PDA

View Full Version : $5.50 $4000 GTD: final table, call or fold?



faronel
19.08.10, 19:21
Ei leia kätt, et convert'ida (mul alati sellega raskusi), teen siis off-hand.

OO igaõhtune $4000 GTD. Finaallaud just algas (hero oli sattunud UTG peale, kaks kätt olid väga passiivsed preflop folds, SB varastas mu BB), 10 players.

Payouts:
1) ~920
2) ~600
3) ~300
...
9) 58
10) 46

Stäkid ümbkaudsed, peast täpselt kõike ei mäleta (total oli ca 1,3m)

Hero (SB) (22k)
BB (150k)
UTG (220k)
UTG+1 (85k)
UTG+2 (100k)
MP1 (50k)
MP2 (300k)
HJ (100k)
CO (150k)
BTN (75k)

Blinds: 5k/10k, ante 1k

Preflop: Hero is SB with A:heart:8:heart:
4 folds, MP2 raises to 30k, 3 folds, hero :confused:

kardaanirist
19.08.10, 19:31
blindid võiks ka välja tuua.

hotcocacola
19.08.10, 19:33
Blinds: 5k/10k, ante 1k

olemas ju

rasmer
19.08.10, 19:35
Sellise stackiga pole sul midagi oodata ka, et keegi enne välja kukuks. Fold equity-t samuti pole kui ise tahaks sisse lükata. Lootes, et BB foldib saada heads-up ühe mängijaga A8s käes - ma calliks.

faronel
19.08.10, 19:39
Mis mind huvitab, et mis mu fold range on siin?

Ühelt poolt olen ma <M1, mis tähendab, et suht-koht olen surnud (ehk 100% range... :D). Teiselt poolt, MP2 raise range. Kui vastu on ATo+, med. pockets, vaatamata mu stack'ile, mu equity call puhul paalju väiksem...

muruntau
19.08.10, 19:45
Nobrainer call. Herol on väikseim stäkk ja vaja callida 17k, et võita 64k pot. Ja sa ei ole tihti suurima stäki MP2 avamisrange'ist sugugi taga. Ma foldiks siin pmst ainult täispa.ka.

Murdock
19.08.10, 19:46
Ilmselt foldiks,saad terve ringi vabalt vaadata ehk tuleb parem käsi :)

IamAllin
19.08.10, 20:04
Ilmselt foldiks,saad terve ringi vabalt vaadata ehk tuleb parem käsi :)

mis mõttes? sa vaatad ühe ringi ära ja sul on pmst pool stackist läinud??? kindel call imo.

kardaanirist
19.08.10, 20:28
Blinds: 5k/10k, ante 1k

olemas ju

jah, minu viga.


Ilmselt foldiks,saad terve ringi vabalt vaadata ehk tuleb parem käsi :)

ei saa ju vabalt vaadata. ante on 1k.

ja ise ka ei suudaks A8s seal enam sellise stackiga foldida.

Murdock
19.08.10, 21:56
Jah sorry ei pannud anted tähele :] noob olen

Aga mis sai siis käest? Lükkasid sisse?

bi0hazard
19.08.10, 22:00
Kindlalt nupud sisse, 2 blindi ainult alles, double/triple or nothing

faronel
20.08.10, 00:29
Jah sorry ei pannud anted tähele :] noob olen
Aga mis sai siis käest? Lükkasid sisse?

Tulemus on ebaoluline (isegi see, kas ma call'isin või mitte), mind huvitab, kas teoorias saab saab seda kätt üldse fold'ida sellise vastase vastu või tuleb külma närviga vajutada oma ülejäänud 17k sisse?
St kas otsuse muudaks asi, kui nt oleks see WCOOP ME? Kas siis mõned hakkaksid fold nuppu leidma (st kogu käe postituse eesmärk on ikka selles, et ma jahin esikohta, mitte võimalikku double up'i)?



Nobrainer call. Herol on väikseim stäkk ja vaja callida 17k, et võita 64k pot. Ja sa ei ole tihti suurima stäki MP2 avamisrange'ist sugugi taga. Ma foldiks siin pmst ainult täispa.ka.


17k to call allin to win 72k total pot (not including possible BB call). Tõenäoliselt BB ei tule torkima oma 15BB-ga, eriti OOP big stack vastu, seega tema suhtes fold equity on hea, ta tõenäoliselt ainult call'iks pocket'itega või vajutaks peale parema käega, seega let's make it 72k. Have to win 24% of the times?

Mis range on see MP2? Oletame, et 20%? Any pilt, Axs, A8o, 66+? Ei tea, suht 50-50 minu jaoks (st kas coinflip või olen 30-70 underdog). Tundub nagu loll ülemõtlemine, et <M1 stack siin näägutab, aga ei tea.

Ma võtsin seal peaaegu oma terve time banki välja enne, kui otsuse vastu võtsin... :)

armand0
20.08.10, 11:11
Kindel call.

Mis küsimused need on sul on M1 ja sealt peab raiduma any2ga.

Rahapada
20.08.10, 16:02
laias laastus on olemas foldi võimalus, kuid see suur stack kes seal keskel nalja tegema tuli teeb seda suurema rangega kui sinu call antud momendil oleks, seega peaksid sa olema vähemalt 50 50 v isegi pisut ees, arvestades seda, et sel oli suurem stack kui allesjäänud veel käes osalevatel vanadel... seeega kui sind tõesti huvitab ta range, millega ta salt huiata võis, siis imo võib ta panna suurema range peale kui 20%. ehk laias laastus 30-35% (sest ta saab) ja sellisel juhul oled sa pisut ees igatahes calli võimalus seal olemas on, eriti palju pole aega foldida ka (ehku peale, äkki tuleb parem käsi)

macroTilt
20.08.10, 16:31
esiteks sul M1, teiseks solid holding ehk A8SSS ja kolmandaks, prizepool on pisike ja "suuremad muutused" auhinna osas tekivad alles siis, kui 3 mangijat jargi.
100% call.

vaatan nyyd veel lahteandmeid ja sealt selgub, et tolles kaes oled chipliideri vastu, seega veelgi rohkem p6hjust callida. mis ta range on seal? kui ta hea mangija on, siis Jx ja parem :)
lisaks veel see, et olgu, kui oleks plaanis too kulunud trikk, et foldime ja ootame, et keegi varem lendaks, saaks paar $$$ rohkem. well, ka siin pole suurt abi loota, kuna mingil tyybil on 50k ja teisel 85k. kui sa nyyd foldiksid, siis nad saavad suure t6enaosusega aru, et soovid raha juurde saada ja foldivad nimme oma mediocre pushhanded jargmine ring ja lasevad sul vaikuses surra, mil j6uavad uued blinded ja sul alles tiba vahem kui 1bb. vot nii arvan mina.

armand0
20.08.10, 17:08
esiteks sul M1, teiseks solid holding ehk A8SSS ja kolmandaks, prizepool on pisike ja "suuremad muutused" auhinna osas tekivad alles siis, kui 3 mangijat jargi.
100% call.

vaatan nyyd veel lahteandmeid ja sealt selgub, et tolles kaes oled chipliideri vastu, seega veelgi rohkem p6hjust callida. mis ta range on seal? kui ta hea mangija on, siis Jx ja parem :)
lisaks veel see, et olgu, kui oleks plaanis too kulunud trikk, et foldime ja ootame, et keegi varem lendaks, saaks paar $$$ rohkem. well, ka siin pole suurt abi loota, kuna mingil tyybil on 50k ja teisel 85k. kui sa nyyd foldiksid, siis nad saavad suure t6enaosusega aru, et soovid raha juurde saada ja foldivad nimme oma mediocre pushhanded jargmine ring ja lasevad sul vaikuses surra, mil j6uavad uued blinded ja sul alles tiba vahem kui 1bb. vot nii arvan mina.

+1


ja võites see pot on sul suuremad võimalused paremale kohale jõuda ,kui foldides ja lootes ,et mõni short teeb lükke.

mikk2468
20.08.10, 18:13
fold oleks kuritegu, põhimõtteliselt any 2 push.

con
22.08.10, 13:23
jp call kindel. sa üldjuhul oleksid pisut arvatavasti ees ja selle stackiga on coinflip päris hea variant juba.
stack selline, et pole pmst oddse vahepeal paremat kätt saadagi enne kui stack alla 1bb kukub, sul hetkel ainult 1 vastane monsterstack. paremat situatsiooni väga olla ei saa.
+macro öeldu, auhinna summa muudab oddse juba mingil määral jne.

emmimees
28.08.10, 15:19
Ma suruks mõtlemata ka sisi kui oleks 4-5BB stäkk ja pole sinust oluliselt väiksemaid stäkke lauas.. ja eriti veel kui oled blindil.

pootsman
29.08.10, 09:33
armando0 ütles kõik ära. ^^ isegi bb pealt oleksid sa pidanud päris suure rangeiga shovema ja olema väga õnnelik kui saad 60-40 olukorra.

macroTilt
29.08.10, 17:04
armando0 ütles kõik ära. ^^ isegi bb pealt oleksid sa pidanud päris suure rangeiga shovema ja olema väga õnnelik kui saad 60-40 olukorra.


katus s6idab?
okok, eile oli laupaev, good times ;)


*ennem kui kommenteerid, loe 2x probleemi pystitus labi, seejarel viska kiire pilk peale juba avaldatud kommentaaridele ja alles seejarel sura enda vaimusynnitis sisse ehk siis - respect on elementaarne!