PDA

View Full Version : Jõuluvana USA-st



kmatser
04.09.10, 22:24
Nimelt viibin praegu Ameerika Ühendriikides ja naasen idablokki oktoobri algul. Need inimesed kes on siin käinud teavad et siinsed asjade hinnad ( enamjaolt ) on palju odavamad

Siis pakungi välja et võin teile osta siit ja transportida Eestisse nänni- tingimus on see et selle summa suuruses ilmub minu Eesti kontole ENNEM kroonid, ma ei soovi mingi pahnaga ennast üle kujata::)

Erilist vahekasumit ei otsi, mingi mõned dollarid vb et endale siit paar suveniiri osta :) Kurssi arvestame SEB valuuta järgi kuna ma kannan oma järgijäänud checki sinna.

Oleks tore kui keegi autot ei paluks :) Kirjutage siia mis soov on ja kui võimalik siis võite ise Amazonist vms ära tellida ja lasen siia saata oma aadressile ja siis pole vaja teil kroone isegi saata wuhuu geenius nagu ma olen :)

variatsioon
04.09.10, 22:32
ja kuidas me saame sind usaldada?

kmatser
04.09.10, 22:35
Ma võin sellele inimsele siit helistada ja oma kodu aadressi Eestist anda :D, kahjuks muud garantiid ei ole, seega pead riskima, kuigi ma ei näe mõtet petta mingi stuffi inimstelt välja, eriti veel mingi 500 eek väärtuses :D

krayzie
04.09.10, 22:48
reeglid....

qbj0hn
05.09.10, 00:24
OP siin aint ballad stocki regularid ära näe vaeva :D
Selle asja nimi on ju siiski pokker