõpra ahvenamaale kalale. Minu poolt oli elamine koos paatide laenutusega ja kalastuslubadega + proviant. Kokku olime 6 päeva kohapeal. Tingimus oli see, et iga mees saab ise kohale. Arvan, et parim sünnipäev, mis kunagi toimunud. Raha kulus mingi 35K.

Ise käisin viimati kalal ~20 aastat tagasi aga tundub, et see oleks epic pidu.
Kas teil läks umbes nii?

http://pood.rahvaraamat.ee/Content/ProductImages/product_4/58/M022458.jpg

EdgarP
18.08.10, 13:49
Endal on sama case, juubel on tulemas, aga plaani pole. Olen mõelnud nii, et kuna olen ikka paras peoloom, siis miski ala klubi välja rentimine Pärnus (ala Bravo lounge või kõige üleval olev baar või hoopis Beach klub+ teenused sisseosta) tunub kuidagi nii tavaline ja lame. suht sama case ka limuga.
Jahiga on muidugi see case, et kui ilm on metsas, siis mis edasi saab?
Miski turismitalu rentimisega on imo see case, et siis pead ise palju asju korraldama ja selle jaoks olen ma hetkel liiga hõivatud ja laisk..
Mitme inimese pealt juba reisidelt miski soodustuse saab? Mõte haarata kaasa x arvu sõpru , tuulata kuskil välismaal, ei tunduks üldse paha.Eelistaks sooja sihtkohta muidugi.

ootan veel huviga, mis ideid inimestel on :)

rohelinekonn
18.08.10, 14:25
reisi idee on hea mind on kutsutud tenerifele nii ja oli väga pull tripp.

vennike
19.08.10, 10:03
dominican republic ftw. seal on 24h all-inclusive service. 2 nädalat maksab ~14k, las semud maksavad ise poole kinni :D ma oleks insta käpp :P

leits
19.08.10, 10:06
2 nädalat 14k? hui .. 14 siis inglismaalt vms? eestis raudselt 45k

taipupole
02.11.10, 09:20
Palun ülevaadet, et mis toimus. Mõned ideed tundusid täitsa toredad ja korraldaja ise ka põnev. Äkki on hea õppust võtta.

Rage
02.11.10, 09:29
ma viisin vanemad ja sugulased vinoteeki degusteerimisele.. algne pakkumine oli 200kr/face, aga see oleks olnud nö ökovariant, et tõstsin siis 400 peale per face.. selle eest siis kuue erineva veini degusteerimine + juustus/singi jms valikud + vinoteegi omanik siis rääkis juurde kus ja mis ja kuidas ja veinidest ja ajaloost ja niisama maast ja ilmast... igatahes kõik külalised jäid väga rahule.. ja takkajärgi veel sai mitu pudelit veini kaasagi ostetud..

Tarq666
02.11.10, 10:06
Kunagi rikkam olen, siis üürin Jänedas asuva lossi ja korraldan vastava stiilika. Seniks aga pean leppima rmk puhkemajade üürimisega :D

http://www.janedaturism.ee/index.php?lang=est&main_id=4&id=1981

Potsataja
02.11.10, 10:31
Mõisas/lossis peaks kool sees olema, üürida saab Musta Täku talli.

lebovend
02.11.10, 11:50
see limo v2rk k2is endalgi peast l2bi, kindlasti millalgi teeb 2ra, vahet siis pole kas synnip2evav2liselt v6i siseselt. aga kui neid asju mingi hetk sai uuritud, siis leidsin ka s6itva sauna. ala tripid m88da eestit ringi, istud ise saunas. ilmselt v6ib ruumist vajaka j22da, aga lahe tundub ikkagi :p
http://www.saunabuss.ee/

kindlasti kui yle EV hakkan kunagi jooksma, proovin selle ka 2ra.

BuildUp
03.11.10, 14:06
Ma enne seda teemat ei märganud, aga keegi teab Tallinnas mingit vip-sauna või mingit ägedat place, kus oleks mullikas, saun, tsill ruum? Oleks vaja ühele inimesele sünnipäevaks üllatus teha.. See kalev spa vipikas tundub ka päris okey - http://www.real24.ee/virtuaaltuur/ka...vip1_vip1.html (http://www.real24.ee/virtuaaltuur/kalevspa/saunad/vip1/vip1_vip1.html) , aga kuskil olen näinud nagu veel lahedamat kohta...mõnes kesklinna hotellis kõige kõrgemal korrusel miljoni vaatega - oskab keegi midagi sellisele kirjeldusele vastata?

$$$
03.11.10, 16:52
Olümpia hotelli üleval on bassein, ilmselt mullikas ja saun ka. Pole ise seal kordagi käind muidu

Cash87
03.11.10, 17:20
city hotell portuses on ka privaatsaun mullivanniga ja katusel vaatega linnale.

Rage
03.11.10, 20:25
Saku Suurhallis on VIP saun otse platsi kohal, saab leiliruumis istuda ja otse alla mängu vaadata.. + muud ruumid koos diivanite jne

Sass
03.11.10, 20:38
Saku Suurhallis on VIP saun otse platsi kohal, saab leiliruumis istuda ja otse alla mängu vaadata.. + muud ruumid koos diivanite jne

ehk siis too ?
http://www.sakusuurhall.ee/index.php?sisu=tekst&mid=109&lang=est

Rage
03.11.10, 21:35
ehk siis too ?
http://www.sakusuurhall.ee/index.php?sisu=tekst&mid=109&lang=est
jah

MartinGarcia
08.12.10, 20:14
Tervist.Keegi oskab soovitada head soliidset kohta Pärnus sünnipäeva pidamiseks.Koht võiks olla hubane ja tubade asjadega.Inimesi võiks ikka korralikult mahutada.Mingit väikest urgast ei taha.Hinna kohta ei oska pakkuda. Ei pruugi olla mingi üliodav.Kõik pakkumised teretulnud.Aitäh!

Urb666
09.12.10, 19:00
Jõekääru Kiviait - http://www.kiviait.ee/?Avaleht
Doberan - http://www.doberan.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=45&Itemid=67

Mõlemas kohas pidusid peetud maa ja ilm ja kõik (minu initsiatiivil kutsutud inimesed) on rahule jäänud.

Kõik kohad asuvad Pärnust kahjuks veidi väljas.

MartinGarcia
10.12.10, 02:52
Jõekääru Kiviait - http://www.kiviait.ee/?Avaleht
Doberan - http://www.doberan.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=45&Itemid=67

Mõlemas kohas pidusid peetud maa ja ilm ja kõik (minu initsiatiivil kutsutud inimesed) on rahule jäänud.

Kõik kohad asuvad Pärnust kahjuks veidi väljas.

Kiviait kuidagi igav ja teine on jama, sellepärast et tahavad raha saada selle eest kui ma enda joogid sinna võtan:D Nagu wtf.

pastilaa
22.03.11, 17:12
Ei osanud paremat teemat leida. Nimelt Tallinnas (või väga lähedal) sooviks teada alternatiivset laadi peokohta (lahedad peokohad stiilis Polümeeri tehas, Patarei vangla, Telliskivi loomelinnak jne). Kas kellelgi on mõni värskem lahe elamus?

Pahvak
22.03.11, 18:43
Sama siin. Tartus pole vahepeal mõnda ägedat kohta ~15-20 inimesele? Rokiklubi väga sitase wc-ga mitte pakkuda. Ty!

variatsioon
22.03.11, 21:21
Sama siin. Tartus pole vahepeal mõnda ägedat kohta ~15-20 inimesele? Rokiklubi väga sitase wc-ga mitte pakkuda. Ty!

püssirohu veinikeldris saab muidu pidusi pidada.

alaska
16.05.12, 13:25
Soovitage mõnda decent kohta järgmiseks aastavahetuseks. Võiks olla 30 inimesele, korralikud magamiskohad (3-4-sed toad), asukoht pole väga tähtis, aga ideaalis max 150km tallinnast.

Või on juba hiljaks jäädud broneerimisega:-)

camu
16.05.12, 13:30
aastavahetuseks?

mikk2468
16.05.12, 13:37
aastavahetuseks?

Väga paljud decent kohad bronnitakse juba jaanuaris ära.

Ballahollic
16.05.12, 15:12
Mingi ballatamine tundub -ev! Ja nii ta ka tagantjärele on!


Limusiin oli vist 20 aastat tagasi balla.

Mis balla tähendab?

pastilaa
16.05.12, 15:14
Mis balla tähendab?

balling outa control - hetke moeröögatus. valdavalt tähendab see enda mitme kuu teenistuse ühe õhtuga kulutamist. elustiil.

BuildUp
16.05.12, 15:35
Keegi Tallinna lähedal mõnda solid peo/majutuskohta oskad soovitada kuhu ca mingi 40-50 inimest ära mahuks?

ranka
16.05.12, 19:47
Mis balla tähendab?

Su enda nimi on Ballaholic ja sa küsid, mis balla tähendab? See meenutab kui väiksed lapsed liivakastis karjuvad: sitamunn aga keegi ei tea, mida see tähendab.

harryahven
16.05.12, 19:54
sitamunn LOL:D

Mr_Kenny
16.05.12, 20:37
Ranka tee veel huumorit!

jasssass
16.05.12, 21:17
Google: sitamunn on ühesilmne nahkne uss, mis siseneb mehe urgu ja sülitab

Ballahollic
17.05.12, 10:10
Su enda nimi on Ballaholic ja sa küsid, mis balla tähendab? See meenutab kui väiksed lapsed liivakastis karjuvad: sitamunn aga keegi ei tea, mida see tähendab.

Minul on see hoopis teist teed pidi hüüdnimeks tulnud, ja ma sain aru, et siin see tähendab midagi muud, sp küsisingi.

adam_q
17.05.12, 11:51
Rokiklubi väga sitase wc-ga mitte pakkuda. Ty!

ükskord oli Karja keldris muhevik - prilllaud, veepott ja seinad olid sitta täis, säh sulle folgiklubi.

rasmer
14.11.12, 19:09
Kellelgi mingeid uusi huvitavaid kohti/ideid väiksemale seltskonnale Tallinnas ?