PDA

View Full Version : Maratonmängu võistluse idee



Rahapada
16.08.10, 06:05
Kunagi oli 24h mängu mõte, või kauem. Teeks uuesti? Paneks raha vahele 100$ ja nii, osaleda saaksid kõiki stiile viljelevad mängijad, eesmärk 24h jutti mängida kindlasti rohkem kui 1hel laual.

Ideed mõtted poolt ja vastu argumendid oodatud.

levis
16.08.10, 07:13
http://img706.imageshack.us/img706/4981/sleepingcomputer2.jpghttp://img819.imageshack.us/img819/8057/sleepingaftersurfing2.jpg
http://img64.imageshack.us/img64/573/computerimages2.jpg
http://img9.imageshack.us/img9/171/computerimages3.gif
http://img534.imageshack.us/img534/6002/computerimages7.jpg

miksnii
16.08.10, 07:18
Idee poolt ja kui roll kannataks siis ilmselt võtaks osagi.

ranka
16.08.10, 08:58
Maratonmängu idee ei ole halb ja võime ära teha kui oleks rohkem huvilisi. Ise ma osa ei võtaks, kuna ei viitsi tervist ja mängu rikkuda ;)

Aga mul endal on viimased paar kuud keerelnud peas idee avada TrioBeti pokkeriprod.com nimeline privaat cashgame, mis on avatud võistlemiseks igal nädalal X korda Y tunniks. Näiteks korra nädalas kolmeks tunniks.

Võitjaid saaks nii selgitada nii nädala, kuu, kvartali vms. kaupa. Oleneb kui populaarne üritus oleks.

leits
16.08.10, 10:00
24h on p2ris sick ..

Tigrano
16.08.10, 10:19
24h on suht valus jah, kes ära teeks selle oleks päris tõsine grinder. Ükskord üritasin ja jäi puudu väheke ikka.

Rahapada
16.08.10, 12:03
levise pildid olid suht asisised kommentaarid :D

tean, et eks tegu oleks terviserikkumise jms asjadega, aga seda ei teeks ju kogu aeg :)

alko rikub ka tervist :P

soouni
16.08.10, 12:11
Kui mingit buy-inni selle võistlusele pole siis oleksin kindlasti käpp, mul juba oli endal plaan seda mõnipäev teha 2 laual, ja 24h lasta, ning siis oma blogis seda kajastada. Lihtsalt tahaks ühe korra sodiks mängida.

Rahapada
16.08.10, 12:16
ei noh, buy in oleks motivaatoriks, et 24h täis saaks

kardpleier
16.08.10, 12:16
hea idee, olekski vaja veits reiki geneda starsis, kuid 24 tundi vist liiga -ev. 12 tundi oleks tehtav.

private cashgame idee hea.

Rahapada
16.08.10, 12:18
mingid reeglid paika saaks, tahaks ikkagi teha, kui 24 on palju, siis nt 16? mai tea, tahaks liht pikalt sodiks laskmise sessi korra elus teha, et teaks, kas jaksan, ja et teaks, et rohkem ei tee :P

Madis Very
16.08.10, 12:19
12h järjest või päevas ?
24h oleks liiga -ev ei näeks mõtet aga 12 tehtav ainult 100$ on liiga vähe

Rahapada
16.08.10, 12:21
mm. 2 järjestikust päeva 12h oleks ka omaette, kunn ... ja ka kestvusele rhuv

Madis Very
16.08.10, 12:25
Kah hea mõte !

ranka
16.08.10, 12:32
Ise ma osa ei võtaks aga targutaks küll.

Sisseost PEAB olema ja see peaks olema suur, isegi väga suur. Selline, mis paneb meest kümme korda ümber ja üle mõtlema enne kui osaleb ja enne kui katkestab. $100 tunduks miinimum. Rahade kogumisega ja tagasimaksmisega võin tegeleda ise, kui ei leida vahendajat.

Teine maratonitüüp, millest võtaksid osa rohkem oleks teha X tundi Y ajavahemikus. Näiteks kaks päeva jutti 12 tundi või kolm päeva jutti 10 tundi. Veel huvitavam ehk oleks näiteks pokkeri triatlon, kus tuleb mängida kolm päeva jutti ja iga päev näiteks 12 tundi eri mänge. Esimene päev cashgame, teine päev SNG-d ja kolmas päev näiteks MTT-d.

Kui kallid mängud ja kuidas mängitakse ning kuidas kogutud auhinnaraha jagatakse see tuleks siis eelnevat kokkuleppida/reeglid valmis kirjutada.

Triatloni idee meeldiks mulle kõige rohkem :)

Rahapada
16.08.10, 13:10
triatlon tundub päris tuusa mõttena, sest maratoni rahvas ei kipu jaksama.. pealegi oleks triatlon mitmekülgsuse tõestuseks

sm112
16.08.10, 13:26
Kui asi konkreetsema joone võtab, siis osaleks ise ka. ca 10h sesse on mitmeid olnud, 24h oleks päris huvitav väljakutse. Ja hinnaalandust ei teeks, 24 lauaga võiduka lõpuni :)

PS. Kas asi toimub Joeingrami stiilis non-stop või on mingid söögi-vetsu-suitsupausid ka lubatud?

ranka
16.08.10, 13:45
Kui ma ei ekski siis ühekorra midagi taolist tegime nii, et olid kindlaksmääratud mängu ja pausiajad. Kes kõige rohkem kasumit sai oli ürituse võitja ning võitjaks sai muidugi härra lenC :)

Tollal vist oli 12h üritus, ei viitsi hetkel arhiivides sorida ;)

ment52
16.08.10, 16:15
Võitjad saavad auhinnaks suhelda oma kodusaidi security departmendiga teemal kas nad on botid või ei.

Aga lastlonger võiks olla imo, oleks võistlusmoment ka sees.

Rahapada
16.08.10, 16:17
Kui ma ei ekski siis ühekorra midagi taolist tegime nii, et olid kindlaksmääratud mängu ja pausiajad. Kes kõige rohkem kasumit sai oli ürituse võitja ning võitjaks sai muidugi härra lenC :)

Tollal vist oli 12h üritus, ei viitsi hetkel arhiivides sorida ;)

imo seal oli käte peale, mingi 5k kätt? @ teadud arv tunde , vms

soouni
16.08.10, 16:34
Igatahes mulle meeldib ka private cash game idee, ja võiks olla, et teatud päevadel teatud kellaaegadel, et eri liimidi vanad saaks ka üksteist lammutada, ja siis foorumis ja ka mingi teema kus saaks siis hiljem huvitavat äktsionit lahata. Ehk siis siuke huvitav mäng.

Igatahes ma oleks ka poolt 24h sessist ja kui mingi maraton toimub cashi 24h võtaks kindlasti hea meelega ses suhtes osa et ametlikult ei osale aga mängin kaasa sama aeg.
sest et mul pole iiialgi veel niipalju raha, et sisse osta päris competitionile.

muidugi summa on väga hea motivaator selle juures.
igatahes oleksin ka nõus mingit moodi kuidagi abistama. kui vaja.

võiks ju veel selle vahel mõelda, et kas teha nüüd maraton kus kõik stardivad või siis kes maksavad buy-in ja siis antakse näiteks, 17.august - 20. august selle ajavahemikul pead näitama korraliku tõestusega et mängisid 24h sessi järjest. et siis jääb võistlejal väike aeg mänööverdamiseks. kuidas kuna mängida see 24h jutti, sest äkki siin vabalt võib igast asju juhtuda 24h mis võivad takistada mängimist seega pole veel väga mängust väljas ja saaks uuesti alustada selle aja jooksul, et 20 augusti ööseks kell 00:00 peaks kõigil esitatud tõend olema, et järjest 24h mängitud, ehk 1440 minutit.

muidugi kui kõik stardiks saaks siis mingi teema kus märgitud, siis mängijad ja võistlejad ning teised kes ei osale saaks ka reilida.
veel mõtlesin et 24h päris pikk aeg ja väsimus ja igast muud faktorid tulevad mängu , et panna ka mingi raha selle peale et kes suudab rohkem käsi mängida ning plussi näidata, et siis oleks veel motiveeritust rohkem ning mängimist.

midagi sellist oleks päris huvitav.

sm112
16.08.10, 16:38
panna ka mingi raha selle peale et kes suudab rohkem käsi mängida ning plussi näidata, et siis oleks veel motiveeritust rohkem ning mängimist.

Nõus!

Rahapada
16.08.10, 16:40
24h läbi mängida ise-enesest on juba katsumus... see mitme päevase augu mõte ono hea , igati kiiduväärt

teema, teema teemaks seda sama teemat saab iga mängija isegi jooksvalt täiendada kui kunagi peaks mängimiseks minema... aga jah see võiks millalgi sel nädalal toimuda, järgmine nädal töö, siis enam ei saaks osa võtta

ranka
16.08.10, 16:51
Kui toimub siis võiks 2-3 nädalat ette olla ja kindlasti nädalavahetusel.

yolpa
16.08.10, 17:11
oot kas MTT läheb kah arvesse?

soouni
16.08.10, 17:14
24h Pokkeriprod.com Pokkerimaraton

Suvelõpu pokkerimaraton, et selgitada välja kõige tugevam pokkerimängija, sest kes suudab 24h järjest pokkerit mängida peab olema nii vaimselt kui ka füüsiliselt tugev olema.

Kujutab endast siis seda, et kes registreerivad ennast võistlusele peab mängima järjest 24h ehk 1440 minutit.

Võistluse buy-in on 80$+10$+10$ Kokku 100$
(80$ 24h kui suudad saad tagasi ja nende arvelt kes ei suutnud saad rohkem veel ehk tuleb plussi.
10$ on prize moneyks, et kes suutis mängida kõige rohkem käte arvu, ehk siis olenevalt mitu inimest üritusest osa võtab siis võiks näiteks 1-2 kohavahel kogu summa kuidagi protsendidega jagada muidugi kui palju osavõtjaid siis võib rohkemate vahel ära jagada protsentidega.
10$ on prize moneyks kes suutis rohkem kasumit näidata ning samamoodi olenevalt osavõtu arvust siis 1-2 koht või isegi rohkem)

Mängida saab ajavahemikus. Kolmapäev vastu Neljapäev öösel kell 00:00 ja lõppeb Pühapäeva öösel vastu Esmaspäeva 00:00.

Võimalik on uuesti alustada kui näiteks mingi voolurike või mis tahes muu põhjus takistas mängu. Kui mahud veel selle vahemikku ajalimiiti.

Esimene kord siis tuleb registreerida siis adminile kui ranka aitab või kui lubatakse mulle siis oma mängu aeg millal alustad, siis graafik praegusest seisust ning käte arvust. Kõik vajalik, et saaks õiget statistika pidamist sooritada. Ja kui peaks uuesti alustama mis teab põhjusel, siis uuesti registreerida või teada anda kuidas parem öelda, et alustad uuesti.

Tulemused saaks teada esmaspäeval kell 12 päeval, kui kõik on
läbi vaadatud ja kontrollitud.

Siin tekkis küsimus või kuidas seda saaks kontrollida. Et kahe peale sõbraga ei mängiks.

( see siin oli mõte mul kuidas mis võiks, et hea meelega korraldaks ürituse, mitte rahalist poolt ehk siis inimeste registreerimine vaatamine et kõik laabuks sujuvalt ning arvutaks ja selgitaks siis kellegi adminiga koos võitja, ehk kui ranka nagu mainis oleks nõus rahalise poolega tegelemise ning oleks nõus et ma tegeleks, sellega. )

mislinn
16.08.10, 17:28
Kas mingid 5min wc pausid ja söögipausid on võimalikud v? Ei pea iga tund olema, aga selle 24h sees võiks olla mingi 30min "oma toimetuste" tegemiseks.

Aadu
16.08.10, 17:42
Mul on juba tühi 5l veepudel valmis.

soouni
16.08.10, 17:51
pmst kui vetsus käid siis sa saad sit out olla ja ma arvan et sa kused küll kiiremini kui 5 minti või midagi. aga tõesti söögipaus või mingisugune paus kuidagi tõesti peaks lubatud olema aga sellele peab mõtlema et kuidas ja mis, et oleks kõik ok, et kellel head ideed võiks avaldada.

Rahapada
16.08.10, 18:11
hea, et mu mõte on nii palju järelkaja saanud, eem

paar täiendust, kuna osalejad mängivad nkn erinevtes limiitides, siis mitte parim kasum rahaliselt, vaid blindides =)

24h jooksul kokku kuni 1h pausi, s.o söögid, suitsud, jms asi, peaks sisse sobima ju?

pealegi on vahepeal vaja ringutada :D

ja ikka, mtt, sng, cash

soouni
16.08.10, 18:24
jepjep see blindi jutt õige jah, +1

aga vaatame mis inimesed arvavad ja kui kõik punktid olemas ning adminite nõusolek kah, siis võiks ju ära korraldada see nv.

Rahapada
16.08.10, 18:28
see nv oleks minu jaoks isiklikult parim, edasi ei tea

levis
16.08.10, 18:36
Kui mingi 15+ tundi olete juba mänginud, siis hakkate kahetsema, et üldse seda maratoni tegema hakkasite. Kuidas te välistate pettuse, et näiteks kaks sõpra ei jaga arvutit?
Üks tõestus oleks nii, et 24h sessi lõpus tuleb oma silmadest pilt postitada:
http://img225.imageshack.us/img225/1487/40151091.jpg

soouni
16.08.10, 18:45
tõesti see üks suuremaid probleeme või värke kuidas saada tõestus et sõbraga kahe peale ei mänginud või isegi rohkemate sõpradega.

Rahapada
16.08.10, 18:46
webcam?

pastilaa
16.08.10, 20:22
tõesti see üks suuremaid probleeme või värke kuidas saada tõestus et sõbraga kahe peale ei mänginud või isegi rohkemate sõpradega.

$100 pärast nüüd küll siit foorumist ühtegi petturite-tiimi kokku ei panda sellise ürituse jaoks. Jääge ikka realistideks :redface:.

levis
16.08.10, 21:00
$100 pärast nüüd küll siit foorumist ühtegi petturite-tiimi kokku ei panda sellise ürituse jaoks. Jääge ikka realistideks :redface:.
Kohe jah mitte, aga kui oled 16h mänginud, siis võib tulla vastupandamatu soov sõber arvuti taha lükata ja ise magama kobida. Une"väsimuse"Mati väge ei tasu alahinnata ;)

Tigrano
16.08.10, 21:06
Kohe jah mitte, aga kui oled 16h mänginud, siis võib tulla vastupandamatu soov sõber arvuti taha lükata ja ise magama kobida. Une"väsimuse"Mati väge ei tasu alahinnata ;)

Mingi 12h on nalja teha mängida aga edasi sealt läheb unreal raskeks ja siis tundub juba iga tund nagu 24h :biggrin:

udikaz
16.08.10, 21:29
Mingi 12h on nalja teha mängida aga edasi sealt läheb unreal raskeks ja siis tundub juba iga tund nagu 24h :biggrin:

Oma kogemustest võin öelda, et kui tahtmist on siis suudab. Just mõned nädalad tagasi lasin 2-l laual vahepeal ka 3-l NL50 ja NL100 rush cashi 40h järjest, tegin kaks söömist vahepeal ning vedelikku läks korralikult selle jooksul ning muidugi kaks karpi snussi läks ka ära selle aja jooksul :p nii et kui tegemiseks läheb siis ma olen in.
:cool: idea

lypsja
17.08.10, 00:18
Oma kogemustest võin öelda, et kui tahtmist on siis suudab. Just mõned nädalad tagasi lasin 2-l laual vahepeal ka 3-l NL50 ja NL100 rush cashi 40h järjest, tegin kaks söömist vahepeal ning vedelikku läks korralikult selle jooksul ning muidugi kaks karpi snussi läks ka ära selle aja jooksul :p nii et kui tegemiseks läheb siis ma olen in.
:cool: idea

ja mis tulemusega lõpetasid ?

udikaz
17.08.10, 00:32
break even olin lõpuks. mõnusad swongid käisid läbi küll :) pole tegelikult cashi harrastaja, kuid mõtlesin et proovin natukene kätt ka selles.Kahjuks see rush cash on nii sõltuvust tekitav et jube kohe ning nii ta läks. hetkel teises arvutis, aga kuskil 45k kätt tuli umbes, kui ma õigesti mäletan.. Ei soovita kellelgi järgi proovida, aga challenge-i käigus võiks korrata :p

pastilaa
17.08.10, 00:51
muidugi kaks karpi snussi läks ka ära selle aja jooksul :p

ja mis tulemusega lõpetasid ?

Obv kuidagi nii:
http://data1.blog.de/blog/k/kairokairo/img/snus.jpg

Marek K.
17.08.10, 01:07
RPFLDAS

udikaz
17.08.10, 02:20
:D see oli nüüd küll veits liialdatud, niivisi oleks läinud 2 torni snussi :p pastilaa oskab ikka igasse teemasse asjakohaseid(huvitavaid) pilte leida. gg ;)

ranka
17.08.10, 07:44
webcam?

IMO see oleks kõige parem ja huvitavam, et ala paned oma seljataha webcami tööle.

Teiseks ma muudaks reegleid niipalju, et maratoni start on kõigile ühel ajal ja maraton lõppeb kõigile ühel ajal. Siis oleksid kõik võistlejaid korraga webcamides ja tore oleks jälgida, kuidas onudel läheb.

Samal ajal oleks ka ametlik maratoni teema, kus osalejad postitavad ettemääratud aegadel oma tulemusi ja kirjeldavad enestunnet.

ranka
17.08.10, 07:47
Lisaks veelniipalju, et ettemääratud ajal saaks panna paika kindel kvalifikatsiooniaeg. Näiteks tuleb mängida pokkerit 24h jooksul ja selle aja sees, et kvalifitseeruda finisheerijaks peab olema mängitud vähemalt 23h pokkerit (number suvalt). Siis iga vend teab ise, millal ta kusele, sitale, suitusle, sööma läheb.

PS! Hem'il (vist ka PT3-el) on isemoodi värk, et kui alla 30 minuti on sesside vahel pausi siis liidab ta need üheks pikaks sessiks ja seega suitsu-kuse-kangipausid ei mõjuta Teie mängitud tundide arvu.

soouni
17.08.10, 09:39
Seega küsimus kas kõigil oleks võimalik webcammi käima panna, ja kas jällegist kõik seda vaadata saaks?.
Tegelt isegi kui oleks võimalik vaadata sest interneti keskkonnas on selline leht nagu stickam, kus saad striimima panna enda webkämmi, ja teised saavad joinida. On see leht mõeldud siis webkämm suhtlemiseks, aga see eeldaks , et iga osaleja teeks kasutaja sinna ning paneks striimi käima, ja seda juba saaks vaadata kõik foorumi kasutajad.
Ei oleks väga raske probleem seda teha.


Ja seega tõesti ei oleks aja valiku võimalust, et millal mängida.
Ja kui nüüd Hem või pt3 on see, et liidab üheks need sessid siis, et kas aja limiit mida ette näitama peaks on ikkagist 24h ehk 1440 minutit või 23h ja 1380 minutit et pausid ka seal sees siis ju. Sest need lõputunnid võivad ikka väga pikad olla.

Tigrano
17.08.10, 11:25
Justin.tv peaks ka võimaldama webcame edukalt edastada.

ranka
17.08.10, 11:40
Webcami kasutamine tänapäeval ei tohiks olla mitte mingi probleem ja üleüldiselt reeglid on enam-vähem paigas.

Siit ka küsimus, kui toimuks 24h maraton kui paljud oleksid üleüldse nõus seda mängima? Võiksite siin kenasti teada anda. Mina siin käpp ei oleks.

Teise ideena oli triatlon (siin natuke veel reeglid paigast ära aga mõte selles, et teatud ajavahemikes mängitakse kolme erimängu). Siin sama küsimus, et kui paljud oleksid nõus seda mängima?

Andke aga jõudsalt teada, kui suur oleks eeldatav mängijate baas.

leits
17.08.10, 12:49
tra 1h on 24h jooksul söömiseks ja kusemiseks jms kyll v2he

soouni
17.08.10, 12:55
extreemne mäng, kui sa korra kusel käid üle 5 mindi ikka ei lähe aga jah söömisega teised lood juba. ja 5min sit out oled siis ei juhtu midagi juu. ja neid saad korduvalt võtta ju sest lauas sa pmst olid võinoh hem ei lõpeta importimist ju. võinoh sess jookseb ikka. järelikult
peaks valmis mingit valmis toitu soetama pmst, et ei peaks ise meisterdama.

vaatasin justin.tv värki ja see peaks toimima küll.
ise leidsin huvitava striimi; http://www.justin.tv/realgangster1#/w/322304288/3

PokerDevil
17.08.10, 13:49
24 on big NO. Aga 12h võiks proovida küll H/L grindida.

macroTilt
17.08.10, 14:01
hehe, l6bus teema.
aga jah, ise olen paaril korral 48-60h sessi teinud. ei soovita kellegile...
hiljem magad 20h jarjest ja ylesse argates ei ole aru saada, kas uni sai otsa v6i mitte.
samas, kui ehk v6ita sessi jooksul, siis on motiveeritus parem, et jargm paev ylesse argata ja normaalse elurytmi saatel jatkata. (endal k6ik olnud tiltsessid).
ise osa ei v6ta. tervise huvides on vast targem too 2x12 v6i 3x10 vm teha. 2cents.

lives sai vist kord c 80h jarjest lastu olympsis. l6puks uinusin kasiinos :(

Provoker
17.08.10, 14:07
Ma võiks kõrvalsörkijana lastedistantsist osa võtta. 2h. :)

soouni
17.08.10, 14:17
Njaa mõte ja kõik on hea aga kas leidub hulle kes viitiks segaseks grindida, praegu küll palju huvi ei tundu :)

Maison
17.08.10, 14:54
kahjuks pole mul see kuu sellist aega leida, muidu edaspidi oleks 100% osaleja!

sm112
17.08.10, 15:00
Etteteatamise aeg võiks ikka nädal-paar olla, et kõik saaksid piisavalt valmistuda. Ise võtaks 100% osa, pärast hea rääkida, et teenisin 24 tunniga 2 eesti keskmist kuupalka :P

Rahapada
17.08.10, 19:05
võtaks osa, kui taeks kuidas september kujuneb

leits
17.08.10, 19:38
12h võib möelda 24 no way .. ma ei viidsi end pildituks lasta

udikaz
17.08.10, 20:33
12h võib möelda 24 no way .. ma ei viidsi end pildituks lasta

24h-ga ei ole sa never pilditu.