PDA

View Full Version : NL10, kaks paari, villain shoveb riveril



fyte
30.08.10, 19:26
OnGame No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - OnGame (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

SB ($10.05)
BB ($9.60)
UTG ($9.15)
MP ($9.21) - igasugune info puudub, oli just lauda tulnud.
Hero ($14.14)

Hero is BTN with 5:spade:, A:spade:

Preflop:
1 fold, MP calls $0.10, Hero bets $0.30, 1 fold, BB calls $0.30, MP calls $0.30

Flop: ($1.15) A:diamond:, 5:club:, Q:heart: (3 players)
BB checks, MP checks, Hero bets $0.70, 1 fold, MP calls $0.70

Turn: ($2.55) 4:heart: (2 players)
MP checks, Hero bets $1.75, MP calls $1.75

River: ($6.05) 2:club: (2 players)
MP bets $6.46 (All-In), Hero ?

asjaolu, et ta limpcallis, võib tähendada et tal on 3x ranges. oleks ta preflop ise avanud poti, siis oleks pigem easy call, kuna suure tõenäosusega oleks vastas Ax lihtsalt.

Poku
30.08.10, 19:57
See et ta oma stacki ei reloadi annab meile juba mingit infot ;)
Sellise vastase vastu ei ole meil vaja oma panustamis suurusi balanseerida - nad ei jaga niikuinii, lihtsalt bluffi väiksemalt, valuet võta suuremalt, kui talle ta käsi meeldib, siis ta callib, kui ei meeldi foldib, et ma panustaks flopi suurema, ja turni suurema et saaks shoveda riveril ilma et peaks overbettima, sellise viisaka summa. As played ma arvan et meil on vajaminev 2:1 olemas ja calliks maha, seal võime näha mingit Qx, KJ, TK jms tüüpi kätt kah, kuna nad alati hittides ei panusta ise, nutsiga nad ikka tihtipeale tahavad c/r, pigem mingi nõrk käsi vms, et laud läks koledaks siis lükkavad AI, kuna ei taha rasket otsust ette võtta kui sa panustad vms, olen täheldanud sellist käitumist fishidelt viimasel ajal palju, et kui laud läheb jubedaks siis riveril oma nõrga käega shovetakse. Muidugi safe play on foldida, oletan et kaotame siin rohkem kui 50%+ kordadest.

Eks minu arvamus ja siin on targemaid mehi, kes seda kommenteerida võiks.

fyte
30.08.10, 20:05
See et ta oma stacki ei reloadi annab meile juba mingit infot ;)
Sellise vastase vastu ei ole meil vaja oma panustamis suurusi balanseerida - nad ei jaga niikuinii, lihtsalt bluffi väiksemalt, valuet võta suuremalt, kui talle ta käsi meeldib, siis ta callib, kui ei meeldi foldib, et ma panustaks flopi suurema, ja turni suurema et saaks shoveda riveril ilma et peaks overbettima, sellise viisaka summa. As played ma arvan et meil on vajaminev 2:1 olemas ja calliks maha, seal võime näha mingit Qx, KJ, TK jms tüüpi kätt kah, kuna nad alati hittides ei panusta ise, nutsiga nad ikka tihtipeale tahavad c/r, pigem mingi nõrk käsi vms, et laud läks koledaks siis lükkavad AI, kuna ei taha rasket otsust ette võtta kui sa panustad vms, olen täheldanud sellist käitumist fishidelt viimasel ajal palju, et kui laud läheb jubedaks siis riveril oma nõrga käega shovetakse. Muidugi safe play on foldida, oletan et kaotame siin rohkem kui 50%+ kordadest.

Eks minu arvamus ja siin on targemaid mehi, kes seda kommenteerida võiks.
No tegelikult Ongame'i võrgustikus autoreload puudub ja see kes multitableb (k.a mina), ei saagi vahetpidamata reloadida, sest 5maxis actionit tuleb tihti ette. Kui ta stack oleks olnud näiteks 8 vms, siis oleksin juba selle suuruse arvesse võtnud.

Poku
30.08.10, 20:15
No tegelikult Ongame'i võrgustikus autoreload puudub ja see kes multitableb (k.a mina), ei saagi vahetpidamata reloadida, sest 5maxis actionit tuleb tihti ette. Kui ta stack oleks olnud näiteks 8 vms, siis oleksin juba selle suuruse arvesse võtnud.

Selge, minu arvamust siis mitte arvestada :) vabandust

Mäksu
30.08.10, 23:03
Ma foldiks kuna selline bet riveris + maas on pmst rida, donk võis seal selle 3 hittida, ma ei riskiks, kui saab kergemini stackida end, kuid see on vaid minu arvamus ongame nl10 põhjal.

Kosmonaut
30.08.10, 23:47
Siin on minu arust suht 50:50 kas oleme ees (järelikult callime). On nähtud taolisi bette nii fishide kui peaaaegu regide poolt. Mõnikord on need nutsid, mõnikord blufid. Muidu nõustun ka pokuga , et mitte reloaditud stack võib midagi näidata (nagu kogu pokker, on see oletuse peale).

Mäksu
31.08.10, 02:45
Reloadimine on seal sitaks tüütu masstabledes nagu fyte kirjutas seega see sitt ei näita antud käes küll mitte midagi