PDA

View Full Version : Küsimus programmide kohta.



Crank
24.08.10, 09:25
Kas keegi teab, võibolla saab kuskilt tasuta samalaadset asja nagu PT3 või HEM? Loomulikult ei saa ta olla sama hea, aga pm ma ei mängi nii palju, et vaja PT3 või HEM-i osta.

Tigrano
24.08.10, 09:27
Mingi asi on olemas tõesti aga nimi ei tule meelde. Kunagi käis siit foorumist vähemalt nimi läbi ehk keegi teab.

pikk28
24.08.10, 09:27
elevant imo

Pahvak
24.08.10, 09:30
Ise kasutasin kunagi paar kuud realtime hudi. HEMi sarnane layout laudades, aga hand replayerit, graafikut jms pole. Kuvab ainult vastaste state.

lypsja
24.08.10, 12:50
see kuvab siis iga sessi algusest nagu nullist... ehk miinimum on vaja 100 kätt läbi mängida vastastega et VPIP ja PFR hakata uskuma?

low-flow
24.08.10, 15:12
Mingi tasuta programm peaks jah olema Poker Elephant vmt. Mäletan, et kunagi aastaid tagasi tõmbasin selle, aga ei saanud andmebaasi korralikult jooksma. Samas ma olin siis jube noob ka.

Pahvak
24.08.10, 15:13
see kuvab siis iga sessi algusest nagu nullist... ehk miinimum on vaja 100 kätt läbi mängida vastastega et VPIP ja PFR hakata uskuma?

Ei, see jätab eelmised käed ka meelde, aga kuna ta ei kasuta SQL andmebaasi, siis väga suure käte arvu korral muutub ilmselt ebamugavaks/aeglaseks.

Kosmonaut
27.08.10, 15:11
Tasuta saad jah pokerstrategy elephanti. Esialgu saab aga aint algaja versiooni (kus on statsid kirjas sõnadega low/high/very high jms). Pokerstartegys pead tegema 1000 strategy pointi et litsentsi tasuta saada (korraliku statsidega versiooni). Muidu maksab ka see programm. algajal läheb 1000 punkti tegemisega ka natuke aega.

qbj0hn
30.08.10, 17:31
Mingi tavaline pokertracker oli mul lihtsalt.
Ja sellele pead eraldi veel pokergrapheri külge keevitama,et see hakkaks graafikuid ka näitama.Enamasti suht "plank" program.Statse ja asju kõiki näitab aint HUD pole.
Ja see polnud mingi trial ka mul.

Codecci
30.08.10, 21:49
Mingi tavaline pokertracker oli mul lihtsalt.
Ja sellele pead eraldi veel pokergrapheri külge keevitama,et see hakkaks graafikuid ka näitama.Enamasti suht "plank" program.Statse ja asju kõiki näitab aint HUD pole.
Ja see polnud mingi trial ka mul.

See oli sul PokerTracker V2, piraatluse teel saadud.

qbj0hn
31.08.10, 16:47
Ok :P