PDA

View Full Version : NL10 FR BTN KQs linecheck



jrgn hell
20.12.08, 22:36
http://www.pokerhand.org/?3612722
sämplit pole, reade pole
ja sorry, et pokerhandi link, turna pooleli, ei hakka uut kasutajat kuhugi foorumit toetavasse lehte praegu tegema. Pärast vb muudan. äkki keegi viitsib üle vaadata


tänud ette

-andres-
20.12.08, 23:26
Ongame käsi, kui kõige uuemast HEM'ist võtta, siis flopturnriver konverdib ilusti.
http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php

Aga käest, kuna ma state ega midagi ei tea, siis kommenteerin vaid riverit.
Ma callin riveri 100%. Mõelda nüüd uuesti, siis mida see Q riveril sulle andis, kas ta tegi su käe palju tugevamaks kui ta enne olid?
Käed mille vastu sa taga olid, oled arvatavasti ka praegu. Sinu käest nõrgem käsi, mis sind ehk calliks, oleks vaid AK. Samuti võis ta ime läbi omale flushi ära tõmmata ja oleksid taas taga.
Jutt on vist segane, aga arvan, et raise'da sellist olukorda pole mõtet. Calliksin 2$ ja võites oleks see küllaltki okei pot anyway.
Aga veel arvamusi on teretulnud :).

lenC
20.12.08, 23:31
PF: Vastane isoleeib cutoffil - KQs on piisav käsi, millega 3-bettida ja see käsi mängib postflop HU-s paremini, kui 4-way potis. Ma 3-betiks.

F: Nagu mängitud, betiks rohkem: ~$1.25 meeldiks rohkem. Mõneti connected flop, seega standartne 75% potist pean sobivaks.

T: Nüüd on probleem see, et PF 3-bettimata jätmine viib sind siin raskustesse, kuna vastase range on tunduvalt laiem. Siiski, AK ja KJ oleks floppi cbettinud üpris kindlasti, rangest oleme tugevalt ees ja kuna:
-turn tõi flush draw lauda
-pole readi, et vastane blufiks riverit
-NL10-s tuleb tugevalt valuebettida
siis tuleb turn bettida edasi, kui sa siin checkid pot-controliks, siis on see leak su mängus.

R: Nagu mängitud, arvan, et on standard, kui ta seal rohkem betiks, siis peaksin calli õigemaks. Saad valuet KJ-lt ja QJ-lt võibolla isegi AQ-lt näiteks, samas tuleb valmis olla, et ta oma JT-i kobistas flushiks või QQ setiks. Suurema variatsiooniga otsus, aga arvan, et long-term teenib see veidi rohkem. NL10-s raise, NL50+ call :)

jrgn hell
21.12.08, 17:29
suur tänu

mõttega vaatan korra veel üle


ja see on jh üks mu leakidest kohe kindlasti , et turni aggro kukub päris oluliselt. Tigrano ka seda rõhutanud