PDA

View Full Version : Hu sng vs Hu cash.



ristimees
01.09.10, 14:32
Terv.

Kumb teie arvates on parem kas Hu sng või hu cash ,ja miks ?.
Ise vaikselt tahan nüüd hu cashi peale üle minna mis on soovitused ja mingi tipid ?:P.

Codecci
01.09.10, 15:02
Ära alla 50NL cashi mängi.

Ise eelistan cashi, sest HU SNG-d on alati 100BB (tänapäeval vist enamjaolt algab isegi 75BB?) või väiksemate effective stackidega, cashis see-eest 100BB+ enamjaolt. Cashis peaks rake vist midstakes+ ka tublisti väiksem olema?

Kui sa cashis mängid vähemalt midstakes (400NL+), siis actionit on raske saada (v.a. oma limiidi tipp-regularidelt), sest kehvad regularid ei mängi sinuga kunagi ja bumide-regularide suhe on halb... Et normaalselt actionit saada mängin näiteks mina hetkel 6 saidil korraga.

erplander
01.09.10, 16:16
Ma olen sellest juba kirjutanud, et VÄGA palju sõltub mängustiilist ja iseloomust.

Kui oled kannatliku loomuga ja ei talu väga suurt variatsiooni, siis mängi normal speed heads-up sng-sid. Nendes lihtsalt mängi rahulikult ja oota, millal vastased vea teevad. Sobib neile, kes armastavad rohkem trappivat stiili. Saad vastast piisavalt tundma õppida ja vastavalt kohanduda.

Kui tahad veidi rohkem aktsiooni ja meeldib agressiivne mäng, siis mängi turbo hu sng-sid.

Cash on aga kõige komplitseeritum mäng, nõuab ühtviisi nii ülihead vastaste lugemise kui kohandumisoskust, samas ka väga suurt agressiooni ja variatsioonitaluvust. Nõuab hoopis teistsugust mindsetti kui hu sng-d. Nii et lihtne see üleminek ei saa olema.