PDA

View Full Version : SB UO PFR



Kosmonaut
04.09.10, 01:19
Selline asi siis, et kasutan nyyd aktiivselt leakbusterit. Olen seal kõigega nõus, va. see stat. Leakbuster soovitab 30-36%, mul on see 26 kandis. Olen igal PSis videodest kuulnud, et SB pealt peaks olema suht tight. Sama mainib ka Ryan Fee. Ning PSis ka coachid ütlevad, et see on üks silmapaistvamaid leake low/midstakes regidel (liiga suur SB PFR siis).

Küsimus siis, et kuidas teistel mängijatel siin on sellega? Ning mida arvate nendest vastuolulistest soovitustest ?

Muidugi leakbusteri soovituse "valelikkus" võibki tulla mainitud regide leaki sagedusest.

Cypher0
04.09.10, 03:41
Minul on see kindlasti tugevalt rohkem kui 36, NL50s läheneb see 50le, ja SB-l lifetime winrate on -12.71 bb/100, NL50s -10.94. Ma tõstan muidugi ka selliseid käsi, mida vast kõik ei tõstaks, aga üsna kindel et 26 on tõesti liiga väike. Kui BB Fold to Steal ikka üle 80 on, ei näe ma küll mõtet talle oma small blindi kinkida.

HerrJanks
25.08.11, 15:08
Kui BB Fold to Steal ikka üle 80 on, ei näe ma küll mõtet talle oma small blindi kinkida.

+1

Pealegi ma arvan et see stat sõltub suuresti su table selectionist ja kohast kelle kõrval istud. Kui valid head lauad ja TAG või nitt on vasakul, võib see % väga edukalt ka päris suur olla. LAG'i vastu tõmbaks koomale.

Maxi
25.08.11, 16:15
kaevur :)