PDA

View Full Version : Turbo või tavaline?



doomslang
16.08.10, 21:44
Olen viimasel ajal hakanud low buyin MTT turnasid grindima. Anntud hetkel grindin normal speed laudu, vaatan samas, et paljud grinivad turbosid?

Kindlasti annab mõlemaid edukalt grindida. Oskaks keegi aga öelda mis eelised kummalgi on kui grindiks u. 100 mängu päevas. MTT ja stakes 1-5 daala. Bankrolli annab teha u 600 daala

levis
16.08.10, 22:15
Olen viimasel ajal hakanud low buyin MTT turnasid grindima. Anntud hetkel grindin normal speed laudu, vaatan samas, et paljud grinivad turbosid?

Kindlasti annab mõlemaid edukalt grindida. Oskaks keegi aga öelda mis eelised kummalgi on kui grindiks u. 100 mängu päevas. MTT ja stakes 1-5 daala. Bankrolli annab teha u 600 daala
Kui mingi RB või boonus tiksub, siis turbotega genereerib kiiremini raket, sest mängud saavad rutem läbi. Vahel on turbotes rake väiksem, see üsna oluline näitaja kui massiga peale lennata.
Turbotes on gramm rohkem fishe, suured fishid ikka eelistavad kärts-mürts-turbo mänge veidi enam ja need turniirid lähevad ka kiiremini täis, kes ikka viitsib oodata, eriti veel fish :) Jutt siis multi-table SnGdest.
Mina eelistan näiteks turbo STT-si, mis kestavad kõigest 25-30min.(anted), sest ei viitsi väga pikalt järjest lasta ja boonus vajab vabastamist. +huvitavam on kah, pidevalt keset actionit :D
Üldiselt arvan, et turbotega tuleb hour/$ parem, seda juhul kui tõesti mängib palju turniire päevas.
Ning hour/$ peaks olema kõige olulisem näitaja üldse :)

con
17.08.10, 00:19
mulle meeldib jälle normal speed, ca4-6 lauda lahti, kätt oodata ja vähem tõmmelda, rohkem metagame ja vähem blindisurmaga võitlemist. hommikul mängida siis kõik fishe täis, ca90% turna listist on ameerikast. ma mängisin mingi aeg 6-12 ntx, toitis.
turbodes mu winrate pole nii hea ja ma ei tunne ennast väga hästi push-fold mode mängides mis turbodes tuleb kiiremini imo ja blindide kiire tõus paneb ranget muutma koguaeg. imo turbod eeldavad suuremat skilli ja rohkem mõtlemist, raskeid otsuseid kuna mäng on palju muutlikum.

ma ei oska öelda kui palju on turbo keskmiselt kiirem tavalisest. väiksem arv osavõtjaid siis % võrreldes tavalisega väiksem, suuremaga suurem.
seega ma ei tea kui palju $/hr see muudaks kui sa roi samakõrgel hoiaks aga turbodes on variatsioon/luck tähtsam kui normalis ja kui sa norm speedi biidid(domineerid skilliga kuna madalad turnad on tõesti väga fishised) siis turbodes su puhas skill roid enam nii kõrgel hoida ei saa.

100 mängu päevas mtt on kerge tempo ikka peal, siis toidavad ehk turbod paremini kuna x%rohkem mänge on x%suurem rakeback (ca3% kõigist buyinidest), mis kompenseerib ehk roi, lisades x% suurema mängude arvu/h tuleb ehk $/h ka parem.
ehk siis

Mängude arv/h x ROI = buyin/h