PDA

View Full Version : 50NL TPGK vs LAG - kuidas valuet pigistada?



pastilaa
06.09.10, 08:18
Vastane on BE kehvemapoolne LAG 24/13/3 306kätt, CR flop 19% (3/16), fold to cbet 50% (8/16)

Noted:
fd cr
aukuostuga cr 2x
2nd barrelile käeta foldib

Minu loogika ütleb, et peame siin nii oma TP kui suvalise sodiga flopil samamoodi talitama - call oleks ikka kehv tasuta kaardi andmine? Edasine sõltuks juba turnist kui sinna peaksime jõudma. Tulistage!

PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 8 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

BB: $50.00
UTG: $16.55
UTG+1: $50.00
MP: $31.45
Hero (MP+1): $63.05
CO: $35.25
BTN: $50.00
SB: $50.00

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has Q:spade: J:spade:

fold, fold, fold, Hero raises to $1.50, CO calls $1.50, fold, fold, fold

Flop: ($3.75, 2 players) 4:heart: Q:club: 5:club:
Hero bets $2.50, CO raises to $5.00, Hero raises to $14.50, fold

Hero wins $13.10

Rigged
06.09.10, 11:54
C/R Turn parem, mis tasuta kaarti Sa siin talle ikka annad, ainus draw on 67 tal ja FDsid ka pole

Flopil raisedes läheb raha sisse ainult siis kui tal parem käsi on.

/Ühesõnaga muudad oma käe suht bluffiks, sest valuet Sa sitemalt käelt siin väga ei saa.

//Kui turn oleks A või K, siis c/c mitte ei C/R, sest need on head käed mida ta saab edasi bluffida

pastilaa
06.09.10, 12:13
mis tasuta kaarti Sa siin talle ikka annad, ainus draw on 67 tal ja FDsid ka pole


See kindlasti vist õige pole - sellise venna CO calling ranges on kõikvõimalik suited-gapped sodi.

Rigged
06.09.10, 12:15
Aa jah, vaatasin algul et rainbow flop, ühesõnaga siis vist isegi on raise OK, aga sama värk, et ...drawdega ta ei calli ega shipi ilmselt, ehk c/R puhul saad kas foldi või all-ini mille vastu kuigi palju equityt pole

pastilaa
06.09.10, 12:17
Aa jah, vaatasin algul et rainbow flop, ühesõnaga siis vist isegi on raise OK, aga sama värk, et ...drawdega ta ei calli ega shipi ilmselt, ehk c/R puhul saad kas foldi või all-ini mille vastu kuigi palju equityt pole

Täpselt! Seepärast selle käe paningi, et pmslt vastikuid T kaarte on jubedalt meile. Seal CR võib olla enesetapp...?

Kotkas1000
06.09.10, 13:37
Kui minul on read, et vastane raiseb drawga, siis ma üldjuhul kupatan juba flopil 3-beti, et vastane ei saaks jätkata korrektselt. Kui callid ja turn blank, siis vastane saab turnil jätkata korrektset mängu.

Rigged
06.09.10, 13:49
Kui minul on read, et vastane raiseb drawga, siis ma üldjuhul kupatan juba flopil 3-beti, et vastane ei saaks jätkata korrektselt. Kui callid ja turn blank, siis vastane saab turnil jätkata korrektset mängu.

Ühesõnaga bluffid parima käega välja?

/Rohkem valuet on callides, 4 bet bluffitakse liialt harva, et see oleks max +EV mäng, samas hoiab variatsiooni kõvasti väiksema, eks see ole inimeste enda eelistusi arvestades erinev

tdx
06.09.10, 15:07
Kui minul on read, et vastane raiseb drawga, siis ma üldjuhul kupatan juba flopil 3-beti, et vastane ei saaks jätkata korrektselt. Kui callid ja turn blank, siis vastane saab turnil jätkata korrektset mängu.

Kui auto-checkid, siis jah. Kui donkkad, siis ei.

BuildUp
06.09.10, 17:42
Aa jah, vaatasin algul et rainbow flop, ühesõnaga siis vist isegi on raise OK, aga sama värk, et ...drawdega ta ei calli ega shipi ilmselt, ehk c/R puhul saad kas foldi või all-ini mille vastu kuigi palju equityt pole


Ma selles c/r variandis ka väga kindel pole, sest vastane võib vabalt turni ka järgi checkida drawga. Imo normal play by hero.

Pahvak
06.09.10, 18:12
Miks te arvate, et kui flopil otsa panete, siis teete hea valuebeti? Valuebet ei ole valuebet, kui seda ei callita. Reaalsus on see, et te bluffite halvemad käed välja ja lasete vastasel korrektselt mängida. Mitte, et mul mingeid vastuseid oleks taganttaskust võtta, aga mõnikord paremate boardide korral on mõtekam ehk maha callida või TURNIS minna c-r peale, kus ehk spewym vastane tunneb, et ta on commited ja peab callima nõrgema rangega. Nö otsa panna on alati lihtne ja callimine on imo (kui seda õigesti teha) rohkem advanced mäng.

As played on minu jaoks call>>3bet.

EDIT: Ei märganud, et pole 100bb effective, aga mu jutt oli nagunii rohkem nö üldine.