PDA

View Full Version : Kingitus kõige nõrgemale...



Kaitz20
23.12.08, 02:27
Olen kuni nl 200sh (shorthanded ehk 6-max game) võitev mängija.
Kui keegi tahab tasuta holdemi 6-max coachingut, siis andke teada. Mul aasta lõpp vaba ning ehk saan mõnda inimest aidata.

Kui teema huvi pakub, kirjutage mõni sõna endast, kui kõrgel mängite ning mida ootate minult.

Arvan, et kuni FR 50 ilmselt saaksin ka nõu anda, kuigi pole seda ise mänginud pikemat aega.

Google otsing ei andnu eriti midagi minu nime kohta, seega kui soovite teada minu mõtteid erinevate käte kohta, siis võite vaadata pokerstrategy.com lehe pealt, kus ma olen proffesional hand judge nl 10-nl 50. ps! ranka/tigrano kui viitamine teistele pokkerisaitidele on teie arvates mitte mõistlik, siis võite viimase lõigu kustutada.

Kui saabub rohkem kui 1 sooviavaldus, siis teen enda otsuse teatavaks 29.12.2008.

Häid pühi,

Kaidar

ESTPatrick
23.12.08, 02:59
ma coachingut ei ihalda, aga ma tahaks teada mida shortstäkker mõtleb teatud olukordades.

Mis su statsid on?

Davy
23.12.08, 03:58
ma coachingut ei ihalda, aga ma tahaks teada mida shortstäkker mõtleb teatud olukordades.

Mis su statsid on?



Shortstäkker võis shorthänded?

ranka
23.12.08, 09:26
Paistab hea diil:

http://www.pokertableratings.com/overview/Kaitz20

http://www.pokertableratings.com/overview/Kaitz20'] (http://'http://www.pokertableratings.com/graph_profits.php?player=Kaitz20&opponent=&site=fulltilt[/img]

CTXrix
23.12.08, 09:31
Mina tahaks :) Olen ka 6-maxile spetsialiseerunud ja niivõrd-kuivõrd biidin NL50-t, aga tahaks paremaks saada.

Davy
23.12.08, 10:10
Olen kuni nl 200sh (shorthanded ehk 6-max game) võitev mängija.
Kui keegi tahab tasuta holdemi 6-max coachingut, siis andke teada. Mul aasta lõpp vaba ning ehk saan mõnda inimest aidata.

Kui teema huvi pakub, kirjutage mõni sõna endast, kui kõrgel mängite ning mida ootate minult.

Arvan, et kuni FR 50 ilmselt saaksin ka nõu anda, kuigi pole seda ise mänginud pikemat aega.

Google otsing ei andnu eriti midagi minu nime kohta, seega kui soovite teada minu mõtteid erinevate käte kohta, siis võite vaadata pokerstrategy.com lehe pealt, kus ma olen proffesional hand judge nl 10-nl 50. ps! ranka/tigrano kui viitamine teistele pokkerisaitidele on teie arvates mitte mõistlik, siis võite viimase lõigu kustutada.

Kui saabub rohkem kui 1 sooviavaldus, siis teen enda otsuse teatavaks 29.12.2008.

Häid pühi,

Kaidar



Kaitz mina olen 100% kõige nõrgem winrate -16 PTBB/100 ;D

Kaitz20
23.12.08, 13:43
ma coachingut ei ihalda, aga ma tahaks teada mida shortstäkker mõtleb teatud olukordades.

Mis su statsid on?



NL 100 22/18/5, 3-bet % 6 (bb 27)
NL 200 20/17/3.8, 3-bet % 6 (bb 7.5)
Viimased 4 kuud ehk 28k kätt :)

Tigrano
23.12.08, 14:10
Hea pakkumine, loodan, et mõni saab pühade puhul hea hüppe enda mängu arengus, sest nagu näha mängid päris hästi ja oleksid mõnele väga suureks abiks.

Samuti on tore, et paremad mängijad on nõus abistama ka Teisi, mis on minumeelest kõva sõna. Ei hoita kõike salamisi endale, vinge, vinge.

Häid pühi,

Tigrano

jrgn hell
23.12.08, 15:09
selline sutumine on jh Eesti pokkeri algus alles. Keegi ei nõua pappi ja ei topi reklaami. Üks suur mägede liigutamine hakkab varsti peale! 100% kindel.
Ja mul uus step edasi pokkerimängijaks olemises. Sõbrad ütlesid mingi ürituse kohta, et ei hakanud helistama, sest ma arvatavasti mängin

Keiss
23.12.08, 16:35
Viimane Bloggerite turna starsis näitas üsna hästi ära eesti pokkeri tulevikust rahvusvahelisel rindel 8)

Ma oleks käpp. Graafikuid anda ei ole, aga võitev mängija olen kõik need viimased kuud olnud, millal pokkeriga tegelenud olen. Saadan sulle pm-i ka.

virx747
23.12.08, 16:38
Graafikuid anda ei ole, aga võitev mängija olen kõik need viimased kuud olnud, millal pokkeriga tegelenud olen.


Keiss, loe pealkirja :)
Kingitus on kõige nõrgemale.

Keiss
23.12.08, 16:39
Ma arvan, et ma olengi kõige nõrgem elukutseline ;D

virx747
23.12.08, 16:45
Ma arvan, et ma olengi kõige nõrgem elukutseline ;D


;D
Usun, et aasta alguses, kui firmajuhtide laudadele jõuavad selle aasta aruanded ja koondamine alles saab õige hoo sisse, siis on meil elukutselisi pokkerimängijaid rohkem.

Keiss
23.12.08, 16:47
Ma olen ka kuulnud, paljud tuttavad koondatakse. Mina ei ole pokkerimängija õnneks olude sunnil ja ei ole koondatud ega lahti lastud ;)

Aga ok, aitab mölast ;)

kollane
23.12.08, 16:52
Viimane Bloggerite turna starsis näitas üsna hästi ära eesti pokkeri tulevikust rahvusvahelisel rindel 8)

Ma oleks käpp. Graafikuid anda ei ole, aga võitev mängija olen kõik need viimased kuud olnud, millal pokkeriga tegelenud olen. Saadan sulle pm-i ka.


Kolid full ringist 6maxi ? fulll ringis pidid end hästi tundma veel ja nii pea ei pidanud tikkuma 6max? millest selline muutus siis ?

aga väga hea pakkumine, edu treenimisel :)

Keiss
23.12.08, 16:56
Arvan, et kuni FR 50 ilmselt saaksin ka nõu anda, kuigi pole seda ise mänginud pikemat aega.


Hirmsasti tahaks NL50-s end hästi tunda, hetkel seiklen seal veel kui siil udus. Ja 6-maxi tundmine ei teeks ka paha, öösiti prima võrgus FR lauad sisuliselt puuduvad, samas kui 6-maxis käib mehine andmine ja fishe on seal jalaga segada. Olen seal vahest käinud ja ikka kasumiga tulen ära, aga regularid seal peedistavad mind piisavalt ja fishidelt saadud raha sulab kuidagi kärmelt ::)

Üldse tuleks kõikvõimalikke pokkerivorme endale selgeks teha. 6-maxi oskus aitab turnasidki paremini biitida. Mul on alati turnadel probleeme siis, kui näiteks alles 21 mängijat ehk 7 ringiline või 12 mängijat ja 6-max.

Sulgpallur
23.12.08, 17:01
Tundub olevat hea pakkumine ja kandideering ka võimalikuks õpilaseks

Fortune
23.12.08, 17:15
Kuigi olen NL50-s Fr võitev mängija ja plaanis ka hetkel nl100 peale liikuda, siis ilmselt ma kõige rohkem seda coachingut ei vaja, aga kandideeriks ikkagi. Õpiks hea meelega shorthandedit, ega fr ja sh vahe olegi nii suur tegelt, viimases tuleb lihtsalt aggressiivsem olla ja rohkem käsi mängida. Sh õppimine tuleks kindlasti kasuks ka fr-i mängule.

Tuul
23.12.08, 23:16
Kandideerin ka, hetkel mängin PL50t full-ring
minu selle foorumi blogi: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,173.0.html

H2O
24.12.08, 01:27
Oleksin huvitatut, Hetkel alles 6-max NL10 :D. Aga, eks jõuab tasapisi kah redelist üles.

lebovend
24.12.08, 20:32
fakk, mis ma tegema pean, et su 6pilaseks saada :D

olen netis m2nginud pokkerit umbes 2 aastat. Yldiselt olen kasumis, aga siiski tunnen, et ei beadi m2ngu. Kas on siis 2 aastaga tase nii julmalt kasvanud v6i (ise kardan just seda), et olen liiga yle 6ppinud. K6ik need foorumist loetud tarkused ja "standard" olukorrad, k2itumismallid ja muud asjad on mind muutnud kinniseks m2ngijaks, kes ei erine igast teisest regularist absoluutselt mingi moodi. Ja kui sa kuulud halli massi pokkeris, siis sa imed.


help!

Tigrano
25.12.08, 05:42
Millal saame teada väljavalitu, vaatan, et õpihimulistest mängijatest puudu ei tule ;D

Kaitz20
25.12.08, 12:52
Ma ootan kuni laupäevani 27.12. Siis annan teada.

Kaitz20
27.12.08, 11:23
Tänan kõiki, kes avaldasid soovi coachingut saada
Otsustasin aidata virx747 mängijat, kuna ta saadetud pm meenutas kõige rohkem mind ennast 2007. a alguses, kui tundsin väga suurt huvi pokkeri vastu ning kuidas saaks seda mängu beatida.

Ma katsun uue aasta alguses välja lasta seeria: beat the donkies nl 25-nl 100sh, millest peaks enamikele kasu olema.

Edu laudades,

Kaidar

virx747
27.12.08, 22:08
Väga lahe, tänan Kaidarit!
Eks paistab siis, kuidas meil läheb.
Igatahes võtan rõõmuga vastu kõik, mida vähegi pakutakse selleks, et paremaks saada.

Tigrano
28.12.08, 00:02
Tänan kõiki, kes avaldasid soovi coachingut saada
Otsustasin aidata virx747 mängijat, kuna ta saadetud pm meenutas kõige rohkem mind ennast 2007. a alguses, kui tundsin väga suurt huvi pokkeri vastu ning kuidas saaks seda mängu beatida.

Ma katsun uue aasta alguses välja lasta seeria: beat the donkies nl 25-nl 100sh, millest peaks enamikele kasu olema.

Edu laudades,

Kaidar


Hea otsus, kuna tean, et Virx747 soovib kõvasti õppida ja tal on vaja kõvasti mänguga tööd teha.

Kindlasti ootaks huviga beat the donkies artikleid ;)


Edu Teile mõlemale,

Tigrano