PDA

View Full Version : PLO25, top setiga turni otsus.



Godspeed_EJ
02.09.10, 15:53
Villain oli just lauda tulnud, seega no information.

Turni 5:diamond: imo üks kehvemaid kaarte üldse, mis tulla sai. 47xx, 67xx, 24xx käed jõudsid kõik kohale ja ilusti ranges ka tal.

Kas siin on check aksepteeritav või peaks kindlasti panustama?

$0.10/$0.25 Pot Limit Omaha Hi
6 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG ($39.15)
Hero ($28.06)
CO ($89.68)
BTN ($31.08)
SB ($65.07)
BB ($33.57)

Pre-Flop: ($0.35, 6 players) Hero is UTG+1 9 :heart: 9 :spade: J :club: Q :spade:
UTG raises to $0.50, Hero calls $0.50, 2 folds, SB calls $0.40, 1 fold

Flop: 9 :diamond: 6 :club: 3 :spade: ($1.75, 3 players)
SB checks, UTG bets $0.72, Hero raises to $3.91, SB folds, UTG calls $3.19

Turn: 5 :diamond: ($9.57, 2 players)
UTG checks, Hero???

kalkaan
02.09.10, 16:57
Lugesin veits valesti, panin vastusega võssa.

onuark
02.09.10, 18:21
mina kui MITTE OMAHA mängija, checkiks behind (kuulates sinu väidet, et nii paljud käed tulid kokku) ja vaataks mis river toob.
või kui sa checkid turn behind ja river tuleb blank, JA VILLAIN PANUSTAB, siis sulle ei meeldiks callida riveri panust?
Ilmselt oleks see olukord, et tra ma tean et sul rida ja ma maksan kinni
(ma ei tea kui palju omahas donkbetitakse oma nutse välja) või just kasutatakse rohkem c/r liini?

kui sa panustad ja ta otsa paneb turnis siis on ju ilmselge et oled taga.
ja kui kõik tõmbed kokku tulid turnis, siis sa turni betimisega ei saa eriti paljudelt kätelt valuet ka võtta, milles sa ees oled.

SEEGA MA NOVICE PLAYER CHECKIKS BEHIND.

e: lahe display/avatar, ENTOURAGE FTW

EGERT
02.09.10, 19:12
Miks sa arvad et need käed tal ranges on? On ta enne UTG madalate ja keskmiste kaartidega avanud? Kas ta cbetib tihti? Milline sinu imidž talle tundub, kas sa tõstad siin flopis oma wrapiga?

Kas ta betib tugevaid käsi (wrap siin) nõrgalt, nagu praegu ja callib? Kas ta foldib oma ülepaari nagu AA/KK?

Edit: Lugesin just et no history on villain :rolleyes: Aga kui ta on UTG, siis peaks üks orbiit ju läbi olema, või postis UTG'st? Ja ostis end sellise stäkiga sisse?

Ausaltöeldes ei kujuta ma vaakumis kuidagi ette, kuidas sellise liiniga tal turnil midagi kokku sai tulla. Samas PLO25 on selliseid lambaid täis, kes 8754s võivad vabalt UTG avada.

mingi 110bb effective juures eriti ei mõtleks sii, seega beti turni ja loodame, et ta lükkab oma AA/KK/2P siin sisse :) Pigem eeldaks mõtlevalt vastaselt siin just sellist pushi, kuna ilmselt ta teab et sa kardad seda turni kaarti. Blank turnis ta vist suudaks oma AA/KK/2P foldida.

Ma arvan, et kui sa turnis ca $7-8 betid siis ta foldib, CRAI vastu saad sa oddsid (25%) kätte. Isegi kui tal FD on, saab ta 5% juurde, olukord marginaalsem. Oleks sul omal FD, oleks sul 40% ja siis on nobrainer.

Turni check on võrdlemisi nilbe variant. Blank riveril vist bet/fold või call/check, olenevalt variatsioonitaluvusest ja paardunud riveril vaevalt valuet saaks, isegi kui mast kokku tuleb.

Godspeed_EJ
02.09.10, 19:34
Edit: Lugesin just et no history on villain :rolleyes: Aga kui ta on UTG, siis peaks üks orbiit ju läbi olema, või postis UTG'st? Ja ostis end sellise stäkiga sisse?


Njah, vaatasin natuke valesti. Mitte villain ei olnud just maha istunud vaid olin ise sinna lauda 7 kätt tagasi istunud.


[I]Miks sa arvad et need käed tal ranges on? On ta enne UTG madalate ja keskmiste kaartidega avanud? Kas ta cbetib tihti? Milline sinu imidž talle tundub, kas sa tõstad siin flopis oma wrapiga?

Kas ta betib tugevaid käsi (wrap siin) nõrgalt, nagu praegu ja callib? Kas ta foldib oma ülepaari nagu AA/KK?


No history.



Ausaltöeldes ei kujuta ma vaakumis kuidagi ette, kuidas sellise liiniga tal turnil midagi kokku sai tulla. Samas PLO25 on selliseid lambaid täis, kes 8754s võivad vabalt UTG avada.

mingi 110bb effective juures eriti ei mõtleks sii, seega beti turni ja loodame, et ta lükkab oma AA/KK/2P siin sisse :) Pigem eeldaks mõtlevalt vastaselt siin just sellist pushi, kuna ilmselt ta teab et sa kardad seda turni kaarti. Blank turnis ta vist suudaks oma AA/KK/2P foldida.

Ma arvan, et kui sa turnis ca $7-8 betid siis ta foldib, CRAI vastu saad sa oddsid (25%) kätte. Isegi kui tal FD on, saab ta 5% juurde, olukord marginaalsem. Oleks sul omal FD, oleks sul 40% ja siis on nobrainer.

Turni check on võrdlemisi nilbe variant. Blank riveril vist bet/fold või call/check, olenevalt variatsioonitaluvusest ja paardunud riveril vaevalt valuet saaks, isegi kui mast kokku tuleb.

Hea analüüs. Ty.

EGERT
02.09.10, 19:40
Hea analüüs. Ty.
no problem, that's why I'm here :)