PDA

View Full Version : $10+1 $7000 GTD: multiway allin, call or fold?



faronel
20.08.10, 23:47
Njah, järjekordne tight otsus. :)

Olympic Online daily $10+1 $7000 GTD tournament.
751 entrants/ 80 players left (100th in the money, so hero in the money).


SB (21,6k)
Hero (BB) (9,7k)
UTG (1,8k)
UTG+1 (46,5k)
MP1(12,8k)
MP2 (22,7k)
HJ (14,2k)
CO (5,1k)
BTN (3,3k)

Blinds: 0,5k/1k, ante 100 (uus level, esimene käsi)

Preflop: Hero is BB with 7:heart:7:spade:
UTG raises 1,7k and is allin, 4 folds, CO re-raise 5k and is allin, BTN calls 3,2k and is allin, 1 folds, hero :confused:

kas saab olla magusamat set mine'imist, aga mu NIT aju... Call, eks ju???

miksnii
21.08.10, 03:07
5k masti setminemise eest...mai tia. Isiklikult foldiks siin kuna ilmselt suurem paar vastas ning ootaks paremat võimalust duubliks.

hotcocacola
21.08.10, 03:18
No minu arvates peaks olema see ikka pigem fold. Mina seal väga ei saa mõeldagi callimisele :D.
Samas, ma pole MTT pro ka

udikaz
21.08.10, 07:03
võimatu on seal callida! ez fold.

hotcocacola
21.08.10, 07:11
sovet, sul vahetevahel väga imelik mõtlemine :D
selgita üldse, kuidas sa saad seal mõelda callimisele :D?

macroTilt
21.08.10, 07:57
no mis setminiminine, endal laheb yle poole stacki sisse. fold muidugi.

neeme
21.08.10, 10:30
cmon, easiest fold ever.

DreadHead
21.08.10, 10:37
trivial fold...

faronel
21.08.10, 14:28
Mmm, mul on pärast BB postitamist stack veidi väiksem kui 8BB.

SB+BB+ante=0,5k+1k+0,9k
1st allin=1,7k
2nd allin=5,1k
3rd allin=3,3k
----------
Total pot: 12,5k

Mul jääb call'ida 4k, mis on veits alla poole mu stäkist, et võita 16,5k pot (have to win 24% of times, nibin nabin pocket over pocket olukord ju). Oletame, et üks villain on overpocket'i peal, aga ei pruugi ka, sest tema stack'i juures tal range ka suurem (see 5BB vend võib shove'ida 1,7k allin peale ka mingi Axs-ga, kui tema ees on ka mitu short'i; 3,3k võib ka päris häid odds'e saada oma JTs-le näiteks).

Vastas on ju täiesti pudistäkid, kes juba olles in the money, otsivad head double up kohta... ...........................

Täiendus: lisa faktor on ju see ka, et kõik on in the money ja fond progression on väga väike, see on see koht, kus any suited connector, Axs on suht nuts sellises multiway potis... vastu ei ole ka just kõige säravamad vennad.

faronel
21.08.10, 14:40
See on minu loogika igatahes. Aga mida ütlevad targad onud, seepärast paningi käe üles...

St "easy fold" on ainult otsuse deklareerimine, põhjendust tahaks...

macroTilt
21.08.10, 17:21
ma panen siukse lihtsa maamehe loogikaga. piltlikult naeb asi valja umbes nii.
3 venda on ENNEM SIND all inis, eks. ok, UTG ei ole midagi, ongi any2, sest jargm jaotus on tema BB ja ta lihtsalt peab lykkama seal ATC. nyyd tuleb too CO. tema range peaks olema tapselt selline, et ta saab aru, et ATC vastu on ta hea ja lykkab seal suht suure haardega. samas, mingi "range" tal seal kindlasti on, sest on actimata SB ja sina BB (teil m6lemal vaga vastikud stackid tema silmis).
Nyyd aga, tuleb mangu button. stack on tal vaike, mis samal ajal annaks p6hjust arvata, et ta range on seal suht lai (vaja ju duublit kiiresti saada), eeldades, et on m6tlev mangija, ei saa ta seal aga kohe mitte kuidagi paris ATC sisse panna. Jne..
kokku v6taks nii, et muud moodi sa seda katt ei v6ida, kui hitid seti. sest damn, 3 vastast, MTT, 3+h mangitud, kiiret ei paistnud kellegil olema, kuna nad suutsid siiski rahadesse tulla, no seega on ka natuke yle ABC pokkerist selge.
ehk siis, vastakuti oled...variante on palju. ma panen suvalise, K8, 44, AJ.
mina ei taha siin kyll callida, eeldades, et ma tean vastaste kaarte.

pole turniire kunagi hudiga manginud, seega endiselt analyysin oma kaike yleval ara toodud meetodi abil. lisaks ka paras hulk jalgimist, et mis ikkagi lauas toimub. 2 cents.


lisaks. sa oled tapselt selles etapis turniiril, kus tegelikult chipid on hinnas. sul on hetkel 9bb, mis on solid shortstackninja stack. sest seda teavad ju k6ik, et kui just on "rahadesse tuldud", siis jargmise 15 min jooksul langeb pool fieldist ja hiljem t6mbab mangu taas vahe tightimaks.
seega, too 15 min tasuks ise suhtkoht valiv olla chippide kytmisega. pigem tight kui lose. duno.

faronel
21.08.10, 20:10
See juba parem, tänud, aga selle analüüsi miinuseks on see, et sinu pakutud umbkaudsete range'ide juures ma võidan 27-30% juhtudest, aga call'ida on 4k, et võita 16,5k, mis tähendab, et reaalselt siis pean võitma 24% juhtudest - matemaatiliselt oleks nagu...

Lisaks on siin mitmetasaline analüüs ka: kartma ma pean kõige rohkem ju BTN shove'i, aga teda call'imiseks mul vaja ainult 2k sisse panna... st tekib side pot...

P.S. See in the money järgne short'ide väljalangemise faas toimus suures osas ära. 100 said raha, paari käe jooksul jäi alles stabiilselt 80.

faronel
21.08.10, 20:16
Pm kui arutelu hakkab kisuma dihhotoomia suunas: tight ABC poker vs fighting for 1st place and coinflips, siis ei ole mõtet. Mind huvitab, kas minu loogikas on midagi fundamentaalselt valesti, miks call ei saa olla siin õigustatud?

Rigged
22.08.10, 12:41
Fold pole paha, sest blindid foldides jääb meil veel fold equityt stealimiseks, callides seal on parimal juhul flipp.

con
22.08.10, 13:08
Lisaks on siin mitmetasaline analüüs ka: kartma ma pean kõige rohkem ju BTN shove'i, aga teda call'imiseks mul vaja ainult 2k sisse panna... st tekib side pot...


jäi mul midagi kahe silma vahele?, kõik enne sind allinis ju...

kuna kõigil rahad sees siis flopis mitte hittimisele ei pea mõtlema(12%, et hitid), seega olukord veits parem. aga heal juhul saad sa vastu 4 ülekaarti ehk keegi saab ühe kõrgema paari 90% tõenäosusega riveriks.
macrotildi ranged on isegi päris leebelt pandud.

rigged, hea, et ette mõtled aga ütleme, et utg kaotab, järgmin on utg+1 45k stackiga, teda väga ei harassi ma arvan. plus seljataga on ka korralik stack kes ei pruugi väga tighti mängu teha.

pmst fold. liiga gamble, MT range on isegi okei veel ja saad enamvähem oddsid aga miks ei võiks vastas olla ülepaar vm.

pmst foldides on stack mängitav, saad kaarti oodata vm, callides ja kaotades pead ranget suht kiirelt hakkama avama, lisaks sul on 2 monsterit ka mõlemal pool.

faronel
22.08.10, 14:12
Seal ma mõtlesin seda, et tekib side pot, st kui ma pidin kartma kõige rohkem BTN range'i, siis temale ainult kaotades, ma oleks võitnud side poti, mis oleks umbes 4k väärt (ehk ma oleks tagasi algstacki peal olnud).


jäi mul midagi kahe silma vahele?, kõik enne sind allinis ju...

Aga anyway, ma ka fold'isin seda kätt, mõtlesin, et too risky. Kutid näitasid A9, AK ja AK, maha jooksid blangud ja viimased kaks splitisid poti. Tilt tuli aga siis, kui ma suutsin ühe käe varastada selle UTG 45k käest ning käsi hiljem shove KK-ga, saan kaks call'i "monsteritelt": AK ja AQ ja river A. Ja siis mõtled, et miks ma siis ei call'inud oma 77-tega... Standard! :)

Rigged
22.08.10, 14:51
rigged, hea, et ette mõtled aga ütleme, et utg kaotab, järgmin on utg+1 45k stackiga, teda väga ei harassi ma arvan. plus seljataga on ka korralik stack kes ei pruugi väga tighti mängu teha.


Arvad, et bb callib lightilt oma 45k stackist 7+k shove? Kas Sina calliksid?
Mis puutub sellesse 20k stacki venda, siis natukenegi mõtlev stealer saab aru, et Sa callid/shoved tema steali lightilt nii et üldjuhul ei tulda random pasaga torkima. Vot tak

ceni
28.08.10, 13:59
Mis rangega on mõtekas callida taolises situatsioonis? JJ+ AQ+?

con
28.08.10, 15:17
sellises situatsioonis ma callin tunde järgi, kui ikka mingi närvihaige ees, ütleme nt 4x juba järjest allini pannud, siis AT 99+ pmst igakell. KQ läheb ka kui igakord pushib ja tundub nõrk vatsane aga obv läheb ennem siis juba any ace käiku.
tho vb see leak ka, mainin enda arvamust lihtsalt
aga solid vastase vastu JJ AQ on alumine piir jp. vaatan ta m'i ja panen range talle, kui biidin rohkem käsi kui kaotan siis callin.

pootsman
29.08.10, 09:59
sellise calli jaoks peab mingi soulread olema ikka. olen sellise calli isegi kunagi teinud kunagi MTT's. mõte on selles, et nende kaartid implicateivad üksteist. siiski ütlen et selline call on vale:D võimalus et sa oled hopelessly behind on liiga suur ja see oleks lihtsalt mõtetu chippide raiskamine

Marek K.
29.08.10, 14:02
call and hope! that's gamblers kung fu and u must use it if u wanna win it