PDA

View Full Version : kardaanirist küsib stake + coach



kardaanirist
26.08.10, 13:22
tere, sooviksin saada stake + coach Full Tilti.

limiit: NL5 (FR/6max = olen mõlemat enamvähem võrdse arvu käsi mänginud)
stake suurus: 30BI ehk 150$
stake kestvus: 50 000 kätt
kasumi jaotus: 40/60 (kogutud FFP kasutamise määrab coach)

mingisuguseid graphe väga esitada ei ole va. viimased 14k kätt Full Tildis, mis sai "challenge raames" mängitud. idee oli sõbralt saadud 5$-st bankrolli hakata kasvatama. nagu graphilt näha võib, siis algus oli edukas (motivatsiioni oli kõvasti ja jooksin isegi paar BI üle EV!!). umbes 10k käe pealt aga tuli kehvem kaardijooks (loe: downswing) mis võrdus minu tildiga. see omakorda omapoolse sita mänguga (kui kogu bankroll on umbes 5-10BI, siis paari BI kaotamine mõjub mindsetile juba väga laastavalt. sellepärast soovingi saada 30BI, mitte nt. 20). ja nii läksidki lõpus viimased kümme dollarit turnade peale, kus ei hittinud. sellega lõppes ka see "challenge". : D
poleks turniire teinud, siis usun, et oleksin kindlasti sealt august välja roninud.

http://www.upload.ee/image/760946/graph.png


PT3 on mul samuti olemas. kui kellelgi oleks võimalus stake anda, aga ei soovi coachida, siis ütlen niipalju, et ei soovigi, et coach pühendaks ilgelt aega. piisaks sellest, kui ta vaataks paar korda nädalas hand history läbi ja aitaks leake leida (sellest pakun ka 40/60 diili, mitte 50/50 nagu tavaks on).



kui kellelgi on probleeme minu usaldusväärsusega, siis võin vajadusel teha pildi isikut tõendavast dokumendist, saata internetipanka 1EEK vms. kuna ise elan Tartus Annelinnas, siis võin Tartu piires ka näost näkku kokku saada.

Cheers!

ranka
02.09.10, 01:48
Luba antud.

Investoritele niipalju, et suurt profitit ma siit ei eeldaks ja kahjumist ei oska midagi kõneleda. Kellel huvi testida oma coachingut/raha natuke üle siis palun väga. Ise ma seda diili vastu ei võtaks.

See on minu arvamus aga pean igaks juhuks ette hoiatama vältimaks pärast nuttu ja kaebusi.

Edu mõlemale osapoolele!

kardaanirist
02.09.10, 11:06
aitäh. :)

omalt poolt lisaks samuti, et kuna tegemist oleks siiski NL5 (ja kui areng toimub, siis ehk ka NL10+), siis obv pole mina see inimene, kelle pealt ilget profitit saada. samas pakun 40/60 diili ja coachilt ei nõua üldse palju. omalt poolt võin 99% garanteerida, et stake ei jää kahjumisse, sest kavatsen korralikult ka mängu kõrvalt õppida ja tilti vältida. samuti mängiksin vaid 4-6 laual.

kardaanirist
06.09.10, 15:18
up! olen iseseisev õppija ja nagu öeldud, siis ei nõuaks coachilt palju (ei küsi aeganõudvaid mikogo/skype sesse jms. kui coachil aega pole). piisaks sellest, kui coach vahest analüüsiks paari küsimusi tekitanud kätt/vastaks mõnele küsimusele statide kohta jms.

kardaanirist
12.09.10, 17:47
lukku!

ranka
12.09.10, 18:05
Mis põhjusel lukku?

Leidsid coachi? Andsid alla?

kardaanirist
13.09.10, 17:33
alla ei andnud. leidsin coachi ja sain stake.

kardaanirist
22.11.10, 22:19
updaten seda teemat ka siis. diili pakkujaks ja coachiks osutus Provoker kellega sai tehtud selline diil - sain 20BI NL2 jaoks ja ülesliikumine toimus 20BI pealt. Diil kestis 50k kätt alates NL5st (kokku 67k kätt, sest NL2s sai mängitud 17k kätt). kasum läks pooleks, sealhulgas ka boonused. kokku jäi diil kasumisse 970$ (sellest ~200 olid boonused). tagastamisele kuulus 525$ (40$ algne steik + 485 dollarit). loodetavasti confirmib Provoker selle kohe ära ka.

http://www.upload.ee/image/940080/diil.PNG

Provoker soovis, et koostaksin ka kerge kokkuvõtte diili plussidest ja miinustest, et ta edaspidi coachina veel paremini hakkama saaks :)

+ palju Mikogo + Skype sesse
+ igas olukorras jäi rahulikuks ning ausaltöeldes ei mäleta ühtegi tema mängulist soovitust, mis poleks mulle kasuks tulnud
+ õppematerjal! sain igasugu huvitavaid videosid ning ka mitu e-booki. tänud!
+ live sessi pakkumine. see jäi küll ära, aga väga viis, et ta oli valmis seda tegema.
+ mitmeid mitmeid kordi küsisin umb 30min ette, et kas võiks koos sessi teha ja pea alati leidis ta selleks aega.



- handhistory läbivaatamine. siin kohal pean aga endale tuhka pähe raputama, sest millegipärast ei tulnud endal mõttessegi selle läbivaatamist küsida
- kohati liiga lühikesed Mikogo sessid


ja üks väga suur pluss: KANNATLIKKUS! nimelt võttis mul cashout aega 3 nädalat seoses sellega, et ei saanud ID'd confirmitud. sai küll proovitud vist kolme kaamera ja kolme telefoniga, aga ükski pilt ei tahtnud läbi minna. saime isegi irl kokku, et asjaga ühele poole saada, aga ka Provokeri kaamera ja telefon jäi lahjaks. raha sai lõpuks küll ära saadetud ja pean tunnistama, et kordagi ei tundnud temapoolset survet.


igatahes usun, et diil oli mõlemale poolele success. mina sain palju teadmisi ja jõudsin NL2st NL25te ja ja Provoker jäi mitu NL25e BI kasumisse. :)

aitäh!

Provoker
22.11.10, 22:24
kõik on korras :D Edu tulevastesse limiitidesse.

mehumble
22.11.10, 23:37
Väga kena saavutus. Päris korralik arv käsi ja üsna kiire liikumine limiitide vahet. Siinkohal võib vist kiita eelkõige õpetajat ennast ja siis õpilast, kes võttis vastu selle, mida õpetaja jagas. Tubli töö.

qbj0hn
23.11.10, 01:47
Päris kenasti läinud võrreldes graphiga OP-s.Keep it up!:)

lypsja
25.11.10, 13:07
sai küll proovitud vist kolme kaamera ja kolme telefoniga, aga ükski pilt ei tahtnud läbi minna.

fotokatel on MACRO funktsioon (funktsiooni pilt näeb välja lahtise tulbiõie moodi)... sellega peaks tulema väga korralik ja terav pilt.

kardaanirist
25.11.10, 15:09
olen sellest teadlik, aga see ei aidanud ikkagi. lõpuks sain mingi soliidsema Canoni kaamera ja sain pildid tehtud. :)

virukunn
25.11.10, 15:39
Ma tegin oma 4 aastat vana lutsuga ja toimis.