PDA

View Full Version : Poker Office ja Poker Manager



Muusik
23.12.08, 13:26
Mis vahe neil otseselt on ja mis olukordades kumb parem on?

Tigrano
23.12.08, 14:08
Mis vahe neil otseselt on ja mis olukordades kumb parem on?


Kunagi kasutasin Officit ja Poker managerist ei tea midagi. Kindlasti on tegu algeliste programmidega, kui hakata võrdlema neid Poker Trackeri või HEMi võimalustega. Kui pole veel softi ostnud, soovitan kohe need kaks programmi peast minema visata.

marguzz22
23.12.08, 16:59
minema visata kindlalt !

ranka
23.12.08, 19:42
Poker Manager? Pead silmas Hold'em Manageri? Kui jah, siis olen teinud mitu võrdlus Poker Office ja Poker Tracker'i vahel. Kahjuks kõik on pokernews.ee foorumis ning ei suuda sealt leida, kuna pole otsinug ja pole hetkel aega otsida siis seega kirjutan kiirkokkuvõtte.

Poker Office on SAAST. Ma Poker Office uut versiooni ei tea aga vana ei kõlba kuskile, sest ...

ta on aeglasem,
nõuab rohkem resursse
vähem võimalus
aeglasem uuendus


Kui Poker Trackeril või Holdem Manageril.

Seega ära üldse selle programmi poole vaatagi, kui tahad proge, võta HEM või Poker Tracker 3. Pärast ümber õppida PO pealt muudele on raske.

Edu.

Muusik
23.12.08, 23:53
tänud. ma hetkel kasutan seda kõige uuemat poker officet. olen suht rahul. vahepeal paneb segast või läheb lampi kinni. aga käed ja graafikud näitab ilusti ära.
8 tableda pole mingi probleem.

Keiss
23.12.08, 23:59
Tere Muusik! ;D

Muusik
24.12.08, 00:34
nonii.. olen nüüd veits raha teenind ja tahaks holem manageri osta.
mis payment optioni kõige soodsam või parem kasutada on? netteller või moneybookers või mis iganes. ja kuidas see värk käib üldse täpsemalt?

sada
04.01.09, 14:19
tänud. ma hetkel kasutan seda kõige uuemat poker officet. olen suht rahul. vahepeal paneb segast või läheb lampi kinni. aga käed ja graafikud näitab ilusti ära.
8 tableda pole mingi probleem.

Mis on uues pokkker offices uut? Ise olen kasutanud mõlemat, ja office plussina tooks välja Pot odside kuvamise lauda, miinuseks hull ressursinõudlikus :'( Office suurim miinus(hetkel minule isiklikult) ei ole sellist stati võimalik kuvada, nagu fold to cbet ja erinevad värvid statides:'(
Ps: Olen "põhimõtteline" tasulise tarkvara vastane ja ostan ainult (vältimatut kaupa) ;D

tonis
04.01.09, 14:41
nonii.. olen nüüd veits raha teenind ja tahaks holem manageri osta.
mis payment optioni kõige soodsam või parem kasutada on? netteller või moneybookers või mis iganes. ja kuidas see värk käib üldse täpsemalt?
Ise ostsiin moneybookersi kaudu. Suht hea minua arust, saab koodi mingi 2-3 tunniga kätte.

Helmps
04.01.09, 15:05
Nagu kuskil teemas ranka ütles PO kohta, et kaua sa sapakaga ikka sõidad, võta tracker või hem :D

Muusik
04.01.09, 15:16
ammu võetud juba ja trial on läbi kohe.. viimane päev käib.. vaja kiiresti täisversioon osta..