PDA

View Full Version : Pokerclub.ee pidevad huiamised.



Codecci
07.09.10, 15:12
Kuna PokkeriProd.com rakeback (või vähemalt koduleht) on jubedalt Pokerclub.ee moodi, siis küsiks, et kas siin ajatakse ka äri sama sitasti ja see ongi üldine affiliate 'de standard või on Pokerclub.ee mingite ahvide valduses, et igalpoolt näpistada üritatakse ja kunagi millestki teada ei anta?

Olen Pokerclub.ee kaudu liitunud paljudesse tubadesse ja nende kaudu rake maksnud juba aastast 2007 kui sain 18 ja viimasel ajal järjest enam tundub mulle, et raisad nöörivad mind igal võimalikul juhul. Mõned episoodid:

1. Kunagi sain sealt Pacificusse rakebacki, 25%. Olin juba kuid kohusetundlikult rake maksnud kui kuskilt kuulsin, et kellelgi seal 27% - küsisin mis värk on, tõsteti kohe 27% peale. Veel mitu kuud hiljem sain jälle kellegilt suvaliselt teada, et uued liitujad saavad kohe 30%, mina mitu kuud kõvasti rake maksnud läbi nende ja sain ikka 27% ja polnud sittagi mulle teada antud, saatsin vihase kirja et WTF is this shit, tõsteti kohe 30% peale küsimusi küsimata. Kas nii koheldaksegi kliente kes neile juba normaalselt sisse toonud isegi uutele 2NL vendadele suuremat rakebacki pakkudes???

2. Pidevalt andmed ei klapi, enamasti öeldakse, et mingi boonus läks maha jms, ok ei ole viitsinud täpselt süveneda ka, aga üks sõber kes microstakes 'i grindis ajas täpselt järge ja kui ma õigesti mäletan, siis minu teada sai ta isegi korra mingit refundi, oli midagi valesti arvutatud vms. Usun, et mul ka tublisti saamata sealt kui näpuga järge oleks ajanud.

3. PartyPokeri rakeback oli läbi mingi teise saidi muidu, aga kolis ringi Pokerclub.ee 'sse. Küsisin Pokerclubi esindaja Tauri käest MSN-is, et mis sellest rakebackist saab (~ $140 oli), mis mul juba vanal saidil välja oli teenitud ja sain vastuseks, et see juba mu Pokerclubi kontole üle kantud. Õnneks olin iga kuu arvet pidanud ja kirja pannud palju mul rakebacki kontol on ja järgi kontrollides selgus, et ei olnud siiski see summa mu kontole lisatud. Jälle pidin ise ütlema, et ei ole ju üle kantud, poleks ma oma seisu iga kuu kirja pannud oleks Pokerclub.ee jälle ~ $140 võrra rikkam.

4. Viimane keiss, mis mul kopsu üle maksa ajas ja sundis seda teemat tegema. Võtsin Pokerclub.ee lahti ja näitab, et PartyPokeri rakeback 0%, panen kirja teele, et mis kepp on, vastus:

Edit:
Ei saa täpset vastust anda, sest avalikult sellest rääkida ei tohi, aga tuli igatahes põhjendus miks see 0 on ja sooviti "Parimat". Põhjendus oli piisav minu jaoks, probleem ei olegi selles, probleem on selles, et mulle sellest varem teada ei antud, ikka pidin ise märkama.

MIKS TE MULLE SELLEST TEADA EI ANNA SIIS, MIKS MA PEAN ISE KÕIKE MÄRKAMA JA JÄRGI UURIMA? Kui mõni pokkerisait või pank teeb vea minu kahjuks, siis nad parandavad selle ära ja annavad mulle teada mitte mina ei pea ise näpuga järge ajama ja ei panda rahumeeli oma taskusse kõike mida klient ei märka.

Anyway, kuna nii Pokerclub.ee ja PokkeriProd.com rakebackilehed on nii sarnased, siis küsiks, et kas nad koonduvad ühe suure pakkuja alla vms? Kas kuskile kõrgemale on võimalik ka kaebus esitada, et Pokerclub.ee nöögib oma kliente igal võimalusel?

Rage
07.09.10, 15:21
njahh, mitte et ma siinse kommuuni ja ranka tegemiste osas kuidagi kriitiline oleks või ei hindaks nende effortit, aga ma olen juba ammu aru saanud, et kuskile saiti pole mõtet registreerida läbi eesti affiliate saitide, mingit lisaväärtust nad ei paku peale nö eesti keelse suppordi, rakeback % on täpselt sama mis muudel suurtel pakkujatel, aga erinevalt suurtest pakkujatest ei suuda ei pokkeriprod.com ega pokkerclub.ee pakkuda kunagi mingeid suuri rakeracesid või $35k igakuised freerolle või WSOP/EPT vms pakette jne..

seega igasugu raketherake.com jms saidid.. edaspidi kavatsen ka nende teenuseid kasutada, sest lihtsalt see on +EV ja niisama lisaprotsenti oma rakebackist eesti saitidele puhtast lojaalsusest ei kavatse teenida..

Rigged
07.09.10, 15:27
XXXXXXX

oksesteak
07.09.10, 15:31
suht standard affiliate käitumine.

Codecci
07.09.10, 16:50
Sain just emaili, et imekombel just täna praegu sai PartyPokeriga kõik korda, kuigi see ei pidanud nendest olenema. Huvitav kokkusattumus.

Oli üsna epic MSN conversation ka Pokerclub.ee esindaja Tauriga, mida ma siia avalikult postitama ei hakka, sest tänapäeval pidid tegutsema motherf*cking badass ninja spioonid ja väidetavalt nii võivad kõik rakebackist ilma jääda :)
Aga pildina on mul see uploaditud üles ja kui kellelgi on huvi, siis võib saata PM-i.

Näide Tauri esinduslikust suhtlemisoskusest (sinine tekst mina, roosa Tauri):

http://img405.imageshack.us/img405/5775/supbro.jpg

Üldiselt kogu jutt oli üks suur hämamine, lõpus hakkas jälle ülbitsema, saatsin v*ttu ja blokkisin ära.

Spewmonkey
07.09.10, 16:56
seega igasugu raketherake.com jms saidid.. edaspidi kavatsen ka nende teenuseid kasutada, sest lihtsalt see on +EV ja niisama lisaprotsenti oma rakebackist eesti saitidele puhtast lojaalsusest ei kavatse teenida..

Oleneb sellest, kus mängida. Kuna mulle meeldivad urkad, siis saan eesti saidilt(mitte pokerclub) parema % kui suurtelt raketherake.com tüüpi saitidelt ja rohkem +EV kui EPT paketid/freerollid imo. Samas kui mängida näiteks Tildis, kus protsent on niivõinaa kindel 27%, siis on jällegi kasulikum neid freerolle ja muid lisaväärtusi omada. Urkahuvilised võivad mulle PM'i saata soovitud toa kohta ja äkki saan abiks olla.

Rage
07.09.10, 16:58
Oleneb sellest, kus mängida. Kuna mulle meeldivad urkad, siis saan eesti saidilt(mitte pokerclub) parema % kui suurtelt raketherake.com tüüpi saitidelt ja rohkem +EV kui EPT paketid/freerollid imo. Samas kui mängida näiteks Tildis, kus protsent on niivõinaa kindel 27%, siis on jällegi kasulikum neid freerolle ja muid lisaväärtusi omada. Urkahuvilised võivad mulle PM'i saata soovitud toa kohta ja äkki saan abiks olla.jah.. sõltub.. urkakohtadega on ka süsteemid ja värgid.. aga nt raketherakes saan ma läbi ühe vangerduse hoopis 29% rakebacki.. kahjuks enam uued liitujad seda vangerdust kasutada ei saa kuna FTP muutis rakebacki tingimusi affiliatede jaoks selle aasta algusest..

ranka
07.09.10, 17:17
Kuna PokkeriProd.com rakeback (või vähemalt koduleht) on jubedalt Pokerclub.ee moodi, siis küsiks, et kas siin ajatakse ka äri sama sitasti ja see ongi üldine affiliate 'de standard või on Pokerclub.ee mingite ahvide valduses, et igalpoolt näpistada üritatakse ja kunagi millestki teada ei anta?

Olen Pokerclub.ee kaudu liitunud paljudesse tubadesse ja nende kaudu rake maksnud juba aastast 2007 kui sain 18 ja viimasel ajal järjest enam tundub mulle, et raisad nöörivad mind igal võimalikul juhul. Mõned episoodid:

1. Kunagi sain sealt Pacificusse rakebacki, 25%. Olin juba kuid kohusetundlikult rake maksnud kui kuskilt kuulsin, et kellelgi seal 27% - küsisin mis värk on, tõsteti kohe 27% peale. Veel mitu kuud hiljem sain jälle kellegilt suvaliselt teada, et uued liitujad saavad kohe 30%, mina mitu kuud kõvasti rake maksnud läbi nende ja sain ikka 27% ja polnud sittagi mulle teada antud, saatsin vihase kirja et WTF is this shit, tõsteti kohe 30% peale küsimusi küsimata. Kas nii koheldaksegi kliente kes neile juba normaalselt sisse toonud isegi uutele 2NL vendadele suuremat rakebacki pakkudes???

2. Pidevalt andmed ei klapi, enamasti öeldakse, et mingi boonus läks maha jms, ok ei ole viitsinud täpselt süveneda ka, aga üks sõber kes microstakes 'i grindis ajas täpselt järge ja kui ma õigesti mäletan, siis minu teada sai ta isegi korra mingit refundi, oli midagi valesti arvutatud vms. Usun, et mul ka tublisti saamata sealt kui näpuga järge oleks ajanud.

3. PartyPokeri rakeback oli läbi mingi teise saidi muidu, aga kolis ringi Pokerclub.ee 'sse. Küsisin Pokerclubi esindaja Tauri käest MSN-is, et mis sellest rakebackist saab (~ $140 oli), mis mul juba vanal saidil välja oli teenitud ja sain vastuseks, et see juba mu Pokerclubi kontole üle kantud. Õnneks olin iga kuu arvet pidanud ja kirja pannud palju mul rakebacki kontol on ja järgi kontrollides selgus, et ei olnud siiski see summa mu kontole lisatud. Jälle pidin ise ütlema, et ei ole ju üle kantud, poleks ma oma seisu iga kuu kirja pannud oleks Pokerclub.ee jälle ~ $140 võrra rikkam.

4. Viimane keiss, mis mul kopsu üle maksa ajas ja sundis seda teemat tegema. Võtsin Pokerclub.ee lahti ja näitab, et PartyPokeri rakeback 0%, panen kirja teele, et mis kepp on, vastus:

Edit:
Ei saa täpset vastust anda, sest avalikult sellest rääkida ei tohi, aga tuli igatahes põhjendus miks see 0 on ja sooviti "Parimat". Põhjendus oli piisav minu jaoks, probleem ei olegi selles, probleem on selles, et mulle sellest varem teada ei antud, ikka pidin ise märkama.

MIKS TE MULLE SELLEST TEADA EI ANNA SIIS, MIKS MA PEAN ISE KÕIKE MÄRKAMA JA JÄRGI UURIMA? Kui mõni pokkerisait või pank teeb vea minu kahjuks, siis nad parandavad selle ära ja annavad mulle teada mitte mina ei pea ise näpuga järge ajama ja ei panda rahumeeli oma taskusse kõike mida klient ei märka.

Anyway, kuna nii Pokerclub.ee ja PokkeriProd.com rakebackilehed on nii sarnased, siis küsiks, et kas nad koonduvad ühe suure pakkuja alla vms? Kas kuskile kõrgemale on võimalik ka kaebus esitada, et Pokerclub.ee nöögib oma kliente igal võimalusel?

PokkeriProd.com Rakeback portaal kuulub täpselt samale emafirmale millele Pokerclub.ee ja veel umbes mitu tuhatkond rakeback pakkujat. Tegu on väga usaldusväärse firmaga, mis on loodud meie endi kodumaal austraalse Tim'i poolt (Pokerclub.ee omanik).

Rakebacki probleem:
Ma võin eksida aga sinu probleemid on küll liialdatud. See, et teised said rakebacki pacific pokkeritoas rohkem kui sina ei ole huiamine. Iga rakebacki skinn võib valida kui palju ta mõnele mängijale rakebacki annab. Ei kiida Pokerclub.ee süsteemi heaks ja seetõttu meie oleme võtnud poliitikaks, et anname kõikidele mängijatele ühe palju rakebacki olenemata sellest, mis limiiti ta mängib ja kui palju reiki geneb.

Boonused maha:
See süsteem on neil kindlalt õige ja KUI PEAKS ESINEMA VIGA siis viga on põhjustatud POKKERITOA, MITTE RAKEBACK SAIDI POOLT. See tähendab, et pokkerituba on saatnud meile valed aruanded, mille järgi koostatkase mängijate rakeback! Süüdistamaks rakebacki saiti on siin samahea kui süüdistad poemüüat selles, et viinahind on kole kallis.

Partypokkeri RB:
Sellest ei tea ma midagi ja see on pokerclub.ee siseasi.

ranka
07.09.10, 17:20
XXXXX

Ole ettevaatlikum. Esimene ja viimane hoiatus. Reklaam on keelatud.

ranka
07.09.10, 17:25
Sorry, et spamman aga mulle ei mahu pähe, miks Codecci praegu meie lehte mustab ja meie foorumis sellist nõmedat probleemi lahkab???

On sul (või kellegil teisel) meie rakeback portaali kohta kaebusi? On keegi saanud külma? On kellegile tegemata jäänud väljamakse? On esinenud probleeme ja kaebusi aga need on kõik lahendatud. V.a. pokkeritubadega seotud probleemid, millest mõni üksik on siiani tänaseni lahendamata. Ala mängija kasutanud valesid linke või ei ole kustutanud küpsiseid jne jne. Rahaliselt 0 probleemi.

Codecci
07.09.10, 17:38
Sorry, et spamman aga mulle ei mahu pähe, miks Codecci praegu meie lehte mustab ja meie foorumis sellist nõmedat probleemi lahkab???

On sul (või kellegil teisel) meie rakeback portaali kohta kaebusi? On keegi saanud külma? On kellegile tegemata jäänud väljamakse? On esinenud probleeme ja kaebusi aga need on kõik lahendatud. V.a. pokkeritubadega seotud probleemid, millest mõni üksik on siiani tänaseni lahendamata. Ala mängija kasutanud valesid linke või ei ole kustutanud küpsiseid jne jne. Rahaliselt 0 probleemi.
Absoluutselt ei musta, vabandan kui selline mulje jäi. Ei oleks üldse vaja olnud oma postituses tegelikult PokkeriProd.com rakebacki mainida, endal kokkupuuteid pole.

Miks seda siin lahkan? Sest Pokerclub.ee foorum on väljasurnud ja PokkeriProd.com on Eesti suurim pokkerifoorum, ehk kellelegi tulevikus abiks ka affiliate valimisel.

ranka
07.09.10, 17:47
Njaa, õige ta on, et sealses foorumis too teema tähelepanu ei köidaks ja saaksid vastuseid ainult PC.ee omanikelt.

Küll aga ma ei seaks selle ettevõtte usaldusväärsust kahtluse alla. Enamus Eesti affiliatesid (ja neid ei ole kolm nagu arvate, pigem 30) kasutab RBE (http://www.rakebackengine.com/) teenust. Seega ma arvan, et tegu on lihtsalt sinu suhtes halbade kokkusattumustega või/ja tõesti PC.ee oma RB portaali hooldab liialt passiivselt (seda ma ei oska öelda aga eriti ei usu).

Spewmonkeydele ja muudele võin öelda, et RBE on suht uus ettevõte ja mistõttu konkurentidest oleme veel palju maas. Tulevikus loodan, et see probleem leevendub.

Codecci
07.09.10, 18:00
Njaa, õige ta on, et sealses foorumis too teema tähelepanu ei köidaks ja saaksid vastuseid ainult PC.ee omanikelt.

Küll aga ma ei seaks selle ettevõtte usaldusväärsust kahtluse alla. Enamus Eesti affiliatesid (ja neid ei ole kolm nagu arvate, pigem 30) kasutab RBE (http://www.rakebackengine.com/) teenust. Seega ma arvan, et tegu on lihtsalt sinu suhtes halbade kokkusattumustega või/ja tõesti PC.ee oma RB portaali hooldab liialt passiivselt (seda ma ei oska öelda aga eriti ei usu).

Spewmonkeydele ja muudele võin öelda, et RBE on suht uus ettevõte ja mistõttu konkurentidest oleme veel palju maas. Tulevikus loodan, et see probleem leevendub.

Aga mida arvad 3-ndast ja 4-ndast (eriti 4-ndast) punktist? Kas sa ei teavitaks oma kliente sellest kui rakeback % muutub?

Okei, esimest punkti võib tõlgendada lihtsalt odava ja labase käitumisena kliendi suhtes, ei ole ju kuskil kirjas, et peab rakebacki tõstma seega pettus ei ole, teine punkt ka vahet pole, aga 3 ja 4 - kuidas te ise suhtuksite sellesse kui teil on varem kahtlused juba, et teid huiatakse ja siis ütleb Pokerclubist inimene, et raha on juba üle kantud (kuidas saab üldse sellist asja kergekäeliselt öelda?) kuigi tegelikult ei olnud.

Ning 4-s punkt - äkki mu eesmärk on Partys rakeback pro olla, kuu aega grindin higimull otsaees, olen juba arvestanud, et saan kuu lõpus X summa rakebacki ja siis kuu lõpus avastan, et tavalise rakebacki asemel vaatab vastu 0. Selge, oli ajutine asi ja oleks tagantjärgi ikka rakebacki saanud, aga tol hetkel ju nemad ei teadnud, et ajutine asi ja kui oleks teistpidine olukord juhtunud, oleks ma kuu lõpus tühjade kätega jäänud. Kuidas saab sellisest asjast teatamata jätta?

Ja kõige lõpuks, peale selle teema tegemist lahenes asi tunni aja jooksul, kuigi Pokerclubist ei pidanud olenema see. Väga huvitav kokkusattumus.

privador
07.09.10, 18:15
Mina arvan, et pole motet mustata. Aga selge on see, et suured eesti affeliidid ei suuda voistelda suurte affeliitidega. Kus pakutakse igakuusid rakerace plus freerolle-mis voib tublimatele m2ngijatele lisa 10-20%rb anda.

Affeliit maksab pokkerim2ngijale voimalikult v2hem ja pokkeirm2ngija tahab saada voimalikult palju-selline on 2ri.

Huvitav, palju tim selle "firmaga" teenib. Et ta k2ib vahepeal pargi cashsis donkamas , siis vist 2ri l2heb p2ris h2sti ja miljonid tulevad.

privador
07.09.10, 18:21
partyga oli kunagi see v2rk, et tim pakkus rb, aga sellega oli mingi kamm, et AVALIKULT sellest ei tohtinud r22kida vms...

ranka
07.09.10, 19:30
Aga mida arvad 3-ndast ja 4-ndast (eriti 4-ndast) punktist? Kas sa ei teavitaks oma kliente sellest kui rakeback % muutub?

Okei, esimest punkti võib tõlgendada lihtsalt odava ja labase käitumisena kliendi suhtes, ei ole ju kuskil kirjas, et peab rakebacki tõstma seega pettus ei ole, teine punkt ka vahet pole, aga 3 ja 4 - kuidas te ise suhtuksite sellesse kui teil on varem kahtlused juba, et teid huiatakse ja siis ütleb Pokerclubist inimene, et raha on juba üle kantud (kuidas saab üldse sellist asja kergekäeliselt öelda?) kuigi tegelikult ei olnud.

Ning 4-s punkt - äkki mu eesmärk on Partys rakeback pro olla, kuu aega grindin higimull otsaees, olen juba arvestanud, et saan kuu lõpus X summa rakebacki ja siis kuu lõpus avastan, et tavalise rakebacki asemel vaatab vastu 0. Selge, oli ajutine asi ja oleks tagantjärgi ikka rakebacki saanud, aga tol hetkel ju nemad ei teadnud, et ajutine asi ja kui oleks teistpidine olukord juhtunud, oleks ma kuu lõpus tühjade kätega jäänud. Kuidas saab sellisest asjast teatamata jätta?

Ja kõige lõpuks, peale selle teema tegemist lahenes asi tunni aja jooksul, kuigi Pokerclubist ei pidanud olenema see. Väga huvitav kokkusattumus.

Jube raske on siin meid võrrelda pokerclubiga, sest mina olen põhimõtteliselt ainult vahendaja, kes kuulab emalaeva käske; Pokerclub ka vahendaja aga omanikele kõige lähim affiliate.

rasmer
08.09.10, 02:16
Aga selge on see, et suured eesti affeliidid ei suuda voistelda suurte affeliitidega. Kus pakutakse igakuusid rakerace plus freerolle-mis voib tublimatele m2ngijatele lisa 10-20%rb anda.


Nii ja naa, on ka Eestis neid, kes pakuvad suuremate võrgustike osana igasuguseid rakerace/rakechase/freerolle, kuid saavad see eest pakkuda personaalsemat ja kiiremat nõu,abi jms (koht, kus Codecci sõnade järgi PokerClub eriti feilis).