PDA

View Full Version : Abi üleüldise pokkeriga



SNOOPDOGG
25.08.10, 12:23
Tere, olen teie foorumit juba pikemat aega jälginud ja mõtlesin natuke abi küsida.

Olen pokkeriga tegelenud kuskil 2a. Mängin üsna palju aga seda ei saa väga normaalseks nimetada kuna mängin umbes nii et kannan kuskil 30-70 euro kuskile unibeti ja istun pms kogu bankrolliga lauda jms. Tavaliselt kas kaotan oma br-i voi teen selle 2-4x suuremaks ja kannan uuesti välja.

Abi sooviksin siis sellega, et on plaan teha kuskil $100-200 suurune deposit kuhugi ja hakata bankroll managmendi järgi mängima, alustades siis nl4-st ja jõuda vähemalt nl10, sama kehtib ka sngde kohta. Teie abi sooviksin siis saada sellega et kuhu kanda jms. Pole kunagi elus rakebacki saanud ja sooviksin sellest rohkem teada saada vms. Et pms siis kuhu kanda, et kuskilt mingit rakebacki saada , vahet pole kui suur see on ,abiks ikka ja tean et teatud kohtades ja summades on võimalik teatud boonuseid saada. Raha saidile saan kanda local bank transferi kaudu. Et siis kuhu oleks koige mõtekam kanda? Nii mängjate kui boonuste ja asjade poolest.

AVALDAGE ARVAMUST. ÄITAH

krayzie
25.08.10, 12:34
minu arvamus : ära raiska oma aega ja raha pokkeri peale. Leia endale muu hobi.

farik666
25.08.10, 12:39
saatsin sõnumi.

SNOOPDOGG
25.08.10, 13:08
Olen juba paarilt inimeselt teatud abi saanud ja otsustaks fulltiltipokkeri kasuks. Pms oleks mul võimalik seal 27% rakebacki saada eks? Sinna peaks olema võimalik pangaülekandega raha kanda eks? Ja mida täpselt kujutab see first deposit bonus kuni $600? Et umbes kannan $200 siis peaksin teatud aja mängides mingit raha juurde saama?
Ning uurisin ka seda, et kuna oman juba seal kasutajat aga kui uninstall ja delete all cookies, läheb see läbi?

Poku
25.08.10, 13:14
Olen juba paarilt inimeselt teatud abi saanud ja otsustaks fulltiltipokkeri kasuks. Pms oleks mul võimalik seal 27% rakebacki saada eks? Sinna peaks olema võimalik pangaülekandega raha kanda eks? Ja mida täpselt kujutab see first deposit bonus kuni $600? Et umbes kannan $200 siis peaksin teatud aja mängides mingit raha juurde saama?
Ning uurisin ka seda, et kuna oman juba seal kasutajat aga kui uninstall ja delete all cookies, läheb see läbi?

Kui sul on seb pank siis saad interneti pangas teha virtuaal krediitkaardi millega saad väga kiirelt raha peale kanda.

Rage
25.08.10, 13:17
mina siiski soovitaksin esimese depo teha Triobeti... seal NL4-NL20 pokkeripõhialused selgeks teha, BR kuskile 600 kanti grindida.. ja alles siis FTP'ga liituda.. saad first depo boonust terve 600 ulatuses vabastama hakata..

Triobetis on 30% rakeback, kui genereerid kahe nädala jooksul $100+ raket.. vist oli nii..

SNOOPDOGG
25.08.10, 13:20
Triobetis imo 21? Olen 19

Rage
25.08.10, 13:26
Triobetis imo 21? Olen 19
nojahh, siis on teine teema.. ei oska siis soovitada midagi, lihtsalt NL10s sa FTP 600t taala ei vabasta... ja nohh ega sa ei kanna 600t sisse ka..

SNOOPDOGG
25.08.10, 13:31
Oota pms on see nii et $600 kandes pean ma $600 rake maksma ja siis on võimalik $600 boonuseks saada?

Tarmonator
25.08.10, 13:38
ja kui omad FTP's juba kasutajat, siis uninstall ja delete cookies ei aita sul uut kasutajat teha. seega mängid vanaga või ei mängi üldse

Poku
25.08.10, 13:45
ja kui omad FTP's juba kasutajat, siis uninstall ja delete cookies ei aita sul uut kasutajat teha. seega mängid vanaga või ei mängi üldse

Vale.
Nagu jutust aru saada on pole ta first depot teinud veel, seega ehk pole ka mänginud real money peale?!
Seega on suht suur võimalus supportiga suheldes saada rakeback peale kui pole veel mänginud real money accoundiga seal.

Tigrano
25.08.10, 13:54
Vale.
Nagu jutust aru saada on pole ta first depot teinud veel, seega ehk pole ka mänginud real money peale?!
Seega on suht suur võimalus supportiga suheldes saada rakeback peale kui pole veel mänginud real money accoundiga seal.

Jah, kõike saab tuleb ainult kirju saata kõvasti.

Uniquest
25.08.10, 14:25
Jah, kõike saab tuleb ainult kirju saata kõvasti.

+1

Ämmapets
25.08.10, 17:24
Sinu rakebacki saamine või mittesaamine sõltub pigem sellest, kuidas sa FTP-ga liitusid. Sest iga affiliate tahab, et sa ainult nende linkide kaudu ja koodidega FTP-ga liitud, muidu rakebacki ei saa.

SNOOPDOGG
25.08.10, 20:59
Ei liitunud ma mingi lingi kaudu ja depositi pole teinud sinna kuid friend transferiga olen rahasaanud $100-200 vahel ja ise pärast välja võtnud.

Küsimus siis selline et kas ka nii on võimalik rakebacki saada et regan kuskile ja depo asemel saan raha friend transferiga. Nt vaatasin kohta nimega Cake poker vms või mida iganes et regan kuskile ennast , tuttav või keegi kannab raha ja ikkagi saan rakebacki?

Poku
25.08.10, 21:01
Ei liitunud ma mingi lingi kaudu ja depositi pole teinud sinna kuid friend transferiga olen rahasaanud $100-200 vahel ja ise pärast välja võtnud.

Küsimus siis selline et kas ka nii on võimalik rakebacki saada et regan kuskile ja depo asemel saan raha friend transferiga. Nt vaatasin kohta nimega Cake poker vms või mida iganes et regan kuskile ennast , tuttav või keegi kannab raha ja ikkagi saan rakebacki?

Ise välja kandud kuidas??? Minuteada sa saad ainult välja kanda sinna kust oled varem depo teinud, seega kui depot pole otseselt kuskilt teinud siis kuidas välja kandnud oled??

SNOOPDOGG
25.08.10, 21:29
Hmm wtf ei tea sellest küll midagi , olen starsis tildis ~1a mänginud ja 3-4 cashouti teinud kahe saidi peale kokku ning kummagisse pole raha kandnud ise, alati sõbrale irl ja ta transfer.

low-flow
26.08.10, 00:18
Ise välja kandud kuidas??? Minuteada sa saad ainult välja kanda sinna kust oled varem depo teinud, seega kui depot pole otseselt kuskilt teinud siis kuidas välja kandnud oled??

Pangaülekandega saab ka siis välja võtta, kui sissekannet teinud pole. Kõik teised kanalid peaks olema jah nii, et sissekanne enne vajalik.

Simmo
26.08.10, 20:28
Sain netellerisse täitsa ilma probleemideta cashoutida, kuigi depot polnud teinud. (stars)

soouni
26.08.10, 20:43
soovitan leida coachi ka kindlalt ja talt mõned sessid vähemalt võtta, kui väga ise matsu ei jaga muidu lihtsalt mängid ma arvan.

SNOOPDOGG
27.08.10, 14:23
Kuhu pokkerituppa on võimalik kanna seb virtuaal cc kaardiga?

Proovisin kanda doyle brunsoni roomi, seal declined, et eestist ei saa sellega.

Poku
27.08.10, 14:59
Kuhu pokkerituppa on võimalik kanna seb virtuaal cc kaardiga?

Proovisin kanda doyle brunsoni roomi, seal declined, et eestist ei saa sellega.

Igalepoole kuhu krediitkaardiga kanda saab, see on pmst sama nagu krediitkaart.

SNOOPDOGG
27.08.10, 15:41
Tegin siis ftp acci ja depo läbi pokkeriprod.com rakebacki teema järgi.
Kuidas see nüüd töötama peaks?

farik666
27.08.10, 16:39
lähed $2/4 lauda, lahmid 2x all-in ja siis homseks peaks paar kopikat rakebacki olema.. pokkeriprod.com kontol..

rrrr
27.08.10, 19:02
lähed $2/4 lauda, lahmid 2x all-in ja siis homseks peaks paar kopikat rakebacki olema.. pokkeriprod.com kontol..
Ära juhi algajat eksitele. No flop - no drop.