PDA

View Full Version : 400NL - vastane 3bet allinnitab. calling range?



ESTPatrick
16.08.10, 21:22
tere, panen ühe käe ka üle tüki aja. vastane on unikaalne, vähemalt ei ole sellist ikka juba ammu näinud. Nimelt kui lauda istusin siis ta parasjagu raisis ühe regulari flopi cbeti allinn 100bb ja suht pärast seda minu sb avangut 3bettis ka insta allinn. Küsimus järgmine, mis peaks olema calling range. kui reade on alla 10 käe, kuid ilmselgelt peab olema tegemist kas purjus inimesega või siis tohmaniga. KUNAGI EI OPEN SHOVENUD, siis kasutas standard 3bb.

PKR No-Limit Hold'em, $4.00 BB (5 handed) - PKR (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB ($400)
UTG ($400)
MP ($449)
Button ($402.50)
SB ($379.40)

Preflop:
1 fold, MP bets $12, Button raises to $402.50 (All-In), MP range????

your_naked_mom
16.08.10, 21:27
77+ ja ATs+? võibolla lisaks ka KQs/KQo? ja kui variance nii palju ei häiri, siis natuke lisaks 55+, A8s+, ATo+ ja KJo+. Any two range vastu peaks profitable call olema muidugi juba väga wide range tegelikult, Q9o+?

Kosmonaut
16.08.10, 21:35
Olen taolisi tüüpe näinud ja väga lightilt ei taha neid callida alguses. Jätaks oma range ikka suht tugevaks (TT+ , AQ), et kui raha sisse saaks oleks vähemalt coinflip ja parem veel kui 80/20 ees. Muidugi mängin ka Nl50 ja NL100 kus fishe on ja ei pea igat väga thin situatsiooni ära kasutama.

camu
16.08.10, 22:56
Olen taolisi tüüpe näinud ja väga lightilt ei taha neid callida alguses. Jätaks oma range ikka suht tugevaks (TT+ , AQ), et kui raha sisse saaks oleks vähemalt coinflip ja parem veel kui 80/20 ees. Muidugi mängin ka Nl50 ja NL100 kus fishe on ja ei pea igat väga thin situatsiooni ära kasutama.
Ma olen ka tugevama range poolt isiklikult! Enne võiks mõned readid olla, sest pole võimatu, et ta on 2korda järjest suht monsteri otsas.
Kui variatsioon ei häiri, siis pigem your_naked_momi esialgne range.

Ajuvaba
17.08.10, 11:02
kusjuures, ma arvan, et enamus kordi, kui sa callid saad flipi. Olen
"taolisi vendasid" kohanud ja seal on olnud kas paar v AK,AQ. Et igasugu KJ käed ma foldiks siiski. alates 88+ja AQ+ kui muidugi oled näinud, et tüübil ka JQ shove, siis range hakkab muutuma.
Hea näide, kui sattusin Kopenhageni EPT-l ühe hullu otsa, kes istus minu paremal käel ja käis iga käsi AI. Keegi ei julgenud enam raiseda ja mina olin tegelikult kaitstud. 6-7 meest oli rahadeni ja callisin venna AI maha. Mul KJ ja tal J10 - Goldhammer oli nimi tal.

antnx
17.08.10, 11:20
Olen taolisi tüüpe näinud ja väga lightilt ei taha neid callida alguses. Jätaks oma range ikka suht tugevaks (TT+ , AQ), et kui raha sisse saaks oleks vähemalt coinflip ja parem veel kui 80/20 ees. Muidugi mängin ka Nl50 ja NL100 kus fishe on ja ei pea igat väga thin situatsiooni ära kasutama.

This

your_naked_mom
17.08.10, 11:58
Võib tõesti range tightiks jätta aga NL200+ on see, et fishi raha pärast peab tunduvalt rohkem vaeva nägema, kui NL100 ja allapoole. Seega võiks antud limiidis range veits laiendada imo.