PDA

View Full Version : Otsin stake (+ coachi) @ NL25



$$$
02.09.10, 02:38
Stakeja/coach: sm112

Diili reeglid:
*Stakeja võib igal jumala hetkel diili lõpetada kui soovib. Mina seda teha ei tohi, kuid ootan erakorraliste olukordade puhul mõistvat suhtumist (lõpetame diili kahepoolse kokkuleppega vms)
*kasum 50/50

Kui stakeja aitab ka coachimisega siis:
*rakeback 50/50 - starsis pole.
*punktide kaudne väärtus 50/50

*mängimine toimub PS NL25.
*stake suurus 30 buyini ehk $750
*limiidist üles liikumine kui uues limiidis 30 buyini olemas, alla liikumine 15 buyini korral.
*diili kestvus üks kuu
*cashoudid sõprakanded keelatud
*5000 käe tagant updated
*mu kasutaja FullTildis on PuuraidurJohn ja PokerStarsis on LadyGaga4Eva
*eeldan, et mängin kuskil 1500 kätt per day. (mida rohkem ma mängin, seda rohkem ma ka teenin ja ma olen paras nolifer ka, ehk ärge imestage kui number on suurem ^^)
*sooviks alustada 4 tablides ja jooksvalt 8 laua peale edasi liikuda.

Natuke infot siis elust ja olust:
Pole kunagi tõsiselt cashi grindinud. Samas home gamedes crushin korralikult ja olen lugenud ja õpinud pokkerit juba üks jagu aega, viimati lõpetasin "Let there be Range". Naised saunas räägivad, et MicroLimits cash on väga lihtne, kui vähegi mängu jagad. Pole ise seda kunagi grindinud, sest pole olnud piisavalt püsivust, stake annaks selleks aga kindlasti motivatsiooni.
Coach oleks hea just esimese paari sessioni jaoks, sest võib olla mõni väga obv leak sees, samas selles saavad aidata ka tavalised siinsed foorumlased jne. Pigem, aga tahaks ise suuremaid pote üle vaadata jne, et areneda paremaks pokkerimängijaks.

Tegin eile prooviks NL5/NL10 rushis mängisin 3910 kätt ja PokerTracker näitab winrateks 13.59BB/100 . OBV see on väga short term ja tundsin ka ise, et heater oli, enamus setid maksti kinni jne. Üle ev jooksin vähem kui ühe buyini.

Eesmärk: Teenida kuu või kahega stakest tuleva rahaga piisavalt pokkeris, et saaks vanemate juurest ära kolida.

Usalduse teema:
Olen siin foorumis kaks stake läbi mänginud ja probleeme pole olnud. Vajadusel saab Rankalt infot (muidu poleks 1. stake teemat üldse lubatud tehagi hehe), kuidas mind Tallinnas üles leida. Tagatis stakele on mu läppari näol olemas. Kui on midagi, mida ma pean tegema (ala kandma 1 sendi, või saama kusagil kokku jne), siis olen sellega kenasti nõus :) .

$$$
04.09.10, 23:00
Tundub, et huvi pole. Kui ei usu, et biidin võin algatuseks teha näiteks 5k kätt kusagil NL10/NL5 postitada statid ja kõik suuremad potid or sth. Või kui olete hea coach siis easy money juh ^^

Või kui ei meeldi midagi reeglites andke aga teada, stakejal obv õigus neid muuta.

sm112
04.09.10, 23:19
Pmst võiksin stakeda Starsi ja paar sessi koos teha / mõned käed üle vaadata, aga väga palju aega ei viitsi sellele pühendada, pead olema hea iseseisev õppija.

Milline su pokkerialane taust on?

$$$
04.09.10, 23:48
Sügis 2009 saadik pole tööl käinud ja olen pokkeriga ennast üleval pidanud nii stabiilselt 3-4k eeki kuus (vanematega elades ei lähe just liiga palju vaja), mõni kuu ka rohkem kasumit, mõni kuu vähem. 2009 hitisin ka 2 MTT ja mängisin siis üle oma võimete kindlasti, tagant järgi tarkusena võin öelda, et olin ikka loll küll. Mingi hetk tuli rolli välja kanda ja ei kulutanud aega enda arendamisele kah ja seega pole suuremates limiitides enam mängida saanud, sest vanemad mulle raha ei anna (hea et süüa veel saab hehe) ja ma kulutan piisavalt palju.
vana starsi useri MTT ja SNG graafikud:
MTT:
http://www.pokerprolabs.com/Personalization/AsyncGraphController.ashx?id=35756646&pnid=1&tt=1&dt=0&gt=1&w=240&h=180

SNG:
http://www.pokerprolabs.com/Personalization/AsyncGraphController.ashx?id=35756646&pnid=1&tt=2&dt=0&gt=1&w=240&h=180

Prolabsi HU graafikus on bug tegelikult selle otsese languse koha peal on vaikne tõus.
AnaalVandaal'i HU Lifetime siis:
http://img204.imageshack.us/img204/5509/anaalvandaallifetimehu.jpg

Miks on 2 userit starsis? Sest mingi hetk saatis stars emaili , et mu username on kedagi solvanud ja pean uue kasutaja tegema (vana user frozete)

2 Suuremat downswingi FTP kasutaja graafikul on põhjustatud Super Turbo HUSNGdest. Õnneks olen sellest haigusest nüüd lahti saanud. (sõbraga ka bet selle peale, et kes enne midagi sellist mängib maksab teisele 100dol ^^)

PuuraidurJohn'i graafik FTPst:
http://www.sharkscope.com/SharkScope/DisplayGraph?GraphType=UserHistory&u1=PuuraidurJohn&Network=fulltilt&Username=sswebsite&Password=&Currency=USD&TimeZone=10&ClientTimeZoneValue=EEDT&searchTag=152.71009343862534&GraphWidth=540&GraphHeight=420&nocache=1283636129846&version=355&DecimalSeparator=.

Roi pole küll ollagi, aga kui mitte arvestada paari tuhande doli eest hyperturbotamisi ja lisada juurde rakeback+boonused , siis täiesti okei.

http://www.sharkscope.com/SharkScope/DisplayGraph?GraphType=UserHistory&u1=LadyGaga4Eva&Network=pokerstars&Username=sswebsite&Password=&Currency=USD&TimeZone=10&ClientTimeZoneValue=EEDT&searchTag=152.71009343862534&GraphWidth=540&GraphHeight=420&nocache=1283636255053&version=355&DecimalSeparator=.

Praegune Starsi kasutaja LadyGaga4Eva (vana AnaalVandaal) siis. Väga palju üle limiidi mängimist jne. Stake küsimise eesmärk on ka suuresti DISIPLIIN, mida kahjuks enda rahaga ei ole olnud, Reigo mõlema stake ajal aga olen proovinud alati tiltis mitte mängida jne. Ei saa ju foorumisse koledat graafikut postitada.

Lives olen mänginud 5 või 6 turniiri Lätis, millest üks cash 5. koht pokerstars livel. Eestis kasiinosse ei lubata.

Praktiliselt kõik oma kasumist olen lihtsalt ära elanud.

sm112
05.09.10, 00:04
Ja nüüd tahad cashi hakata mängima ning esialgu sobiks Stars ka?

$$$
05.09.10, 00:13
Jah. Ma ei näe eriti vahet kas Stars või mõni urgas. Fishe on igal pool eriti microlimitis.

Cashi poole tõmbab ka see, et siin peaks olema variatsioon kõvasti madalam, kui HU SnGs (eriti kui mängida fullringi, eelistaksin küll 6maxi ise) + vaheldus tavalisele grindile.

Kuna stake summa on siiski piisavalt suur raha ja usun, et võid kahelda mu oskustes (sest graafikuid ju pole) siis võin algatuseks madalamas limiidis tõestada ennast, nagu katseaeg või midagi sellist.

sm112
05.09.10, 00:20
Kas NL25-st on veel madalamaid limiite olemas? :O

Nali naljaks, aga NL25 on piisavalt madal, et sealt alustada. Kandsin raha ära kontole LadyGaga4Eva, peaks mõne minuti pärast laekuma. Diili reeglid esimeses postis on üldiselt OK ja kui midagi on, siis jõuab kindlasti kokkuleppele. Saada oma msn PM-i, saab paar coaching sessi kokku leppida, kui oled alguse ära proovinud.

$$$
05.09.10, 00:40
Ok, hakkan kohe pihta.

Editisin esimest posti ka, stellarid võin lugeda rakebacki alla, aga järgmise 50dollise jaoks kuskil 2500 punni vaja teha veel.

Priidix
09.09.10, 07:54
Kui ma õigesti tean , siis Karl ve?:D
Sinuga lauas ka oldud (NL5) . Igaljuhul Edu! Olen kindel ,et steikija jääb siin kasumisse.

$$$
09.09.10, 19:12
tead õigesti.

Üldiselt postitan oma päevikusse, ei viitsi kahte teemasse kokkuvõtteid lasta. ;D

pilme10
09.09.10, 19:17
edu ja disipliini.

soouni
09.09.10, 20:04
Soovin kõvesti edu sulle mees :) Loodan et saad coachi see üli+ ev alguses. Good luck!

$$$
04.10.10, 14:28
Lõpetasime stake ära, kui tuli uudis kohesest pokerstars.ee välja tulekust. Mul polnud eriti tahtmist edasi mängida ka, tundsin, et lihtsalt põletan raha. Olen hetkel SMile veits võlgu ka, sest jätsin stellari+fppd endale, et oleks elamisraha, selle eest, aga maksan kõik stake miinuse talle tagasi, kui raha saan!!! Endal ka parem, kui pole kellegile teisele miinust tootnud ;( .

http://img842.imageshack.us/img842/8439/0409l6pp.jpg

nomerlot
04.10.10, 14:44
huvitav stiil, sinine ja punane joon on vahetusse läinud

sm112
24.11.10, 18:31
Kogu raha on nüüd käes (tegelikult juba mõned päevad tagasi) ja mingeid pretensioone mul staketavale ei ole.