PDA

View Full Version : ERRANK



rank
25.12.08, 16:51
Olgu räägin oma loo siis

Pokkeriga tegelenud natuke üle aasta. Ise ma pole ma rahast deposiiti teinud, kõik olen teeninud alates nullist freerollidest. Igatahes, märtsis tuli suurem freerolli raha 70Eurot T6-s . See sai mängitud 160Euro peale umbes ja septembris sa kolitud Pacificusse. Mänguks sai valitud heads-up , sest T6-s läks heads-upis väga hästi. Pacificu roll oli alguses 290$, umbes kuu ajaga kasvas see 1000$ peale. (+28BI HU-NL25-s). Siis algas allakäik, lihtsalt iga päev 2-3BI miinust. Sai võetud mitmenädalane puhkus ja Pärast seda proovitud teisi mänge (NL10-NL50 6max, fullring, SnG) , aga ei midagi, ikka langes ja langes. Nüüdseks siis BR langenud alla 200$. Tekib küsimus, kas on lihtsalt downswing (üle 30BI) või oli alguses luckbox põhjas ja luckisin 700$ plussi ja nüüd tuleb mu tõeline tase esile.

Niisiis, sooviks nõuandeid, millega peaks edasi minema - kolima teise tuppa vms?

Edit// aa tahtsin öelda, et kogu see jama on toimunud 15k käe juures (seda siis hinnanguliselt, sest mingit softi ma ei kasuta)

lebovend
25.12.08, 16:56
oh sa oled nagu mina:d Aga no mul on sellist pulli juhtunud ikka p2ris mitu korda.
kui saad vastuse oma probleemile, siis anna mulle ka kindlasti teada.

-andres-
25.12.08, 20:37
HU on küll variatsioonirikas mäng ja juba siin foorumis on esinenud 30 BI'seid downswinge, kuid kuna Pacific on tuntud ka eriti halva taseme poolest, siis arvan, et esimest "must do" liigutused oleks mingi trackeri hankimine endale ja oma mängu ülevaatamine, sest ma ei usu, et nl25 saab lampi tulla lihtsalt 30 BI downswing :/.

levis
25.12.08, 22:47
Kunagi läksin ka pacificusse, kõik rääkisid, et vastased on seal jube nõrgad, lausa kingivad raha. Algul võitsin kiirelt mingi 200-300$ ja edasi oleks nagu peaga vastu seina jooksnud kaboom! Tüüpiline oli see, et käes AK, tõstan, 1-2 mängijat callivad, maha tuleb A82 vms. ning ühel vastastest A8 ja teisel A2. Ühe korra sedasi on normaalne, teine kord ka, viies ka, aga lühikese aja sees kahekümne viies kord oli liig. Hakkasin kahtlema enda oskustes, muutusin paranoiliseks pokkeritoa suhtes, et kuramuse rigged pas* ning võtsin Pacificust rahad välja.

Nüüd kui kogemusi juba tunduvalt rohkem, siis tajun üha enam, et pokker on ikka long-long-long run mäng.
Tuleb leida õige kvantiteedi ning kvaliteedi suhe ja istuda lauda paksu naha ning näljase pilguga.

Tigrano
25.12.08, 23:09
Kuna 15k käsi on väga väike sample, siis ei oska midagi öelda, peale faktide, et momendil on roll väga väikseks jäänud ja peaksid võimalikult väikses limiidis mängima hakkama. Muidu võid seada ohtu enda bankrolli, mis on kõige tähtsam asi üldse pokkerimängijale.

Esimesel võimalusel soeta endale, Holdem Manager või PT3, siis saad analüüsida oma mängu ja näed miks või kus kaotad ja miks.

rank
26.12.08, 00:54
Soft kuluks ära küll, aga kui nüüd järelejäänust veel pea 80$ maha võtta on roll juba natuke liiga väike. Aga kui vahetaks tuba, koliks nt Towerisse ja hakkaks NL10 6-max ja fr vaheldumisi mängima - saaks rackebacki + deposit bonus - saaks ehk jalad alla uuesti ja siis soft hankida.

Kas see oleks hea idee?

BuildUp
26.12.08, 03:39
Soft kuluks ära küll, aga kui nüüd järelejäänust veel pea 80$ maha võtta on roll juba natuke liiga väike. Aga kui vahetaks tuba, koliks nt Towerisse ja hakkaks NL10 6-max ja fr vaheldumisi mängima - saaks rackebacki + deposit bonus - saaks ehk jalad alla uuesti ja siis soft hankida.

Kas see oleks hea idee?




Parim variant ma usun. :)

Tigrano
26.12.08, 04:29
Soft kuluks ära küll, aga kui nüüd järelejäänust veel pea 80$ maha võtta on roll juba natuke liiga väike. Aga kui vahetaks tuba, koliks nt Towerisse ja hakkaks NL10 6-max ja fr vaheldumisi mängima - saaks rackebacki + deposit bonus - saaks ehk jalad alla uuesti ja siis soft hankida.

Kas see oleks hea idee?




Kindlasti ei ole paha mõte, sest isegi mängin Toweri ja olen väga rahul. Teiseks boonused oleksid momendil hädavajalikud igas mõttes. Alguses tõmba HEMi ja siis PT3 trial, nendega saad, siis kuu aega testida ja selleksajaks peaks Sul HEMi raha olemas olema ;)

rank
26.12.08, 14:18
PT3 trial on mul juba läbitud.
Uurisin Towerti kohta, et kui teha 200$ deposit, on vaja iga dollari vabastamiseks 8 punkti teenida. Kui keeruline see NL10-s on? 60 päevaga 4lauda korraga, max 1.5h päevas - on see reaalne?

levis
26.12.08, 15:45
PT3 trial on mul juba läbitud.
Uurisin Towerti kohta, et kui teha 200$ deposit, on vaja iga dollari vabastamiseks 8 punkti teenida. Kui keeruline see NL10-s on? 60 päevaga 4lauda korraga, max 1.5h päevas - on see reaalne?

Ei ole reaalne, vaja rohkem või kõrgemal mängida.
Vaja ~27 punkti päevas
Tigrano on kirjutanud, et NL10 9lauda, siis saab ~15p tunnis.
http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,27.0.html

arvamusliider
26.12.08, 18:41
Tekib küsimus, kas on lihtsalt downswing (üle 30BI) või oli alguses luckbox põhjas ja luckisin 700$ plussi ja nüüd tuleb mu tõeline tase esile.


-30BI on ulme. Kindlasti variant B ja C.

rank
27.12.08, 00:49
Esialgu jätan nädalaks-paariks selle Pacificu rahule. Mängin Partys Pokerstrategylt saadud 50$ lahti - enamsti nl5 holdem ja PLO kah.
Lisaks kuulsin seda, et Bodog peaks mulle hästi sobima, sest seal saab max 3 lauda kasutada(mul arvutikuvar rohkem eriti ei võimaldagi, 4 maximum (vana 17'')) + mingeid trackerid ega hem-e ei saa kasutada ja veel lisaks tase pidi nigel olema.


Edit//
Party's jäin täna 55$ plussi, roll on 91 nüüd. punktid 94/300 - ehk boonusest 31% läbitud.
homme uuesti ;)

6000
27.12.08, 17:58
miks on siin foorumis rankapoeg, ranka ja rank? kas te olete üks perekond vms?

BuildUp
27.12.08, 18:12
miks on siin foorumis rankapoeg, ranka ja rank? kas te olete üks perekond vms?



Ilmselgelt. ;D ;D ;D ;D

rank
27.12.08, 18:19
täpselt nii see ongi :=)

Tegelt tuleneb minu kasutajanimi minu rl nimest ;)

Tigrano
28.12.08, 00:42
miks on siin foorumis rankapoeg, ranka ja rank? kas te olete üks perekond vms?


ranka on suureks eeskujuks ja levib nagu viirus, alguses mööda Eestit ja siis juba üle maailma. Mõtlesin, et kui liitun mõne uue kohaga panen nimeks rankaisa, rankaisgod, ranka888, rankafoorum ;D

ranka
28.12.08, 01:48
ranka on suureks eeskujuks ja levib nagu viirus, alguses mööda Eestit ja siis juba üle maailma. Mõtlesin, et kui liitun mõne uue kohaga panen nimeks rankaisa, rankaisgod, ranka888, rankafoorum ;D


lõuad