PDA

View Full Version : Nl10, set monotone flopil



5gww
25.08.10, 00:39
vastane oli 8.6/6.3/2.3
käsi oli ca 178

ise olen nagu aru saanud siit foorumist,et seti flopis ei foldita kui just väga head readi pole vms.

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

UTG ($19.75)
UTG+1 ($8.20)
MP1 ($10.13)
MP2 ($11.28)
CO ($16.98)
Button ($3.05)
SB ($10)
Hero (BB) ($18.54)

Preflop: Hero is BB with 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
4 folds, CO bets $0.30, 2 folds, Hero calls $0.20

Flop: ($0.65) Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif (2 players)
Hero bets $0.50, CO raises to $1, Hero raises to $4, CO raises to $7 mida hero nüüd teeb?

donkament
25.08.10, 01:44
miks sa 3betid floppi kui stacke sisse ajada ei taha?

Ämmapets
25.08.10, 11:00
Insta shove, juba tema minraise peale.

tolmuahv
25.08.10, 11:21
Vastase ranges rida ei ole. Mast on, aga väga harva. Flopatud flush (mis peab ka vähemalt K high, pigem A-high olema) ei mängi siin nii aggrolt.

Seega jääb vastase range minu jaoks ülepaarile või kõrgemale setile, kes masti/rea ostu vastu enda kätt kaitseb. Kuivõrd vastane on nii nit, siis ta tõenäoliselt postflop eriti mängida ei taha/oska. Tüüpiliselt saaks QQ+ käest siin kiire shove ja set üritaks sind kallilt masti/rida panna ostma.

Pikalt mõeldes on vastane väga tõenäoliselt kõrgema seti otsas, aga mängu käigus ma ise seda kätt maha ei paneks. Kui peale 10 min mõtlemist otsustada saaks, siis siin foldiksin seti.

leits
25.08.10, 11:58
8,6/2,3 vandi vastu oleme me kyll siin taga minu silmsi ..

Konso
25.08.10, 22:07
Arvatavasti on tal valmis käsi, AdKd või set. 8,6/2,3 venna vastu oleme siin ilmselt taga, ta pole mingi varas ka niiet fold oleks minu arvates EV+ liigutus.

5gww
26.08.10, 18:45
aga kui meil oleks top set, siis intsa nuppe jh? poleks küsimustki?

donkament
26.08.10, 18:52
Jah tõenäoliselt oled beat selles olukorras, aga ikka kehtib mu eelmine küsimus, et miks sa 3bettisid floppi, kui stacke sisse ei tahtnud ajada? ilmselge raha põletamine, kui foldida plaanid ületõstele, sest nkn midagi foldima selle tõstega sellisel flopil eriti ei saa.

5gww
26.08.10, 19:04
ma ajasingi nupud sisse, aga tahtsin saada lihtsalt kinnitust,et taolistes olukordades ja sellise vastase vastu on fold ikka +EV, mitte shoveda igahinna eest.:)

Konso
26.08.10, 22:43
aga kui meil oleks top set, siis intsa nuppe jh? poleks küsimustki?

jepp

Poku
27.08.10, 00:32
Mnjah peab oma sõnad tagasi võtma et ühe vastase vastu läheb alati nupud sisse setiga.
Bottom setiga sellise niti vastu sellise käitumisepeale paneb mõtlema küll... Vaevalt NL10 nitt nüüd oskab enda imaget nii hästi ära kasutada (kõrgemal see täitsa võimalik).

donkament
27.08.10, 00:44
Mnjah peab oma sõnad tagasi võtma et ühe vastase vastu läheb alati nupud sisse setiga.
Bottom setiga sellise niti vastu sellise käitumisepeale paneb mõtlema küll... Vaevalt NL10 nitt nüüd oskab enda imaget nii hästi ära kasutada (kõrgemal see täitsa võimalik).

Selle flopi 3betiga näitab hero ülimat strenghti ning et FE praktiliselt puudub, nii et selle olukorra bluffimine niti poolt oleks kõrgem kosmiline enesetapp :)

Poku
27.08.10, 01:42
Selle flopi 3betiga näitab hero ülimat strenghti ning et FE praktiliselt puudub, nii et selle olukorra bluffimine niti poolt oleks kõrgem kosmiline enesetapp :)

FE praktiliselt puudub? Loe eelneva lehekülje soovitusi uuesti, need kõik on aktiivsete mängijate poolt ;) Ei ütleks et praktiliselt puuduks FE.

donkament
27.08.10, 01:51
FE praktiliselt puudub? Loe eelneva lehekülje soovitusi uuesti, need kõik on aktiivsete mängijate poolt ;) Ei ütleks et praktiliselt puuduks FE.

ma mõtlesin, et vastase silmis puudub FE, kuna hero on 1suit floppi 3bettinud ja 1/3 stackist potti pannud enne turni. üsna suicide oleks sellisel boardil hakata 4bet bluffi üritama.

Poku
27.08.10, 02:07
ma mõtlesin, et vastase silmis puudub FE, kuna hero on 1suit floppi 3bettinud ja 1/3 stackist potti pannud enne turni. üsna suicide oleks sellisel boardil hakata 4bet bluffi üritama.


Jah üldiselt puudub kuna inimestel on loomuses teha pigem halb call kui hea fold, aga kõrgemal limiitides kus on regularid tase juba päris hea, oskab hea nit enda imaget ära kasutada. Praegu siin jah vastanutest kes ütlesid et ilmselt foldiksid, mängu käigus seda ei teeks tõenäoliselt, kuna praegu rohkem aega mõelda jne, aga NL100+ head regid mõtlevad mängu käigus samamoodi ja seal erinevalt NL10st mängitakse juba sellepeale kes vähem kinni maksab vastase käed ja leitakse kergemini foldi nupp ülesse, mitte nagu NL10 kus mängitakse ainult value peale - ma võin ju kinni maksta, aga sina maksad mulle rohkem kinni stiil.
Kui see nitt nüüd korralikke panustamis suurusi kasutaks oleks ta 4betil ehk isegi fold eq olemas kohe kindlasti (vb isegi tegelt selline min gayraise töötab paremini arvestades raha hulka millega riskitakse vs. panga suurus vs. kui tihti folditakse, kuna see min gayraise näeb veel tugevam välja). Seda just tema image pärast vastase silmis.

Ma ei proovi öelda et nii koguaeg on, lihtsalt üks idee, et kui nit on hea nit, siis võib ta vabalt erinevates olukordads bluffida tänu sellele et ta on nit ja keegi ei taha talle käsi kinni maksta.

Edit arvutasin kiirelt läbi peast, nitil siin vaja ca 50% FE, mida tal NL10 jah kindlasti pole, aga kui lisada et tal ehk ka pot eq olemas (reatõmme, üks mastikaart jms) siis kindlasti muutub selline semibluff juba kasulikuks.

donkament
27.08.10, 02:19
Jah üldiselt puudub kuna inimestel on loomuses teha pigem halb call kui hea fold, aga kõrgemal limiitides kus on regularid tase juba päris hea, oskab hea nit enda imaget ära kasutada. Praegu siin jah vastanutest kes ütlesid et ilmselt foldiksid, mängu käigus seda ei teeks tõenäoliselt, kuna praegu rohkem aega mõelda jne, aga NL100+ head regid mõtlevad mängu käigus samamoodi ja seal erinevalt NL10st mängitakse juba sellepeale kes vähem kinni maksab vastase käed ja leitakse kergemini foldi nupp ülesse, mitte nagu NL10 kus mängitakse ainult value peale - ma võin ju kinni maksta, aga sina maksad mulle rohkem kinni stiil.
Kui see nitt nüüd korralikke panustamis suurusi kasutaks oleks ta 4betil ehk isegi fold eq olemas kohe kindlasti (vb isegi tegelt selline min gayraise töötab paremini arvestades raha hulka millega riskitakse vs. panga suurus vs. kui tihti folditakse, kuna see min gayraise näeb veel tugevam välja). Seda just tema image pärast vastase silmis.

Ma ei proovi öelda et nii koguaeg on, lihtsalt üks idee, et kui nit on hea nit, siis võib ta vabalt erinevates olukordads bluffida tänu sellele et ta on nit ja keegi ei taha talle käsi kinni maksta.

mõtle nüüd, mis su 3bet range teh niti vastu on sellisel flopil. Ja nüüd mõtle, kui suure osa ajast sa selle seal foldiksid. jah nit on nit, aga kui me 3betime seal for value ja me teame, et vastane ON nitt, siis on seal bluffimine oleks hea nit regi enda mõttes juba halb plaan. Me teame juba enne, kui me 3betime teda, et ta on nitt. Ja kui ta on hea nit regular, siis ka tema teab, et meie teame, et ta on nitt ning et me 3betime ülitugeva rangega ta vastu. tahaks näha, milline nit leiab seal sellised cojones, et bluffida.

Poku
27.08.10, 02:38
mõtle nüüd, mis su 3bet range teh niti vastu on sellisel flopil. Ja nüüd mõtle, kui suure osa ajast sa selle seal foldiksid. jah nit on nit, aga kui me 3betime seal for value ja me teame, et vastane ON nitt, siis on seal bluffimine oleks hea nit regi enda mõttes juba halb plaan. Me teame juba enne, kui me 3betime teda, et ta on nitt. Ja kui ta on hea nit regular, siis ka tema teab, et meie teame, et ta on nitt ning et me 3betime ülitugeva rangega ta vastu. tahaks näha, milline nit leiab seal sellised cojones, et bluffida.

Oh kõik ei ole nii must valge.
Preflopis ka ju 3betid AK/QQ for value aga kui saad 4beti otsa siis foldid ju (eriti niti poolt)??? Ei tahagi öelda et koguaeg nii on, aga, oled sa minuga nõus et hea regular 3betib siin siiski ja 4beti peale leiab tihti ka foldi nupu ülesse? Kui sa sellega nõus pole, siis sa oled üks vähestest (loe eelmise lehekülje kommentaare uuesti, paljud on nõus).
Aga kui sa oled sellega nõus siis see tähendab ju, et on nitil FE siin olemas ja kui ta on piisavalt taibukas nit siis ta aegajalt ka bluffib erinevates olukordades nii.
Kõik ei ole nii, et kui nüüd 3betime for value siis paneme lõpuni silmad kinni edasi, vajadusel tuleb ka enda tugeva käega fold nupp ülesse leida, ja mida kõrgem limiit, seda tähtsam see tunnetus on.

Tekib küsimus miks me siis 3betime? Et calli saada!!! Ilmselgelt nit siin rohkem callib kui raiseb (eriti gay minbet). Nit callib siin paar+fd, paar + sd, ma lauda ei mäleta, ehk mingi oesd, ülepaar + 1 kaart fd jms (vb sellega raiseb), neid kaarte on rohkem millega ta callib kui raiseb.

Aga las olla, meie arvamused on erinevad ja see on täiesti ok ;)
Sain sinu vaatenurga teada, ehk midagi õppida sellest.

antnx
27.08.10, 10:09
Miks limbid PP-sid kui tahad seti hittimisel foldida HU potis?

tolmuahv
27.08.10, 10:37
Kogu stacki osas 77-ga preflop oma tegevus ära planeerida pole ka minu meelest mõistlik. Kui ikka board on väga scary ja peale mõtlemist vastase tugevama käe peale paned, siis ei ole vaja igal jumala juhul $17 likku panna sellepärast, et pf sai 30 senti investeeritud plaaniga set hittida.

donkament
27.08.10, 10:54
Oh kõik ei ole nii must valge.
Preflopis ka ju 3betid AK/QQ for value aga kui saad 4beti otsa siis foldid ju (eriti niti poolt)??? Ei tahagi öelda et koguaeg nii on, aga, oled sa minuga nõus et hea regular 3betib siin siiski ja 4beti peale leiab tihti ka foldi nupu ülesse? Kui sa sellega nõus pole, siis sa oled üks vähestest (loe eelmise lehekülje kommentaare uuesti, paljud on nõus).
Aga kui sa oled sellega nõus siis see tähendab ju, et on nitil FE siin olemas ja kui ta on piisavalt taibukas nit siis ta aegajalt ka bluffib erinevates olukordades nii.
Kõik ei ole nii, et kui nüüd 3betime for value siis paneme lõpuni silmad kinni edasi, vajadusel tuleb ka enda tugeva käega fold nupp ülesse leida, ja mida kõrgem limiit, seda tähtsam see tunnetus on.

Tekib küsimus miks me siis 3betime? Et calli saada!!! Ilmselgelt nit siin rohkem callib kui raiseb (eriti gay minbet). Nit callib siin paar+fd, paar + sd, ma lauda ei mäleta, ehk mingi oesd, ülepaar + 1 kaart fd jms (vb sellega raiseb), neid kaarte on rohkem millega ta callib kui raiseb.

Aga las olla, meie arvamused on erinevad ja see on täiesti ok ;)
Sain sinu vaatenurga teada, ehk midagi õppida sellest.

lõpetaks vaidluse, aga tahaks märkida, et preflop 3bettides on sisse pandud raha hulk mitmeid kordi väiksem ja seega foldimine kordades tõenäolisem kui flopist 3bettides.

nikitheone
28.08.10, 21:33
168 kätt - võiks read olla.
ma vaataks ta flop agg ka - kui tal on ikka 0,5/3/5 siis hea kõhutunde korral foldiks.

muidu ei foldi seda

qbj0hn
30.08.10, 11:51
ma vist calliks selle gay minraise.usun,et taga seal flopil.ja kui turnil mingi potsize bet v6i ligi lähedane vastas siis fold.
Ei taha valet infi anda,aga see on see mida ma teeksin.