PDA

View Full Version : kas floppi tohib läbi checkida?



zuckerman286
15.09.10, 09:55
eilne Olympicu 500+50.
kuigi ma tean, et donkasin rahulikult keskmise stäki täiesti mõtetult maha olukorras, kus oleks pidanud riveril checkfoldima või thin vbetfoldima, siis ühte asja küsin järgi. vastaste stäkkide suurused pole täpsed, aga +-10% (sorry, mul pole vsiu mälu)

7-handed, turniiri keskfaas. blindid 150/300

UTG +1 limp (M=12)
UTG+ 2 fold
Hero CO A:diamond:J:spade: raise 900 (M=9)
folditakse BBni, call (M=18)
UTG + 1 call

flop A:club:J:club:3x

BB check
UTG+1 check
Hero check

turni ja riveri kaardid pole olulised, ja hilisem hero-le halvasti lõppenud action ka mitte (seal tehtud viga on ilmne :)

küsimus flopi kohta - kas sellist tõmmetega floppi tohib mingilgi tingimusel multiway flopis läbi checkida. Minu probleem oli (olen seda viga ka varem teinud), et ei taha preflop agressorina turniiri sellises faasis, kus tahaks stäkid sisse saada, äss kõrge flopis kätt face-up mängida (ja jätkupanus kindlasti seda on), sest sellises flopis ja sellises turnafaasis jätkupanust tehes on peaaegu võimatu halvematelt kätelt calli saada.

riide mingeid väga erilisi polnud. BB oli solid TAG, kes küll vahel kaitseb blaindi ka rag ässadega. UTG+1 mängis 40/0 mängu, limprange sees oli igasugu funky käsi K6s+, 45s+. needless to say, tema scoopis poti :)

ehk küsimus - kas flopi checkimisele on üldse õigustust?

yolpa
15.09.10, 10:12
Mina ei checki kunagi sellist flopi, hakata drawsel boradil kahe vastase vastu mingit tricky playd tegema on paras riski võtmine, kui joppab saad oma value kätte, või siis tõmmatakse kokku. Ja kuna sinu stack on väike oleks ka see pot sinu stackile päris hea lisa.

tolmuahv
15.09.10, 10:32
Ühe agressiivse vastase vastu ja sellise stackiga ma võiksin küll läbi checkida, et anda talle võimalus bluffida ja v.o. committida end turnil. Riskantne on, aga kui M<10, siis peab vahel mõne tasuta kaarti andma, et tõenäoliselt dbl up saada.

Kahe so-so või passiivse vastase vastu ei checkiks kunagi, sest iga kolmas broadway kaart (nt T) toob rea lauda ja me ei erista, kas keegi tulistab 2paari, rea või tõmbega. S.t. tahame talle välja maksta.

vsiu100
15.09.10, 10:49
ma ei cheki mitte kunagi selllist floppi läbi, seda enam, et kahe vastase vastu.
sul ei ole mitte ühtki järgnevat kaarti, mis vastast niipalju aitaks, et ta edaspidi su panuseid calliks, ilma, et sust ees oleks. külla aga on hulgi ebameeldivaid kaarte.
panustades paned nõrgemad made handid ja drawd callima ja õhud, mis nagunii ei calli ka järgnematel tänavatel, foldivad.

pot on ju ka huge juba(ca 38% stackilisa).

zuckerman286
15.09.10, 11:04
ma ei cheki mitte kunagi selllist floppi läbi, seda enam, et kahe vastase vastu.
sul ei ole mitte ühtki järgnevat kaarti, mis vastast niipalju aitaks, et ta edaspidi su panuseid calliks, ilma, et sust ees oleks. külla aga on hulgi ebameeldivaid kaarte.
panustades paned nõrgemad made handid ja drawd callima ja õhud, mis nagunii ei calli ka järgnematel tänavatel, foldivad.

pot on ju ka huge juba(ca 38% stackilisa).

tänud kõigile, adekvaatne tagasiside.